Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ppppppp
no wiem jak to jest,też chce iść prywatnie i jak najszybciej ale......nie mam kasy,a od mamy słyszę że to nie problem,i wogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
ale to jest problem, bo nadmierne owłosienie z nikąd się nie bierze, jest najczęściej związane z jakimiś innymi zmianami w organizmie... Ciekawe co mi jest :( pppp, na stronie tej pani dr jest napisane, zeby przyjsc z wynikami badan itp, jesli nie mam zadnych badan robionych to mam sobie zrobic na wlasna reke? Czy isc i dopiero ona mi powie jakie dokladnie badania mam sobie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
myślę że powinnaś poczekać z badaniami i nie robić na własna rękę,powiesz jej o problemie i ona ci zleci badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
wiem że gdzieś musi tkwić przyczyna tych włosków,chociażby na razie był to meszek....może uda mi się namówić mamę na kasę na prywatna wizytę,ona nie ma pojęcia jak ja się z tym męczę. Tym bardziej że jestem sama z tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
Tez tak mysle wlasnie, pppp, ja sie postaram zapisac do niej jakos na poczatku lutego, jak pojde to opisze Ci tu dokladnie jakie pani dr zrobila na mnie wrazenie :) pozdrawiam, trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
dzięki :) mam nadzieję że pani doktor jakoś nam pomoże i nie zbagatelizuje problemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
no właśnie ja też mam taką nadzieje, i też sie boję, ze moze zbagatelizowac... Ale z drugiej strony tak sobie myśle, ze chyba lepiej jest isc jednak do kobiety niz do mężczyzny, kobieta zrozumie jaki to horror zyc z takimi włosami na całym ciele i moze potraktuje problem poważnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
no poza tym zajmuje się leczeniem h....więc myślę że powinna pomóc,mam taką nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
jestem w takim razie dobrej myśli :) jak nie lekarz to pozostaje juz tylko laser, a kase na laser nie wiem skąd wziąć, chyba musiałabym napaść na bank ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
jak mi ona nie pomoże to nie wiem co zrobię.....laser też nie wiem czy coś zdziała skoro mam jasne włoski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
całkiem jasne? Ja mam w niektórych miejascach (np. twarz) takie szarawe, ale we większości są w sumie ciemne, taki ciemny meszek przeradzający się już powoli we włosy. Nie wiem jak to opisac, ale wyglada koszmarnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
no raczej jasne,na razie zauważyłam tylko jednego ciemnego na brodzie,dłuuugiego..... ale tego jest sporo,naprawdę,tego meszku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
tak sie czasami zastanawiam, czy tylko ja uwazam, ze te wlosy (np. na twarzy, taki szarawy meszek) tak widac, czy inni moze w ogole nie zwracaja na nie uwagi... Chcialabym zeby tak bylo. Ale mi sie wydaje, ze jest bardzo widoczny, juz nawet nie tylko w sloncu, ale w normalnym oswietleniu tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
wiesz ja pytałam się koleżanki to stwierdziła że nie widać,ale ja je nawet już czuje,zwłaszcza na brodzie i widzę że są dłuższe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
i chyba ten meszek wcale taki jasny nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
Pewnie jak ktos sie przyglada to widac, ale moze ludzie az tak nie zwracaja na to uwagi, bo nie wiedza, ze mozemy miec taki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
ale nie wiem co ja zrobię latem.....na rękach są ciemne,powyżej łokcia też.... chociaż to jeszcze da się przeżyć,najgorsza jest twarz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
na rekach sobie rozjasniam sally hansen, ale nawet rozjasnione bardzo widac, bo sa dlugie :o u mnie najgorzej jeszcze z placami i brzuchem, po prostu horror :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
u mnie jeszcze plecy.....niżej też,nawet na tyłku mam ten meszek..... plecy całe w tym meszku,na dole dłuższy.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
no ja wlasnie tez napisalam, ze u mnie najgorzej jeszcze z plecami i brzuchem. Na dole plecow to mam juz normalnie wlosy, meszkiem to tego nazwac nie mozna :( tak to cale plecy, ramiona, posladki w ciemnym meszku... brzuch tez calutki, nie tylko pod pępkiem, ale cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
nie mogę już na siebie patrzeć..... :( mam nadzieję że wizyta u endo pomoże. Tylko nie wiem czy przed zaczynać brać diane,czy lepiej poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ale ciemny wy ten meszek macie..? czy jasny>/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
a kto Ci przepisal diane, ginekolog? Ja bym sie chyba wstrzymala, zreszta w ogole na Twoim miejscu nie bralabym diane, za duzo zlych rzeczy sie naczytalam o tych tabletkach, a chyba niewielu osobom pomogly... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
ja mam bardzo ciemny, jak jeszcze o dwa tony sciemnieje to bedzie czarny :( na twarzy troche jasniejszy, taki szarawy, ale na plecach, brzuchu czy karku jest bardzo ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
pppp - bez badań nie zaczynaj brac zadnych leków chormonalnych, czasem lekarze daja diane bez badań.. tak nie wolno.. to są chormony i musza byc wykonane badania (USG dopochwowe, wątroba chormony itp) i zrobiony wywiad.. czy np: nie było w rodzinie raka piersi czy szyjki macicy itd. nie wolno podawać chormonów bez badań.. bo mogą zaszkodzić.. to nie jest witamina C:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
taki szary.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
nooo wiem,usg dopochwowe miałam robione,gin skierował mnie też na badania krwi na krzepliwość i tyle.... ale tak to siedzę bezczynnie i widzę jak mi tego przybywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
w sumie też nie wiem czy mnie ta gin dobrze zrozumiała....że chodzi mi o włosy a nie o antykoncepcje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja właśnie nie wiem, bo ja jeszcze nie miałam stosunku a nie robią dopochwowego bez tego.. a jeśli zaczne brać chormony to musza mi zrobić.. i nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
a czy jest jakaś różnica jeśli skierowanie na badanie hormonów dostanie się od lekarza prywatnie a na fundusz?? z tego co wiem to i tak trzeba za nie płacić,tyle samo w każdym przypadku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×