Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

o matko, ale tu pyskowa byla... ja juz wlasciwie nie wchodze na to forum. telocapil mi nawet pomaga, nie jest zle. a do tej dziewczynki co sie tu produkuje bo chyba nie ma znajomych i innych zajec dwa slowa: jestem zajebiscie ladna. nie przesadzam i nie zgrywam sie. zawsze balam sie ze to, ze mam troche za duzo wlosow tu i tam zniecheci facetow, ale po pierwsze jestem zawsze wydepilowana, a po drugie zadnemu chlopakowi nigdy to nie przeszkadzalo. nigdy nawet przez mysl by ci nie przeszlo ze moge miec za duzo wloskow tu i tam. jak bys mnie zobaczyla w klubie prawdopodobnie mina by ci zrzedła z zazdrosci, tak jak to sie dzieje z innymi laskami, gdy mnie obcinaja. co tu duzo mowic, wez sie za siebie dziewucho, zabierz sie do nauki i nie siedz na forach bo zycie ci ta zawisc zmarnuje. finito pozdro dla dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyy
"Poznasz głupiego po czynach jego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjj
Piła któraś z was miętę pieprzową i zauważyła jakiś jej wpływ na zmniejszenie hirsutyzmu bo jedna panna napisała że dzięki jego piciu pozbyła się go. Macie tu link ale szkoda że nie napisała nic więcej:( http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4019085 Ja słyszalam że picie kilku filiżanek dziennie zielonej herbaty zmniejsza poziom testosteronu ale nie nawidzę tego smaku:O ale jeśli z tą mięta to prawda to to było by łatwiej bo ma całkiem fajny smak. Jak coś wiecie to dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubko
A gdzie przeczytałaś o tej zielonej herbacie,że zmniejsza testosteron? Pierwsze słysze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pierwsze slysze o herbacie zielonej a pije ja od dluzszego czasu, miete takze, ale taka zywkla nie pieprzowa i raczej nie zauwazylam zeby to cokolwiek pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubko
no właśnie ta zwykła jest pieprzowa.Dostępna w każdym sklepie. A podobno ta druga ma takie właściwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjj
Mam taką książkę pt."Co zrobic żeby włosy nie wypadały" i tam pisze o tej zielonej herbacie że zmniejsza wydzielanie męskich hormonów, odpowiedzialnych za łysienie androgenowe u kobiet i u mężczyzn. Ale żeby uzyskać pożądany efekt, trzeba wypić dziennie co najmniej trzy filiżanki zielonej herbaty. Jak dla mnie to o trzy filizanki za dużo bo smak beznadziejny:O Pisze też tam że cynk jest dobry, bo chroni mieszki włosowe przed szkodliwym działaniem DHT, mi zachamował wypadanie włosów a już traciłam nadzieje że coś mi pomoże i zostane łysa. Zobaczę z tą miętą ale jak nie pieprzowa to jaka? Chodzi może o tą co rośnie na łąkach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjj
Mam taką książkę pt."Co zrobic żeby włosy nie wypadały" i tam pisze o tej zielonej herbacie że zmniejsza wydzielanie męskich hormonów, odpowiedzialnych za łysienie androgenowe u kobiet i u mężczyzn. Ale żeby uzyskać pożądany efekt, trzeba wypić dziennie co najmniej trzy filiżanki zielonej herbaty. Jak dla mnie to o trzy filizanki za dużo bo smak beznadziejny:O Pisze też tam że cynk jest dobry, bo chroni mieszki włosowe przed szkodliwym działaniem DHT, mi zachamował wypadanie włosów a już traciłam nadzieje że coś mi pomoże i zostane łysa. Zobaczę z tą miętą ale jak nie pieprzowa to jaka? Chodzi może o tą co rośnie na łąkach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubko
Chodzi o tą mięte kłosówkową (spearmint) , a u nas jest dostępna pieprzowa (pepemint). Jak długo trzeba pić tą herbatę? Podobno nie zawsze nadmiar testosteronu jest odpowiedzialny za owłosienie. To powoduje podobno kortyzol. Kortyzol jest odpowiedzialny za nadmierne owłosienie.Ja piję zieloną herbatę hektolitrami ,a i tak mam włoski tu i ówdzie. Ale fajnie by było jakby dzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo o mięte kłosową (to pewnie to samo), ejjjjjj ja tez nie przepadam za smakiem zielonej herbaty ale wybieram zawsze takie smakowe- cytrynową lub o smaku opuncji i naprawdę nie są złe a właściwości chyba mają te same. Tez gdzieś czytalam o takich wlasciwosciach cynku ale nie moge teraz tego znalezc. Mam zamiar sprobowac na pewno nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a troche z innej beczki co do oleju z wiesiołka to podobno także odchudza: http://vitalia.pl/forum4,14579,14579,0_Wiesiolek_nie_tylko_odchudza.html&cookie=1 fajnie by bylo jakby przy okazji tez mial takie dzialanie. Ciekawa jestem czy Loris i inne dziewczyny ktore dluzej zazywaja ten olej zauwazyly jakies spadki wagi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubko
Mnie jak kiedyś wypadały włosy to dermatolog przepisał mi witaminy, asmag forte i zincas forte (czyli cynk). Forte to jest ta wersja wzmocniona. Ale do wszystkich dziewczyn,które biorą cynk na własną ręke- ostrożnie ,żeby nie przedawkować bo może być niebezpieczny[cześć}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjj
Ja brałam ten cynk tylko do czasu kiedy przestały mi wypadac włosy (przez miesiąc) . W tej książce pisze że można go przyjmować 60mg dziennie przez pół roku. A w przypadku dłuższego leczenia należy dawkować preparat według wskazuwek lekarza. Jeszcze spróbuję tą smakową zieloną herbatę może mi przyjmie :P Ale bardziej byłabym skłonna pić tą mięte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubko
Nie zaszkodzi pić tą mięte. Może przy dłuższym stosowaniu zadziała.Jeśli tylko nie masz wżodow żolądka to możesz ją pić.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubko
Sorry za byka ,miało być wrzodów żołądka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z hirsutyzmem
Używanie kamiennego pumeksu jest zalecane przez niektórych dermatologów. Wybiera się gładki kawałek pumeksu, i po tym jak włos jest obcięty lub ogolony blisko skóry, a potem przesuwać delikatnie pumeksem wzdłuż i w przeciwną stronę wzrostu włosa. By uzyskać efekty należy stosować opisaną metodę dwa razy dziennie, po czym smarować skórę zimnym kremem lub słodkim olejem. Skóra nie zostanie podrażniona pod warunkiem, że pumeksu używa się delikatnie. Zaleca się stosowanie metody przez sześć miesięcy, potem zrobić miesiąc przerwy. Choć niektóry specjaliści nie widzą zbyt wiele dobrego w tej metodzie, to zanotowano ponad dwieście pięćdziesiąt sukcesów. Metoda Kromavera najprawdopodobniej nie stanie się zbyt popularna, choć jest już używana w Niemczech, gdzie została wynaleziona. Składa się z mniej lub bardziej poręcznych aparatów z których każdy jest skonstruowany w ten sposób, że mały nóż wysuwa się, wycinając kawałek skóry razem z włosem. Po włosie po zostaje mała dziurka, która jednak zagaja się i jest niewidoczna. Ból jest podobno minimalny, jednak jest to bardzo brutalna. Promienie rentgenowskie również były używane w przypadkach gdy elektroliza byłą by zbyt czasochłonna lub zbyt bolesna. Poczyniono w tej metodzie niesłychane postępy. Po danym czasie działania promieni nakłada się na skórę specjalny wosk, który potem jest usuwany razem z włoskami. Może jednak spowodować zapalenie skóry powodujące stałe zmiany skórne jak łuszczenie, zmiana koloru oraz mniejsze lub większe dziurki. Metoda elektrolizy jest uważana jako najskuteczniejszą, poza wypadkami, gdy nadmiar włosów jest naprawdę duży. Najlepiej działa w przypadku pojedynczych lub rzadkich włosów. Nigdy nie używa się jej w przypadkach gdy włosy są gęste i grube, gdyż każdy włos jest usuwany osobno. W związku z tym należy uzbroić się w cierpliwość zarówno ze strony pacjenta jak i osoby wykonującej zabieg. Bardzo cienka igła jest wprowadzana do mieszka włosowego, po czym podłączana jest bateria. Po usunięciu igły wychodzi również włos, po czym igła jest wkładana jeszcze raz i ponownie podłączana do prądu by zniszczyć brodawkę. Przy zręczności, jaką powinna odznaczać się osoba wykonująca zabieg niemal nie czuć bólu. Jedynie może on wystąpić nad górną wargą, gdyż jest to bardzo delikatne miejsce. Duże zaczerwienienie występuje w przypadku okolic brwi. źródło: http://www.handsomemen.pl/Tag,Hirsutyzm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODAJE GOTOWA RECEPTE
Napisze co mi pomoglo, mianowicie: 1. Kupuje olejek mietowy w aptece. 2. Robie lekki roztwor tego olejku w spirytusie rektyfikowanym. 3. Nacieram wybrane miejsca 2 x dziennie (rano i wieczor). Efekty sa znakomite i nie jest to droga terapia. Mieta ma silne wlasciwosci przeciwandrogenne i stad ten efekt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może więcej konkretów.Jakie są te znakomite efekty po tym olejku miętowym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubko
Mnie jednak się wydaje,że to ściema. Olejek miętowy w aptece sam ma w swoim składzie spitytus.Jeśli to ta sama osoba to ecześniej napisala,że pije mięte,a nie naciera skorę. Możesz coś więcej napisać? Nie piecze cię skóra po tym olejku? I czy włosy po nim odrastają? Sorry,ale mimo wszystko myślę,że nabijasz wszystkich w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjj
Mogłabyś napisać coś więcej o tym olejku, jakie proporcje z tym spirytusem i w jakim czasie zauważyłaś efekty!!!! Nacierasz sie tym po depilacji czy jak ???? Konkrety prosimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orrv fffffff
g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle ze to sciema - nowa odslona podszywacza. Chce miec ubaw, wyobrazajac sobie, jak to nagle wszystkie nacieramy sie mieta i pocieramy pumekksem - niedoczekanie! Melduje z Niemiec: nie ma tu takich bzdur pumeksowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga ga ga
Serio nie ma tu nikogo z Poznannia, kto biega dojakiegoś przyzwoitego lekarza? :( Mięta? Gdyby skutkowała, to większość dziewczyn by się nią wręcz okładała.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z poznania! jutro mam wizytę u dr Słopienia. chętnie podzielę się przemyśleniami. mam nadzieję, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram, juz od po pierwszych zdaniach bije sciema po oczach. widac, ze osoba, ktora tak zywo sie tu ostatnio udziela, ma za duzo czasu i nie ma jak spozytkowac swojej energii. radze wziac sie za jakas ciekawa ksiazke, sport, ewentualnie korzenioplastykę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorek zielony
Jak dla mnie najlepsza jaet depilacja karmelem. Za pierwszym razem wloski mo odrosly po 2 tygodniach, potem juz po 4-5 tygodniach Rewelka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×