Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość raspberrymary18
Ela napisałas wczesniej o mleczku sojowym, ale co ono daje? Emilka naisalas ze palmy nie moga brac kobiety ktore planuja dzieci? Czy to pewne? Mam dopiero 18 lat, wiec jeszcze wszystko przede mna chociaz i tak małe prawdopodobienstwo ze mi sie uda zajsc w ciaze przez PCO ;x Anatenka moj lekarz to dr Wiciak, nie przyjmuje we Wrocławiu, jedynie w Jeleniej. Kiedys leczyłam sie u starszej kobiety wlasnie z Wrocławia, przyjezdzała do Lubania, nie pamietam nazwiska ale nie pomogla mi za bardzo. Moze to wlasnie u niej sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Teraz leczę się u dr Grocholskiej. W sumie nie narzekam, tzn wiem, że hirsutyzm/trądzik to jakby nie jej działka. Miałam wszystkie badania porobione, jej rola jako ginekologa jakby jest skończona. Może nie chce ryzykować z innymi sposobami (naturalnymi), tabletki w sumie najpewniejsze, No a do Jeleniej raczej trudno byłoby mi dojeżdżać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka No jak nie?? wyslalam na poprzedniej str wsio o palmie i tam jest,ze nie dla kobiet w ciazy i nie dla karmiacych.:) cofnijcie sie str wyslalam str cala o palmie:) Emilko myslslam o tym co mi kiedys pisalas,ze Twoja kolezanka miala przy yasminelli taki mech ciemny dluzszy na polikach,ja tez bralam yasminelle i tez mam taki cienki ale dluzszy szary mech mam nadzieje,ze sie rozjasni przy palmie bo bede ja brala od srody:) boje sie tylko troche o brode ze mi wlos sie sypnie gorszy jak odstawie yasminelle ale coz jak nie sprobuje nie dowiem sie,licze ze sie poprawi tez mam H idiopat czyli teoretycznie powinno zadzialac:) tak sie pocieszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rada:) Upieklam wlasnie chleb KR_IRL:) bede juz od dzis stosowac glownie ten chleb:) fajnie,ze mozna zrobic wiecej i miec na caly tydz np.:) Wielkie dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Ależ nie ma za co..hahaha :-p Chciałam Wam 1 raz coś poradzić i podpisałam- Rada :-P ale w końcu wciągnęłam się w to pisanie i w to forum, więc już sie podpisuję. :-) Jak widać mam 29 lat i już dziesięć lat się z tym męczę. Lasery mi nic nie dawały-nie można pomiędzy zabiegami depilować, a przecież nie będe chodzić z brodą jak Sw. Mikołaj :-p A od golenia miałam wrażenie, że włosy się wzmacniały. Straciłam tylko kupe kasy i zostały przebarwienia. Więc najlepsza alternatywa dla mnie depilacja plus myricelina, a teraz czakam na mydło z enzymami. :-) Co jakiś czas wpadałam na wasze forum i sprawdzałam co nowego odkryłyście. Więc tak od Was zgapiam. ;-) Mleczko sojowe to mleko sojowe-zdrobniłam. :-) Ja piję białko ze względu na dużą zawartość fitoestrogenów, ale ostrożnie, wyczytałam dzisiaj..Uwaga na soję przy niedoczynności tarczycy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Ja krotko na temat fragmentu tego dłuższego artykułu na poprzedniej stronie: "UWAGA: Jakość botanicznych suplementów jest bardzo zróżnicowana. Nie kupuj żadnych ziół lub botanicznych produkt, chyba że ma "standardowa" ilość składnika aktywnego wymienionych na etykiecie. "Standardowa" Produkt posiada spójną ilość składników aktywnych z jednej butelki do drugiej. Jeśli kupujemy produkt, który nie jest znormalizowany, nie masz pojęcia, co to są rzeczywiście coraz i może być marnowanie pieniędzy." Postanowiłam nie eksperymentować dłużej z niestandaryzowana palmą i biorę tę pewniejsza firmy NOW, powiem Wam jednak że nawet po tej niestandaryzowanej sa widoczne rezultaty (brałam Sterko), być może nawet tak samo świetne tylko po co ryzykować, NOW jest niewiele droższe od pozostałych preparatów, ale jeśli macie zwykłe prostamole itp to chyba mozecie brać śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Acha i dodam że nie mam hirsu idiotycznego :) tylko ten logiczny z końskimi androgenami, jestem ciekawa jak za jakiś czas zrobię badania to czy coś tam sie obniżyło czy to wyłącznie łagodzenie objawów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluniaaaaaaa TY lobuziaku;) ale fajnie,ze sie ujawnilas,ze Ty to TY:) i co kupujesz ksylitol??:) chlebek tez robilas juz? zjadlam taki sobie,ale bede robic ze wzgledu na zdrowie:) juz wlozylam do lodowki popakowany po 4 kromki w woreczkach haha przydzial dzienny;) Elu ja tez mialam 29 jak tu weszlam na to forum;) we wrzesniu,wiec jestem tu juz 7 miesiecy,tez wczesniej czytalam:) a teraz mam juz niestety magiczne 30 lat:) tez gdzies tak w liceum sie zaczelo nasilac z wlosami..dojrzewanie itd..ale zybym wtedy pomyslala,ze do 30 sie bede uzerala z tym to bym sie chyba za glowe zlapala..coz..czasem nachodzi mnie mysl ze cale zycie juz takie bedzie:( to mnie przeraza..ale coz..show must go on,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
Elu, dobrze ze dodałas o tej tarczycy bo własnie mam niedoczynnosc wiec nie moge tego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile tak tak to wazne by palmy w palmie bylo odpowiednio i jednakowo w kazdej kapsulce:) tzw cukru w cukrze:) No ciekawe jak wplywa poziom androgenow..a niech wplywa jak chce byle bysmy byly piekne i gladkie:)czyz nie? chyba,ze ktos chce dzieci to juz wtedy mialoby to znaczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
:-) Cukier na pewno kupię, a chleba jem baardzo malutko. A ja właśnie chcę miec dzieci.. :-( więc nie wiem co teraz z tą palmą?? A może jej nie można stosować tylko w czasie ciąży i karmienia..i może tylko parę miesięcy przez zajściem w ciąży?? Jak z tabletami anty..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela29 Mysle,ze tak..bo kazdy preparat dziala jak sie go bierze i moze kilka mies do przodu w przypadku hormonow steryd dzialanie ich po odstawieniu moze byc nawet do 3 miesiecy,nie wiem jak to jest w przypadku ziol blokujacych obwodowo alfa reduktaze ale wiadomym jest ze dziala jak sie ja bierze wiec mysle,ze tez trzeba by conajmniej z pol roku po odczekac i zbadac sobie poziom hormonow i spokojnie mozna riki tiki:) wyraznie pisza,ze nie moga kobiety w ciazy,karmiace,mysle,ze tez te starajace sie o dziecko,bo jak by sie nie zabezpieczyly biorac palme zaszly to ryzyko ze plod urodzi sie z wadami np.obojnactwo. To tak jak przy finasterydzie.Tyle,ze to ziola,ale o tym trzeba pamietac. Wiec chcac brac trzeba sie zabezpieczac a chcac zajsc trzeba kilka mies przed zaciazeniem odstawic:) No tak pisalas,ze niedlugo weselicho to pewnie i o dzidziusiu myslisz:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
Pisałam wczesniej, ze w poniedziałek sie spytam mojego endokrynologa o branie tej palmy razem z anty. no chyba ze mi nic nie powie bo to dziwny czlowiek troche jest ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rasberymary Napisz koniecznie w pon jak Ci odpowiedzial dziwny czlowiek:) pewnie rowniez dziwnie Ci odpowie:) pewnie sam nie bedzie wiedzial:) tak naprawde pisza,ze nie wskazane laczenie palmy z anty bo moga zaburzac dzialanie antykonc poprzez wplywanie na hormony..hmmm ale jak ktos musi brac te hormony .. ale z drugiej strony wiem ze lekarze przepisuja anty plus finasteryd (jak u mnie) wiec fina dziala jak palma tyle ze fina to lek chemiczny a palma ziolo ale dzialanie takie samo ma byc,blokowanie alfa reduktazy,obnizanie negatywnego wplywu dht(porostu klakow,krost,loju i innych niespodzianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
to jakby działało jeszcze rozrzedzająco to to było by dla mnie chyba zbawienie ze wzgledu na bole łydek przez te hormony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczczek
Mam pytanie dotyczące tabl. antykoncepcyjnych. Czy któraś z Was słyszała o ich właściwościach antynidacyjnych? Tzn że może dojść do owulacji i zapłodnienia jeśli współzyjemy ale komórka jajowa nie ma sie gdzie zagnieździć ze względu na chude endometrium. Ma jakby działanie wczesnoporonne. Czy to jest tak że jak juz doszło do zapłodnienia to naturalne hormony kobiece będą tłumiły hormony tabletki i embrion sie zagnieździ. Jeśli ktoś wierzy w życie od momentu zapłodnienia to może byc to trochę problem. Dlatego poszukuje więcej informacji o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , to moj ostatni wpis do Was , nie pytajcie dlaczego ... :(nie chce o tym mowic :( zycze Wam sily w walce z hirsem , szczescia , powodzenia w zyciu zawodowym i osobistym , dziekuje za wspolnie spedzone chwile, Wasze wsparcie , pomoc, za wszystko , caluje Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , to moj ostatni wpis do Was , nie pytajcie dlaczego ... :(nie chce o tym mowic :( zycze Wam sily w walce z hirsem , szczescia , powodzenia w zyciu zawodowym i osobistym , dziekuje za wspolnie spedzone chwile, Wasze wsparcie , pomoc, za wszystko , caluje Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Emilcia...mam nadzieje, że nic się nie stało!! Dziękuje za wszystkie Twoje rady!! Życzę Ci aby wszystko w Twoim życiu się dobrze ułożyło. Wiele szczęścia, wewnętrznej siły, nadziei na lepsze jutro i miłości. I pamiętaj, że tutaj dziewczyny zawsze postarają się ciebie wspierać. I zawsze tu możesz wrócić. Powodzenia!! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:(( moze dlatego,ze jak tu wchodzisz to Ci hirs sie przypomina:(? ja jakos sobie nie wyobrazam tego forum bez Ciebie:( nie wiem co sie stalo,ale chyba nic zlego?:( ale mi smutno. Nie idz stad:( mozesz nie pisac codzien ale chociaz raz na miesiac:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:( jak to,ja nie wyobrazam sobie tego forum bez Ciebie:( czy to nie dlatego,ze to forum Ci hirsa przypomina:( jak tu wchodzisz:( nie idz stad.. nie musisz byc codzien ale chodz raz na miesiac:( Emilko:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKo:( jak to:( czy to dlatego,ze jak wchodzisz do nas to hirsa Ci przypomina.. nie wyobrazam sobie tego forum bez Ciebie:( nie musisz codzien byc ale moze chociaz raz na 2 tyg,miesiac:(? Emilko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekran Bezdotykowy
Witam ponownie, Emilka, nie znam Cię,bo jestem nowa, ale wpadaj czasem do nas:) Ja mam głupi problem.Wątpię, czy ktoś tu jeszcze tak ma. Otóż nie potrafię korzystać z pęsety...Po prostu nie potrafię i już. Złapać, pociągnąć itd. Dlatego włosy na policzkach obcinam codziennie rano nożyczkami.A wieczorem już jest to samo, co było:(:( Dlatego nie wyobrażam sobie jakiegoś wyjazdu typu pod namiot.Czytałam Wasze wpisy z pierwszych stron, i widzę, ze nie tylko ja mam schizę na punkcie pobytu w szpitalu... Natomiast jeśli chodzi o szyję i brodę, to zaczęły mi się pojedyncze włoski w liceum, ale było ich coraz więcej, i zaczęłam je golić (pęsętą nie umiałam się posługiwać).Resztę możecie sobie dopowiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekran Bezdotykowy
Wybaczcie brak stylistycznej poprawności, ale mam deprechę i mózg mi się lansuje trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Kurcze golenie twarzy bym Ci odradzała.. Wzmacnia włosy. To może spróbuj z depilatorami do twarzy..elektryczny lub z kremie. W kremie nie używałam ale poczytaj może o tym..http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27688. Sa jeszcze plastry....itd. Lepiej depilować i używać kremów, np z telocapilem. Ja mam w domu elektryczny depilator firmy Braun Silk-epik, z nasadką do depilacji twarzy, ale przeważnie używam pęsety. Spróbuj poćwiczyc z pęsetą..poszukaj może rad na youtube.. Powodzonka!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ekran Bezdotykowy a byłaś u lekarza? Leczysz się jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Oczywiście nie polecam tej mini brzytwy.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekran dziewczyny maja racje,przejdz na wosk..plus enzymy lub zwykly telocapil. Bedzie lepiej.. Ela fajna ta dziewczyna ma ladne usta:) ale co ona sie nacudowala z tymi brwiami to sie usmialam:) z gory brzytwa na dole wosk..o komedia..ciekawe co by robila jakby z brody maila usuwac albo polikow,jak ona usuwa taki maly meszek nad brwiami:) pozazdroscic tylko.. a Emilka nic mi nie odpowie:(? tez mam dzis dola boje sie zejsc z yasminelle i brac sama palme boje sie,ze sie pogorszy to wszystko:( tez mam dosc juz tego wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×