Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość SkubanaWyskubana
Zgadzam sie-wyjasnij,gdzie jest i tyle. Nie ma dośc odwagi,bo oni są tchórzami! Jak cos im niepasuje,tak sie zaczna zachowywac,zebysmy to my były winne i jeszce lepiej,jak my wkoncu odejdziemy-zawsze bedzie się mozna pozalić koleżkom,jacy to oni zostali oszukani.... Jeśli jestes pewna,że nic mu niejest-poprostu przejx nad tym do porządku dziennego.WIEM,ZE Ci cieżko,rozumiem ból i cierpienie,ale zaufaj nam-jutro tez jest dzień,a ty zacznij oddychać świeżym powietyrzem,a nie tym sfermentowanym.... Jesteś napewno super babeczką! Dasz radę! Gdyby był wart czegokolwiek,niepozwoliłby ,zebys cierpiała,nawet jeśli by już chciał odejść mógł to zrobić z klasą,a nie jak wieśniak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale ja jestem w szoku i nie wiem co robic wszystko mi sie zawalilo i to jednego dnia ja go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance no cos ty na pewno nie o to chodzi zniknely wszystkie jego rzeczy i walizki...on ewidentnie mnie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanaWyskubana
Jeśli nie jestes sławna,bogata i niewiem co jeszcze,to jaki byłby pretekst do haraczu???? Gość zaplanował sobie wygodny nowy start,a ty się męcz i płacz....O nie,nie płacz,nie żałuj,nie smutaj! Ale ze zgłoszeniem na policję,to chyba dobry motyw,bynajmniej sie wstydu naje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem w stanie nawet wyjsc z domu od kilku dni tylko spie pale i placze nie pozbieram sie by isc na policje, zdobylam sie tylko na to by wczoraj zadzwonic do mamy i powiedziec jej o wszystkim , byla w takim szoku jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie trzeba byc bogatym by uprowadzac ludzi i zadac od nich kasy! a we Wloszech to sie czesto zdarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Cześć. Tak czytam wasze wypowiedzi i nasuwa mi sie 1 pomysł. Jeśli ma on dalej konto na fejsie to może założyć konto fikcyjne na facebooku, znaleźć w internecie fotki jakiejś seksi laly, wklejić jako swoje, pozapraszać pare ludzi i zacząć do niego pisać. Może wtedy coś od niego wyciągniecie?? Nie wiem..taki pomysł. Powodzenia i nie daj sie draniowi. Może warto skupić swoją uwage na czymś innym zająć sie czyms ważnym,jakaś szkoła, lub pomoc ludziom, zająć sie sobą. 3maj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom jest na kredyt , nie wiem jak zamierza to rozwiazac , najgorsze ze ja nie wiem co dalej robic , jedyne co moge to wrocic do polski nie mam pracy nawet boze to jakis zly sen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba byc slawnym by zostac porwanym dla pieniedzy! we Wloszech to sie czesto zdarza! czytam w necie takie rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Cześć. Tak czytam wasze wypowiedzi i nasuwa mi sie 1 pomysł. Jeśli ma on dalej konto na fejsie to może założyć konto fikcyjne na facebooku, znaleźć w internecie fotki jakiejś seksi laly, wklejić jako swoje, pozapraszać pare ludzi i zacząć do niego pisać. Może wtedy coś od niego wyciągniecie?? Nie wiem..taki pomysł. A może macie jakiś wspólnych znajomych?? Powodzenia i nie daj sie draniowi. Może warto skupić swoją uwage na czymś innym zająć sie czyms ważnym,jakaś szkoła, lub pomoc ludziom, zrobić coś dla siebie. 3maj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
A jego rodzina też nie wie gdzie jest? , może coś mu odwaliło jakiś kryzys wieku średniego czy coś, ja sobie nie wyobrażam takiego związku w którym coś się ukrywa... jakies potajemne konto, rozmowy, co to to nie. A faceci potrafią naprawdę dobrze manipulować, są mistrzami, biją w tym kobiety na głowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Postaraj sie uspokoic,wez sobie cos na uspokojenie,nie martw sie,wiem,ze masz traume teraz ale jesli to taki podly typ,ze udalwal,klamal,naprawde zaczniesz nowe zycie,lepsze..ale trzeba to wyjasnic bo to Ci nie da spokoju..ja bym pojechala do pracy albo rodzicow i go zlokalizowala musial gdzies osiasc na mieliznie!!! wtedy bym spytala o co kurwa chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanaWyskubana
Emilka weź się w graść!To on cie zostawił...jego strata,wielka strata! Takie historie zataczaja koło i juz niebawem zobaczysz,jak zycie go kopnie w dup...ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela tez o tym myslalam, zeby wlasnie zalozyc drugie fikcyjne konto wkleic jakies zdjecie obcej ladnej dziewczyny i zobaczyc co dalej czy bedzie reagowal, jesli bede w stanie to zrobic bo na razie mi psychika siada to to zrobie , tylko co to da jak go namierze dzieki temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do calej rodziny do ktorej mam nr tel nikt nie odbiera pewnie ich uprzedzil do niego do pracy nie pojade nie jestem w stanie wyjsc z domu naprawde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Zgadzam się z Wyskubana, a znasz jakichś jego kolegów, może pogadaj z nimi? Może trafisz na takiego który nie będzie go krył? Skoro jest takim ciulem to pewnie nie ma zbyt wielu przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko ELA 29 ma dobry pomysl moze go zlokalizowac na facebooku? wlasnie zaczac gadke i sie umowic albo dowiedziec gdzie jest i ot zrobic niespodzianke z wizyta.. ja mysle,ze trzeba wyjasnic bo nie da Ci to spokoju...jak Cie zostawil znaczy jedno nie jest Ciebie wart..ale musisz wiedziec o co chodzi,bo Ci nie da to spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
To może przez te konto możesz sie na nim odegrać, zakręcić mu w głowie(jako ta nowa seksi lala)i porzucić. Wiesz pewnie jaki ma typ lasek, potrafisz stworzyć taki jego ideał. A masz szanse znasz jego slabe punkty, co lubi. A jeśli tego nie jestes w stanie teraz sama zrobic to może poproś kogoś. Powodzonka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz na policje! nie musisz byc wymalowana przeciez! zrobisz lepsze wrazenie na nich! przynajmniej Ci uwierza! A on nie w jakiej mafii siedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Może będzie kręcił że to Ty go zostawiłaś skoro byłaś w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanaWyskubana
W jakimbys nie była szoku,to pewne rzeczy musisz zrobic.Zgłoś zaginięcie,obskocz znajomych,pracę a potem spokojnie pozbieraj fakty do kupy. Nikt poważny i odpowiedzialny nie odchodzi ot tak sobie...a już napewno nie wyczyszcza wspólnego konta. Cos mi tu smierdzi jakąś babą,która nabuntowała go,że on pracuje na ciebie ,a nie ma nic z tego.Walcz o siebie i swoją godność,a na zemstę przyjdzie pora. Ludzie nie znikają,jak amfora.Jak się kasa skonczy ,szybko wróci z podkulonym ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
nie wróci bo nie będzie miał do czego. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanaWyskubana
"k" zjadłam...ale się czepiasz ;-P No własnie dlatego ma kulic ogon,bo jest tchórzliwym baranem.Fascynacja czyms nowym mija rownie szybko,jak sie pojawia,a wtedy szybko sie wraca do tego ,co juz znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×