Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość pppppp
do ide na tory: a badania hormonów można robić w trakcie brania tabletek,chodzi o diane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
na razie chce zacząć brać diane,no i wybrać sie do endo.... jeśli zleci mi badania to mogę je zrobić biorąc jednocześnie diane,czy to będzie miało jakiś wpływ na wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam regularny bo biore tabsy,ale wczensiej tez mialam w miare ok...czasami spozniel sie tylko..albo jak zmienialam klimat... widzialam te rysunki z owlosieniem..boze ja mam prawie to wsyztsko na ostatnim etapie:( procz brody na szczescie,tylko pod broda mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
to ja mam testosteron w środku normy czyli jest ok. Dziewczyny Wy macie te włochy naprawde gorsze ode mnie..? eh nie powinnam sie tak Was pytać.. ja to nie wiem, czasem je widze a czasem nie.. chciałabym już wiosne, ale się jej boje.. na wiosne mis ie skora opali i mam nadzieje pojaśnieja włosy.. ide na tory - a to w wyniku odchudzania.. moga sie pojawić włochy.. bo ja w przeciagu 4-5 miesiecy schudłam 10kg, przy czym połowe w ciągu 2 tygodni. - to było rok temu. wage utrzymuje. okres mi sie nie zatrzymał wszystko było ok. a schudnać musiałam bo zawsze byłam szczupła tylko mi sie przytyło po Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
pppp-ale nie zaczynam brania diany bez badań wczesniejszy i wywiadu. co do badan w czasei brania tabletek, to raczej jest bezsensu je robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
post mi jeden zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory- jakas durna ta lekarka;/ to jak wytluamczyc to,ze ja nie ejstem anorektyczka.waze 80 kg..wiec tluszczyk mam..a wlochy mam jak szympans;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
odnalazł sie post.. Grosia - ja też słyszłam, że magazynem dla testosteronu i innym hormonów steroidowych jest tkanka tłuszczowa.. co by takie głupie nie było.. tak powiedziała ginekolog mojej koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory, a co to jest to PCO :??? :) no mam nadawge....wiec w tym przypadku o braku tkanki tluszczowej nie mozna mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie nie znam nikogo z Warszawy :( nie wiem czy taki zwykly endo potrafi pomoc,czy trzeba szukac specjalistow:( aa to ja nie mam pco...bo jak mi robili usg pochwy to by mi raczej o tym powiedzieli co nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy gin się znają na PCO jak widać, niestety:( też się spotkałam z różnymi opiniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
hej:) ja sobie pije mięte dwie torebki dwa razy dziennie.. nie wiem czy to coś daje czy nie.. ale mi smakuje a że głównie kawe przedtem piłam.. bo herbaty nie lubie.. to taka herbatka ziołowa zamiast kawy będzie dobra// kawy i tak nie odstawie, ale mniej jej bede piła. i jeszcze zaparzam sobie dwie torebki rumianku i prze,ywam nim twarz, szyje i brzuch :) podobno rumianek rozjaśnia. musze wybrac wszystkie zabiegi w Dermedzie na peeling azaleinowy.. chciałam żeby mi oddali pieniądze, ale nie mogą.. bo wpłaciłam w tamtym roku. Więc zrobie te peeling.. cera mi się już znacznie poprawiła.. nie mam już grudek ani chrost, jedynie pozostały mi plamki.. po za tym mam okropnie przesuszoną skórę.. więc moze te peelingi mi pomogą bo kremy nawilżające sobie nie radzą:( to chyba wszystko.. noi czekam na tą wizyte u endo w piątek..lekarka się nazywa Sowa-Staszczak.. o ile Wam to coś mówi.. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
mam dość tych włosków....ciągle o nich myślę :( nie wiem jak sobie z tym radzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
I co z tym endo we WROCŁAWIU, czy któraś sie gdzieś wybrała i może polecic..? Pppp, ja tez mam obsesje na ich punkcie, od jakiegos czasu coraz bardziej widać te na twarzy, musze koniecznie iść do lekarza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
ja już normalnie nie mogę....zapisałam sie do endo,ale wizytę mam dopiero na początku marca. Mam nadzieje że do tego czasu nie wpadnę w jakąś depresje przez te włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
ja wyczytałam na necie że nadmierne owłosienie może być związane z niedoczynnością tarczycy...już nie wiem co myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
dziewczyny: ty też poszukujesz endo we Wrocławiu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
Tak, we Wrocławiu, chcialabym isc do kogos poleconego... Wiem, ze chyba trzech endokrynologow przyjmuje na Nauczycielskiej 2, oni pracuja tez na Akademii Medycznej (jeden z nich to na pewno profesor albo dr hab. - dr Bolanowski), zastanawiam sie tez nad dr Małgorzatą Kiełczowską... pppp, Ty jestes z Wrocławia? Do kogo idziesz na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w W-wie albo moze Kraków.. Piszcie Dziewczynki jak znacie. Mam spisane dwa nazwiska z W-wy ale nie wiem czy ktos był u tych lekarzy stad gin-end dr Małgorzata Wróblewska-Wolf i dr Elzbieta Niklewicz- Szczęsna . Obie z W-wy , na forach sa niby chwalone choc jak to zawsze bywa nie przez wszystkich. Jak ktos wie cos na ich temat to prosze pisac! :-) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
tak,nie znam nikogo dobrego i poleconego,zapisałam się na wizytę do dr Kiełczewskiej,znalazłam w necie że zajmuje się leczeniem h... i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
pppp, i do niej są takie długie terminy??? Idziesz prywatnie czy państwowo? Ja może tez sie do niej wybiorę w takim razie, tez widzialam na stronie, że zajmuje się h. Boję się tylko, że lekarz nic mi nie pomoże. A wtedy bede musiała uzbierać z 10 tysięcy na laser :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
na termin prywatnie czeka się tydzień czasu i kosztuje z tego co sie pytałam 100 zł,ja nie mam kasy i idę na fundusz,a zapisałam się wczoraj i wizytę mam na początku marca....mam nadzieję że wytrzymam do tego czasu,bo już nie daję sobie rady z tymi włoskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
Ja się zapiszę prywatnie, do marca bym nie wytrzymała... jestem tak załamana, że ostatnio prawie nie wychodze z domu, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamian C
w Dermedzie w Krakowie koszt jednego zabiegu to 130 zł.. ale można wykupić pakiet 6-12 zabiegu za 110zł za jeden.. ja mam 6 czyli 660 to wychodzi. nie moge przezałować tego laseru.. eh.. pppp - owszem, ale trzeba zrobic badania, ja mam testosteron i tarczyce w normie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamian C
a co sądzicie o tej mięcie i rumianku>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
ja się leczę od dziecka na tarczyce,ostatni raz u endo byłam rok temu i wszystko było dobrze,już parę lat nie biorę żadnych leków...i nie mam pojęcia czy znów mam coś nie tak.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×