Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

wiesz co na pewno nie na brytyjskiej bo jak spojrzalam bylo po wlosku czekaj sprobuje poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten nie wydaje Ci sie lepszy? Aqua, Isopropyl Palmitate, Alcohol, Glycerin, Polyglyceryl -3 Polyricinoleate, Ethylhexyl palmitate, Ricinus Comunis Seed, Zinc Stearate, Magnesium Sulfate, Benzyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Parfum, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. dzieki! :-) wiesz, widzialam te strone, bo interesuje sie tym sprzetem od kilku tygodni.. to francuska strona, wiec przyjdzie stamtąd do Ciebie.. Fajnie ze daja okulary i 2 butelki zelu do tego. Wlasnie zdaje mi sie ze niewiele dziewczyn uzywa zel (z opinii czytajac). A to wazne, mnie kosmetyczka nim smaruje przed depilacja, potem sciaga go zpatulka i uzywa go na drugiej nodze (praktyczna wskazowka) :-) Ja zaczne od najsilniejszej mocy, bo jestem juz po kilku zabiegach, wiec nic mi nie bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko przez ten mocznik jest dobry? :-) hmmm.. dodam swojego jak trzeba .. :-D No ale do rzeczy... Mowisz kochana ze nie jest zly, na ale chyba tez nie za rewelacyjny? Napisze Ci teraz sklad babydream :-D jesli mnie nie przepędzisz.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babydream: Aqua, Caprylic/Capric trigliceride, helianthus annuus seed oil, glyceryl stearate citrate, glycerin, simmondsia chinensis oil, persea gratissima oil, parfum, cetyl alcohol, chamomilla recutita flower extract, bisabolol, tocopheryl acetate, lecithin, tocopherol, ascorbyl palmitate, hdrogenated palm glycerides citrate, sodium hydroxide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko pisz :)to nawet nie wiedzialam ze to francuska strona spojrzalam ze po wlosku to myslalam ze wloska :)co do balsamow czasem balsam moze miec parabeny ale ma inne skladniki ktore sa tak dobre ze zniweluja szkodliwe dzialanie tych parabenow , pisz pozniej spojrze i napisze teraz musze leciec jesli w ogole sie dokustykam bo musze moje zwierzaki nakarmic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :) to naprawde sklad babydream???jest bardzo dobry i naturalny , w zyciu bym nie pomyslala ze rossmanowy balsam moze miec tak dobry sklad , a mozesz wkleic ktory to? bo z tego co pamietam tam jest chyba kilka rodzajow z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, to jest błękitna butelka z napisem LOTION i ilustracją dziecka z ubrudzonym na biało noskiem :-) jest też napisane "z witamina E" (po niemiecku). Widzialam jeszcze ze byl z rumiankiem w żółtej butelce, ale wzięłam ten.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziex , jak bede w Polsce to moze kupie a ladnie pachnie ? a balsam hipp tez masz? bo cos mi sie wydaje ze tez o nim pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie teraz patrze na te hipp-y... nie, nie mam go.. a babydream pachnie cudownie.. Jak niemowlę.. :-) Aż chce się zostać mamą :-D :-D :-D więc uważaj.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirsutka
Tez sie zdecydowałam na tego rio,kupilam na allegro za 1.700 i odrazu lampe,droge ale wystarcza na duzo klikniec,z tamtego co dalam link zrezygnowalam bo mial o wiele miej a czytalam tez ze fale radiowe nic nie daja.Widze ze pare z nas nowy rok zaczyna z tym urzadzeniem,oby nam pomoglo,bede pisac o efektach.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalas go Emilko? a nie ma podanego skladu.. no chyba ze juz wczesniej gdzies czytalas.. ja tez chyba bede uzywac ten rio tylko na twarz i bikini.. Bo te lampy to nawet jesli producent zapewnia ze starczaja na 40 tys klikniec, to wcale nie wiadomo jak sie zachowa przy najsilniejszej mocy.. Moze starczy tylko na tysiac? A nogi to ponad 100 na jedna wychodzi... Poza tym moge sobie golic lydki.. Nie przeszkadza mi to.. Uda depiluje depilatorem a latem to jak przejade veetem to starcza na ponad tydzien, wiec nie bede wpadac z jednej skrajnosci w druga. Wole sie "strzelać" na twarzy :-D i bikini.. no i pod pępkiem troszeczkę zostało po tym ipl z salonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hirsutka, w beautyplanet tez sa po 1700.. Ja na allegro bym nie kupowala, nie wiadomo czy nie byl wczesniej uzywany... czy lampa jest świeża.. nie wiem, może wyolbrzymiam.. :-) Zastanawia mnie jedna rzecz... Obydwa te RIO (czyli ta wersja podstawowa i ta dla profesjonalistów czyli PRO) dzialaja z tą samą lampą.. Mam nadzieje, że to nie od lampy zależy ta wyższa skuteczność tylko od mechanizmu samego aparaciku... Ale i tak kupię ten droższy.. Jak już mam wydać to niech wydam dobrze te kase.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej czytalam jego sklad , jest bardzo dobry, zrobilam liste i jak bede w Polsce to sie obkupie, tu jakos kosmetyki nie sa takie super zreszta nie kumam co na nich pisza :D ale mam dzis lenia a sprzatac trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja tez robie liste tych balsamow.. Zapisalam sobie ten z Joanny..jak go kiedyś spotkam to wezme.. A pamietasz ten z mocznikiem z doz.pl? mowilas ze dobry? a moze lepszy babydream? trzeba by ranking zrobić.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten z doz.pl mial super sklad i pamietam ze wlasnie mial mocznik, ten z joanny co pisalam kupilam ostatnio jest boski slicznie pachnie i jest taki jak maselko fajnie sie wchlania teraz go uzywam wlasnie z telocapilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak on ciezki jest wiec bardziej jak ktos ma meeega wysuszona skore lub jakas chorobe skory , rewelacyjne sa tez kosmetyki BODY SHOP ale wiem ze w Polsce sa one drogie, najtansze sa w Anglii np maslo do ciala w Polsce kosztuje ok 60 zl a w Anglii kupilam za niecale 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on ma lepszy sklad mysle ze nie powinien byc ciezki i bedzie sie wchlanial lepiej niz tamten, jasne jak ci pasuje babydream to uzywaj tym bardziej ze wspoldziala z naszym ukochanym telocapilem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×