Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość mike6452
ja miałam 1gr raz w życiu i myślę że tamtą cytologię po prostu źle mi zrobiono progesteron (ten zwykły) robi się ok 21dc (7-8 dni po owulacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
wlasnei wrocilam z tygodniowego pobytu nad morzem fajnie bylo ale te wlochy sa krepujace,codzienne golenie nog i wygibasy przy lustrze ustawionym na krzesle przy lampce zeby powyrywac klaki z twarzy,strasznie mnie to nerwowo wykancza,maz i corka szli lulu a ja godzine przed lustrem zeby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
mam nadzieję że się już nie martwisz tą cytologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz troche mnie, jak pojde do lekarza i powie mi co i jak to moze bedzie lepiej o ile nie wysle mnie na jakies badania czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide odebeac wyniki z badan hormonow to wam je napisze, i powiecie czy sa 0k, co wy na to ? bo do endo ide dopiero 3 sierpnia, wiec z ciekawosci bym nie wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosiona anka szklanka
hej owłosione ja tez nienawidze swojego ciala wlasnie z tego powodu ,ale terazz piekna pogoda mozna sie opalic i az tak nie widac(chociaz widac bardzo)najwiekszy problem mam z nogami-calymi nawet na udach mam klakow mase,same wlosy z bikini sięgają mi do połowy uda,pomijajac fakt ze uda same w sobie sa bardzo owłosione,tylek-nie ma jak golic bo sie brzydkie pryszcze robią,pachy i między piersiami,nie wspominając o twarzy...kudłów masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moje wyniki: ANDROSTENDION 4.33 ... MIN 0.33 MAX 3.30 DHEA-SO4: 445 .... MIN 95.80 MAX 511.70 TESTOSTERON 61.40 KOBIETY OWULACYJNE 80NG/DL TSH 3. 2.91 MIN 0.4 MAX 4.0 GLUKOZA 82.2 MIN 70 MAX 110 CHOLESTEROL 151 MN 120 MAX 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Ja mam podobnie... Choć wyniki są w normie Powinnaś sobie zbadać jeszcze 17-OH-Progesteron w 6-11 dniu cyklu miesiączkowego możesz mieć przerost nadnerczy... (ja podejrzewam że ja mam)... albo policystyczne jajniki albo przerost nadnerczy i policystyczne jajniki albo coś z tarczycą (zasugeruj to lekarzowi) wogóle to powinnaś iść do szpitala endokrynlogicznego na kompleksowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie szpital ja sie boje szpilatala jak ognia wrr.. ma mi na wizycie zrobic jeszcze usg, i pewnie da mi skierowania na jakies inne moze badania zobaczymy jak mi dawala na te to mowila ze narazie dam pani skierowanie na te badania.. wiec chyba to nie koniec ;( a slad pobierania krwi mam do tej pory siniak mega blee i booli, zle mi pobrala, za te badania zaplacilam 111zl masakra i teraz pojde do lekarza i za wizyte znowu 130zl zbankrutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
Jeżeli tak źle znosisz pobieranie krwi, to w szpitalu będzie niewesoło. Mnie pobierano krew minimum 3 razy dziennie, po kilka ampułek, a przy podawaniu jednego hormonu już słaba żyła mi pękła. Ja dopiero wyglądałam tak jakbym była ćpunką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
lovelaska : powinnaś mieć skierowanie do szpitala tam będą wszystkie badania za darmo bo tak naprawdę zbankrutujesz wiem to po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być może........
hej, dziewczyny czy wy tez macie wloski takie pojedyncze na czole? ja mam i ku...r..wamusze je wyrywań normalnie jak jakieś zwierze! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
może lepiej grzywkę ja już wolę się sobie nie przyglądać bo się załamuje totalnie idę po tabletki anty bo nie wiem co mam zrobić z tym 2 krotnie podwyżonym testosteronem wolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobiety ;D Dzisiaj wrociłam z Majorki. Było cudownie ;D Włosy mie w sumie ni przeszkadzały, nogi goliłam całe tak jak wszystkie jak sie poznij okazało ;p było po prostu genialnie, polecam Palma de Mallorca ;D W dodatku w czasie mojego pobytu akurat wypadł mecz hiszpani o zwyciestwo MŚ. Gdybyscie zobaczyły te szalenstwo na ulicach, masakra ;D cos pieknego ;) Wrociłam opalona, cvhoc oczywiscie nogi w sumie dalej blade -.- taka juz moja karnacja ;p Ale obiecałam sobie, ze "doprawie si" słoncem tu w Polsce ;) mam nadziej, ze Wam te cudne i ciepłe dni tutaj mijały rownie miło jak mi : ) Pozdrawiam cieplutko ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala15
Chmm, widzę, że ten sam problem dotyka nie jedną z nas...powiem, że z zazdrością patrzę na dziewczyny które mogą wyeksponować swoje ciała latem i pokazać brzuszek, to jest taki sexy i działa na facetów jak magnez...Diane-35 pomaga tylko w okresie brania, osobiście nie polecam, owłosienie jeszcze większe gdzieś po roku czasu od odstawienia-tzw. błędne koło, podobnie jak "efekt jo-jo"... co nam pozostaje, codzienne spędzanie godzin na depilacji w zamkniętej łazience, aby facet się niczego nie domyślił!!!! p.s. co za świat, 100 lat temu kobiety przeżywały te same dylematy, tylko, że wtedy nikt (faceci) nic nie zauważali, bo media nie kreowały wizerunku kobiet, IDEALNYCH kobiet...w dobie dzisiejszych czasów mamy poprostu przesrane jednym słowem!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala 15 dobrze mowisz masz racje, zgadzam sie z toba w 100 % , to mowisz ze tabletki nic nei daja? ja mam podwyzszony andostendion i w sierpniu dopiero ide do lekarza, to pewnie da mi jakies tabletki zeby go obnizyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość george--
zarośnięta kobieta wygląda obrzydliwie, nie ma się co czarować ale tak jest, nawet najładniejsza buzia czy najzgrabniejsze nogi tracą swój cały urok przez nadmiar owlosienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2345
Cześć kobitki:) Postanowiłam dołączyć do Waszego grona walczących z nadmiernym owłosieniem. U mnie największy problem jest z "baczkami". Próbowałam poszukać czegoś w internecie o skutecznym usuwaniu, ale jest znikoma ilość informacji na ten temat. Większość ma problem z wąsikiem, albo brodą, a u mnie te koszmarne baki, przez które nie mogę nawet spiąć włosów tylko ciągle noszę rozpuszczone, żeby czasem nikt tego nie zauważył. Nie wiem czym je potraktować, żeby nie rzucały się tak w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 2345 ja mam to samo dlatego jade woskiem sama:D na troszke pozniej mam spokoj ale i tak nie spinam wlosow bo mam wrazenie ze i tak tam wloski sa i je widac ale jak mam rozrpuszczone to przynajmniej nie martwie sie ze mi tam cos widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2345
Musze sobie jakiegos nicka wymyslic, ale z tym mam zawsze kłopot. Z tym woskiem i wogóle zjakąkolwiek depilacją bokobrodów to mam straszne lęki, że jak zacznę to rozrosną się jeszcze bardziej i dlatego do tej pory nic z tym nie robiłam, ale naprawdę zaczynają mi bardzo przeszkadzać. A powiedz mi proszę jak robisz woskiem, to co jaki czas musisz ponawiać zabieg?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 86
ja byłam nad morzem i nie było tak strasznie bardziej martwiła mnie twarz niż reszta ciała. Co prawda jest dużo ładnych lasek ale jak się trochę opaliłam to i lepiej wyglądam i brzuch lepiej wygląda tak zdrowiej :P ale nie zauważyłam żadnej kobietki z takim problemem jak ja albo dobry kamuflaż albo nas tak mało tam jedzie :D piegi mi sie zlały na nosie i policzkach i to okropnie wygląda i tego nie moge sie pozbyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! jestem tu poraz pierwszy i mam pytanie:) moja zmorą są wlosy na brodzie...;/ nie sa czarne i grube ale nie sa tez meszkiem;( caly czas zastanawiam sie nad depilacja peseta badz woskiem ale obserwuje ze brwi ktore depiluje w ten wlasnie sposob odrastaja silniejsze:( zastanwiam sie nad uzyciem kremow typu Revitol Hair Removal Cream ale strasznie sie boje ze sobie tylko te wlosy wzmocnie... czy ktoras z Was uzywa jakiegos specjalistycznego kremu ( cena nie gra roli) ktory jest skuteczny i po ewentualnym odstawieniu nie pogarsza sytuacji. dodam jeszcze ze jestem w trakcie depilacji laserowej bikini i pach w dermedzie we wroclawiu. rzeczywiscie widac rezultaty ale po ok 6-7 zabiegach mozna ewentualnie pozbyc sie wszystkich wlosow. jestem po 6 zabiegu i wlosow juz prawie nie mam ( zostaly mi slabe i jasne ale je tez mam nadzieje wykoncze). Poddalabym dzialaniu lasera moje owlasnienie na brodzie ale jest na nie za jasne;/ ale nie na tyle jasne zeby nie byly widoczne ( juz pare osob zwracalo uwage na moja brode w tym kilku facetow) dodatkowo jesli chodzi o laser to na lydkach pozostaly mi po nim nieestetyczne zasinienia ( po 2 zbiegach przerwalam) pytalam pania ktora wykonuje zabieg i powiedziala ze takiego typu zasinienia tez stosunkowo czesto pozostaja po depilacji laserem wlasnie brody! a tego bym juz nie zniosla! dlatego prosze o jakies opinie na temat kremow do usuwanie wlosow z twarzy. Pozdrawiam serdeecznie i z gory dziekuje za porady. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
ja sie tam nie znam na kremach do depilacji twarzy, to straszna chemia jest przecież, kupiłam kiedyś depilator sally hansen, nie podrażniał, ale jakos nie używam, na twarz wolę paste cukrową, Dziewczyny, użyłam wosku żeby wydepilować sobie klatę, mam taki dość długi szarawy mech z pojedyńczymi długimi włosami, i cholera uszkodziłam sobie naskórek, mam teraz podrażnioną czerwoną skórę po samą szyję, jakby mi ktoś zelazko gorące poprzystawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×