Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Zastanawiam się czy nie kupić sobie zestawu na allegro woski do twarzy + podgrzewacz ,dużo tam tego.. Taki chyba lepszy wosk z podgrzewacza niż taki w plastrach ze sklepu co sie w dłoniach ogrzewa..?? Chyba zacznę wosku często używać coś mi sie zdaje bo widzę ze trochę włosków co mi wyrwało tymi plastrami z Tanity 2 dni temu to nic nie odrasta faktycznie.. No i trymer koniecznie muszę kupić albo najlepiej chyba golarkę z trymerem to do nóg obrazu będę mieć bo jak na razie to zawsze do nóg maszynki zwyklej używam albo żelu do depilacji ,ale mam juz dość tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po Dianie zyc normalnie nie mogłam tak mnie wszystko bolało :( Teraz od października mam brać Syndi,,zobaczymy czy pomoże,będę brała bo co mi innego zostało.. :( chce sie dowiedzieć- odezwij sie czy już bierzesz Syndi i jak sie po nich czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa..
ja mam niedoczynność tarczycy i dopiero zacełam brac tabletki na wyregulowanie hormonów. nie wiem co mam zrobic bo na brzuchu nie mam cienkiego paseczkaa bo jeszcze mogłam bym go wyrywac. mam włoski na calym brzuchu, dość mocne na rekach, okolicach bikini i nogach to mi przeszkadza i wybielam je rozjaśniaczem do włosów. i tak je widac na brzyszku ale nie tak.. mam z tego powodu czesto nieprzyemności w szkolee.. strasznie sie wstydze isc na basen czy rozebrac sie na palazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh... nienawidze lata ;/ sle musiałam dzisiaj sciagna cholerna bluze i pkazac te swoje owłosione rece... ;// nie było az tak zle... tylko wszyscy sie dziwili, ze jestem taka blada... jak tu sie opalic, skoro ma sie takie swinstwo na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressif, zamiast cukru dodalabym miod. Po co Ci wysokie stezenie miryceliny?i tak musisz dany srodek z mirycelina polaczyc z jakims balsamem. Dodaj troche glikolu < a jak nie masz to alkohol> zeby sie lepiej wchlonelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dodaj alkoholu, po co Ci wysokie stezenie, skoro sie nie wchlonie? zauwazylam, ze jestes strasznie niecierpliwa i zadasz natychmiastowych efektow:) cierpliwosci, kobieto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tutaj
teraz spacja zrobiła się w innym miejscu.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Depressif i wszystkie kobietki witajcie. Ostatnio mało mam czasu na zaglądanie tutaj ale staram się na bieżąco Was czytać.Ja kiedyś próbowałam zrobic tą pastę cukrową ale niestety nie chciała mi za nic wyjść, dlatego zostałam przy depilatorze i po żelu naprawdę te włoski wolniej odrastają.Na twarzy też kilka razy smarowałam , ale tutaj chyba naprawdę potrzebne jest codzienne smarowanie by były efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierść kota
zwałas genetyczna mam niestety dużo włosów. A lasera nie brałam pod uwage bo podobno usuwa tylko czarne włosy, a ja mam bardziej szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
czesc, długo mnie nie było. ale w sumie u mnie nic nowego .kupiłam ostatnio tabletki z bratka. Mają wygladzac skóre twarzy. Ciekawe czy w czyms pomoze... pewnie nie. wlasnie siedze i skubię brodę... masakra :/ w poniedzialek mam wizyte u endo prywatną. myslicie ze cos mi poradzi? ile takich wizyt trzeba miec zeby cos podziałało?? cos sie poprawilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale sie dzisiaj dowiedziałam in sql... jest u nas taka laska w szkole - elita xD w moim wieku i dzisiaj moja kumpela powiedziała, ze gdy były w podstawowce wszyscy sie z tej laski nabijali (włacznie z moja kumpela) ze ma wasy, ze wyglada jak wilkołak.. moja kolezanka wspominała to przy niej i to ona wszystko nam poopowiadała... biedna dziewczyna, ze mnie sie az tak nie smiali :( ... massakra.. ... a teraz jest elita :P ona podobno strasznie płakała z tego powodu i zaczela to golic :/ teraz zapewne albo jej ten wasik zniknał, albo go poprostu usuwa, a jesli chodzi o włosy na rekach to chyba rozjasnia, bo zawsze miała ciemne.. niewiem, ale jest swietna laska i, jak juz wczesniej wspominałam, elita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierść kota , tak... tylko na czarne wlosy, ale ponoc jest jakis, ktory reaguje na jasne wlosy(ale tak gdzies przeczytalam, zrodlo srednio wiarygodne) chce się dowiedzieć, ile wizyt... trudno powiedziec:) tabletki, ktore bedziesz brac moze Ci przypisac kazdy lekarz(ale niektorzy zapisuja jakies ulgi). Masz slusznosc, gdy komus zaplacisz, to lepiej Cie potraktuje... malo jest lekarzy z prawdziwym powolaniem. Znam jednego endo-gin(niedrogi), ktory z bezplodnych kobiet \"wyciagal\" dzieciaczki...nazwisko moge Ci podac w mailu :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie inny temat ale
zwala - interesuje mnie ten lekarz - czy to gdzieś północ Polski? Zachodnia? Po prostu szukam dobrego lekarza. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
a ten lekarz to w której części Polski przyjmuje?? no bo ja to jestem z południowego wschodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj zrobiłam gruntowna depilację, ponieważ dzisiaj idę na wesele.Zapewne troszkę będę musiała jeszcze dzisiaj poprawić.Ale jestem zadowolona bo bardzo bałam sie, że nie zdążę ze wszystkim. Zrobiłam jeszcze kolorek na włoskach, czarny-jestem brunetką ale jeszcze bardziej sobie przyciemniam, po za tym kilka siwych włosków mi się pojawiło.Jeszcze jakaś maseczka i samopoczucie nie najgorsze.Trzymajcie się kobietki. Wszystkie Jesteście wspaniałe, że walczycie i nie dajecie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
mnie tez boli jajnik i to strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze wiedzieć ,ze taki lekarz jest,bo ja tez z poł - wsch Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki zwala_genetyczna
niestety za daleko, ale dziękuję! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech mam pytanie bo Wy sie pewnie lepiej orientujecie, mam bardzo nzaawansowany hirsutyzm ale z tym jakgdyby juz sie oswoilam. teraz jednak doszlo mi do tego tycie. nie wiem czy to tez na podlozu hormonalnym, ale coz innego? nie zmienilam nawykow zywieniowych, ruszam sie tyle samo, a w ciagu ostatnich 5 tygodni przybylo mi juz 8 kilo:( moj chlopak mowi, zebym sie nie martwila, no i jakby sie bardzo nie doluje, bo skoro mu nie przeszkadza ze klate mam jak on to pare kilo tez nie powinno mu robic roznicy ale boje sie ze to pojdzie dalej. dodam ze moje owlosienie ani nie wzroslo ani nie zmalalo w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam na początku choroby 6,7 kg. Ale teraz waga mi się ciągle waha bez diety 2 w tą dwa tą. Zależy od tego co mi się w organiźmie dzieje, nie cyklu nawet, bo go nie mam :P I po skórze wiem, czy jest gorzej czy lepiej. Bo jak jest źle to skóra traci całą wodę, jest porowata, mam na policzkach palące plamy jak liszaje i wyglądam okropnie. Hormony jak najbardziej mogą mieć wpływ na wagę, zależy na jakim podłożu. Masz PCO, kłopot z tarczycą? Taki skok wagi w krótkim czasie jest bardzo niepokojący, pal licho wygląd. Zdrowie, o zdrowie bym się martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papryczka jak juz kiedys pisalam nie wiem tak naprawde jakie mam stadium choroby i co dokladnie mi jest poniewaz postanowilam tego nie zaglebiac zeby sie bardziej nie dolowac, przyjelam taktyke na akceptacje;) z tarczyca wiem ze wszystko mam ok bo to akurat badalam przy innej okazji. mam wrazenie ze h mam od zawsze:) ale taki skok wagi przytrafil mi sie pierwszy raz. czuje sie okropnie sama ze soba, zakaldam same obszerne bluzki i spudnice:/ w ciuchy z przed kilku tygodni zwyczajnie sie nie mieszcze. dodam ze mam 158 cm wzrostu i do tej pory wazylam 50 kilo a teraz przy moim wzroscie 58 to duzo a waga rosnie:( jutro ide do endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory dziękuję. Już po weselu, zabawa taka sobie.Szczerze mówiąc nie przepadam za weselami. Mnie w środku cyklu zawsze boli jeden jajnik, takie jakby kucie lub ucisk.Raz lewy jajnik, raz prawy, ale najczęściej lewy.Myślę, że ten objaw to właśnie objaw owulacji i chyba jest to normalne, tak czytałam kiedyś w internecie. Myślę, że duże przybieranie na wadze w krótkim czasie to sprawka w dużej mierze hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ja mam wlasnie pco tez duzo przybieram na wadze.mam okropne problemy z cera.zalezy jeszcze od dnia, bo czasem nic mi sie z twarza nie dzieje a czasami8 tak mnie swedzi i mam czerwone plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexandro, to masz to co ja! ja też mam te plamy, ogólnie ogromny sajgon na twarzy! Jak sobie z tym radzisz? Ja na szczęście teraz ważę 59 kg przy 176 cm i to jest ok. Ważąc 53 byłam z deczka chuda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh zrobiłam wczoraj depilacje wszędzie gdzie trzeba ,dziś ubrałam sie ładnie i poczułam trochę lepiej,ale zepsuł mi się humor jak babcia wróciła z kościoła i mówi, że jakaś tam panna wychodzi za mąz,ze taka brzydka jak noc a jednak męża sobie znalazła , a ja ładna i nie mam nawet nikogo :/ Jej sie wydaje ze mój problem to błahostka bo nie wie jak to jest,zresztą co 70letnia babcia moze wiedzieć o takich sprawach jak teraz są inne czasy i kult gładkiego ciala :/ Moja mama z kolei twierdzi, że się zadręczam niepotrzebnie bo faceci wcale na to nie patrzą i że przesadzam.Oczywiscie wie co czuje bo sama przez to przechodziła jak była młoda i wtedy nie było żadnych laserow ani kremow do depilacji,ale nie miała az takiego owłosienia jak ja. Niby mnie rozumie i wspiera w tym wszystkim,ale myśli ze tak łatwo teraz o faceta,który by to zrozumiał i nie uciekł .Nie wie,ze ja płaczę po nocach i mam depresje .Ehh mam naprawde dosc takiego zycia w którym nic się nie układa ani zawodowo ani prywatnie przez to że ciągle mam depresje i nie umiem normalnie zyc:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandro, odezwij się! Majka, rozumiem Cię. Ja mogłabym dorabiać sobie korepetycjami, ale się wstydzę. Z pracy w sklepie zwolniłam się, bo te światła... Nie mogłam na siebie patrzeć, włosy i te plamy na twarzy. A też mi mówią, że jestem ładna. Co z tego? Nie umiem normalnie funkcjonować. Studiuje i zamiast dorabiać w weekendy siedzę w domu i użalam się nad sobą, dziczeje. Jednak jest to silniejsze ode mnie. Ja od zawsze musiałam coś kryć, a to naczyniaka na kolanie, czyli szorty z głowy latem, a nogi mam długi i nienajgorsze, blizna na ramieniu czyli koszuli z krótkim rękawkiem to jedyne na co mogłam sobie pozwolić ze wstydu. A potem jeszcze to... ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×