Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość end
ja tez depiluje - depilatorem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
a co powiecie o moim problemie?? jestem cala we wlosach. Na sloncu okropniewidac te wlosy. dotykiem tez mozna je wyczuc. uwierzcie ja naprawde mam wlosy wszedzie a wy mi tu wypisujecie ze macie tylko raczki owlosione i wielka panika usiana. Najlepsze to ze testosteron w normie i lekarz mi mowi ze taka moja uroda. pochlastac sie mozna:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie rączki? Rączek to ja nie depiluje. Spokojnie, ja już wiem o co panikuje. A u mnie testosteron jest ogromny. To gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
nerwiczka, jaka panika o rączki? rozmawiamy o włosach na rękach, a owłosione jesteśmy solidnie na większości powierzchni naszych kuszących ciał ;-) nie sprowadzaj dyskusji na taki poziom i czytaj uważniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie włosy sa brazowe, jest ich duzo i na dodatek sa długie, ale nie depiluje ich bosei zwyczajnie boje... w podstawowce raz ogoliłam i wydaje mi sie, ze pogorszylam sprawe.. ;/ wiec wole nie ryzykowac.. chyba je bd rozjasniac.. moja kuzynka jest blondynka i ma dosc duzo włosow na ciele, na szczczescie blond ;p ma 11 lat i pochodzi z Niemiec.. nie ide dzisiaj do sql ;/ zdecydowałam, ze nie pojde, poniewaz dzisiaj ok 5.30 wydepilowałam wasik plastrami i cholera znowy zaczerwnienienia.. nie wiem co robie zle, przeciez nie uzywałam potem wody... wrr... niewiem co robic, powiem mamie, ze bolała m,nie głowa ;p wiekszy problem to babcia, bo zaraz gdy widzi moje buty wnioskuje, ze nie poszłam do sql i mnie odwiedza.. musze je schowac xD A tak ogolnie to chyba nie depilowałam bym rak, poniewaz juz wsumie wszyscy o tym wiedza.. potem bd pytania itp itd.. wole nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaaa
suddenly, nie depiluj się przed wyjściem. Depiluj włoski, zwłaszcza na twarzy, poprzedniego wieczora, a jeżeli to też za późno, w sobotni wieczór lub w niedzielę rano. A moze robisz jakis błąd przy depilowaniu? Włoski mają odpowiednią długość? Skóra jest całkowicie sucha? Napinasz skórę palcami drugiej ręki? Zrywasz pod włos i ciągnąc tuż przy skórze (nie do góry)? Czekasz przed smarowaniem czymkolwiek, nawet oliwką do zmywania resztek wosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee.. własie nie robie w tym celu wszystkiego, co przytoczyłas w swojej wypowiedzi.. zalece sie do rad ibardzo za nie dziekuje ;);** xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wgw
Lenda w ogóle jest bardzo męska,ma męskie rysy i barwe głosu, pewnie ma za duzo testosteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, okolo pol roku temu rozjasnilam wlosy na rekach (notabene dlugie i obfite, kolor szary blond) rozjasniaczem sally hansen. trzymalam przepisowo. wloski wyszly... zlote! no daje slowo, ze z rudawym polyskiem. glupio sie czulam, bo od razu zwracaly uwage tym \"mienieniem sie\". efekt niestety nie utrzymywal sie za dlugo. Pytanie 1. - czy cos zrobilam nie tak, ze wyszly nie blond, nie niemal biale, a wlasnie zlote? Pytanie 2. - zastanawiam sie nad rozjasnianiem wasika. Ale mam watpliwosci. ktoras dziewczyna kiedys napisala, ze wlosy dlugo rozjasniane robia sie kruche i slabsze. coz, nie wiem czy to regula, ale u mnie oznacza to, ze potem pojawiaja sie nowe, z podwojna sila. Wszystkie rozjasniajace dziewczyny prosze o informacje. dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, okolo pol roku temu rozjasnilam wlosy na rekach (notabene dlugie i obfite, kolor szary blond) rozjasniaczem sally hansen. trzymalam przepisowo. wloski wyszly... zlote! no daje slowo, ze z rudawym polyskiem. glupio sie czulam, bo od razu zwracaly uwage tym "mienieniem sie". efekt niestety nie utrzymywal sie za dlugo. Pytanie 1. - czy cos zrobilam nie tak, ze wyszly nie blond, nie niemal biale, a wlasnie zlote? Pytanie 2. - zastanawiam sie nad rozjasnianiem wasika. Ale mam watpliwosci. ktoras dziewczyna kiedys napisala, ze wlosy dlugo rozjasniane robia sie kruche i slabsze. coz, nie wiem czy to regula, ale u mnie oznacza to, ze potem pojawiaja sie nowe, z podwojna sila. Wszystkie rozjasniajace dziewczyny prosze o informacje. dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozjaśniam tylko wyrywam, więc nie mogę sie wypowiedzieć na ten temat.Dlaczego nie wymyślą jakiegos specjalnego kremu, który nakładałoby sie na włoski i krem zabiłby te wszystkie niechciane mieszki włosowe.Pomarzyć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffffffffff, ja nigdy nie rozjasnialam wlosow na ciele, ale rozjasnialam te na glowie ;) i wiem, ze ciezko jest osiagnac odcien bez zolto/zlotego polysku, czasem dziewczynom wychodzi rudawy... zalezy od farby i naturalnego koloru. zeby wyszly bielutkie wloski rozjasniacz musi byc bardzo silny, z wysokoprocentowa woda utleniona. suddenly, ja depiluje rece plastrami veet, ostatnio tez troche poprawialam pasta cukrowa. w ogole mnie to nie boli. oczywiscie cos tam czuje, ale nie jest to absolutnie nic strasznego :) loris, dokladnie! dlaczego nie wymysla czegos takiego? to mi sie wydaje niesamowite, ze w dzisiejszych czasach nie ma takiego srodka. laser laserem, ale bezbolesny kremik to by bylo cos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suddely
Ja juz tu kiedys mowiłam, zeby wymyslili tak płyn, w ktorym mozna byłoby sie wykapac i włoski by znikły,. ;p oczywiscie nie tak zaraz po jednorazowym zanurzeniu sie, ale tak ze 3 razy.. ahh Marzenia.. ;D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENZW
Do SZAROBURO: skoro cytujesz Napoleona I, to pamiętaj o Wyspie Świętej Heleny, cytuj tych, co wygrali, choć Napoleon I to był genialny strateg. Co w tym złego, że lubię owłosione i dobrze zbudowane brunetki o orientalnych rysach - mam już taki gust i co - nie wolno mi zakochać się w takiej dziewczynie, jaka mi będzie odpowiadać. W latach 80-tych nikt w Polsce się nie depilował i było wszystko w porządku, a więc, może by wrócić do mody na noszenie owłosienia?! A poza tym więcej odwagi - bądź dzielną dziewczynką! A może byś zapuściła swoje urocze owłosienie? Do INTERNATIONAL: Widzę, że mnie próbujesz namierzyć - nie jestem chory - mam tylko taki gust, nie jestem z tych, co ubierają się w rajstopy, ale zwróciłem uwagę, że często chodzę w kurtkach i koszulach, podobnych do szyneli (mundurów). Ormianki z Armenii są owłosione i noszą owłosienie nie tylko na nogach - musiałaś spotkać emigrantki, które dały się urobić propagandzie depilacyjnej. Ale w górach Kaukazu dziewczyny mają bujne esy-floresy nie tylko na nogach i na rękach! Do Majki: coś pokręciłem - powinno być peluda - owłosiona, Anna nie uciekła przede mną, jej wyjazd i jej rodziców nie miał ze mną żadnego związku, ale mi na niej zależało i byłem zbyt dociekliwy, a jej brat to był okrutny człowiek, więc dlatego tak postąpił. Do Martulki: przeczytaj tekst do Majki. Życzę silnych i bardzo twardych zarostów! Ale też i zdrowia! Wasz ENZW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
ENZW, życzę szybkiej przeprowadzki z tego wątku do Armenii, Tobie i nam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem wegetarianką i chociaż wędlin nie jem praktycznie w cale to lubię mięsko, czasem nawet troszkę tłuste.Wiem, że to szkodliwe ale może brakuje mi czegoś z tych tłustości, witamin czy składników mineralnych.I uwielbiam tłuste ryby, zwłaszcza karpia. A już niedługo wigilia i będę się zajadać tymi tłustościami.Wybaczcie dziewczynki, że tak o tym pisze, ale jakoś ja osobiście nie mam takie wstrętu do jedzenia mięska ze zwierząt.To znaczy ze świnki czy kurczaków.Wiem, że są osoby, które są wegetarianami, bo nie wyobrażają sobie jeść mięsa z czegoś co żyje, to znaczy ze zwierzęcia. Lubię mięso i nic na to nie poradzę.A co do tych życzeń odnośnie zarostu itp. to uważam, że zupełnie nie trafione. To, że są mężczyźni, którym owłosienie u kobiet nie przeszkadza lub wręcz nawet je lubią nie znaczy, że kobiety maja je polubić.To już nawet nie chodzi o to, jaka teraz moda zapanowała na gładkość, bo myślę, że nie każda z nas tak bardzo ma obsesję na temat mody tylko myślę, że każda z nas kochałaby tą gładkość ciała i delikatność i miała by znacznie więcej czasu na różne rzeczy, gdyby nie to że czas ten musi przeznaczyć na depilację.Musi, bo tego chce i pragnie.Bo dla nas kobiecość to min. gładkość, czyż nie kochane kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris, to, ze ktos nie je miesa, nie znaczy, ze jest wielkim obronca ucisnionych zwierzat, czy cos bardziej podobnego. Osobiscie doprowadzaja mnie do szalu starsze kobiety, ktore oddalyby zycie za swoje pieski. Ostatnio byla dosc mocno rozglosniona sprawa, w ktorej pewna kobieta oddala swoj spadek - PSU. Jak dla mnie - sorry-, ale tego nie rozumiem. Niby weganizm jest tez zwiazany z wyrzeczeniem sie skor zwierzecych itp. Generalnie w takowych rzeczach i tak nie chodze. Nie mam wstretu do miesa, po prostu go nie lubie, nie czuje sie dobrze po jego zjedzeniu. Od i co. Wszyscy maja mylne wyobrazenie o wegetarianach a o wegetanach, to juz w ogole. Nic bardziej mylnego :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enzw, zle trafiles, to jest forum dla dziewczyn, ktore walcza z NIECHCIANYM owlosieniem. w internecie na pewno roi sie od stronek dla osob ze \"szczegolnymi upodobaniami\", nie wiem co wlasciwie sobie wyobrazasz, ze ktoras z nas po przeczytaniu twoich wywodow zapusci wasy?? martulkaa udzielila ci bardzo dobrej rady: zafunduj sobie wycieczke do armenii lub nawet w kaukaz i nie wracaj tutaj. ja jem mieso. lubie je, ale przyznaje, ze czasem nie moge zrozumiec czemu swiat jest tak skonstruowany, ze zjadamy sie nawzajem... po glebszych zastanowieniach, wydaje mi sie to przerazajace, wiec wole na codzien nie myslec o tym za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka: ja tez sobie tego nie wyobazam .. ;/ Loris: Zgadzam sie z Toba ;) Jesli komus nie przeszkadza owłosnienie to niech sobie z nim nic nie robi.. Ale tu juz nie chodzi o chłopakow.. strasznie sie z tym zle czuje i niec na to nie poradze ;/ Ide na tory: Ja dopiero zaczęłam stosowac diete wegetarianska ;P i chciałam sie wiecej o tym dowiedziec ;) juz mnie moj brat wysmiał.. powiedział, ze nie wierzy, ze wytrzymam nie jexzac miesa i ze bd mnie obserwował.. Jak miło miec wsparcie w rodzinie. xD Na wikipedii przeczytałam o odmianie wegetarianizmu - semiwegetarianizm 9dozwolone jest spozywanie niewielkich ilosci drobi i ryb) ale taka laska z forum wegetarianow na nk powiedziała, ze nie ma czegos takiego.. xD i juz sama nie wiem ;P Chciałabym sie tez dowiedziec, czy nie wiecie czegos wiecej na temat zdrowia wegetarianow tzn. czy nie maja przez to jakiś problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENZW - juz myślałam że zniknąłeś na dobre, niczym nieproszony nastoletni pryszcz z mojego tyłka 8 lat temu. ale zjawiasz sie, o zgrozo, i jeszcze mnie tu pouczasz kogo mam cytować a kogo nie. wiesz, akurat wystarczy mi nie golic sie kilka dni żeby już mozna było uważać ze jestem zapuszczona. więc, TAK - zapuszczam sie raz po raz i co Ty na to? wąsa mam trochę widocznego ale nic z nim nie robię. wiec może mam juz sie zacząć bać ze przyczailes sie na mnie w jakiejs bramie bo w sumie odpowidam Twojemu kanonwi piekna :P strasznie omijasz temat. zadalam Ci pytanie czy w ogole jest możliwe żebyś kochał i fizycznie pragnął kobiete nieowlosniona? uważam że kiedy odpowiesz nam i sobie na to pytanie szczerze dopiero wtedy zweryfikujemy czy to zboczenie czy nie. bo, Moj Drogi ENZW, upodobania to my wszyscy mamy. Ale pomimo tych upodobań, jak mowi stara prawda, czesto spotykamy kogoś kto jest ich przeciwieństwem i niespodziewanie sie zakochujemy. a ja chce wiedziec czy Tobie się w ogole zdarzyło, lub czy dopuszczasz ze moze sie zdarzyc kochać kobiete nieowłosioną. no i nie przypominam sobie zebys mi odpowiedział na kwestię o biseksualiźmie, ale byc może odpowiedziałes, tylko nie zauwazylam :P pozdro dla Armenii i Wyspy Świętej Heleny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENZW, a ja Ci życzę na te święta i nowy rok gromadki włochatych reniferków i POWROTU do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×