Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Chile tylko się nie gniewaj za te słowa ale jak Cię kopnę w dupę to się opamiętasz !!! 4 lata temu chciałam zrobić to samo co Ty odtrącić faceta który biegał za mną przez pół roku !! przez pół roku chłopak do mnie pisał dzień w dzień chciał się spotkać chciał się tylko spotkać i porozmawiać przez przysłowione 5 minut a ja nic bo co on powie jak dotknie zobaczy z bliska ... ;/ i chcąc mieć święty spokój zgodziłam się po 6 miesiącach na spotkanie i cooo ?? rozmawialiśmy chyba przez 8 godz a dziś planujemy ślub :) a na temat wlosów powiedział krótko "no i co z tego ?" Chile daj mu szanse możesz zyskać najlepszego przyjaciela dziewczyno chciej spróbować łap to szczęście za ogon !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Anatenko nie wiem jakie jeszcze leki będe brać, napewno coś z drospirenonem. Do koleżanki z PCOS, leki na tarczycę nie zaleczą jajników, musisz brać jeszcze inne hormony. Malinowa Różo trzymam za Ciebie kciuki napewno będzie dobrze. Chile, nie poddawaj się, ten nasz problem to swoisty test dla uczciwych facetów i wartościowych, jeśli facet taki jest to zrozumie, Naprawde wiem co mówię, ja mam teraz przy sobie takiego który to rozumie, dla niego to choroba, nie dziwactwo i nie moja wina, lecze się, staram się dbać o siebie, on to widzi i docenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Tośka, dzięki :) Ania - kurde masz rację z tym testem!!! Tak sobie myślę że gdyby nie te włosy to dziś byłabym w patowej sytuacji z jakimś dupkiem któtych wokół mnie nie brakowało... A On jest zupełnie inny, Jej dziewczyny naprawde Wam dziękuję, bardzo potrzebowałam wsparcia... naprawde będzie dobrze A jak ktoś lubi wesołe pozytywne klimaty to link dla WAS :* http://korba-crank.wrzuta.pl/audio/6FzM0fVskEW/silesian_sound_-_bedzie_dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile :) Czyli rozumiem,że przemyślałaś sobie wszystko i spróbujesz z NIM? :) Pozytywna ta nutka! :) Malinko :) Mów nam tu szybko, jak poszło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Tak Poli, spróbuję :) Tylko jeszcze nie wiem jak to zrobić, popracuję nad sobą - I może tak jak Tosia kiedyś usłyszę "i co z tego?" Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Chile, bardzo się cieszę :))) będzie dobrze! Trzeba walczyć o siebie mimo wszystko :) a włosy, nie sądzę że będą dla niego problemem :) Aniu, czytałam, że przy przyjmowaniu tabletek z mniejszą dawką hormonów, 3mg + 0,02mg obserwowano czasem w czasie tej 7 dniowej przerwy nawrót pracy jajników. Dlatego są też tabletki o takim składzie w opakowaniach po 28 (4 to placebo). Słyszałaś coś może o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
małpka z buszu, ja właśnie też mam białe rozstępy, to pewnie faktycznie pozostaje je zaakceptować. Boję się, żeby nie zrobiły się jakieś nowe, te powstały tak nagle... Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki:) Chyba pomogły, bo zadowolona jestem. Tak, jak pisałam, najważniejszy egzamin będę mieć w poniedziałek. Zostało mi jeszcze 6 egzaminów;) Fajnie się chodzi po mieście, wszyscy tak dziś się w nas, zdających, wpatrywali heh;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile :) Super! Dasz rade! Malinko :) A widzisz! Jednak w kupie siła heh :D 6 egzaminow? jak to? zdajesz jeszcze roz. polski, ang, roz.ang i matme. I co jeszcze? ;) No to brawo! hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) troszke mnie nie bylo, lohohoh kobietki ale mam zaleglosci :) takie piekne slonko ze az sie nie chce w domu siedziec. Chociaz juz sie troszke psuje, a ja tu grilla jutro planuje :) Chile co o facetow, to mialam ten sam problem. Balam sie odtracenia, braku zrozumienia z jego strony i tak o to stracilam go. Myslalam ze juz na zawsze, ze to koniec znajomosci a tu nagle odezwal sie miesiac temu, wszystkie wspomnienia odzyly, ale nie wiem co z tego bedzie. wiem jedno, wlosy nie moga mi przeszkodzic ! nie dam sie wyeliminować:) . przeciez nie mozna ciagle sie bac jak nas postrzegaja inni, nigdy nie bede taka jak te gladkie kobietki, ale to nie oznacza, ze jestesmy gorsze :) Poli co u ciebie ? ty moja rowiesniczko :* Malinowa trzymam kciuki za egzaminy ! bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, polski rozszerzony, matma podst., ang. podst., ang. rozszerz., polski ustny, ang. ustny i jest 6;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria! ;) Nie zauważyłam, że napisałaś!! Upss.. ;** :D No u mnie, nawet ok, mam małe problemy ale jakoś to bedzie. ;) U mnie pogoda już do dupy, wiec o grilku moge zapomniec, choc od poniedzialku grilowałam i nawet sie opaliłam ehh.. wspaniale uczucie, gdy nikt cie nie widzi na dzialce i moge byc nawet zarosnieta hehe :D Uuu... no to trzymam kciuki, żebyś nie straciła JEGO i żeby bylo jak w bajce, ze tak powiem. ;) ;* No a co tam w ogole u ciebie? ;) Sprawy z mama jakos idą? Przekonalas ją czy cos? Ja mam dzis nawet taki bardzo dobry humor, nie wiem czemu, ale mam hehe :D Odpoczywam caly dzien u babci i jakos tak od wszystkiego sie oddzielić, potrzebowalam czegos takiego hehe :D Nie chce mi sie isc od pon do szkoly... buu..;< No dobra nie marudze :P Buziaki i zglądaj do nas tu czesciej!!! ;*** ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
No to super Daria, walczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ja powróce do temat
bo któraśtu kilka stron wcześniej napisała że TSH u młodej osoby powinno wynosić cos od 1 do 1,5? ja miałam robione TSH 2 razy i raz mi wyszło 4,5 przy normie 4,2 a raz wyszło mi 4,2 przy normie do 4,2 - miałam robioną potem też jeszcze inne do tarczycy badania jakeis przeciwciała FT3 FT$ i wszystko było w normie i potem miałam też USG i usg jest w normie wiec wykluczona jest tarczyca. Ale mam wysoki testosteron Androstedion i DHEAs natomiast SHGB mam poniżej normy a usg jajników jest jak juz pisałam okej dlatego nie biorę na razie diane bo czekam na wyniki kortyzolu i na wizytę u endokrynologa. raczej nie jestem gruba ale jakoś przesadnie chuda też nie jestem, nie jem dużo. Smutno mi ciagle nowe włosy rosną ale to ze jest tego dużo tak mnie nie dobija jak sam fakt ze np jak sie ogole o godzinie 15 to już wieczorem mam kaktusy na nogach bo tak mi szybko włosy odrastają. wogole bardzo mnie twarz dobija po prostu wstydze sie jak ludzie sie na mnie patrzą bo nie umiem upilnować zeby zawsze dokładnie było bez włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli :) Ja mam ogród, takze tez moge sobie spokojnie polezec:P to jest fajne :) wlasnie nie jestesmy jeszcze razem, nie wiem czy bedziemy. ALe ciesze sie bardzo ze sie odezwal , wprawdzie pisal ze nie mial nikogo od czasu jak sie rozstalismy, ze chce przyjechac ale ja boje sie ze to spieprze znow. Uff , wtedy zgubil mnie brak pewnosci siebie. nie moglam pojac czemu wybral akurat mnie, dziewczyne z problemami i srednim wygladem. Teraz podchodze do tego inaczej ale gdzies to tam seidzi jeszcze w glowie. Z mama tak jak bylo, zero poprawy . Juz nawet nie zaczynam tego tematu, bo konczy sie to klotnia. TEz dopiero w poniedzialek , jeszcze troche odpoczynku :* Chile życze wam jak najlepiej :* pisz na biezaco jak sprawy sie tocza :) dziewczyny ja powroce do tematu ja dopier zaczynam walke, nie mam zrobionych zadnych badan, takze nie wypowiem sie na ten temat. ale jesli chodzi o druga sprawe, to ja tez nie zawsze jestem ogarnieta. Grunt, to nie zwariowac, to jedyne co moge poradzic. CZasem poprostu juz nie mam sil albo czasu doprowadzic sie do porzadku, wtedy zwyczajnie odpuszczam . ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
daria, dzięki za kciuki:) dziewczyny ja powrócę do tematu, nie chcę sobie przypisywać autorstwa, ale chyba ja pisałam o tym TSH. Jest dokładnie, jak piszesz, TSH u młodej osoby powinno być w granicach 1-1,5. Normy były dawno ustalane, są określone dla wszystkich grup społecznych. Z tego, co czytałam, można mieć niedoczynność tarczycy (wtedy właśnie TSH jest ponad normę) i prawidłowy wynik z badania USG, tym bardziej, że charakterystyczną budowę dla niedoczynności (mały rozmiar) tarczyca zwykle przyjmuje przy wyższych wartościach TSH niż Twoje;) Wg mnie powinnaś znaleźć dobrego endokrynologa, bo nieleczona niedoczynność może powodować wiele nieprzyjemnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
dziewczyny ja powrócę do tematu,tak w ogóle jesteśmy w podobnej sytuacji, ja mam podwyższone te same hormony i ten kortyzol też;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anatenko, ja brałam takie tabletki właśnie 28 z 4 placebo i nazywały się qlaira one był 5 fazowe i miały nierówny skład hormonów, były bardzo drogie, brałam je półtora roku, one mi nie trzymały cyklu czasami, plamiłam od 15 dnia cyklu, miałam stany zapalne przy nich ale co najlepsze wyrównały mi super hormony lh się ładnie obniżyło i testosteron a wszystko przez naturalny estrogen zawarty w tych tabletkach którego skład można porównać do naturalnego estradiolu produkowanego przez jajniki. I dlatego moja doktor przepisuje mi teraz tabletki o małej zawartości estrogenów, duże dawki nie są mi już bardzo potrzebne, w ogóle ja mam dosyć duży biust i jak biorę z dużą dawką estrogenów to mam takie nadmuchane cyce jak bym sobie silikony zrobiła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego TSH to mi lekarz w klinice leczenia niepłodnośći mówił że ten hormon u kobiet starających się o dziecko powinien wynosić 1,5, nie tyle młodych co właśnie przyszłych mamuś. Ja sama nigdy nie przekroczyłam normy ale miałam różnie, raz 1,5, raz 2, raz 3 przy normie do5 lub 4,50 ale nigdy leków mi nie dawali i tarczyce mam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Widać lekarze różnie na to TSH patrzą... Ja często słyszałam o leczeniu TSH u kobiet, u których ono było ok 2. Ja osobiście im niższe TSH mam, tym lepiej się czuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Niedługo idę na kontrolę, popytam o zmianę tabletek. Tak myślę, na chłopski rozum, że mniejsza dawka to "zdrowiej" dla organizmu ;) Daria, daj szansę i sobie, i jemu - nic na siłę, ale spróbuj. Skoro się odezwał, to znaczy że mu zależy - ale pewnie dużo zależy też od twojego podejścia :) no i chyba każdej zdarza się nie do końca się ogarnąć ;) ale co, nie ma co z tego tragedii robić. i to naprawdę nam się zdaje, że ludzie tak się nam przyglądają. Może jeden na dziesięciu okaże się tak wścibski i nietaktowny, a reszta - też ma swoje problemy, a nie cudze włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
co tu tak cicho dziewczynki? ;) ja usiłuję stworzyć pracę dyplomową...tyle czasu miałam i dopiero teraz się wzięłam echh a w poniedziałek wyjeżdżam odbić sobie majówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Właśnie coś forum ucichło, pewnie wszystkie korzystacie z ostatnich chwil majówki? Anatenka, powodzenia w pisaniu pracy;) Najgorzej jest się zabrać do pisania, sama przeżywałam podobną "niemoc" przy tworzeniu pracy maturalnej heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie się ochłodziło troszkę i jest wreszcie fajna pogooda, fajny wietrzyk. Dziewczyny czy któraś z Was korzystała z vacu well w fitness klubie? Bo mam chęć na to iść, albo zumba, też u mnie jest. Kiedyś na siłownie chodziłam. Vacu kosztuje karnet 110 zł na 10 zabiegów, opinie w necie różne są. U mnie jeszcze nie dostałam @ odkąd nie biorę tabletek, 2 kwietnia miałam @ ale trzeba poczekać bo w przerwie zawsze się spóznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brr...zimno!!! Pada deszcz, wieje masakra, z takiego ciepła na takie zimno..idzie oszaleć... Malinko powodzenia jutro!! ;) Antenka tobie rowniez powodzenia w pisaniu :)Najgorszy jest poczatek, potem juz jakos leci ;) Daria, jak tam u ciebie? Twoje sprawy sercowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja tu pierwszy raz, ale na pewno bede zagladac czesciej, bo fajnie wiedziec ze nie jest sie samemu, bo samej to ciezko strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, dzięki, na pewno się przyda, jutro najważniejszy egzamin:) Lilka, witamy:) U mnie też się ochłodziło, nawet pada już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Lilka .. Juz nie jestes sama :) Wszystkie damy rade :) U mnie tez pada, zimno strasznie .. co za pogoda . Musze sie uczyc ale jakos nie moge sie zmobilizować :D Poli .. Eh on rzadko sie odzywa, tlumaczac to tym ze nie ma czasu, no cóz nic na sile. Czasem sama smieje sie z tego jaka jestem naiwna, wystarczy ze napisze a ja juz snuje plany na przyszlosc. niczego nie zamierzam mu ulatwiac, jesli mu zalezy to znajdzie czas zeby sie odezwac, przyjechac .. Szczerze mówiąc ta sytuacja mnie przerasta, najgorsza jest niepewność , nie wiem czy on cos do mnie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka :) Witamy na forum i mam nadzieje, że bedziesz tu czesto zagladać :) Powiedz, masz hirs idiopatyczny czy jak? :) Daria :) U mnie to samo, uczyc mi sie nie chce, a powinnam wziac sie za siebie, na koniec roku (haha zawsze tak powtarzam...xD ) Oj nie smutaśkaj się :* Spokojnie, ja tez tak mam, że wystaczy ze sie do mnie odezwie a ja juz mysle, że jestesmy sobie przeznaczeni i takie tam...Ale nic na sile, masz racje jak bedzie chcial to sie postara. A tobie na nim zależy tak bardziej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Hej Dziewczynki, mam tak samo Ten mój to już roztoczył przede mną kolorową wizje wielkiego uczucia choć znamy sie zaledwie kilka dni... Ja jestem ostrożna choć nie ukrywam że też dałam sie ponieść fantazji... Normalnie ostatnio z wielkim bólem pozwoliłam mu dotknąć mojej brody, o żesz... to było trudne... ale przeżyłam jakoś, mam nadzieję że jeszcze nic nie zauważył, nie chcę go tak na wstępie znajomości zaszokować - choć ON jest naprawdę uczciwym, fantastycznym chłopakiem, zasugerowałam mu ze może za szybko sie w to angażuje i co by powiedział gdybym np okazała sie chora czy coś, że przezcież mnie nie zna a on na to... "I co z tego?" Poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×