Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Aha nie ma żadnych skutków ubocznych ani przeciwskazań!!! Hormony wracają do normy :-) Potwierdzone badaniami Bliższe info na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek_z nikad
hej dziewczyny !! Przestalam po kilku latach brac diane i moj organizm szaleje, podstkoczylo mi mocno cisnienie... brzuch bili jak przed okresem.... wystepuja dreszcze... wyglada tak jakbym byla uzalezniona od tego swinstwa. Narazie we wloskach roznicy nie widze ale to dopiero pare dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku, nie poddawaj się i nie załamuj!!! Może z czasem to przejdzie, ale jesli bardzo źle sie czujesz, to może idź na jakąś konsultacje do lekarza? Na depresje jesienna polecałam deprim, jeśli możesz brać preparat z dziurawca. Elsa poleca nam Alveo, kto wie, moze zreflektuje? Muszę sie zastanowić, moze Ty też poszukaj, jakiś alternatywnych metod na polepszenie swojego samopoczucia, fizycznego i psychicznego przede wszystkim.Będzie dobrze, a odpoczynek od leków moze bedzie dobry dla Twojego organizmu, przynajmniej na jakiś czas. Pozdrawiam Cię, trzymaj się cieplutko i nie poddawaj się 👄 🌼 Elso być moze zinteresuje sie ALVEO. 🌼 pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggkkkkkkk
Wesola Malgosiu, nie wierz we wszystko, co Ci tu pisza! Nie badz naiwna (z calym szacunkiem), ale juz na pierwszy rzut oka widac, ze elsa robi tu sobie tania reklame - to zalosne. Nie pierwsza i nie ostatnia wkleja na przypadkowe topiki (zeby tylko ludzie widzieli) jakies reklamy. Pewnie sama to rozprowadza i nagania klientow. A preparat to cudo i na wszystko pomaga. Na topiku z grzybica pewnie tez to napisala. A najlepiej powolac sie jeszcze na "kolezanki", ktore to biara/braly i przypadlosc prawie zniknela. Zalosne. Nie wiem na jakim swiecie elsa zyje, ze takie brednie wypisuje. Wszyscy madrze myslacy - nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ggggggkkkkkkk, wyczułam, ze jest to reklama i \"naganiarstwo\" ALVEO nie kupie z prostej przyczyny, jest za drogie, a ja mam już dośc ładowania kasy w wątpliwe metody, wystarczyło mi Kalo, teraz juz stawiam na laser, ale muszę mieć więcej kasy, a ostatnio sporo było wydadków. Dzieki za interesowanie i czujność :-) pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesja powraca
czesc wesola malogosiunie wiem alveo tak a ile cos takiego kosztuje pewnie elsa wie ale wlasnie czy to pomaga?????? na nic nie szkodzi co ile trzeba brac i vgdzie to kupic w sklepie zielarskim???prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek_z nikad
malgosiu dzieki za wsparcie, tak naprawde to mam nadzieje ze to jest poczatkowy szok dla organizmu i potem bedzie lepiej... no zobaczymy... tylko ze humor jakos wcale mi sie nie poprawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! 🌼 Obsesjo, Alveo wiem, że jest drogie, a trzeba pić tego trochę, aby były efekty, pewnie jako mieszanka ziół, ma to jakis dobry wpływ na organizm, ale nie sądzę, szczerze mówiąc, żeby na hirsutyzm zadziałało, raczej na ogólne samopoczucie. Ja widziałam ten środek w sklepach zielarskich. Ja nie sądze jednak, żeby to był jakiś nadzwyczajny specyfik, cóz hirsutyzm wymaga chyba bardziej radykalnych metod, po stosowaniu KALO, przestaję juz zadowalac sie pół środkami, które kosztują, a nie przynoszą efektów. Trzymaj się ciepło, pozdrawiam 🌼 Smutasku, mam nadzieje, ze organizm sie niebawem uspokoi i odzyskasz formę!!!! Dużo wytrzymałości Ci życzę!!!!! Nie poddawaj się!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesja co rodzisz malgosiu
czesc wesola malgosiu wiec co pic co zeby choc troszke zmniejszyc efekt jest wogole jakis "zloty srodek"? kurcze fajnie by bylo choc w pewnym stopniu zmniejszyc .... zapobiec jakis bardziej nasilonym objawom co ty stosujesz oprocz depilacji wyrywania ??????poradz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej obsesjo! Szkoda, ze inne dziewczyny milczą, moze też doradziłyby coś, tym czasem ja powiem Ci tak, preparaty jakie stosowałam, zeby zmniejszyć wzrost to KALO INHIBITOR firmy Nissim, a kiedyś u kosmetyczki kupowałam TALGO taki preparat na spowolnienie wzrostu. Efekt taki sobie, jedna z dziewczyn polecała też jakiś specyfik na spowolnienie wzrostu, który kupuje u kometyczki: depil`eve PLANT EXTRACT LOTION External Use Only SUERO DEBILITADOR DEL VELLO Uso externo Made in Spain Natomist jeśli chodzi o picie czegokolwiek, to nie wierzę, aby był jakiś super skuteczny preparat, w ALVEO na hirsutyzm nie bardzo wierzę. Moze spróbuj KALO, jest drogie, ale spowalnia i włosków jest trochę mniej, ale bez rewelacji, THALGO jest tańsze. Pozdrawiam, dziewczynki piszcie co u was ciekawego, jak sobie radzicie 🌼 pozdrawiam Cię obsesjo 🌼 Trzymaj sie cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesja dzieki malgosiu
czesc dzieki za rade i podanie nazw srodkow szkoda tylko ze sa takie drogie:-( ale zobacze moze cosik wyprubije dziei i do uslyszenia pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo czytania
cóż, mam podbny problem....... :-( ehhhhhhhhhhh pozdrawiam włochaczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesja come back
ale brzmi wlochaczy........:-( buuuuu tak pisze bo sie nudze i czasami ma dola czasmi mija roznie bywa raz lepiej raz gorzej zalezy jak sie czuje w ciagu dnia dzis chyba jest ten gorszy:-( pozdrawiam i do nastepnego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Obsesjo!! 🌼 Mnie także nachodzą czasem jakieś trudniejsze dni i mysli, czasem zwyczajnie opadają ręce, jak się nie widzi efetów, mimo tylku wysiłków i zainwestowanej kasy, ech, co zrobic......... najlepiej chyba oddać sie jakiemuś zajęciu bez reszty i mniej mysleć o \"problemie\" Pozdrawiam serdecznie 🌼 Mam nadzieje, ze dziewczyny zajrza na ten topik niebawem, szkoda, ze nic nie piszecie, co u was, jak sobie radzicie............ pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie sie
tak przypadkiem was znalazłam :-) pozdrawiam, nie poddawajcie się 🌼 cóż, ja dla odmiany trace wlosy na potęge, nic nie pomaga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to ja
witam wszystkich. czytam was sobie od kilku dni- przeczytalam wszystko i nie powiem, podnioslo mnie to na duchu. kiedy indziej napisze wiecej! :) narazie pozdrawiam i czekam na dalsze posty- ten topik musi zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loa
witam! mne ten problem niestety tez dotyczy.Brałam Diane...i nic:(goliłam te okropne wlosy i jest jeszcze gorzej.Mam pytanie :ile kosztuje rozjasniacz Sally Hansen? Bo to zdaje sie moja ostatnia deska ratunku.Najgorsze sa wlosy na brzuchu i wokół sutek. Pozdrawiam wszytskie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Bardzo się cieszę, ze znalazłam ten temat, bo problem, który omawiacie dotyczy tez mnie. Mam 17 lat, a naprawdę \"bujne\" owłosienie na nogach i rękach pojawiło się u mnie w wieku ok 10 lat. Najpierw chodziłam do poradni zaburzeń płciowych, ale tam stwierdzili, że jest wszystko w porządku. Od półtora roku biorę Diane 35, ale efektów nie widzę i z tego, co piszecie, poewnie nie zobaczę. Nie mam co prawda włosów na twarzy, moim głownym problemem są nogi, ręce (zewnętrzna część dłoni !!), plecy - wyglądają fatalnie, całe szczęście, że nie oglądam ich za często, brzuch i biust... Nie wiem, co mam robić, żeby się tego pozbyć. Golenie się codziennie zajmuje masę czasu, a poza tym - pieniędzy - na odpowiednią maszynkę i piankę (bo potem czerowne krostki wychodzą, obrzydliwe :( ) Mam chłopaka. Kwestia mojego owłosienia wyszła już na naszym pierwszym spotkaniu - nie depiluję rąk, więc było widać. Zaakceptował. Zrozumiał. Powiedział tylko żartem - na starość same wypadną. Inna sprawa, że on też jest mocno owłosiony (nawet jak na mężczyznę), więc pewnie mnie trochę zrozumiał :) Ale też staram się zawsze być wydepilowana i gładziutka jak się spotykamy, najogrzej jest kiedy wpadnie tak bez zapowiedzi, a ja się wcześniej nie wydepilowałam... :( Pozdrawiam Was wszystkie:) Trzymajcie się ciepło i nie dajcie się wrednym włosom :) Trzymam kciuki i dziękuję wszystkim, które się wypowiedziały, bardzo mi pomogłyście, nie jestem sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaag
do loa ja kupilam rozjasniacz sally hansen za ok40zl i naprawde polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Cieszę się, że topik ożył!! Pozdrawiam nowe dziewczyny, witam serdecznie, cieszę się, że topik poniósł was troche na duchu, ja też dzieki niemu czuję sie lepiej, zawsze lepiej żyć ze swiadomoscia, że nie jest sie samemu, ale z drugiej strony to przykre, że tyle dziewczyn ciepri na to choróbsko! Dobrze, że nie rezygnujecie z życia ososbistego z powodu tej dolegliwości, tu ukłon w strone Nium :-) witam serdecznie!!! Trzymaj sie ciepło, fajnie, że masz wyrozumiałego chłopaka, to napewno ułatwi Ci wzmaganie sie z choroba, powodzenia!!!!! Wpadaj do nas!!! 🌼 Ja zbieram sie na wizyte dermatologiczna i na zabieg laserowy, ostatnia deska ratunku, bo Kalo zawiodło mnie na całej linii, kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Laser to już ostatni krok, mam nadzieje, że bedzie skuteczny!!! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, zapraszam do dzielenia się uwagami i problemami, może razem uda nam się popchnąc pare spraw do przodu!!!! Ciągle czekam na \"stare znajome z topiku\" cos milcza długo, szkoda......... pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluś
hej,dla mnie najwiekszym problemem sa wloski wokol sutków, to jest dopiero tragedia!! z bikini i brzuchem nauczylam sie walczyc-rewelacyjna kosmetyczka. Te na piersiach wyrywacie pensetą? Rany wstydze sie publicznie przbierac, o ile sciagniecie dolnych partii bielizny jest ok, nie czuje sie skrepowana tak zdjecie stanika jest koszmarem. No i pomyslec ze podczas pieszczot z chłopakiem on nagle natyka sie na cos kłującego. Dobija mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluś
Aaaaaaaaaaaa i zapomniałam,chyba jeszcze zadna o tym nie pisała. Jak z włoskami na palcach u stop,moze to pikus w porownaniu z reszta ale przez to nie zawsze moge sobie pozwolic na ukochane japonki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! :-) Witam Oluś! Cieszę się, że zechciałaś się podzielić swoimi problemami 🌼 Mam nadzieje, że jakos uda się nam podtrzymać Cię na duchu. 🌼 Włoski wokół sutków, cóz, ja mam pare takich jasnhy, przyane, że wyrywam je pensetką i nie odrastają bardzo długo, cóz, to chyba jedyny sposób, golić chyba nie ma sensu, bo rzeczywiscie zrobia się twarde. Na palcach nie mam włosków, nie wiem, jak je usuwasz, ale mysle, że jakis delikatny wosk do twarzy zdałby egzamin na palce?? Napisz jak sobie radzisz ostatecznie, może polcecisz jakies fajne wypróbowane preparaty lub podzielisz się tym, co Cie zawidodło, jako metod, czy kosmetyk walczący z włosami. a tak na marginesie, ja tez bardzo lubiłam japonki, pisze w czasie przeszłym, bo w tym roku latem chodziłam w nich stanowczo za dużo i skonczyło się to koszmarnymi bólami stóp, skurczami łydek i takim ćmiącym bólem nóg, potem gdzies przeczytałam, że japonki sa bardzo \"niezdrowymi butkami\" i cos w tym jest :-) teraz będę je nosic od czasu do czasu :-) Ja od pewnego czasu jestem spokojnieszja psychicznie, choroba nie rzutyje na moje małżeństwo, a mój facet jest szalenie wyrozumiały i cierpliwy, nie rozmawiamy o tym, po protu \"to\" jest i nie ma o czym mówić, mam nadziej, że laser mnie wyswobodzi, głównie na twarzy mi zależy, resztę jakos okiełznam, nie jest tak źle :-) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, nie zapominajcie o naszym topiku, czekam na wasze posty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaja
jak sie ma nadmierne owlasienie do zajscia w ciaze. mam troche za duzo owlosienia. szczegolnie na udach, i mialam tez na brzuchu ale tak czesto je traktowalam depilatorem , ze przestaly mi rosnac na brzuchu. no i te pare wloskow wokol sutkow, wyrywam pensetka. w koncu powinnam zbadac poziom testosteronu,ale nie zabieram sie poki co za to. no i czy bedac w ciazy mona uzywac depilatora, bo nogi tylko w ten sposob depiluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kaaaja 🌼 jesli nie masz poważnych zaburzeń hormonalnych, zmian na jajnikach, na przykład torbiele, to nie powinnas sie martwić, o ile jest to problem tylko natury esteycznej, kosmetycznej. Co do depilatora, hmm, myślę, ze to nie problem........... pozdrawiam, jak bedziesz miała jakies pytania, to śmiało pytaj albo poczytaj nasze posty, wiele spraw omawiałysmy :-) pozdrawiam :-) wpadaj do nas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równiez owłosiona
witam ja równiez... jestem nadmiernie owłosiona. cóż poczynajac od baczków, szyi, piersi, brzuch i td. baczki szyje i brzuch oraz nogi i pachy sa usuwane piersi nie ruszam mam tam mało kłaczków, troche tez mam w dekoldzie wygladam wtedy jak elvis gdy zakładam głebszy dekollt. wiec go depiluje najlepsza dla mnie metoda to woskna baczki szyje i dekolt a na pachy golarka na nogi depilator. podobno lasery sa ok ale co z tego usuwaja ciemne włoski a poza tym musza je ściac przed zabiegiem wiec wiekszośc mam jasnych. kicha!!! nie podziała trzeba sie meczyc i usuwac na bierżaco rozwiązaniem problemu sa dłuzsze włosy zachodzace na buzie i golfy troche gorzej w lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równiez owłosiona
co do mojego faceta to to toleruje, od razu mu powiedziałam że nie jestem idealna teraz sam czasem usuwa mi woskiem zbedne włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaja
wesola malgosiu:)...... wlasnie zaczelam Was czytac. az tak bardzo nadmiernego owlosienie nie mam , bo nie mam np na twarzy, ale mimo wszystko uwazam , ze problem z owlosieniem mam i wciaz depilator. nie depiluje tez rak, bo boje sie , ze jak zaczne to nie skoncze. oj to nadmierne owlosienie. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×