Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ulenkastrozak
Witam, Polecam zabieg depilacji laserowej. Ja mialam wlosy na gornej wardze, brodzie i na szyi. Szczerze polecam klinike Dermed. Ich strona www.dermed.pl Ja mialam juz zrobionych piec zabiegow, cena zalezy od tego ile wlosow jest i na jakim obszarze. Ja zaplacilam za 1 zabieg 720 zl dlatego ze mialam duzo wloskow. 4 i 5 zabieg jest za polowe ceny a 6 jst za darmo. Ja jestem bardzo zadowolona z efektow i serdecznie wszystkim polecam z takimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
aisa to moz4e idz po prostu z nim na ten basen i olej ludzi.niejedna laska ma problemy z tradzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy to daje ci prawo zeby nam wszystkim zyczec czegos zlego? powiem Ci jedno depressif choc zycze Ci dobrze- moze pozbedziesz sie wlosow, moze bedziesz gladka i sliczna, ale jesli bedziesz traktowala ludzi tak jak dzis potraktowalas nas i tak nie bedziesz szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
zeby isc na zabieg laserowy trzeba miec najpierw uregulowane hormony a zreszta wiele osob z hirsutyzmem robilo zabieg a i tak wlosy odrastaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisa1987
byłam już u "specjalistów" i oni albo mają trzymają sie określonych leków które nie na kazdego dobrze działają albo mówią co mnie wkurza: sama sobie cos przetestuj... ostatni specjalista złuszczał mi przez 3 miesiace skóre jakimis kwasami i powiedział ze po tym na pewno mi nic nie wróci no ale oczywiscie to nie prawda... no i brałam Diane przez 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
masz isc na basen ze swoim facetem i masz sie dobrze bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisa1987
oki pójdę już pójdę! ;-) no ale mam nadzieje że bedzie juz tylko lepiej i Wam tez tego zycze Kochane ! Ja muszę lecieć, pa pa .. trzymajcie się ciepło.. :-) dzieki za wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
no papa i glowa uszy do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ale napisalam bez sensu GLOWA USZY DO GORY :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
wyglada na to ze dzis bede siedziec w domu sama :-( tylko zebym przez to nie zaczela sie dolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
he he dzieki za rade ale sama do kina chodzic nie lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Witajcie ponownie.depressif pytałaś o ten progesteron. Powiem Ci z że ten lek jakby się nie nazywał bo są różne nazwy trzeba zażywać według wskazań i różnie się dawkuje w zależności od przyczyny. Może być tak że skutkiem ubocznym są wypryski. Poprostu pomaga na jedno a efektem ubocznym są krosty, aby wpływał na owłosienie nie słyszałam. Ale ten nasz naturalny progesteron który wytwarzamy też wpływa na naszą cerę bo przeważnie tak jest że przed @ pojawiają się wypryski a wtedy poziom progesteronu jest najwyższy, spada kiedy dostajemy @. Testosteron może też wzrastać w okresie okołoowulacyjnym jeśli ktoś ma owulacje i też mogą być krosteczki. Co do 17OHP to to wysoki poziom nie podwyższony tylko wysoki i sprawdzony testem ACTH może wskazywać na nieklasyczny przerost nadnerczy ujawniający się wraz z wiekiem dojrzewania. Nieklasyczny przerost rózni sie od wrodzonego przerostu tym że nie ma utraty soli z organizmu. Przy nieklasycznym występują problemy z @, trądzik, owłosienie, nadwaga. Może być podwyższony DHEAS i testosteron ale też nie musi. Leczy się pabi-dexamethasonem. Żeby zdiagnozować to naprawdę musi być dobry endokrynolog. Ten pabi jest lekiem sterydowym i są skutki uboczne niekiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Nie wiem depressif, może coś u Ciebie lekarze przeoczyli. Badałaś kiedyś sobie wątrobę? Miałaś może badaną krzywą cukrową i insulinową? Może to jest h. idiopatyczny, przy tym hormonów przyjmować nie można no hormony są ok i można sobie rozregulować gospodarkę hormonalna.Ale Ty masz 3 stopień a idiopatyczny ma o wiele mniejszy stopień. A Twoja mama może wchodzić w wiek okołomenopauzalny który trwa około 10 lat i wtedy kobiety niekiedy cierpią na takie dolegliwośći nawet leków nie biorąc. Ale dobrze że leczy endometriozę bo to jest poważna choroba i trzeba leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
pewnie ze nie moze bardzo dobrze Cie rozumiem depressif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
a najlepszego wam nie powiedzialam jak mnie polozyli w tym szpitalu to zrobili mi tylko raz badania.tzn krew na hormony a przeciez trzeba badac w roznych okresach zeby wynik mogl cos powiedziec.a oni na podstawie jednego pobrania krwi mi ustalili pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
zbadali mi tylko testo prolaktyne estradiol lh i fsh a powinni mi sie wydaje jeszcze zbadac mnie pod wzgledem nadnerczy i tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
no wlasnie tez tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
depressif chyba naprawde pojade do tego poznania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
dobranoc kobietki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
to gratuluje Ide na tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ja tez zastanawiam sie nad tym laserem kobietki ale nie wiem czy to nie strata pieniazkow :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej drogie! Dawno mnie tu nie było. Ja też wybrałam się do specjalisty, zmieniłam leki i jak nie bedzie skutku zaczne brac finasteryd. Mój lekarz nie ma nic przeciwko :) Nienawidze lata, w słońcu te włosy bardziej widoczne!! Pozdrawiam, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A laser ? Na twarz może bym sie zdecydowała, ale reszta to nabijanie ludzi w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depressif pozdrawiam! Byłam ciekawa co u Ciebie słychać i jak leczenie. Widzę, że miałaś małe spięcie z dziewczynami. Cieszę się, że powoli dochodzisz do siebie i niedługo nie będziesz już Depressif. Tego nam obu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
co tu tak pusto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
widze ze ostatnio nikt tu nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie cos cicho ostatnio, wrocilam z weekendu, myslalam, ze troche sobie poczytam a tu nie bylo co :P zamowilam sobie w koncu ten zel z myricelina i przy okazji z tej samej stronki wierzbownice- zamierzam pic ;) i mam pytanie do Loris- jak ja parzysz tzn. ile lyzeczek zalewasz i jak czesto pijesz. Na stronce jest podane zeby parzyc z 2 czubatych lyzeczek i pic 2 razy dziennie- rano przed sniadaniem i pol godizny przed kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
rosee a ta wierzbownica to tez na owlsienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. o ile dobrze pamietam to ma dzialanie antyandrogenne, Loris duzo o tym pisala wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×