Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość zdecydowanie chora psychika
Loris dlaczego piszesz tak: " do tego niby podszywacza ".Juz samo to daje do myslenia. Szukam tej osoby. Pojawila sie w wielu tamatch na roznych forach. Dziala wg tego samego schematu. Cofnelam sie kilkanascie stron w tym tamacie i dziwne jest to,ze kiedy ostatnio sie pojawila podszyla sie pod ciebie Loris wpisujac czarny nick. Bardzo to dziwne. A moze to ty sie pomylilas. Chcialas udac,ze ktos sie pod ciebie tez podszywa i przez pomylke wbilas sie na czrno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale to już idiotyzm. Loris której posty czytałam w czerwcu kiedy była sprawa forumki Wybór NIE JEST ŻADNĄ PODSZYWACZKĄ. To dziewczyna o złotym sercu. Szukaj sobie kogo chcesz prowadź jakieś śledztwo międzyforowe, ale nie próbuj nam wmawia że to Loris bo chyba nikt nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie chora psychika
nie rzucam podejrzen na Loris.Czytajac jej posty czuc jej stonowanie i szlachetnosc.I przykro mi,ze ktos bierze mnie za ta podszywaczke.Ruszylo mnie to ze ta osoba pisze takie rzeczy z nienawiscia i jest to dla niej zabawa.Przyjelam jej styl pisania,bo jak juz mowilam czasami chamstwo trzeba zwalczyc chamstwem. Nie wiem albo to ktoras z was albo calkiem inna osoba ,nie zwiazana z tematem. I wiecie co , w tym momencie mnie to juz nie obchodzi.Badzcie sobie obrazane i godzcie sie aby ten ktos pozostawal bezkarny i pozwalal sobie na wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, nie chiałam Ciebie obrazic tylko że rzucanie podejrzeń \"może to Loris, może International, może Żona Eryka\"nie ma sensu. Ważne że nadal tu jesteśmy i piszemy. A Forum ma kilkaset stron i ni tak znowu łatwo je zniszczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, nie chiałam Ciebie obrazic tylko że rzucanie podejrzeń \"może to Loris, może International, może Żona Eryka\"nie ma sensu. Ważne że nadal tu jesteśmy i piszemy. A Forum ma kilkaset stron i ni tak znowu łatwo je zniszczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teza jest taka, ze to pisze dziewczyna i mysli, ze sie dobrze bawi - sama zaczepia i sama odpowiada. zaryzykowac moge rowniez teze, ze jest to ktos, kto juz kiedys pisal na tym forum i zniknal, a z racji pewnych tropow laczy mi sie to z jedna osoba. ale co tam, dajmy spokoj, nie ma sensu poswiecac tej sprawie jeszcze wiecej czasu. jesli tu zrobi sie nieprzyjemnie, to proponuje przeniesc sie po prostu na inny portal, a topik nazwac inaczej, bez skojarzen z hirsutyzmem. ale z drugiej strony - wydaje mi sie, ze topik jest potrzebny tutaj, bo wiele dziewczyn z problemem wloskow moze do nas trafic i uzyskac pomoc. wiec temat zasluguje na zycie, pomimo glupcow, ktorzy tu od czasu do czasu zagladaja. my z narzeczonym zachowujemy spokoj i zawsze podchodzimy do tego typu spraw na luzie :) nasz najwiekszy problem to zespol, a zaraz potem moja sukienka. mam juz zdjecia idealu, ale czy jak dam do szycia, to wyjdzie cos podobnego? w sklepach, w necie i aktualnych katalogach nie znalazlam nic dla siebie - po prostu podoba mi sie cos innego niz obecnie dominuje. nasz luz wynika tez z tego, ze planujemy sie pobrac w tygodniu, wiec nie obowiazuje nas zaklepywanie sali z dwuletnim wyprzedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca....
Ale tu dużo agresii, na mnie naskakujecie a seme jesteście jej pełne. Ehh szkoda. I Keirę hirsutkną nazwałyscie a ona jest oideałem kobiety- jedynym obowiązkowym community.livejournal.com/.../20504274.html www.trendy-hairstyles.com/.../ Wy tak wygladacie?????????????????????????????????????????????????/ Nie pewno nie i dlatego tyle w was zlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie chora psychika
"Rzucilam pdejrzenie" na nie bo one rzucily na mnie.I dziwnie sie poczulam.Doslownie tak jakby ktoras z nich byla podszywaczka i swiadomie odwracala uwage od swej osoby.Najgorsze byloby to,gdyby to ktoras z was byla podszywaczka i robila to swiadomie.Niewazne czy to osoba z zaburzeniami psychicznym czy zdrowa.Czy robi to z nienawisci i czy po to by sie dobrze bawic.Byl moment,ze myslalam o kims z redakcji kafeterii.To juz nie istotne.Niepotrzebnie sie wtracalam.Na koniec chce napisac,ze to nie ja bylam-jestem podszywaczka.Przepraszam jesli kogos urazilam swoimi podejrzeniami.Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca....
I tak nigdy nie doownacie urodą takim pieknościom jak Keira wirusajtki:) www.upi.com/.../UPI-73411218311515/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie chora psychika
Jeszcze jedno zdanie.To wczesniej to nie bylam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia80
Dziewczyny nie dajmy się komuś takiemu. Wracajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona Eryka, dziękuję, że we mnie wierzysz i za wszystkie Twoje słowa.Sprawę tego jednego podszywania po de mnie z czarnym nickiem już wcześniej wyjaśniałam i nie będę sie powtarzać. Ale właśnie dlatego, że ktoś znał moje hasło, które było kiedyś znane wszystkim kobietkom, wiem, że to prawdopodobnie któraś z dziewczyn, które pisały wtedy co ja, Żona Eryka i kilka innych.Moim błędem było, iż wówczas nie zmieniłam tego hasła.Ale nieważne.Ja wiem jaka jestem, co piszę i nikt tego nie zmieni.Wiem, że to forum jest bardzo potrzebne. Zetknęłam sie z nim chyba dokładnie rok temu, na początku tylko czytałam dziewczyny. Wiele ich wypowiedzi i wiadomości mi pomogło.Przede wszystkim psychicznie bo zrozumiałam wtedy, że nie tylko ja mam problem z włoskami, nie tylko mnie jest ciężko.Poczułam , że te wszystkie osoby tutaj piszące to \"towarzyszki niedoli\".Poczułam jakbym znalazła tutaj przyjaciół, choć to może za duże słowo.Ale wreszcie nie czułam się taka samotna, mogłam porozmawiać o tym problemie, bo tak naprawdę w rzeczywistości z nikim nie mogę na ten temat porozmawiać.I dlatego to forum jest tak bardzo potrzebne, żeby te wszystkie zagubione i samotne dziewczyny z problemami mogły znaleźć tutaj pocieszenie.Nigdy nie możemy się poddawać i tym bardziej rezygnować z tego forum przez jakąś złą osobę.I takie jest moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie opisałam przed chwilą a wyświetliło mi, że jakiś błąd. Jeśli się nie pojawi moja wypowiedź to trudno.Chciałabym tylko napisać, że dziękuję Żonie Eryka za jej słowa a oskarżenia pod moim adresem ignoruję. A teraz wole napisać o czymś innym.Wszystkie kobietki,które w tym roku wchodzą za mąż wklejcie zdjęcia Waszych lub nie Waszych , ale tych, które się Wam marzą sukienek ślubnych. Myślę, że chętnie sobie wszystkie pooglądamy.To będzie szczególny dzień w Waszym życiu i musicie zrobić wszystko, by czuć się wyjątkowo i pięknie.Życzę Wam wszystkim, żeby ten dzień i Wasze małżeństwa były piękne, pełne dobroci i miłości, i żeby było w waszym życiu jak najmniej problemów a jak najwięcej radości.Powodzenia kobietki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ślicznotki :). Zdaję relację ze stosowania palmy sabalowej. Niestety, na mnie nie podziałała tak, jakbym tego chciała. Za to zaczęłam mieć problemy ze snem i postanowiłam odstawić. Podsumowując, palma sabalowa wpływa na poprawę cery, ale mam wrażenie, że przez nią zciemniał mi uprzedni mech na plecach, więc mam nadzieje, że po odstawieniu wróci do normy. Palmę brałam od sierpnia do teraz. Czyli ponad pół roku. Wczesniej brałam też izoflawony sojowe, które regulowaly mi cykl, że wystepował idealnie co 28 dni, ale ubzdurałam sobie, że mam jednak niedobór progesteronu i w związku z tym od miesiąca biorę olej z wiesiołka i castagnus. Powinnam parę dni temu dostać miesiączkę, ale na razie ani widu, ani słychu, poza dolegliwościami pms. Jestem teraz na diecie bezcukrowej i moja cera ma się coraz lepiej, a skoro cera ma się coraz lepiej, to znaczy, że hormony też zmierzają w dobrym kierunku (mam nadzieję). PS. Proponuję stosowanie totalnego IGNORA na to dziecko wychowane w świecie photoshopu, któremu fikcja myli się z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyń pod prąd szkoda, ze nie masz pozytywnych wiadomości na temat tej palmy. Miałam sama zamiar kiedyś ją wypróbować, ale teraz chyba nie zaryzykuje.Ja kiedyś też zażywałam castagnus przez trzy miesiące i muszę przyznać, że na mnie podziałał on niestety źle.Jeśli to naturalny progesteron to widocznie mnie jest on niewskazany. Czytałam kiedyś na stronie Różańskiego, że nadmiar progesteronu może nasilić włoski i trądzik. U mnie rzeczywiście trądzik się zwiększył wtedy i spóźniała mi się miesiączka.Tak, że nie wszystkim dziewczynom ten castagnus służy.Pamiętam, że jak zażywałam prosterol, peposterol to miałam pozytywne nastawienie.Potem zaczęłam pić wierzbownicę i zażywać olej z wiesiołka i przy tym trwam już dość długo.Czasami dokładam spirulinę i też jestem zadowolona. Do wczoraj piłam nasiona lnu zalane wodą. Miałam wrażenie, że dobrze na mnie len działa, ale niestety jakby za bardzo poprawił mi apetyt a tego wole unikać, ponieważ pilnuję swojej wagi i na jakiś czas robie przerwę od lnu. Idzie wiosna kobietki, dzisiaj tak pięknie świeciło słońce, że od rana miałam lepszy humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris, ja też żałuję, że mam niepomyslne wieści z frontu ;), ale z 2 strony, może to tylko mój indywidualny przypadek. Teraz nastawiam się, że ta dieta bezcukrowa z wiesiołkiem i castagnusem w końcu podziała. W końcu kiedyś musi się to ruszyć w pozytywnym kierunku. Organizm człowieka potrafi wygrać walkę z rakiem przy odpowiednim nastawieniu, to co tam takie włosy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta bezcukrowa to na pewno dobry wybór. I wyjdzie Ci nie tylko na zdrowie lecz także dopomoże urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąz zdrada
żono eryka a ciebei maz nie zdradza? chyba zdradza skoro masz taki problem. I nawet ci wspolczuje bo piszesz nie obrazliwie. zle jest z toba bardzo? moze nie tak zle, moze jeszcze jakis mezczyzna ciebei zaakceptuje. napewno nie bedzie to przystojny mezczyzna ale jakis bedzie. a co ma robic twoj maz musi czasem byc mezczyzna tyle pieknosci kolo niego i hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos z tym lnem na rzeczy, dziewczyny. Ja dodaje olej lniany do wszystkiego, do czego olej da sie dodac - tak, zeby mi wyszly w sumie 3 lyzki dzienne i apetyt mam, ze az wstyd :-( Z olejem eksperymentuje od miesiaca. Prawie dwa tygodnie lykam tez wiesolka i zaraz bede musiala odstawic na przerwe owulacyjna. Nie wiem czy to dziala ale mam wrazenie, ze odkad zaczelam wiesiolek, w jajnikach mi sie gotuje. My tez chcemy sie pobrac w tygodniu. Niemniej w te niedziele uslyszelismy juz w jednym hotelu, ktory bralismy pod uwage, ze i w tygodniu wszystkie terminy w sierpniu sa zaklepane ale na lipiec jeszcze moze sie cos znajdzie, jak sie pospieszymy... (hotel nam sie jednak po blizszym przyjerzeniu sie od wewnatrz nie spodobal, wiec moga sie ze swoim zaklepywaniem ugryzc :-) ) A my wcale nie planujemy duzej fety. Tzn. chcemy rozlozyc to na dwie czesci. Slub w malym gronie - za to chcialabym aby byl absolutnie uroczy (stad moje grymaszenie z wyborem miejsca). A jakis czas pozniej wieksza feta - luzna i nieformalna z dalsza rodzina i znajomymi. Ta druga czesc nas nie stresuje, bo miejsce jest po znajomosci. Gorzej z samym zaobraczkowaniem - zachcialo mi sie byc choc raz ksiezniczka a to, jak sie okazuje, wcale nie jest takie proste ;-) Sukienki mam zamiar dopiero niedlugo zaczac szukac ale juz dostaje kota na sama mysl. Wiem, ile sie namordowalam zeby znalezc opowiednie spodnie narciarskie. A smiem podejrzewac, ze z sukienka bedzie trudniej :-p No ale jak juz cos znajde, to chetnie wstawie Wam fotke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąz zdrada
żono eryka a ciebei maz nie zdradza? chyba zdradza skoro masz taki problem. I nawet ci wspolczuje bo piszesz nie obrazliwie. zle jest z toba bardzo? moze nie tak zle, moze jeszcze jakis mezczyzna ciebei zaakceptuje. napewno nie bedzie to przystojny mezczyzna ale jakis bedzie. a co ma robic twoj maz musi czasem byc mezczyzna tyle pieknosci kolo niego i hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie do zwały genety
cznej. Dostałam dianę, ale teraz boję się o wątrobę. Co brałaś na jej ochronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyy
Jesteś bardzo odważny albo bardzo głupi człowieku kimkolwiek jesteś, ja nie miałabym odwagi szczerze mówiąc tak igrać z losem , bo nie wiadomo jeszcze co na ciebie spadnie. Tacy jak ty wcześniej czy później dostaną zapłatę od losu adekwatną do tego co robią, także miej się na baczności, bo nie te dziewczyny cie osądzą i nawet nie sam bóg w cokolwiek wierzysz tylko los, ja to wiem że tak będzie. Być może nie masz nic do stracenia ale nie sadzę.Ten sie śmieje kto soię śmieje ostatni. Acha i życzę ci szczęścia z tymi bezproblemowymi pięknymi dziewczynami czy też chłopakami kimkolwiek jesteś bo będzie ci ono potrzebne. Wyjrzyj przez okno bo już zaczynają zbierać się nad tobą czarne chmury. Uważaj żeby tobie przypadkiem nie wyrosły rogi bo to by było prawdziwe nieszczęście i nie bardzo da sie to ukryć. Szczerze żal mi takich ludzi bo nigdy nie zaznają szczęścia czy to z włosami czy bez, czy też ....z rogami. Oj rogów to na pewno bym nie chciała he he he!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyy
Ja wrócisz ze szkoły to odpisz kochana. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyy
Jak wrócisz ze szkoły to coś odpisz kochana, cZekam, buziaczki. Pa pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyy
Jak wrócisz to odpisz coś kochana, budziaczki, pa pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyy
Jak wrócisz ze szkoły to odpisz coś kochana, buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyy
Jak wrócisz ze szkoły to odpisz coś kochana, buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono Eryka mam nadzieję, że masz się dobrze i nie będziesz się przejmować tymi podszywami.Jeśli kogoś bawi taka zabawa to niech się bawi aż mu się znudzi.Dzieciom wcześniej czy później nudzą się zabawki. Kobietki wczoraj było tak pięknie na polu a dzisiaj już ponuro i zimno.Strasznie depresyjnie działa na mnie taka pogoda.Czy na Was też?Chciałabym, żeby była już wiosna, mimo tego, że w słońcu bardziej widać nasze włoski.Ale słońce od razu polepsza moje samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, zaczelam zazywac olej z wiesiolka w drugiej polowie cyklu i jak zawsze zaczynal mnie bolec brzuch juz na kilka dni przed okresem nawet to teraz nic tylko troche w pierwszy dzien ale ogolnie jakos tak lagodnie go przechodze :) co do innych efektow to jeszcze za wczesnie zeby cokolwiek powiedziec. Wczoraj przyszedl mi tez telocapil i od dzis zaczynam dodawac go do balsamu. Pozyjemy - zobaczymy. Co do podszywacza to dziewczynki nie odchodzcie z forum bo temu komus wlasnie o to chodziło i pewnie cieszy sie teraz z tego;/ swoja droga musi to byc bardzo nieszczesliwa i samotna osoba. Pozdrawiam wszystkei stale bywalczynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×