Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

to mozna zazywac wiesiolek w drugiej czesci cyklu? Wiecie cos na ten temat? Ja bym chetnie zazywala caly miesiac na okraglo ale myslalam, ze nie wolni i dlatego lykam tylko w pierwszej polowie cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też tak mysle
Też tak myśle.To ktoś z forum,byl tu długo.Jest bardzo inteligentny.Ma wasze zaufanie i nigdy byście nie pomyślały,że to własnie ta osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość play go
Też tak myśle.To jest osoba z forum.Bardzo inteligentna.Była tu długo,wzbudziła zaufanie.Nikt nawet nie przypuszcza, że to ona.Ale dlaczego to robi.....? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris, czyżbyś była z Krakowskiego? ;) a tak nawiasem mówiąc, to pogoda u mnie lepsza niż wczoraj. dziś przeglądałam ofertę biura podróży organizującego śluby w tropikach itp., zdjecia ladne, wrazenia moze tez, ale to raczej nic dla mnie, nie widzę się w tej scenerii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wlasnie pomyslalam ze loris jest z krakowskiego dlatego ze napisala \"na polu\". international- jednym z podstawowych dzialan oleju z wiesiolka jest to ze lagodzi on objawy napiecia przedmiesiaczkowego wiec wynika z tego ze mozna go zazywac przez caly czas. Przeczytalam dokladnie ulotke i nie ma tam zadnych przeciwskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffffffffffffffffffffff po pogodzie wydedukowałaś, że jestem z krakowskiego? Wiesiołka raczej nie powinno sie zażywać w drugiej połowie cyklu ze względu na ewentualna ciążę.Tak przynajmniej czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to w tych regionach tak sie mówi, a w innych inaczej????? Chyba nieoświecona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory- tez przecieram twarz codziennie woda utleniona. Wczesneij nie mialam klopotow z wloskami ma wtarzy dopieor jakis czas temu cos sie zaczelo dziac. Wyrwalam z brody 2 ciene wloski jakies 2 miesiace temu i nie odrosly a moze odrosly tylko sa jasne od tej wody (nie wiem bo jasnych mam duzooo;/). I wbrew opiniom woda nie rozjasnia mi przy okajzi skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tego co wiem to tylko w tatmtym regionie sie tak mowi "na polu". U nas "na dworze" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki marzy mi się kawa, ale jestem w pracy i nie mogę sie napić a potem będzie za późno na kawę, tzn.nie mogłabym usnąć, gdybym późno wypiła.I głowa coś mnie dzisiaj boli. Ogólnie jakaś rozbita jestem przez ta pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrr, wkurza mnie to dodawanie postow - w 8 przypadkach na 10 wystepuje jakis blad, wcale mi nie dodaje postu lub wiele razy!!! w kazdym razie, domyslilam sie po zwrocie \"na polu\" ;) innym razem z kolei, ze jedna z dziewczyn jest z Gornego Slaska - tym razem po skladni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENZW
Do Papryczki Chili: No dobrze, racja musiałem pomylić fragment Twojej wypowiedzi z czyjąś, ale dlaczego piszesz, że wypisuję tu swoje teksty z jakichś tajemniczych powodów. To żadna tajemnica po prostu lubię owłosione dziewczyny u nie ma nic w tym złego, uważam, że Ty i Twoje koleżanki zamiast walczyć z owłosieniem, powinnyście walczyć jedynie z prawdziwymi chorobami, które Was dotykają. Pisałaś gdzieś, że masz naczyniaka, to można wyleczyć solidnym naświetlaniem trójkolorowym światłem, zapytaj się dermatologów. Nie jestem okrutny, jedynie trochę ironiczno- -sarkastyczny, ale też nie zawsze. Skoro masz faceta, czy męża nie jest z Tobą źle, zwłaszcza jeśli on lubi Twoje owłosienie, to może być nawet sympatycznie. Trzymaj się, ale postaraj się być miła. Do całej reszty: Dziewczyny! Nie uciekajcie stąd, zwłaszcza piszę to do brunetek! Zauważyłem, że działają tu jacyś wrodzy Wam dywersanci z depilowanymi mózgami. Zaakceptujcie owłosienie, namierzcie tych gości i odeprzyjcie ten internetowy atak. Głowy do góry! Ja się nimi w ogóle nie przejmuję! Pozdrawiam! Całusy dla tych, które lubią i akceptują swoje owłosienie! Nawet bardzo silne! Pozdrawiam! ENZW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każdy wie że naczyniaki
można leczyć, ale nie każdego da się usunąć. Zapytaj dermatologów panie www.google.pl. Przestań się popisywać wiedzą, której nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyy
"Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki co tak cicho? Czy u Was też taka piękna pogoda ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Tobie buziaki.U mnie pięknie ale chyba zapowiadają pogorszenie pogody.Miłego dnia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jak Wam cicho, to ja narobie halasu :-p ale powaznie - mam wyniki w lapie. Genetyka ogolnie w porzadku (teraz sprawdzaja na wszelki wypadek jeszcze jakis szczegoly). Testosteronu mam... niedobor - norma dla kobiet to 65-119 ng/dl, ja zas mam 27! ( ale tym sie lekarze nie przejmuja). Bardziej niepodobaja im sie zbyt niskie stezenia: - Inhibin B: norma to 10-240 pg/ml, ja mam 54,6 - AMH: norma to 1,0-2,5 ng/ml a ja mam 0,93 Mam tez malo: - estradiol: norma to 26-165 pg/ml a u mnie 28 - progesteron: norma to w fazie mojego badania 26-165 pg/ml a u mnie 28 Reszta w normie. Macie jakis pomysl na interpretacje moich wynikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskoczona jestem tym testosteronem.Byłam przekonana, że my wszystkie mamy go za dużo lub przynajmniej w normie.Teraz to ja juz nic nie rozumię.Bardzo jestem ciekawa co lekarze będą Ci mówic na ten temat.Powinni sie do tego odnieść.Ze za mało masz estrogenów to mogę zrozumieć.Po za tym nie mam pojęcia co tych Twoich wynikach sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inhibin B i AMH to badanie hormonów na ocenę rezerw jajnikowych.Przypuszczam, że to jest związane z tym, że masz niska wartość estradiolu.Informuj nas na bieżąco jak lekarze interpretują Twoja sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora7
Ja miałam podany testosteron w jakiś innych jednostkach... miałam górną granicę 0,70 a norma jest 0,83. Mam 23 lata, jestem chuda, jeśli chodzi o estrogeny mieściłam się w górnej granic, okresy mam regularne. Objawy to: nadmierne owłosienie na udach( szczególnie z tyłu), łydki, brzuch, piersi, wąsik, włoski na brodzie, rękach, bikini, pośladki, okolice odbytu - dosłownie tragedia. A oprócz tego trądzik na twarzy, plecach, dekoldzie. Czy to może być hirsutyzm czy raczej problemy z nadnerczami??? Jestem też nerwowa i mam depresję więc może to nadnercza powodują u mnie te problemy... Jakie badania przy nadmiernym owłosieniu i trądziku powinno się zrobić na nadnercza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora7
nie, nie odchudzałam się nigdy, ale nie mam jakiegoś olbrzymiego apetytu więc nie jem za dużo. Zresztą często jak mam doła, albo czymś się bardzo stresuje w ogóle nie mogę patrzyć na jedzenie. Zastanawia mnie czy przypadkiem regularne okresy nie oznaczają, że z jajnikami jest wszystko w porządku... Może powinnam od razu zasugerować lekarzowi, że to mogą być nadnercza a nie szukać igły w stogu siana. Chyba większość lekarzy z góry zakłada, że kobieta ma coś nie tak z jajnikami i przepisuje tabletki antykoncepcyjne albo Diane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, piszcie co u Was słychać????? U mnie leje, okropność.Zaraz kończę pracę i idę na obiadek. Wróciłam do picia siemienia. Kobietki dla tych, którym wypadają włosy; Podobno dobra jest cebula.Na surowo albo czytałam, że kompot z niej.Co Wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga ga ga
hej dziewczyny! szukam dobrego lekarza o specjalizacji ginekolog-endokrynolog w poznaniu możecie mi kogoś polecić? wolszłabym iść raczej do kobiety... na str. 45 znalazłam Prof. dr hab. med. Alina warenik-Szymankkiewicz specjalista w ginekologii i położnictwie, endokrynolog rzeczywiście jest dobra? help! pozdrawiam serdecznie! :) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaskarb 28756l
Dziewczyny czy ktoras z Was miala zabieg elektrolizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaskarb 28756l
Ja wlasnie kilka dni temu bylam na elektrolizie ale narazie wloski mocno siedza w skorze, brak efektow.Jaka powinnna byc skora po zabiegu, czy powinny pojawiac sie strupki? Po jakim czasie jesli w ogole wypadaja wloski czy trzeba je wyrwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×