Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

constance a kiedy idziesz na laser? bo pamietam ze mowilas ze na jesien sie wybierasz :) polina uzywasz juz telocapilu? jesli tak to widzisz juz efekty? dziewczyny ja nadal lece na bioxecie i telocapilu chyba nigdy ich nie odstawie bo jestem coraz gladsza :):):):):) bylam troche sceptyczna na poczatku ale teraz to poprostu szok czuje jakbym zyla na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Polinda, piję herbatkę z miodem i sokiem malinowym:D Załamana, ja jednak odradzam stosowanie maszynki. U mnie straszniej włoski wrastają po niej, po każdej depilacji praktycznie muszę je wydłubywać. Do endokrynologa idź koniecznie, u mnie też każdy bagatelizował ten problem, natomiast trafiłam na super lekarkę, która potwierdziła h. i dziś mnie diagnozuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no co w z tymi nickami macie, znowu jakas Zalamana sie pojawila heh :D Malinko to dobrze i tak dalej, ale czosnek tez dobry bo uodparnia :) Emilko zabawne ze pytasz, bo ja mialam sie wlasnie ciebie zapytac czy gdybym dodala np. 29 czy 30 kropel to cos zlego by sie stalo, bo zalezy mi na naprawde dobrym zmniejszeniu widocznosci wlosow, gdyz mam plany do do tego telocapilu heh :D Jeszcze nie bralam, bo z mama sie spieralam, bo ona mowila,ze balaby sie jakies substancje smarowac, taka samo bioxet, bo to chemia i potem uczulenia, ale juz dzis kupilam sobie pojemnik na mocz heh bo potrzebowalam czegos 100ml :D i wypadlo na to i od dzis wieczor bede to stosowac. :) A bioxet, wydaje mi sie ze juz cos tam robi, bo na udach wolniej mi wlsoki rosna, a na rekach i kresce bialej zobaczymy, bo dopiero 1 raz depilatorem te miejsca zrobilam i bede czekalana efekty bioxetu :) Aha do zalamanej: tak jak dziewczyny pisaly to przede wszystkim do dobrego endo idz i zrob wszystkie potrzebne hormony (najlepiej poczytaj u nas co trzeba zrobic, bo polowy badan nie mialam robionych). Musisz sie trzymac i nie patrze,ze ktos ma mnie a ktos wiecej, bo idzie zbzikowac. Ja powiedzialam o tym mojej przyjaciolce, zaledwie we wtorek i smiala sie ze jak malpa, ale stwierdzila,ze wyolbrzymiam, bo przeciez inne dziewczyny tez maja wlosy. Troche mnie to zdenerwowalo,ze bagatelizuje to, bo mam tego sporo (nie pokazalam jej tego, ale powiedzialam, ze sie "lecze"), ale od kad jej to powiedzialam to tylko raz jak u mnie na nos byla to widzialam ze gapila sie na moje przedramienia, a tak to spoko i mi tego nie wypowina. Dzieki temu zastanawiam sie czy faktycznie nieraz nie przesadzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso pisalas,ze myszke golisz woskiem i depilatorem i chcialam sie ciebie zapytac czy masz po depilatorze jakies podraznienia, bo ja tylko kawalek przjechalam i naczynia krwionosnie zaczely mi pekac i krewka leciala i sie zastanawiam czy tak jest po depilatorze czy ja poprostu mam tam wrazliwa skore, bo jak uzywam nakladki do golenia to nic sie nie dzieje, bo przeciez to tylko podcina. Emilko ten telocapil to ja moge uzywac na nieogolone miejsca nie? Czyli tak jak by to byl rozjasniacz, czy ja musze choc troche te wloski podciac? Bo ja bym chciala caly brzuch smarowac oprocz kreski bialej, bo tam to bioxet. Aha a ja moge w tym samym miejscu stosowac bioxet i telocapil nie? Nic sie nie stanie? :) Telocapil juz czeka w lodowce i jak sie wykapie to zaraz idzie w ruch heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polindo:) Nie gole depilatorem jak to nazwalas 'myszki':):):)jestes niemozliwa;) Tutaj tylko przycinanie lub golarki dla kobiet lub krem do depilacji,jak bym robila tam depilatorem elektrycznym, bym chyba ja wyrwala z zawiasow;) mowilam o bikini,ze woskiem lub dep.elektrycznym..najlepiej na zmiane,by wlosy nie wrastaly ale i tak wrastaja;)to samo z lydkami woski i depilator na zmiane, ale coz..wole kilka wrosnietych niz miec tam gąszcz:) chaszcze ahhahaaaaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinda ja dodaje 27 kropli na 50 ml bo tak pisza na mazidlach.pl stosuje sie do ich zalecen nie wiem czy mozna dodac wiecej czy nie i dlaczego, ale mysle ze nie ma co przesadzac bo mozna przedobrzyc, tez mi bardzo zalezy na efekcie i efekt jest i to bardzo duzy polindo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytalam :) o matko ale telocapil to nie rozjasniacz bron boze , musisz usunac wloski koniecznie matko ja sie tyle o tym wczesniej napisalam poczytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Polinda, dobrze, że nick zmieniłam, bo na forum same załamane heh;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka2020__rs
Witam dziewczyny,Jestem Ewelina. jakiś czas temu zalogowałam się tutaj na forum i pytalam o polączenie hirsutyzmu z otyloscią, ktora poza hirsutyzmem mam. Wzielam sie za siebie, zlecono mi badania na odpowiedni dzien cyklu miesiaczkowego,ktorych pierwsza czesc odbylam w 9tym dniu cyklu. Lecze sie prywatnie u (podobno) swietnego doktorka, bulę bulę bulę. Publicznie wiem,ze finansowo byloby lepiej ale czekanie ( najpierw kazali mi czekać 4 miesiace!!) zdemotywowałoby mnie i pewnie kolejny rok zylabym z tym wszystkim wpadajac w wiekszy kompleks. Widzę po was, że macie tu bardzo fajne i bliskie relacje. Rowniez chcialabym was poznać, wymienić się przezyciami, bo kto mnie zrozumie jak nie wy? Przestalam bagatelizowac problem, niestety dopiero wowczas kiedy nie dosc ze wlosow przybywalo... to kilogramy szyyybowały do gory. Ciezko pracuje fizycznie, jadam roznie-bo i normalnie i niezdrowo od czasu do czasu... jednakże fast food nie towarzyszy mi na codzien. Czuje sie fatalnie sama ze sobą. Przeszlam wiele diet.... oh ile ja juz schudlam w swoim zyciu. raz 13 kg, raz 22 (sic!) i po raz trzeci i ostatni 19 kg... kilogramy wracaly... jeden lekarz powiedzial nawet ze ciagle odchudzanie doprowadzilo do rozstroju hormonalnego organizmu. Teraz co.. juz tylko tyje.. nie wiem czy brac sie za odchudzanie.... nie widze sensu... moze najpierw przecierpiec to, że ciuchy sa coraz wieksze a mojej otylosci zwlaszcza brzusznej nie da sie juz kamuflowac... i poczekac na leki, ktore same BYC MOZE albo i nie unormuja mi co trzeba. Jestem w zwiazku dlugim, facet kocha mnie na zaboj.Poznal mnie zaraz po zgubieniu tamtych 19 kg... wtedy wazylam 76kg/170cm... nie dosc ze 19 wrocilo, to przytylam jeszcze z 25 kolejnych kilogramow a on nadal jest przy mnie. Tylko sama czesto psuje te relacje, bo jestem nerwowa, wstydze sie siebie, zwlaszcza nago.... Wlosyna ciele golę, skora tam jest przesuszona, minie kilka dni a wlosy znow są... pępęk, dekolt, szyja,uda,cale nogi,.... a łonowe, oh, lepiej o tym nie mowic... chyba tylko plecy mam ok. Korzystacie z pomocy psychologa? Czy same jestescie na tyle silne, że radzicie sobie ze wszystkim pokornie bez poczucia nienawisci do swojego ciala? Ze mna jest coraz gorzej. Tak czesto placze. Z radosnej dziewczyny zmienilam się w wielkie niemieckie babsko (tak mi sie kojarzą) i coraz czesciej czuje sie nic niewarta. Staram sie nie zalamywac,trzymac sie, zapominać... ale nikt poki co nie zrozumial co czuje... Boje sie nawet jesc w publicznych miejscach, bo slysze komentarze ze nie powinnam jesc...nie wiedza ze tyje do kwadratu juz przez troche inne przyczyny. Przepraszam za wywód. Musialam sie wygadać komuś kto zrozumie.Czuje że tylko tu mogę to znalesc. Lekarz ktory mnie leczy obiecał,że po dluzszym czasie kuracji kilogramy bedzie mi latwiej zrzucać. Wlosy byc moze znikną i wtedy dopiero poczuje sie kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWelinko:) Witaj:) fajnie,ze piszesz..komu niby masz o tym mowic prawda? tez czytalam to forum dlugo az sie zdecydowalam ze napisze tu i bardzo sie ciesze,ale to bardzo :):):).... CZyli domyslam sie,ze nie masz jeszcze pelnej diagnozy? nie wiesz skad hirsutyzm u Ciebie? nie ma znalezionej przyczyny jeszcze? No to podstawa..ale tak jak Ci lekarz pwoiedzial..jak unormuje sie gospodarka hormonalna to i wage bedzie Ci latwiej utrzymac..wiadomo,ze szybkie drastyczne chudniecie to spadek estrogenow i hirs szaleje..tycie tez neidobrze..tez hirs szaleje..jednym slowem jak znajdzie sie przyczyna hirsa i Ci ureguluja hormony wtedy wypadaloby zaliczyc dietetyka nie? Nie wiem czy wiesz ale w hirsie nie wskazane jest tlusto i slodko jesc..wiec wypada calkiem zapomniec o slodyczach i zminimalizowac tluszcze.. On Ci ulozy diete ,ale rozsadna bys powoli chudla i moze dolaczyla aktywnosc fizyczna..wtedy zobaczysz malymi kroczkami i sie uda,bo nie odrazu Rzym zbudowano;):):) Badz dobrej mysli...wyobrazam sobie co pzrezywasz z wlosami..to potrafi skutecznie odebrac chec do zycia...skad ja to znam;) ale wiesz co:) to,ze teraz czujesz sie jak monstrum niemieckie;) nie oznacza,ze jestes niewrtosciowa..widzisz facet Cie kocha:) ale tu chodzi o to bys Ty siebie kochala i akceptowala wiec dzialaj kobito dzialaj:) ja tez mialam dni,ze patrzec na siebie w lustro nie moglam..wlochy wszedzie..z waga nie mam problemow,ale mam hirs i to juz mi w zupelnosci wystracza..wspolczuje Ci,ze musisz sie bujac z waga jeszcze..jak mowilas znosic komentarze ludzi..oni to naprawde zawsze widza u kogos wady tylko nie u siebie.. Glowa do gory:*pisz koniecznie jak postepy w leczeniu i jak samopoczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :) jak masz kase to bul i nie zaluj..niech Ci zrobia wszystkie mozliwe hormony,przysadkowe,tarczycowe,jajnikowe,nadnerczowe,usg jajnikow,no juz nie bede wymieniac,,,,,wszystko co mozliwe..bo moze masz np niedoczynnosc itd stad to tycie..chudniecie...serio podstawa zbadac sie od stop do glow;) do uslyszeniaa:) USciski dla Mej KOnstancji:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luiso moj blad, zle przeczytalam ;) Emilko, ja bylam swiecie przekonana i nawet dzis poszukam, gdzie cos pisalas, ze nie trzeba byc gladkim, tylko podciac je, ale pewnie tu tez sie myle heh :D Witam Cie Ewelinko :) Jak przeczytalam twoj post, bardzo smutno mi sie zrobilo, bo niedaos ze hirs to jeszcze nadwaga, strasznie mi przykro i sie trzymaj, od teraz my sluzymy ci za psychologa :) A co do psychologa, to ja swego czasu tez myslalam o wizycie i nawet teraz czasami mam chec wybrania sie do niego, bo poprostu nie mialam z kim o tym pogadac i powiedziec jak zle sie czuje, bo inni tego nie widzia i nie wiedza jak to potrafi zniszczyc psychike czlowieka, no ale to forum naprawde zaczyna robic za fatel w gabinecie psychologa heh :D Oj Luiso martwie sie ze Constance nie ma tak dlugo ;) wiesz moze co z nia? :D Bo moze trzebaby bylo zawiadomic twoj ulubiony program :D:D:D No Malinko i wiele lepiej sie pisze "malinko" czy "rozyczko" niz "zalamana" bo to tak doluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) JAk Konstancja sie nie pojawi niedlugo to zawiadamiam KTOKolwiek widzial,ktokolwiek wie;), 997, W11:) jak to nie poskutkuje postoje pod jej klatka albo wejde do Jej lodowki;):):) Telocapil i bioxet dzialaja na zasadzie oslabiania odrostow i opozniania odrostow..wiec trzeba najpierw wlosy usunac:) Sama musze sie zadobyc w te cudenka. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Luiso jak widze poruszysz wszystkie sluzby ;) no to skoro w11 to moze od razu Malanowscy i partnerzy albo detektywi, albo wiem co....moze od razu CSI :D heh Emilko ja musze sie ogolic czy wydepilowac,zeby to skutecznie dzialalo? Bo do bioxetu musze byc wydepilowana, a do telocapilu chyba wystarczy jak by sie ogolila ta nasadka do podcinania nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Luiso koniecznie sobie to zakup, skoro juz palme i wierzbownice masz to jeszcze te cudenka i po miesiacu bedziesz wygladala jak nie ty heh :D Ja juz sobie wmawiam ze widze roznice heh :D Ale przynajmniej czuje sie lepiej, ze cos robie w kierunku zmniejszenia tych wlosow ;) Aaa Emilko ty rowno zaczelas uzywac bioxet i telocapil? Bo jestem ciekawa po jakim czasie zauwazylas roznice po stosowaniu telocapilu. I zastanawiam sie czy na mnie tez bedzie tak dobrze dzialalo jak ty to opisujesz u sibie, bo z tego co pamietam jestes bladynka i moze u ciebie to calkiem inaczej dziala, bo ja to 100% brunetka heh :D No ale miejmy nadzieje,ze dzialanie nie zalezy od koloru wlosow :D Dobrej nocki dziewczyny ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) Porusze wszystkie sluzby a jak nie odnajde Konstancji to porusze niebo i ziemie:) No ja mysle,ze nie zalezy od koloru wlosow ten telo i bioxet,bo normalnie je przefarbuje jak tak;)hahahaaaaaaaaa Poli i co? nie ma konca swiata mowilas,ze dzis,ja sie tu wydepilowalam i co?:):) Kupie kupie;) jak bedzie ku temu sposobnosc finansowa;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Luiso uwazaj, bo wykraczesz :D Nie ma konca swiata, no trudno, ale musze ci powiedziec, ze ja tez sie ladnie wydepilowalam, ale nie z tej okazji heh :D Czytalam tez,ze koniec swiata ma sie tyczyc tego, ze ludzie zaczna bankrutowac na swiecie, firmy poupadaja, ceny w gore i potem bieda w kraju i na koncu jakies kataklizmy, no ale mam nadzieje,ze wiele z tego sie nie spelni, choc juz teraz jestesmy cosraz biedniejsi a ceny poszly w gore. A kataklizmy to tez juz sie jakies zaczynaja, bo dzis gdzies tam na siwcie powodz i ponad 300 osob zginelo. Wiec Luiso cieszmy sie zyciem poki mozemy :D Spokojnie Luiso, bo potem jak Constance sie znajdziesz, bedziesz miala problemy z CSI heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinda telocapil uzywa sie na wlosy OGOLONE MASZYNKA lub USUNIETE DEPILATOREM PLASTRAMI PASTA CUKROWA itd nie uzywa sie go na wloski istniejace przyciete itd itd :D mam nadzieje ze teraz wyrazilam sie jasno :D nie pamietam dokladnie od kiedy tak regularnie stosuje bioxet i telocapil chyba od maja jakos tak, efekty zaczelam zauwazac po ok 2 tyg teraz wloskow jest mnie o ok 1/2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny od paru dni biore wierzbownice i prostatan i zauwazylam ze cycki mi po nich rosna :D znaczy sa takie jakby bardziej jedrne i poczytalam w necie ze faktycznie one tak moga podzialac na cycki ale to bardzo dobrze jesli o mnie chodzi :D i to mnie pociesza bo skoro pare dni i juz jakis tam ich efekt to na pewno na testosteron i wloski podzialaja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) Masz racje..ostatnio juz sie dzieje ten caly koniec..a nas niech omijaja kataklizmy my i tak juz mamy jeden potezny kataklizm a nazywa sie hirs;) haha Emilko:) Tak jak najbardziej,nawet czytalam,ze stosowano palme kiedys typowo na male biusty aby urosly wiec Twoje spostrzerzenia sa jak najbardziej udowodnione hahah;),niedlugo staniki bedziesz nowe kupowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Dzieki za troske i mile slowa! Mam sie lepiej, ale na wszelki wypadek wzielam sobie zwolnienie.. Mam tez troche problemow z netem, wiec dlatego wpadam tak rzadko do Was.. Widze, ze wiele sie zmienilo: jakis szal na palme zapanowal! :-D ALE TO JA MIALAM BYC KROLICZKIEM DOSWIADCZALNYM, NO I LUISA ROWNIEZ! A nie Wy! :-D W kazdym razie nie ponosze na Was odpowiedzialnosci, eh? Witam tez nowe Forumowiczki! Jezeli chodzi o kuracje palma i wierzbownica to na razie jest ok... Wlosy przestaly wypadac na potege glownie przy czesaniu przy myciu tez mniej wypada, ale ostatnio nalozylam sobie balsam z Seboradinu i po splukaniu go troche bylo tych kudlow na sitku, ale czytalam, ze tak sie dzieje przez pierwsze dni stosowania seboradinu (jakby wlosy musialy sie przyzwyczaic i potem juz nie wypadaja). Tyle ze ja stosuje naprzemiennie wszystkie te moje odzywki, ktore kiedys zakupilam.. Jednak najlepszy nabytek to ten Revitax z kofeina. Plucze tez nadal wlosy kawą tuz przed nalozeniem szamponu.. Co do laseru... Wybieram sie, owszem... ale dopiero w listopadzie.. Musze jeszcze zadzwonic tam do nich i zapisac sie gorzej jak mi dadza termin w grudniu! Zdradze Wam jeszcze moj sekret na gladkie bikini: golenie na sucho ostrą maszynka! Rewelacja! Zadnych podraznien, no moze po dwoch dniach pare czerwonych kropek, ktore mozna zamaskowac fluidem do twarzy, jesli ktorejs bardzo zalezy na goracym wieczorze z partnerem.. :-D Pozdrawiam Was serdecznie i nie zawiadamiajcie „Ktokolwiek widzial... bo jak kiedys rzeczywiscie znikne, to nie beda chcieli mnie juz szukac!! :-D Buziaki!! :-* Milego weekendu i zdrowka zycze! Wasza Constance! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No same zalety tej wierzbownicy i palmy, nie dosc,ze wlosow jest mniej to jeszcze cycki rosna, normalnie rewelacja :D Moze wymysla wersje dla mlodziezy :D heh Tak Emilko wyrazilas sie jasno i konkretnie, dziekuje ;) No nareszcie Constnce sie pojawilas, zaczynalysmy sie martwic :) Luiso widzisz, juz lepiej z Constace i nie musisz zawiadamiac "Ktokolwiek...." :D Constance, nie martw sie, ty jestes pierwszym i najbardziej experymentujacym kroliczkiem, wiec spokojnie heh :D Ja chyba sprobuje po 2 tyg od stosowania telocapilu, zwiekszyc ilosc kropli i zobacze czy jest lepszy efekt ;) Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) Jak Cie sluzby nie beda chcialy szukac to ja z Polinda Cie namierzymy achchcaaaaaa kroliczku Ty Moj:* Poli:) Ja z Konstancja jak juz rozkrecimy nasza dzialalnosc zielarska haha opracujemy specjalnie dla Ciebie formule pt'palma dla mlodziezy;)'haha A co z SZarlotta?? (nie wiem co ze soba zrobic) jak sie miewasz? pozdrowienia dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy szarlotka to ja??????
hej dziewczyny, kurcze zapomniałam jaki mam nick ;) szarlota tzn ta co nie wie co ze sobą zrobić ;) nie było mnie trochę, musiałam wyjechać, ale jestem nakilkane tyle stron ze nie wiem kiedy to wszystko przeczytam ;) Mam pytanie do Ewelinki, bo ta ostatnia strona mi wpadła w oko-- jaki to lekarz? Bo jego czekający typ leczenia b. mi przypomina mojego... Biore wierzbownice, włosy lecą bez ustanku, pryszczy coraz więcej aha któras pytala czy widzi na jesien porost wlosow otoz ja tak mam zawsze jesienia mam nowe owlosione obszary, na przyszla jesien juz nie bedzie tego problemu, bede cala obrosnieta. Acha, biore wierzbownice 3x dziennie, miesiaczka bingo prawie ksiazkowo 29 dni jeszcze mam prosbe do tych z dziewczat ktore jedze palm, jak sie to nazywa aptecznie bo co zapytam w aptece o palme to robia duze oczy.. psychicznie czuje sie jak kupa, zwlaszcza ze jak mowie pryszcze mam wszedzie. Wymusilam na lekarzu badania, zrobiono mi test acth, sbgh i test. Zobaczymy, w dalszym ciagu jestem bez kasy i na lasce sluzby zdrowia, ale kurcze nie po to sie placi takie ubezp. zeby laske robili ze w ogole przyjmuja. Pozdrawiam mocno i sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy szarlotka to ja??????
emilka!! a ja myslalam ze mi sie jakas choroba kroi piersiów skoro tak bola dokladnie od czasu kiedy biore wierzbownice i są jakby pełniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusio to jak juz zalozycie firme to ja pierwsza chcialabym przetestowac te wersje dla mlodziezy heh :D Luiso mowisz, masz ;) Szarlott sie pojawila ;) Szarlott bardzo wiele lekarzy olewa nas, wiec zapewne twoj nie jest jedyny :) Ja sie zastanawiam tak juz ktorys dzien, czy jak pojade do mojego engo i poprosze o cala liste badan to czy sie zgodzi, bo to taki lekkoduch i dla niego wszystko jest "luzik". My tu w ogole bedziemy robic za wytwornie "miksturek", "kroliczki doswiadczalne", "fotel psychologa" i endokrynologa heh Normalnie nie moge uwiezyc, co za dzialalnosc :D My jestesmy lesze od polowy lekarzy w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotta:) przedewszystkim wymus na hormony te pdostawowe testosteron,estradiol,tsh,androstendion,dhea,usg jajnikow,bo te co zrobilas to za malo...powinnas miec komplet nie wyobrazam sobie leczenia bez kompletu..placimy skladki i badania naleza,bez łaski.. Trzeba sie o swoje upomniec,jak sie nie ma kasy na pryw.badania,niestety.. Poli:) Masz racje z tymi niektorymi lekarzami..jedna moja lekarka ginekolozka jak ja spytalam o finasteryd to mowi,ze nie slyszala..na anstepnej wizycie jak bylam po cytologie juz doczytala;) i mowi do mnie to dla mezczyzn na prostate achachaaaaaaaaa smiech an sali,pomylila dhea z dht bo jak zaczelam temat o redukcji dht to ona nie wiedziala wogole o co chodzi,zaczela o dhea,,,,wiec nie drazylam tematu,,,nawet nie wie,ze w USA np kobiety juz od lat sa tym leczone..szkoda gadac. Ciekawa jestem jej miny jakbym spytala o palme;) nie bede juz pytac,bo moja noga juz w Jej gabinecie nie postanie;) Poprostu samemu trzeba sie uczyc..i szukac lek z odpowiednia wiedza i profesjonalizmem:)az do skutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×