Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość international
czesc dziewczynz! chcialam Wam zyczyc wspanialych Swiat i wolnego od zbednych klakow Sylwestra oraz wielu zwzciestw na futrzanym froncie w 2009 roku :-) A naszej kolezance po operacji zoladka - szybkiego powrotu do zdrowia, smacznych i nietuczacych Swiat :-) Jestem teraz juz w Polsce na swieta, nie mam dostepu do neta, wpadlam na chwile do kafejki zeby Wam przedwsiatecznie pomachac lapka :-) Pa, pa, i do odklikania w Nowym roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam, że masz lepsze i gorsze dni, ale walczysz. I to jest świetne. I za to Cię podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory, może odstaw te tabletki.Taki ból głowy nie musi oznaczać czegoś poważnego ale może. Myślę, że nie powinnaś ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilhelm
Otóż jestem jednym z autorów wspomnianego blooga ,jest nas paru chłopa i łączy nas słabośc do owłosionych kobiet. Dziewczyny gładkie jak lalka Barbie i z mózgami wypranymi przez propagandę z USA do efektu Persila budzą w nas jedynie politowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Czy zawsze jest tak że któraś ma hirsutyzm? Można to np odziedziczyć po któryś z rodziców i mieć na calym ciele malutkie czrne wloski po prostu już z natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki obiecałam sobie, że znajdę chwilę czasu w Wigilię, by złożyć Wam świąteczne zyczenia; W ten piękny czas życzę Wam miłości bez trosk i kłopotów, wiary, co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, pokoju na świecie, życzliwości do ludzi, i wszystkiego, czego zapragniecie, aby Wam się spełniło. Wesołych Świąt w rodzinnej i miłej atmosferze. Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trista, tak, H moze miec podloze genetyczne. Ja rowniez dokladam sie do zyczen, nie ma sensu kopiowac ich z internetu, wiec : Zycze Wesolych Swiat, Szczesliwego Nowego Roku, wiecej wiary w siebie i ludzi wokol. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martek_22
równiez chciałbym wam złozyć zyczonka by ten problem nie niszczył wam życia, chocaż kto to mówi nie mam dzis siły zeby wygldądać jak człowiek.. bardzo boje sie samotności i czasami obwiniam te wstretne włosy za wszystko, świeta spędze bez mojego faceta , nei wiem czy przyjedzie pokłóciłam sie z nim srogo i nei wiem co teraz robić oby wasze świeta wygladały troche inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila1984
ღ•` (*`v´*)♥` `•.¸.•´ღLeci do Ciebie aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały. Na Twym stole go położy`♥»*°ღ i ode mnie życzenia Ci złoży`♥»*°ღ (¸¸.•´*`•»°.¸¸.°ღ♥ღ°.¸¸.° WESOŁYCH`♥»*°ღ ŚWIĄTღ♥ღ°` _______________./\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ '(█) ♥ *$ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@""-Q '♥~@' ______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '* ___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila1984
ღ•` (*`v´*)♥` `•.¸.•´ღLeci do Was aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały. Na Waszym stole go położy`♥»*°ღ i ode mnie życzenia Wam złoży`♥»*°ღ (¸¸.•´*`•»°.¸¸.°ღ♥ღ°.¸¸.° WESOŁYCH`♥»*°ღ ŚWIĄTღ♥ღ°` _______________./\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ '(█) ♥ *$ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@""-Q '♥~@' ______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '* ___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila1984
International dzieki ze o mnie pamietasz :) ja po operacji zoladka to na wigilii zjem a raczej wypije barszcz czerwony i mi starczy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze na te Święta dla Was wszystkich! Dużo ciepła, nadziei, miłości, wiary i siły...Ściskam świątecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paoryczko, wcześniej pytałaś jak to jest z prywatnym leczeniem. Otóż, u mnie w mieście ginkolog-endokrynolog przyjmuje tylko prywatnie-nie ma umowy z NFZ. Gdy byłam u niej na NFZ, powiedziała mi wprost, że leczyć tak "porządnie" to ona może właśnie tylko prywatnie. Badania musiałabym robic więc odpłatnie. A wtedy naprawdę nie było mnie stać, zakup Jeanine był dla sporym wydatkiem. Poszłam do innego lekarza, który zrobił mi tylko badania testosteronu, prolaktyny i usg. Tak wyszło, że mam PCO. Ale wiem, że inne hormony należałoby zbadać, jednak cena badań wtedy przerosła mnie...naprawdę. Może w większym mieście jest więcej możliwości, więcej lekarzy. To właśnie niesprawiedliwe jest, że TRZEBA się leczyć, a jest tak wiele ograniczeń, i finansowe, i brak dobrego lekarza w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że was tak męczę, ale mam jeszcze kilka pytań:) a mianowicie : gdy mamy hirsutyzm to włosków wciąż przybywa i przybywa? czy np. jak teraz urosła mi dana ilość na brzuchu to więcej już nie urośnie? a i jeszcze czy mogę mieć po prostu owłosienie, co nie jest chorobą-hirsutyzmem tylko tak już z natury, że mam czarne włoski i nie jest to żadna choroba? Niezmiernie dziękuję za odpowiedź i życzę Wesołych Świąt:) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim Wam wesołych świąt Bożego Narodzenia: zdrowia, zdrowia, zdrowia, mało włosów, no i zeby ktos w koncu wynalazl cudowne lekarstwo hamujace lub likwidujace to futro! Smieszno-smutne wyszly mi te zyczenia, no ale coz robic. Jestem w dolku, dzis wyrwalam dlugi wlos z policzka (!), pewnie to dopiero poczatke; nigdy do tej pory mi nie rosly w takim miejscu :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985
nie zaglądałam tu od nd. , i nie wiem co tu się wyprawia:p Dziewczynki po co Wy się kłucicie, sprzeczacie...Zobaczcie mamy wszystkie wspólny problem więc powinnyśmy chyba się wszystkie nawzajem wspierać a nie jeszcze sobie dogryzać i nerwy psuć:) Dla każdej z nas, nasz problem jest największy i najważniejszy (mimo że ktoś może mieć o wiele poważniejszy) , bo to nasz problem-tak już jest. I nasze pesymistyczne podejście tu nic nie pomoże, wręcz zaszkodzi. Pisanie np. wolałabym już.......nic nie zmieni bo niestety jest jak jest i musimy znaleźć rozwiązania by poradzić sobie w sytuacji w której się znalazłyśmy. Szukać rozwiązań,pomagać sobie na wzajem, radzić gdy któraś odkrywa jakieś nowe cudo:P -myślę że po to właśnie jest to forum. A z tym że któraś z was wolałaby mieć już raka? hmm jestem pewna że gdyby go miała, pisałaby wolałabym już mieć h.-ale staram się zrozumieć też tą osobę która tak napisała, i wy też się postarajcie-napisała tak bo nie miała raka, nie była w tej sytuacji i nie wie jak by się wtedy zachowywała. . A teraz mam pytanie do was-mi włoski wyrastają z każdego mieszka włosowego-naprawde z każdego.....dlatego mam je od stóp do głów...ale są w miare jasne, jedne długie, inne krótsze...tam gdzie zaczęłam wyrywać rosną ciemne:( i widze że jest coraz gorzej niestety-wybieram się do endo, ale jak sądzicie, bo ja podejrzewam że to nadwrażliwość mieszków włosowych, a co wy wnioskujecie po moim krótkim opisie?od czego to mi się mogło stać? pozdrawiam was wszystkie. ps. aa i powiedzcie jeszcze co wy robicie że nie pojawia się wasz mail a mój tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985
Pójdę:) to takie postanowienie noworoczne:P Ale dla mnie w ogóle ich obecność to wielki dyskomfort i ograniczenie:( napewno dla każdej z was też.W sumie są jasne (chociaż jak pisałam nie wszędzie, bo pojawiają się też czarne- a ja jestem blondynką)ale widze że jest coraz gorzej. Zwłaszcza twarz mnie denerwuje bo mam na policzkach, brodzie, nawet czole, ogólnie wszędzie, i są coraz dłuższe:( najgorsze na owalu twarzy. Nie wspomnę o brzuchu bo to masakra, karku, dole pleców,pupie, całych nogach, piersiach itd.to nie jest napewno normalne..eh....Tylko się tak zastanawiam co mogło być przyczyną...może to że schudłam i cały czas mam wahania wagi raz 46 raz 52kg mimo że cały czas się tak samo odżywiam, albo po tabletkach anty- brałam logest i po ok. roku to się pojawiło:( aaa i jeszcze orgamentil bo jak tak bardzo schudłam to nie miałam okresu. Może któraś z was też brała?Napewno u mnie to nie dziedziczne bo nikt w rodzinie nie ma z tym problemu.Może to naiwne ale naprawde wierze że wkońcu znajdą na to jakiś skuteczny lek-oby jak najprędzej bo to dla nas wszystkich straszna męczarnia. A przecież wszyscy po równo zasługujemy na szczęśliwe,spokojne życie-przynajmniej tak powinno być:P Już was nie zamęczam. Jak uzyskam jakieś nowe info-napewno się podzielę:)Może endo powie mi coś więcej. A właśnie, może któraś z was zna jakiegoś dobrego w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
cześć Wam, długo mnie nie było, ale już jestem :) Od 3 miesięcy biorę Syndi. Niektóre z Was mówiły, że to syf, ale ja pozytywnie się nastawiłam mimo wszystko i... nie mam włosów na brzuchu. Uwierzycie? tzn, jakis jeden się przypałęta, ale od pierwszego opakowania nie depilowałam... po prostu nie muszę . Na piersiach wyrywam od wielkiego dzwonu. Pojawiają się tylko pojedyncze. Lekarz przepisał mi jeszcze dla wzmocnienia działania antyandrogenny Flutamid. Opowiedział mi o skutkach ubocznych, a jest ich sporo. i spytał, czy chcę się podjąc ryzyka. i się pojęłam. Narazie jest ok. za tydzień mam zrobic badania kontrolne czy z organizmem w porządku. Ogonie tym lekiem leczy się prostate :D ale działa tez na kobiety i to skutecznie. normalnie lek jest refundowany i prawie bezpłatny, ale dla tych, którzy faktycznie maja raka. Ja za 100 tabletek zapłaciłam 73 zł, ale biorę po pół 2 razy dziennie. Więc lek na 3 miesiące. Faktycznie mam małe mdłości, ale póki co jestem zadowolona i mocno wierzę, że się uda... włosy na nogach też jakieś mniejsze. po ponad 3 tygodniach depilacji depilatorem mam pojedyncze miękkie włosy... kosmos. nie mam podrażnionej skóry, nie rosną mi krostki, depilowane miejsca nie krwawią. Normalnie jakaś magia. Spytajcie o Syndi u lekarza. Ja polecam. kosztuje 7 zł. Lekarz mi poradził, że nie ma sensu wydawać kasy na laser. Bo efektu nigdy nie będziemy pewne, a kasa ogromna. Moze najpierw warto spróbować tabletek. Wiem, ze jak na czas ciąży w przyszłości odstawię, to moze mi wrócić, ale nawet teraz mogę powiedziec, ze dla tego psychicznego spokoju warto spróbować... choćby chwilowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
* leczy się raka prostaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
ide na tory, nie wiem czy to działa, ale ja w to wierze, ze pozytywne nastawienie, optymizm, też pomagają. Musisz uwierzyć, nawet kiedy minęło już tyle czasu. Ja myślałam tak samo jak Ty... ze sie nie uda. Ale warto czasem pomyśleć, że może jednak się uda. Na brodzie mam nadal szczecinę. Dlaczego tak? Wiem, nie od razu wszystko, ale czy tu jakoś wolniej to schodzi niż w innych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syddenly
Hej kobiety ;) jak spedzacie sylwestra? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENZW
Takie napisałyście mi teksty, że aż owłosione ręce opadają! Po prostu pękam ze śmiechu! Nie jestem żadnym zboczeńcem, ani fetyszystą. DO SZAROBURO: Poznańska Pyrko! Chcąc mi wysłać plastry z owłosieniem, chciałaś mnie wkręcić w fetyszyzm, który polega na tym, że ktoś kocha się w jakiejś rzeczy zabranej drugiej osobie, może to być na przykład ubranie lub biżuteria albo cokolwiek. Wcale nie uważam się za Twojego idola (napisałem nie o zerżnięciu, ale o zarżnięciu, ponieważ Ty napisałaś, że namierzasz mnie w internecie), jedynie delikatnie Was przekonuję do akceptacji owłosienia, mając oczywiście nadzieję, że to do Was trafi. Narcystyczna osobowość - hm, z tą malarką to był zupełny przypadek, po prostu się spotkaliśmy i namówiła mnie do pozowania. Zoologiczne forum i orangutan - zabawne, ale u mnie pod domem mogę spotkać jedynie jeże, a czasem nawet i wiewiórki, ewentualnie mogę pożyczyć psa lub kota od sąsiadów - tylko po co, chcesz mnie wkręcić w zoofilię - kolejne zboczenie - czy to tylko taki dowcip? Nie musisz wyjść za mąż za żyda - do tego Cię nie zmuszam. Faza Księżyca a depilacja - typowe brednie propagandy depilacyjnej dla nastolatek, Księżyc stuka się w czoło. Astrologia to bujda na resorach! Wegetarianie, a zwłaszcza weganie są pozbawieni pewnych składników odżywczych, wpływających na rozwój mózgu, człowiek jest wszystkożerny - musi jeść i rośliny i mięso, inaczej choruje na mózg! Masz krosty na twarzy, a Twoja cera to jesień wielkopolskiego średniowiecza, kup sobie w aptece maść propolisową o dużym stężeniu i smaruj twarz co rano, wychodź też na długie spacery lub na rower, dobrze to robi na cerę i poprawia humor - zobaczysz sama - zwłaszcza teraz, jak jest mroźna pogoda, mróz ci sprasuje wypryski. A od makijażu skóra schnie i stąd zmarszczki. A owłosienie - zawsze odrasta - doradzam polubić! Miłe w dotyku! Sama masz przykład skrajnej propagandy depilacyjnej w Meksyku w mieście Carrizosa - uważam, że władze centralne powinny aresztować autorów i wykonawców tego idiotycznego pomysłu i oczywiście znieść przymus depilacji dla tamtejszych kobiet, chciałbym także, aby sędzia, prokuratorka i adwokatka były owłosionymi kobietami, dałyby im nieźle popalić (wysoki wyrok), a podczas odsiadki powinni przebywać w towarzystwie owłosionych klawiszek. To skrajny przypadek tego, co w Polsce robi się w łagodniejszej formie. DO INTERNATIONAL: Piszesz wara od Niemców i jeszcze na mnie warczysz! Chcesz merytorycznej krytyki - no to ją masz! Jak pewnie wiesz Niemcy, kiedy ten kraj powstał, nie obejmowały nawet terenów obecnej byłej NRD, poza Turyngią, tereny nawet na zachodnim wybrzeżu łaby były zamieszkane przez Słowian. Polska zaś była jeszcze dalej i była odgrodzona od Niemiec przez te ludy, jak np. Hawelanie, Sprewianie, Wieleci, Obodrzyce, Drzewianie i przodkowie do dziś żyjących w rejonie Cottbus, Bautzen i Goerlitz Serbołużyczan. Od X wieku Niemcy powoli, ale systematycznie wkraczali na te tereny, a to podbojem, akcją osadniczą, przekupieniem na swoją stronę władcy tego państwa, po czym zawsze powtarzał się taki scenariusz: władca sprowadzał sobie doradców niemieckich, uczył się niemieckiego, ogłaszał sie księciem Rzeszy Niemieckiej, wprowadzał język niemiecki jako urzędowy, tak, że po słowiańsku mogli ci ludzie mówić jedynie w domu, a żeby załatwić jakąkolwiek sprawę w urzędzie musieli znać niemiecki, czego skutkiem jest prawie całkowite zniemczenie tych ziem - w Meklemburgii po słowiańsku mówiono jeszcze w XVIII wieku, a ostatnią osobą, która tak mówiła była staruszka, która odzywała się po swojemu do psa, bo jej potomstwo znało już tylko niemiecki. Zwróć uwagę na nazwy miejscowości we wschodniej części Niemiec. Nawet Berlin to słowiańska nazwa, bo berlinka to po słowiańsku łódka, a w Berlinie jest też osiedle Novaves, czyli Nowa Wieś, a więc, zaś w Meklemburgii nawet Krackow i Tarnow. Ciekawe co ty na to powiesz. Ale Niemcom było mało, posuwali się dalej, w 1181 roku doprowadzili do oderwania Pomorza Zachodniego od Polski, a po najazdach mongolskich w 1241 roku na Polskę przybywając jako osadnicy przyczynili się do germanizacji śląska, a nawet Krakowa i Sandomierza. Krzyżacy także, gdy nasi władcy zaufali im, bo mieli problemy z Prusami i Jaćwingami (takie narody pokrewne Litwinom i łotyszom) podbili tamtych, postępując tak jak w Meklemburgii, zarówno z Prusami, jak i z polskimi chłopami osiedlającymi się w Prusach, czego skutkiem był zanik języka pruskiego w XVIII wieku i totalne zniemczenie tego kraju, poza tym Krzyżacy zajęli polskie Pomorze Gdańskie, a także usadowili się na łotwie i w Estonii, dając początek Baltendeutschom, czyli niemieckiej szlachcie rządzącej tamtymi krajami. Nasi królowie mieli poważne problemy - np. Władysław I łokietek musiał siłą stłumić bunt niemieckich mieszczan Krakowa i Sandomierza. Krzyżacy co prawda zostali pokonani przez Polskę i Litwę, ale wyhodowali Prusaka - skrzyżowanie Niemca, zniemczonego Prusa i Polaka, czującego wrogość do wszystkiego, co słowiańskie i chcącego pokazać innym Niemcom, że on jest Superdeutsch. A potem jeszcze można mówić o Niemczech jako rozsadniku różnych paskudnych ideologii, jak np. protestantyzm, komunizm (Marks i Engels), a jeszcze później hitleryzm (nazizm), który był także skierowany przeciwko Polakom. A kto zrobił rozbiory Polski - król Prus Fryderyk II, cesarzowa Austrii (też państwo niemieckie) Maria Teresa i Józef II, oraz caryca Katarzyna II z Rosji (von Anhalt-Zerbst). A co robił kanclerz Otto von Bismarck z Polakami? A najwięksi rusyfikatorzy to nie byli rdzenni Rosjanie - tylko Baltendeutsche z carskiego dworu, jak np. Theodor von Berg, czy graf Kotzebue. No i wreszcie, mam nadzieję, że nie uważasz, że Adolf Hitler to był najwybitniejszy z kosmonautów, tylko jeden z głównych agresorów XX wieku, który zrobił nie tylko Holokaust - a jak on doszedł do władzy - dzięki temu, że Niemcy zagłosowali na NSDAP w wolnych wyborach, w przeciwieństwie do Rosji, gdzie Lenin (przewieziony zresztą ze Szwajcarii do Rosji przez wywiad niemiecki, aby tam zrobić rozróbę) siłą objął władzę. A kto wywołał I i II wojnę światową (Niemcy Kejserowskie i Niemcy Hitlerowskie), przegrał i poniósł tego konsekwencje, z których jedną (na polecenie ZSRR, USA, Wielkiej Brytanii i Francji) było wysiedlenie Niemców ze wschodniej Europy - z Czech, z Polski, z rosyjskiej części dawnych Prus, z Węgier, częściowo z Rumunii i Baltendeutschów z łotwy i z Estonii. Jak chcą Niemcy wywołać III wojnę światową, to Niemiec nie będzie już wcale, tylko Chińczycy zwalcują je w całości i dojdą do Lizbony. Dlaczego Wasz prezydent Horst Koehler, urodzony w zabranym polskim chłopom Wójcikom domu w Skierbieszowie na Zamojszczyźnie (syn obywatela rumuńskiego - z grupy XVIII-wiecznej grupy kolonistów niemieckich z Mołdawii osiedlonych tam przez Katarzynę II), chociaż byłoby to w Polsce bardzo dobrze przyjęte, nie przeprosił Polaków za zbrodnie niemieckie, za zniszczenie Warszawy, a nawet pośrednio, za przyczynienie się do wprowadzenia komunizmu w Polsce (Niemcy wywołały wojnę, której skutkiem była komuna), dlaczego Polacy nie otrzymali żadnych odszkodowań od Niemców za konkretne zbrodnie - a Auschwitz, Majdanek, Stuthof i inne obozy koncnetracyjne - to kto zbudował - Marsjanie, czy Krasnoludki? Pewnie Zulusi - tak uważasz?! A lewe pseudopojednanie i narzucanie Polsce swoich warunków w obecnych czasach przez Niemców jest w porządku, chyba nie! Poczytałem o tym i piszę, ale, żeby nie być gołosłownym, tylko włososłownym, daję Ci konkretne namiary, też internetowe, abyś sobie poczytała na ten temat - poszerzysz swoją wiedzę, znalazłem coś: artykuł z "życia Kalisza" - środa 10 października 2007, artykuł pt. "Depopulacja - współcześnie hitlerowska polityka względem narodu polskiego" - www.zyciekalisza.pl , w wypożyczalni kaset wideo wypożycz sobie 3-częściowy film Adama Sikorskiego pt. "Powstanie Zamojskie", przeczytaj także Krzysztofa Kąkolewskiego książkę pt. "Co u pana słychać?", Jerzego ślaskiego pt. "Polska Walcząca", a także Henryka Piętki "Teoria prawa" (część 1-sza - socjologia) - uwaga! musi to być wydanie z 1947 roku, bo późniejsze są ocenzurowane przez komunę. Ciekawe, jak na to zareagujesz, pewnie się sama zszokujesz, ale cóż - z faktami się nie dyskutuje, fakty to fakty. To nie szowinizm, to fakty. Ciekawe, czy Twój stuprocentowo niemiecki chłopak wie o Twoim owłosieniu? Myślę, że jak się dowie, to z wrzaskiem Rasienschande i z czapką (hełmem?) założonym tył na przód wyskoczy przez okno, myśląc o tym, że ukrywałaś przed nim włoskie geny, nicht Deutsch, nicht Polen, ja Italien. To akurat ironia, ale powinnaś mu powiedzieć, że jesteś pół-Polką i że Polki są dużo bardziej owłosione niż Niemki. A co do Białorusina - no cóż, zakochał się. Musisz wiedzieć, że na Białorusi aż 14% ludności to Polacy, jak Wielkie Księstwo Litewskie połączyło się z Polską (sami chcieli!) to tamtejsze elity, a także białoruskie i ukraińskie zaczęły się polonizować. Co do Białorusinów masz rację, Twój kochaś z Mińska cosik pokręcił, tam kto się spolszczył, to był przeważnie elitą i ta tradycja tam została. Jako pół-Niemka nie rozumiesz do końca słowianskiej romantycznej duszy, że jak kocha, to na zabój, może przydałby Ci się zastrzyk nowej słowiańskiej krwi? To też trochę ironia, ale ciekawe jak go spławiłaś. Wiem z obserwacji, że kobiety z Białorusi (Polki, Białorusinki, Tatarki, etc.) mają bardzo równe szczęki. A poza tym myślałem z początku, że porównujesz mnie do Zaczesława, czyli łukaszenki, ale jak się dowiedziałem o kogo chodzi, to się sam uśmiałem serdecznie! DO LORIS: Skąd wiesz, że jak znajdę sobie owłosioną żonę, to będzie jej ze mną źle - mam nadzieję, że są takie, które akceptują owłosienie i to lubią! DO FFF: Nie każda hirsutka jest duża i dorodna, ale to nie oznacza, że takich nie ma, są i to dużo, wiem o tym. A poza tym, przeczytaj to, co napisałem INTERNATIONAL! DO SUDDENLY: A skąd wiesz, że będę się chwalił wszem i wobec owłosieniem swojej przyszłej połowicy. DO IDę NA TORY: Coś pokręciłem z tym mężem - chodzi o narzeczonego. DO STOKROTKI: Ja chimerka, co Ty wypisujesz! Nie rozumiem! DO MARTULKI: Mam się leczyć, czwarta opcja, a jak to ja jestem psychiatrą, to co? Tego nie wzięłaś pod uwagę! A jeśli już to szukam młodej panny psychiatry z silnym owłosieniem! DO PAPRYCZKI CHILI: Nie jestem żadnym fetyszystą - to ktoś kto np. kocha się w części garderoby, czy bizuterii osoby na której mu zależy, ja się do takich nie zaliczam! Twierdzisz, że Polki nie są Azjatkami - tymczasem w polskich genach jest bardzo dużo krwi tatarskiej, karaimskiej, ormiańskiej, żydowskiej, węgierskiej i innej wschodniej (np. mongolskiej) - pochodzącej z Azji (zwłaszcza w Małopolsce, w Kieleckiem, na Podlasiu i na Białostocczyźnie) i dlatego bardzo wiele Polek jest bardzo owłosionych - ma to w genach. A jednak reaguję moja droga swoją podobną do Wieszcza osobą. Jeżeli łysiejesz - kup sobie Welform, Kamiwazę (najtańsza jest kamiwaza) lub Erwamatin - jak nie pomoże - zdecyduj się na przeszczep włosów z własnego karku - to drogie, ale bardzo skuteczne. I możesz je wtedy bujnie zapuścić! Na cerę spróbuj używać propolisu o silnym stężeniu - wychodź też na długie spacery lub na rower - słońce i mróz pomagają na cerę. Trądzik różowaty to poważna sprawa - lecz się z tego środkami przypisanymi przez dermatologa (jest to choroba starszych ludzi, pracujących często w upale). Ty mnie krytykujesz, a ja Ci okazuję serce - a poza tym masz fajne ręce i nogi. Pozdrawiam! Wasz ENZW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENZW
Do SUDDENLY: A skąd wiesz, że będę się wszem i wobec chwalił owłosieniem swojej przyszłej połowicy, nie znasz mnie! DO IDę NA TORY: Nie masz męża, coś pokręciłem, chodzi o narzeczonego. DO STOKROTKI: Ja chimerka - nie rozumiem o co Ci chodzi! DO LORIS: Nie znasz mnie, dlaczego uważasz, że jak będę miał żonę, to będzie nam źle?! DO FFF: Dobrze, nie każda hirsutka musi być dobrze zbudowana, ale wiele jest takich! O Krzysiu B. czytałem, zaś przeczytaj mój tekst o Niemcach adresowany do INTERNATIONAL! DO MARTULKI: Mam się leczyć, jeśli psychiatra będzie młodą silnie owłosioną brunetką, to tak, a poza tym nie przewidziałaś 4-tej opcji, że sam mogę być psychiatrą! DO PAPRYCZKI CHILI: Po co to wyzywanie od potłuczonych, ja Ci trochę pomogę, nie jestem fetyszystą, bo fetyszysta to taki ktoś, kto się kocha w przedmiotach należących do wybranki swego serca, a ja do takich nie należę! Piszesz, że nie jesteście Azjatkami, ale powinnaś wiedzieć, że w polskich genach jest bardzo dużo wschodniej krwi, a zwłaszcza tatarskiej, mongolskiej, tureckiej, karaimskiej, ormiańskiej, żydowskiej, cygańskiej i węgierskiej i innej wschodniej - która wywodzi się z Azji, i stąd wiele Polek jest silnie owłosionych, co wiesz też po sobie samej, szczególnie dużo tych genów mają Polacy z Małopolski, Zamojszczyzny, Lubelszczyzny, Podlasia i Białostocczyzny, a więc?! Jeśli łysiejesz - kup sobie w aptece WELFORM, ERVAMATIN lub KAMIWAZA, a jak Ci to nie pomoże na włosy na głowie, zrób sobie przeszczep (najlepiej z włosów z karku na głowę) włosów, co prawda to kosztowne, ale niezawodne leczenie, a potem będziesz mogła je swobodnie zapuścić. Zaś na krosty stosuj MAść PROPOLISOWą SILNIE STężONą i wychodź na długie spacery, oraz na rower, zwlaszcza teraz, kiedy jest mróz - to dobrze robi na cerę. Trądzik różowaty to poważna sprawa (choroba starych robotników pracujących w upale), lecz się według zaleceń dermatologa - zaś owłosione nie tylko ręce i nogi - po prostu polub. I cześć. Moja podobna do Wieszcza osoba czasem Ci pomoże. Pozdrawiam! Wasz ENZW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyy
Jak długo zbierałeś materiały na to wypracowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyy
Radzę nie komentować, może mu się znudzi, widzę że dostarczamy mu tematy żeby mógł sie popisać wiedzą nie tylko na temat urody kobiecej, ale również z dziedziny historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENZW
DO OWłOSIONEJ FIONY: Jeśli chcesz mnie poznać, to napisz, jakie masz ręce, brwi, etc. i jakiego masz e-maila, wyglądasz mi na atrakcyjną dziewczynę - lubię silnie owłosione brunetki o mocnej budowie ciała i wschodnim typie urody. Pozdrawiam Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×