Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Witam serdecznie :-) Niezmiernie czieszy mnie obecnośc na froum pana Tomka, cieszę się, ze ma pan w sobie tyle zrozumienia dla naszych włochatych bolączek, dziękuję za te pełną optymizmu wypowiedz i serdecznie pozdrawiam, wszystkiego dobrego, niech związek kwitnie 🌼 Witam Panią pod nickiem KOSMOS Zastanawiam sie nad pani propozycją elektrolizy, otóż ja jestm po zabiegu mikrolizy i laseu IPL, niestety wszystko okazało sie nieskuteczne, jak opisywałam wielokronie, moja dolegliwosc nie wynika ze zmian hormonalbych lecz prawdopodobnie jest odziedziczona lub jest to hirsutyzm idiopatyczny, wynikający z nadwrażliwości na normalną ilosc hormonu w organizmie, więc nie wiem, czy elektroliza byłaby dla mnie. Mam ciemne owłosienie na brodzie. Zastanawiałam sie nad laserem diodowym Light Sheer. Jeśli chodzi o KALO, cóż, wypróbowałam i śmiało moge powiedzieć, ze jestem całkowicie zawiedziona. Przynajmniej na mnie nie działa. Pozdrawiam sercecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mogę dołączyć? SMUTNA/WESOŁA MAŁGOSIU świetny wątek :) Kiedyś przez chwilę pomyślałam, że to co mi dokucza w życiu najbardziej to hirsutyzm. Potem rozeszło się po kościach, bo nikt nie potraktował tego poważnie :( Ale może to i dobrze :) Uznałam,że jestem normalna :) tylko bardziej owłosiona :) Nogi depiluję, pachy i bikini golę (depiłowałam raz i 2 dni chodzić nie mogłam ;) :) ) , brzuch, piersi i twarz - usuwam pęsętą. Kiedyś uważałam,że te włosy to najlepszy sposób antykonceocyjny. Z czasem jednak okazało się ,że nie ;) Czasem mam wrażenie, że to mi przezakadza kiedy kłuję jak kaktus - małż podchodzi do tego na luzie :) AAPSIK dzieckiem się nie przejmuj - ono będzie cię tak kochać, że masz gwarancję, że to jest jedyna osoba której to ZUPEŁNIE nie przeszkadza :) Wiem coś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj olszoowa, jesne, ze mozesz dołączyć, witamy :-) Dobrze, ze podchodzisz to problemu na luzie, są większe dramaty w życiu. nieplastikowa, myśle, że nie powinnas martwić sie na wyrost, nie zadręczaj się bez potrzeby pozdrawiam 🌼 pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkk
olszoowa ---> dziękuje za śliczne zdanko o dzidziuśku tez tak myśle bo i studiuje pedagogike i kocham małe stworzonka ale też tak ostatnio się nad tym zastanawiałam przeciez to musi kłuć w buziaka... pozdraiwma bradzo serdecznie - jakież to my jesteśmy wyjątkowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! Czytalam posty o Waszych problemach, nie dotyczy to mnie ale chcialam Wam napisac ze naprawde ludzie nie zwracaja az tak uwagi na Wasze \'bolaczki\". Przeczytalam ze bardzo dbacie oto zeby nic nie bylo widac, nic sie nie wydalo itp i mysle ze w ogole nic nie widac. Madrzy i wartosciowi ludzie, a takich Wam zycze zebysmy spotykaly, zwracaja uwage na ladny usmiech, blysk w oku i to co masz do powiedzenia. Nie martwcie sie, mam racje w 100% :-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSMOS
Witam wszystkie Panie Do wesołej_małgosi Laser IPL to laser który usuwa tylko bardzo ciemne włosy a wręcz napisałabym że tylko czarne tak więc jeśli ktoś mówił innaczej to wprowadził Panią w błąd. Nie jestem przeciwnikiem laserów ale wiem że mają one do siebie to, że na jednych działają na innych nie. Sama mam laser i używam go tylko do ciemnych włosów lub stosuję terapię łączoną z epilacją. Jeżeli Pani hirsutyzm jest dziedziczony, a nie wynika z zaburzonej pracy hormonów, to uważam, że w Pani przypadku elektroliza będzie skuteczna. Proszę pamiętać, że metodą epilacji może zlikwidować każdy rodzaj włosa, natomiast laser potraktuje je wybiórczo. Poza tym wiązka lasera działa na oślep nie wiedząc w którym miejscu znajduje się mieszek , natomiast osoba wykonująca epilację usuwa je pojedyńczo jeden po drugim celując prosto w mieszka. Tak jak pisałam wcześniej za mało wiem na temat KALO, ale dziękuję za opinię. Luli Lali, myślę że ma Pani rację. Człowieka nie ocenia się po jego zaroście czy owłosieniu i należy o tym pamiętać, a zabiegi proszę traktować jako dodatek do całości, z którego przecież nie każdy musi korzystać. Po wszystkich waszych postach oceniam że jesteście super babki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkk
🌼 do kosmo -> a ile pieniążków nalezy przeznaczyć na epilację włochów na piersiach??? I czy gdy wyrwe pensetą a wyrwałam już całe 4 włoski i to chyba z cebulką to czy nie szkodzę i czy jest szansa ,że one nigdy już nie odrosną bo niby wyrwane z cebulką... boję się tej epilacji buuu pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkk
dodam jeszcze że mam włochy dlatego ze kiedys je maszynką ogoliłam tak więc nie mam problemów hormonalnych ani dziedzicznych... więc może łatwiej byłoby je usunąć raz na zawsze? a i dodam ze mam ciemne włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkk
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSMOS
Witam do apsikkk Wyrywanie włosków pensetą niestety nie daje gwarancji że wyrwie je Pani na stałe ale... Ale istnieje takie prawdopodobieństwo. Bo weźmy chociaż pod uwagę brwi.Wyrywane wiele lat nie odrastają jak kiedyś.Dowodem na to są starsze panie i nie tylko. Włos wyrwany z cebulką nie wzmacnia się. Wzmacniają się jedynie włosy ucinane lub urywane. Początkowo mechaniczne depilatory usuwają włosy z cebulkami a włosy odrastają wolniej natomiast z każdym następnym depilowaniem włosy osłabiają się i takie słabe urywane są tuż przy samej skórze lub tuż pod skórą i wtedy odrastają dużo szybciej. Jedynie wosk pozwala usunąć włosy z cebulkami dlatego polecam go bardziej niż najlepsze mechaniczne depilatory czy maszynki do golenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkk
hm... no a jesli wyrywam pensetką? to czy gdy widze na koncu wloska białą kropeczke to czy jest to właśnie ta cebulka,której wyrwanie może sie wiązać z tym iz juz nigdy się ten włochal nie pojawi?? ile pieniążków kosztuje ta epilacja ? dzięki że jesteś KOSMOS :) fachowej porady nam brakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafkaaaaaaaaaaa
do kosmosu pisałas o elektrolizie a gdzie znajduje sie twój salon kosmetyczny ???? i ile kosztuje wyrwanie 1 włoska;) bo chce sobie zafundowac takie cosikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny! bardzo mi przykro:( pierwszy raz słysze o takiej chorobie. to jest wrodzone? kiedy się objawia? można te chorobe odziedziczyć w genach? prosze napiszcie !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgh
jeśli chodzi o mnie to ja pytałam o epilacje kosmoska ale jeszcze nie dostałam odp co do koleżanki nam współczującej - no cóż jedni maja ładne zęby i włochy na cyucochach a inni piekne piersi a krzywe zębiska... trzymamy sie dzielnie więc nie jest źle!! ale dzięki za miłe słowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgh inaczej apsikkk
to byłam ja apsikkk pozdrfowionka włochatki ;) ps. ja ciagle walcze z woda 12% ale nie ma efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :-) Mysle o tej elektrolizie, ale ja mam tak dużo tych włosków na brodzie, że ja sobie nie wyobrażam, zeby taka kosmetyczka to okiełznała, chyba wieki spędziłaby nade mną :-D No ale przemyśle kamisia_17 Nic sie nie bój, jesli Twoje hormony są na poziomie, to sie na wyrost nie przejmów, genami też nie. Bądź spokojna :-) Pozdraiwam 🌼 Pozdrawiam towarzyszki niedoli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djmarta
Hej Ja mam nieregularny okres, problem z tradzikiem juz od 2 lat i pojawil mi sie meszek na brodzie i klka wiekszych wlosow oraz wasik (no nie jakis gigant). jesli chodzi o miejsca intymne to wydaje mi sie ze sa dosc owlosione.A na dodatek wypadaja mi dosc sporo rzesy i brwi (wlosy na glowie nie tak bardzo, zreszta zawsze mi wypadaly) Czy to znaczy ze tez mam ta chorobe? W zeszlym roku, przez pol roku bralam tablentki anty, przez 1miesiac Diane, ale kazalam sobie cos innego przepisac bo strasznie po nich utylam to babka przepisala mi MICKRO....21 (nie pamieta,m dokladnej nazwy). Bralam to przez pol roku (tyle mi kazala, zeby sie okres wyergulowal, a wtey jesczze nie mialam problemu z wlosami). I kazdy koleujny okres spoznial sie od poprzedniego oponad tydz, az w tym miesiacu w gole nie dost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSMOS
Witam Prowadzę gabinet we Wrocławiu. I każdy zabieg bez względu na ilość usuwanych włosów kosztuje nie mniej niż 40 zł czasem 30 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kosmosa
aa nie orietujesz sie gdzie w krakowie sa takie salony kosmetyczne co liczaa nie od włosa tylko od czasu zabiegu ??? jak cos wiesz to plizz odpiszz bo ja trafiłam na salon gdzie 1 wlos kosztuje 2 zł !!! :/ drogo mi sie to wydajeee ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSMOS
Witam Nie mam pojęcia gdzie wKrakowie robią takie zabiegi ale 2 złote od włosa to jakiś absurd. JEDNO WIELKIE NACIĄGANIE!!! U mnie kosztuje 40 zł za 15 minut ale ja jestem w stanie w 15 minut usunąć wąsika lub brwi. Mam rodzinę w Krakowie to spróbuję się zorientować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja co prawda nie borykam się z takimi problemami, ot jak chyba każda kobieta depiluję się od czasu do czasu, ale włoski odrastają mi raczej wolno i są jasne i słabe Nigdy nie pomyślałabym, że z powodu włosków można miec takiego doła, bardzo wam współczuję, mam nadzieję, że wkrótce wymyślą lek który wam pomoże. Myślę, że naprawdę cierpicie za bardzo się przejmujecie, wielu facetów na pewno nie zrazi się pod warunkiem, że będziecie dbac o siebie nadal. Powodzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kosmos
to jak bys mogła dowiedz siee gdzie w kraku sa tanei te zabiegi to ja w takim badz razie wstrzymam sie jeszce i poszukam czegos innego ..nie wiem co zrobei jak nie znajdee niczego tanszego :/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJKA
Najlepiej nic przed chłopakiem nie ukrywać, bo jak coś odkryje to będzie bardzo przykro i jemu i tobie. To przecież tylko więcej włosów w nieodpowiednim miejscu :). Jest dużo rodzajów depilacji, polecam poszukać w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KOsmos kiki
znalazłam gabinet w którym 10 minut kosztuje 40 zł !! czy uwazasz ze to jest lepsze rozwiazanie nic 2 zł jeden włos:) odpisz proszee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiii
czy nikt tu nie zagladaa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,mi sie wydaje ze moja choroba zaczela sie od brania tabletek anty diane 35,nigdy takich problemow nie mialam. odstawilam ,poszlam do lekarza,a on kazal mi brac spowrotem nawet jak mu powiedzialam ze to te tabsy powoduja wzrost tych wlochalow!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiówa
Cześć Kobiety! Jak miałam czas, to wyrywałam pensetą - poza brwiami - te z nóg, z bikini- tak, tak. Ale też goliłam i przycinałam nożyczkami (zniechęcona głównie po stanach zapalnych po depilacji i po maszynce). Chyba to cięcie i biegnące lata są powodem większej ilości włochów nożnych... :( Szkoda, że nie wyrywałam od początku i każdorazowo. Początkowo, jeszcze na studiach było ich tak mało i tak rzadkie... Ale o PIERWSIACH (i tym włosiu pęczkami rosnącym- taaaak... Apsikkk rozumie klimat...), to miałam i mam myśli zwłaszcza o tym, co będzie z karmieniem maluszka...Ale z czasem widzę, że w ogóle z prokreacją będzie problem... "Dawcy" brak... :( A latka też lecą (po 30-tce, masa wymagań, kompleksów...) - i włochów przybywa... A tomek23 (?) - dzięki, za to, co napisałeś!!! :))) Baby, 3mcie się! Polubcie siebie i te włochy! A niszcząc je nie stawajcie na rzęsach; zawsze mówcie: Zrobiłam, robię z nimi ile mogę i lubię je. Bo przypadkiem będzie trzeba terapii.... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkk
ja tam się dziś cała wypensetkowałam a cooooo kurcze zobaczymy jaki będzie efekt jutro i pojutrzee.. cmokasy pioersiówa->> znajdziesz jeszcze tego swego główka do góry!!!narazie niech płaczą że Cię nie znają! ja płacze również ;((( a buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiówa
Ta masa cukrowa, to może być fajna sprawa, ze też wcześniej nie zauważyłam. Tak robią babki w Tunezji od młodych lat. Nie tną, tylko rwą - tym karmelem, qrczę! 0,5 szklanki cukru, 0,5 cytryny i woda :1 szklanka to ponoć za dużo. Spróbuję. Zajrzyjcie na temat "depilacja cukrowa" czy podobnie. Ale czy na cycorki, to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiówa
Acha, Apsikkk, też byłam na "Owłosieniu" - ostrzegałam przed dłubaniem w kłaczkach i nadmiernym wczuwaniem, bo mam ślady na pirwsiach.. Tteraz myślę, gdzie na stałe zaglądać... Bo na "Depilację cukrową" już nie muszę. PO prostu sprawdzę sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×