Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Dziewczyny nie przejmujcie
sie to jest taka wariatka.Chodzi po wszystkich forach i obraza ludzi.Dwa ostatnie dni byla na dietach.Jest chamska,wulgarna w ogole ma cos z glowa.Powinna sie leczyc.Ludzie pisza,zeby ja ignorowac.Praktycznie na kazde forum wchodzi i wypisuje glupoty.Widocznie tylko to robi po calych dniach.Jest tak zakompleksiona,ze wyrzywa sie na innych.Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brendo
Będziecie mnei straszyc? Odrazu powiem kosiarka jest w garażu a nożyce do trawy obok:) Strzyżcie sobie do woli:):):) Do Keiry sie nie porównuj raczej, ona jest uznawana z jedna z najpiękniejszych kobiet swiata a "cycki" lepiej mie małe i idealnie gładkie niż wielkie tłuste i owłosione. Ale to tylko opinia moja i 98% ludzi. Wy wiecie lepiej co jest piękne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochtaki
Włochtaki głowy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny nie przejmujcie
to jest taka wariatka.Chodzi po wszystkich forach i obraza ludzi.Ostatnio robila zamet na dietach.Jest gruba i strasznie zakompleksiona,a tutaj moze sie wyzyc.Jak nie ma pomyslu jak kogos obrazic to wyzywa od debili i odsyla do slownika ortograficznego.Jest wulgarna i chamska.Podobno ma cos z glowa.Ludzie pisza,ze to moze schizofremia.A moze sama jest jednym wielkim problemem.Nie przejmujcie sie ta idiotka.Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brendo
Obejrzyj zdjęcie. I nie waż sie porównywa do Keiry albo Gemmy jeśl isię nie oglisz przedtem. www.endotext.org/female/female4/figures4/figure6.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba to ohydna
Grube kobiey są ODRAZAJĄCE tak jak wy. Tylko absolutna szczupłośc jest na miejcu (taka jak u Keiry czy Gemmy)iwęc nie jestem gruba hirsutki tylko idealnei szcuzpła, noszę XS dlatego Was moze tak sobie wyobrażam jak tą...pieknośc ze zdjęcia.O ile łatwiej wam z tym że byłabym, gruba pocieszajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz sie leczyc wariatko
jestes nie normalna.Zakompleksiencu.Prawdopodobnie to ty.ZNAM CIE!. Jesli nie ty to jakis nastepny zakompleksiony frajer.Wchodzi takie bydle wszedzie i pluje jadem.Chory czlowieku.Ja cie obserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz sie leczyc wariatko
jestes nienormalna.Zakompleksiencu.Prawdopodobnie to ty.ZNAM CIE!. Jesli nie ty to jakis nastepny zakompleksiony frajer.Wchodzi takie bydle wszedzie i pluje jadem.Chory czlowieku.Ja cie obserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak ewidentnie chora psychika.A gdyby czytała choc od czasu do czasu to forum to wiedzialaby ze wiekszosc piszacych tutaj sa szczuple a nawet chude.A dwie dziewczyny byly modelkami, wiec to ty wiedźmo nie porownuj sie do nas.I idź się doucz do szkoły analfabetko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz sie leczyc wariatko
Jestes bruba.Dobrze o tym wiesz.Bylas chudsza,ale teraz jestes gruba.Masz urojenia,obrazajac ludzi dowartosciowujesz sie,jestes bardzo nieszczesliwa.Jakbys byla tylko gruba,ale ty jestes chora na umysle.I niestety nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelkami
Modelakmi czego- szczotek do czyszczenia mebli????????? Futrzanych rzeczy? Wy modelakmi? A moze rekalmy testosteronu w tabletkach? Obserwowac to mogę ja Was i robię to bo mnie baweią wasze placzliwe wyznania. A im bardziej plujecie jadem (i włosami) tym bardziej mnie bawią. I wiem jedno. Gdyby wszystko było taj piekneiu Was gdybyście były idealne toby was tu nie było. Nie byłoby tego forum. A jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowanie chora psychika.
Jeden facet pare dni ja szukal po forach.Tez narobila dymu.Szuka ludzi do zaczepki.Potem obraza i wyzywa.Nie wiem co jej daje taka satysfakcje.Nie przejmujcie sie i ignorujcie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba nie gruba ale
OK wierzcie w to "modelki" albo "top-hirsuto -modelki" ale to forum sie osłabi. Za parę dni pojawi się nowea kwękajaca hirsutka a przecież nikogo nei odrzucicie...Potem okaze sie że to żart. I tak dalej i tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowanie chora psychika.
A co ty tu robisz co? Leczysz sie z komleksow.Nie pisz o sobie,ze masz XS,bo nie masz.Dobrze o tym wiesz.Nawet nie wiesz jak bardzo potrzebujesz pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A zdjęcie
Podobas się Wam?Tak wygladacie? Oj to nie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam XS
Gdybym nie miała hirsutki juz bym sie zagłodziła żeby miec;) Rażą mnie grube ciała a jeszcze owłosione jak wasze, Uhhh paskudztwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydownie chora psychika
Tak masz w swojej chorej wyobrazni.Wiem kim jestes,gdzie pisalas.Znam cie dobrze.I uwazaj co piszesz,bo kiedys to wszystko sie moze na tobie odbic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 Praktycznie żadna z nas nie jestem gruba, większość jest bardzo szczupła, żeby nie powiedzieć chuda. Nie ma trądziku. Ja mam suchą skórę, nie tłustą. A i brody też pojawiają się u nielicznych. Ja jej nie mam. Jak już chcesz bazować na naszych życiorysach, czytaj je dokładnie. Reszta bez komentarza. Masz więcej kompleksów niż kobieta ze zdjęcia pokazanego przez ciebie, o ile to nie twoja fotka. Pisz co chcesz i ile chcesz, mnie to nie przeszkadza. Możesz też ułożyć wierszyk o mnie. Były zabawne, pełne zgorzknienia i jadu typowego dla osób, które mają problem ze sobą. Nie hamuj się. Jedną osobą, której ubliżasz jesteś ty. Im więcej napiszesz, tym więcej innym pokażesz swojej słabości. Jak dla mnie bomba. Ale podpisz się czarnym nickiem i nie zmieniaj go na innych forach. Miej odwagę podpisać się pod swoimi frustracjami, skoro to przecież my mamy problem. Boisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwała, mnie to od razu poprawiło humor rano. Przynajmniej jest ruch w tym temacie, a internet zawsze słynął z bycia wylęgarnią dla anonimowych frustratów. Nie pierwszy i ostatni tu taki się zjawił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie chora psychika
Ta chora osoba chodzi po forach i obrzuca ludzi obelgami.Pewnie to jedyny jej sposob na poprawienie sobie samopoczucia.Musi byc bardzo zakompleksiona,sfrustrowana i nieszczesliwa.Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby takie rzeczy wypisywac.Jestes chora,nienormalna.Pewnie teraz tez to czyta.Siedzi przez caly tydzien przed kompem,czyta o czym dziewczyny pisza, uklada wierszyki HA HA HA ( zajmuje jej to tydzien ), pozniej sie podszywa. Myslisz wariatka,ze to rusza ktorakolwiek z tych dziewczyn? One sa bardziej dowartosciowane niz ty! Nieszczesliwe,smierdzace, z chora psychika GOWNO ! PIsz sobie,wyzywaj sie,tylko to swiadczy o twojej niskim poczuciu wartosci. Co teraz bedziesz ukladac wierszyki,zeby odpisac. Zal dupe sciska z takimi nieudacznikami ktorzy tylko w ten sposob chca sie dowartosciowac. Jestes zerem z choroba psychiczna! Pamietaj wiem kim jestes! Wiem gdzie piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTKI HIRSUTEK
Jedno nie wchodzi ale jedno tak. Trochę innych. www.csmc.edu/5527.html I serwis topmodelek - podobno większośc z was to modelki więc www.hairgrowth.biz/.../slides/scan0001b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z problemem
dziewczyny powiedzcie mi czy wyrastajace pod brodą czarne wloski moga byc objawem poczatku histuryzmu? Przerazilam sie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnei mogą moga
Mogą - czarne włoski można mie na głowie. To że są pod brodą jest chorobą. Sprawdź hormony i zrób wszytko żeby nie stac sie hirsutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnei mogą moga
Mogą - czarne włoski można mie na głowie. To że są pod brodą jest chorobą. Sprawdź hormony i zrób wszytko żeby nie stac sie hirsutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anorektyczkom podobaja się anorektyczki.A gdzie zdjęcia gemmy i keiry, 100% hirsutek? Po rysach twarzy widać, że to hirsutki, ha ha ha ha!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to forum regularnie ale udzielam się sporadycznie.W przeciwieństwie do tej chorej wieśniary podziwiam te dziewczyny, które sie dzielą swoimi doświadczeniami. To dla nich życiowy ciężar i podziwiam je za to, że mimo wszystko radzą sobie, żyją z włosami, jednocześnie walcząc z nimi.A jednocześnie to fajna zabawa grac na nerwach tej wieśniarze. Oczyewiście nie mam na mysli dziewczyny ze wsi tylko wiecie ona zachowuje się jak wiesniara.A wies bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka..20
czesc. Widze ze nie jestem sama z tym problemem od 5 lat mam hirsutyzm. Mam go bardzo dużo na brodzie i nad gorna wargą wloski sa ciemne i mocne. Stosowalam juz wszystkie kremy, plastry,bralam rozne tabletki np.diane35 itp. chodzilam nawet do kosmetyczki na usuwanie laserem troche mi to pomoglo ale musialam zrezygnowac poniewaz bylo to drogie leczenie. Jestem zalamana nie umiem sobie juz z tym poradzic. jest to bardzo krepujace i mam bardzo duzy wplyw na psychike. Niewiem co mam juz robic :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie chora psychika
Dziewczyny ta chamska osoba,ktora tu wypisuje bzdury ma powiazania z redakcja kafeterii.Usuwa niewygodne dla niej komentarze.Nie tylko w tym temacie,ale w innych.Kasuje swoje posty,ale tez posty innych osob ktore sa jej nie na reke.Dziwne,ale na pewno to ktos kto ma tu chody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×