Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

a powiedzcie mi, czy jakies dobry endo panstwowy...moze byc tak isam jak prywnty?? i ile ci prywatni moga brac za wizyty:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
groosia - to zależy ja ide i płace 50zł.. więc myślę że tak od 50 w górę ale średnio to 100 zł biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
a myślicie że jest różnica w podejściu jeśli idzie się prywatnie i nie prywatnie,u tej samej osoby....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
wiecie co,już nie daje sobie rady.... :( zapisze sie prywatnie na wizytę u endo...jeszcze nie wiem skąd wezmę kasę ale pójdę.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 zł to i tak nie jest dużo...szkoda, że musimy leczyć się prywanie. Niestety ja nie spotkałam sie z zaangażowaniem kiedy odwiedzałam lekarzy w państwowych placówkach....a wielka szkoda, nie tak to powinno być!!!!!!!!!!!Dość,że to ciężka sprawa dla nas, długie i drogie leczenie, to jeszcze wizyty prywatne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
Ja mam 14 lat i włosy na brzuchu pupie plecach ;/ wiecie jak sobie radze? na brzuchu depiluje plastrami włoski stają się coraz słabssze i jest ich coraz mniej, nigdy nie gólcie tych włosków!! ja zaczęłam i zrobiły się czarne ;/ ale teraz juz tylko depilacja to jest dobrze... te na plecach to dyskwalifikuje kremami do depilacji a na pupie zostawiam bo i tak nikt nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niebawem bed musiala rpzejsc depialcje wiekszej czesci ciala,bo pojawil sie na horyzoncie nowy facet,i nie chciaalbym go na samym poczatku peszyc swoim puchem :( wiec musze mu dac do myslenia,ale pozniej dopieero :( ech..bedzie bol.bedzie bolalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
hi :) a ile Wy macie lat dziewczyny? ja napewno zrobie wosk nóg i bikini ale u kosmetyczki.. nie chce mi sie samej z tym meczyc ręce chyba tez woskiem potraktuje :P bo jej dwa razy ogoliłam i sa niby jaśniejsze albo mi sie wydaje, ale kłują:P eh no a ta nieszczesna brode musze laserkiem potraktować :P tylko kiedy? najwczesniej to chyba za miesiąc moge :( jeszcze by sie wąsik przydał laserem, ale to jeszcze ostatecznie woskiem moge..:) tyle że na wosk to do kosmetyczki.. bo ona to zrobi lepiej niz ja, a ja nie bede sie zastanawiac przed każdym zerwaniem plastra czy go zrywać żeby bolało czy może tak zeby nie bolało..:Pale wtedy nie ma efektu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
a wiecie cos na temat tego kiedy najlepiej jest depilować? Bo ja słyszałam że jest cos tekiego, zwiazene z ksieżycem.. tylko nie wiem, czy depilować lepiej jak ksieżyc rośnie czy jak go ubywa.. w jednej z tych opcji włosy wolnej lub szybciej rosną.. tylko nie wiem które jest na wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molki
witam, ja też mam problem z hirsutyzmem. swego czasu leczyłam się u endokrynologa i brałam przez ok 1,5 roku Diane 35, ale to w niczym nie pomogło, a wrecz przeciwnie przytyłma 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mam sil dziewczyny..;( przyszlo slonce.. widze wszystkie wlosy u siebie znow.. nowe.. na plecach mam z 5cm ;/ istny busz ;(( po bokach brzucha , twarz, szyja, pupa, piersi, wszedzie.. nie daje rady ..;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja222229
Ja swojemu facetowi mowie o wszystkim - o sprawach mniej lub bardziej krepujacych , nic przed nim nie ukrywam . Wiem , ze mnie bardzo kocha i bez wzgledu na wszystko bedzie ze mna . Nie wyobrazam sobie ukrywac czegos przed nim . Malgosiu , jezeli Twoj facet odszedl by od Ciebie z powodu Twojego problemu to lepiej wczesniej niz pozniej , taki czlowiek jest nic nie wart i powinnas mu powiedziec . A tak na marginesie - probowalas elektrolize ? Calkowite usuniecie wloska jest mozliwe tylko przez zniszczenie mieszka wlosowego . Depilacja czy wyrywanie penseta niestety ale nie daje trwalych efektow . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
ja też :((((( mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz dawno mnie nie bylo no coz u mnie tez nie najlepiej niby sie lecze ale nie ma efektow, wlosiska jak byly tak sa, nierabane ez wszedzie je mam wszedzie !;((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, co zrobic by facet nie zauwazyl ze mam problemy z wloskami??? nie chce narazie sie przed ni mrozbierac,ale jak zareaguje jak mnie pierwszy raz zobaczy..pragne z nim bliskiego kontaktu,ale boje sie,ze moglby sie rpzestraszyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy podolam jak sie rozbudzi rzadza milosci :( i podniecenia:( ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
groosia, zadbaj o korzystne swiatlo ;) i idz moze na wosk do kosmetyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wosk? w zyciu;l/ nie ebde marnowac pieniedzy na cos co boli jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
jak sobie pomyślę o wosku na brzuch, ta aż mnie skóra boleć zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam depilatora na twarz, rece, brzuch i nie mam juz wlosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku wrastały, ale trzeba robić pelling lub gabką szorować ciało i włoski beda coraz mniejsze. Właśnie wrastają bo się osłabaiają. Ni epoddawajcie się dziewczyny. To jedyny spooób zeby sie ich pozbyc. Depilacja lub laser. Zadne hormony ni epomogą tylko przybedzie wam kilogramow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×