Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Może i będzie łatwy, ale ona naprawdę nic nie umie. Ale nie chodzi nawet o rezygnację. Ich wybór, mnie to rybka. Ważniejsza jest forma odmowy, która była bardzo nieelegancka. Świetny przykład dają córce. Depressif, to widzę iż mogę się do Ciebie udawać po rady :P Chyba, że nie chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz..dziwni ludzie... bede chyba jednak tanczyc ta salse, laska,ktora nas uczyla układu strasznie mnie chwaliła.. juz sue boje tych spodniczek ;/ ae strasznie hce to tanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie, a roznie... generalnie na wsciekly rudy (wyglada bardzo naturalnie, a ze mam wlosy krecone do pasa, to naprawde przyciagaja uwage), kilka razy nalozylam na nia indygo i byly czarne, wygladaly niezwykle zdrowo i byly lsniace. Arletta_27, podejrzewam, ze chodzilo Ci o wierzbownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz mieć piękne włosy zwało :). Ja dziś zauważyłam pierwszy czarny włos na brodzie, zaczyna się :o Reszta też się robi coraz ciemniejsza, a lekarza mam dopiero za dwa tygodnie... No nic. Ja tańczyłam salsę, ale tylko na kursie, rok. Nie musiałam nosić spódniczki, zresztą są dzisiaj legginsy. Kup takie długie albo do łydek, a jak długie to na długie nałóż jeszcze takie tzw. getry i spódniczkę zarzuć to będziesz wyglądać jak modna tancereczka. Problemem jest lato, a ja i tak nie noszę niczego krótszego niż przed kolano ze względu na naczyniaka i bliznę nad kolanem. Włosy to u mnie tylko dodatek do urody :P Jednak i wtedy można ubrać cieniutkie, krótkie legginsy. A Ci ludzie nie byli dziwni, tylko niewychowani zwyczajnie. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety Kochane - nie zdałam... facet ulał mnie na ostatnim skrzyżowaniu przed powrotem do WORD-u za wymuszenie pierszeństwa:( nie do końca się z tym zgadzałam, ale cóż... życie... ale bardziej podłamał mnie fakt, że moja mama przebywa w szpitalu... dowiedziałam się dopiero dziś, bo rodzice nie chcieli mnie martwić przed egzaminem... bardzo się zmartwiłam i już nie mogę wysiedzieć w pracy, bo chcę jechać już do domu:( mam nadzieję, że Wasz dzień przyjemniejszy, dajcie znać co tam u Was i napiszcie proszę coś pozytywnego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
suzie, mialam jeszcze kilka dni temu dysplazje, ale usuneli mi ten zmieniony naskórek. Kurcze, nigdy bym nie przypuszczała, ze mogą zaatakować mnie komórki rakowe, a tu masz. Nie wiem, moze przez to ze chce sie tych wlosów pozbyć, czesto chodzę do ginekologa, ktory mi wykrył ze coś jest nie tak i po cytologii sie okazalo, ze mam 3 stopień. Telocapil mi już przyszedł, ale nie wiem, dlaczego, boję sie go użyć, i stoi tylko na półce. Ale to jest taka malusieńka buteleczka, ze pewnie na 3-4 razy starczy i sie skonczy :/ A propo hormonów, to mam pytanie: czy wierzbowica mogła mieć wpływ na wyniki badan hormonów? Bo u mnie to jest tak, że jeszcze rok temu milalam pelno pęcherzy na jajnikach i wysoką prolaktynę. A teraz? nagle ni stąd ni zowąd poziom hormonów idealny wręcz. Od ostatniego roku włosy drastycznie zaczęły mi się rozrastać. Rok temu mialam może kilka dosłownie na brodzie, a teraz już takie siano że nie wiem jak to usuwać, bo jak jedno usunę to za kika godzin rośnie coś obok. Nie wszystko zauważę i jak np wyjdę z domu po czym wrócę i spojrzę w lustro to sobie myślę: o cholera... i ja z tym wyszłam do ludzi! bądź tu spokojna, jak cały czas chmury wyszą nad głową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam opisać jak było na laserze i po więc czymprędzej piszę:) Polecam dermed, mam porównanie gdyż wcześniej byłam na dwóch zabiegach w revision. W dermedzie laser wykonywała Pani Kasia, najpierw jednak jest konsultacja lekarska - robi dokladny wywiad i ogląda miejsce które chce się depilowac, potem robi wycene. Konsultacji w revision z lekarzem nie miałam. Pani Kasia bardzo miła i jak mi się wydaje bardzo dokładnie robiła ten zabieg tzn miejsce w miejsce, czasem baaardzo bolało (im bardziej boli tzn, ze włos zostaje zniszczony-więc zaciskałam zęby) miałam zabieg robiony przy znieczuleniu żelem jakims jednak i tak czułam, co mnie miło zaskoczyło w porównaniu do revisionu? Po pierwsze po zabiegu miejsce które było depilowano zostało mi posmarowane czymś jakąś maścią (chyba alantanem) następnie chyba z 5min albo więcej leżałam z zimnym okładem (poduszka żelowa) na tym miesjcu depilowanym. Tego w revision nie było - i miałam dużo większe podrażnienia. Natomiast po dermedzie niewielkie zaczerwienia których dziś praktycznie nie ma. Jesli macie jakieś pytania pyjacie:) aha nie robiłam górnej wargi, umówiłam się na wtorek na popołudnie, ale dziś zadzwonili czy moge jutro przyjść, więc sie zgodziłam, ponieważ raz że weekend a niegdzie się nie wybieram, a dwa skoro praktycznie nie miałam podrażnień, to uznałam ze może byc w dzień, no i jutro ma być brzydko cały dzień i ma padać więc wiele ludzi nie będze -może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi się nie spodobało? na stronie jest napisane że konsultacja jest wliczona w zabieg, natomiast jest ona doliczana. Chyba że ja źle rozumiem słowa wliczanie czegos. Ja myślałam, że konsultacja 40zł jest wliczona, czyli jeśli zabieg kosztuje 100zł a konsultacja 40 zł to ja płace 100zł, a nie 140zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne było też to, że Pani lekarka powiedziała, że depilacja woskiem lub inny zabieg wyrywający wzmacnia włos, a kosmetyczka powiedziała, że osłabia. Dowiedziałam się również ze wiecej niz 3 zabiegi będą mi potrzebne. Z wyceny wyszło mi broda +szyja 550zł :( a górna warga 200zł :( naszczęście pierwszy zabieg 50% taniej :) ale kwata to i tak prawie 400zł:( Pytałam również o inne promocje i tak (wyczytałam w internecie że na 3 elementy twarzy jest 15% zniżki) będę mieć to 15%, zawsze coś choć to baaardzo niewiele. A 4 zabieg gratis :Da kolejne 50%. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się jeszcze czy czegoś nie wykombinować i np. nie pojechac na zabieg do Katowic:) będzie pierwsze i będzie 50% zniżki, ale chyba mi to wyjdzie na jedno w ogólnym rozrachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ten gratis 100% dotyczy 6 zabiegu:( dopiero czyli 640x2 a potem po 400 na trzy zabiegi i dopiero gratis. to moze nie będzie mi potrzebne aż 6 zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwala genetyczna - nic nie slyszalam o tych egz zawodowych odnośnie licencjata.. Ehh jutro przeprowadzam się do Krk ,boje się jak sobie poradzę w akademiku z h... tam nie ma warunków do wyrywania moich okropnych włosów na brodzie itp.(po zakwaterowaniu tam chciało mi się płakać ) Nie wiem jaką będę miała współlokatorkę :( bo niestety nie udało się być z moją kumpelą w pokoju :( Boje się strasznie jak to wszystko będzie.. Cieszę się ,ze sie dostałam na mgr i w ogóle ale to mnie przeraża ;( od pon na zajęcia idę.. Dodam, że miłość mojego życia (znacie ta historię) ostatnio często ze mną rozmawia nawet i dziś dzwonił ,pytał jak tam w Krk i że sie zobaczymy za tydzień..strasznie sie ciesze :) Zobaczę go kilka razy raczej w tym miesiącu po pół roku niewidzenia ehh.. Pytał czy nie romansuję z nikim i się ucieszył jak powiedziałam, że przecież wie że nie . Ja wiem jak będzie: przyjedzie wszystkie uczucia wrócą ze zdwojoną siłą a potem będę dalej za nim płakać.. W krk mamy wszystkie najpiękniejsze wspomnienia ze sobą..teraz to wszystko od nowa.. Chciałam zapomnieć a teraz znowu sobie nadzieję robię nie wiem po co :( Mimo wszystko muszę być dobrej myśli co by nie było.. tak sobie powtarzam, ale słabo mi to wychodzi..Jak będe miala kompa tam to postaram się tu zaglądać ale nie wiem kiedy się zjawię :) Jutro na chwilkę będę pewnie. Pozdrawiam Was kochane moje trzymajcie się Buziaki :* :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - nie martw sie, jakos to bedzie :) przeciez nie mozna sie przez cały czas ukrywac ;p i oczywiscie życze powodzenia w kontynuowaniu nauki :) i ciesz sie, ja strasznie chciałabym isc póżniej do akademika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mi zaczyna zarastać, w ogóle niby skóra po wierzbownicy super, a te włosy, coś ich więcej :o Nic tylko się powiesić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
ja dostalam trochę kasy do studenckiej kieszeni. moze sie na laser wybiorę. Ile moze kosztować laser na brodę? Majka, trzymam kciuki. Pamiętaj, że zawsze pozostaje czas, kiedy Ty bedziesz w pokoju a Twoja wspollokatorka bedzie miala zajecia. Zrob sobie swoj kącik przy oknie jesli to mozliwe i jakos to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83ania
Zapraszam do Laser Studio4 w Bydgoszczy w Galerii pomorskiej, broda 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce się dowiedzieć, z tego, co wiem, to na moim rodzinnym podkarpaciu cena wacha sie od 300 do 400 zl za cala brode i boki... w Krakowie sa rozne promocje, ale musisz trafic... generalnie chyba po zsumowniu wychodzi na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwala jak sie czujesz? Brzuszek się powiększa? Ciekawa jestem czy będziesz mieć synka czy córeczkę. A może już wiesz? Ja wiedziałam dość szybko ale nikomu nie mówiliśmy z mężem.To cudowne mieć dziecko.Dla mnie naprawdę to był cud. Zdrówka dla Ciebie i maleństwa.Choć Cię nie znam to Jesteś mi tak duchowo bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwała ja tez zyczę Tobie i i Twojej przyszłej pociechy dużo zdrówka i miłości :) wiecie co, ja zauwarzam ostatnio coraz wiecej dziewczyny, ktore maja wasik... znam taka jedna, chodze z nia na kontrast, bardzo fajna osobka, ma blond wasika, ale dosc długiego... a moja przyjaciołka ma ogonie duzo włosow na twarzy (cos w stylu jak tu ktoras z Was przysłała) tylko blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwała ja tez zyczę Tobie i dla Twojej przyszłej pociechy dużo zdrówka i miłości wiecie co, ja zauwarzam ostatnio coraz wiecej dziewczyny, ktore maja wasik... znam taka jedna, chodze z nia na kontrast, bardzo fajna osobka, ma blond wasika, ale dosc długiego... a moja przyjaciołka ma ogonie duzo włosow na twarzy (cos w stylu jak tu ktoras z Was przysłała) tylko blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie czy któraś z was była kiedyś u pani profesor Bogusławy Baranowskiej. Już wcześniej znalazłam jaj ogłoszenie, ale ze względu na zbyt drogie jak dla mnie wizyty odpuściłam sobie, chociaż ta pani w swojej specjalizacji ma napisane od razu nieprawidłowe owłosienie. Pierwsza wizyta u niej kosztuje 150 zł a następne 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris, Suddenly.. dziekuje :) brzuszek sie powieksza :) Szczerze mowiac, to nienajlepiej znosze ciaze.Czesto mam nudnosci,a humory wszechokropne. Nigdy nie przypuszczam, ze mozna az tak nad soba nie panowac. Maz twierdzi, ze wygladam jak wyzarta anorektyczka z rosnacym balonikiem. Wszystko poki co, jest w porzadku. Nie chcemy jednak znac plci dziecka... moze pozniej:) Kocham swoje dziecko i teraz znajac uczucie bycia kogos pod swoim sercem ... wiem, ze nawet gdybym miala miec owlosienie do konca zycia, wybralabym dziecko :) Dlatego tez prosze was, abyscie patrzyly pod katem macierzynstwa, bo kazda kobieta jest do tego powolana.To (przynajmniej dla mnie) jest duzo wazniejsze niz jakies tam wlosy, ktore kazdy (godny was facet) zaakceptuje. Kika, nie znam. Jesli mieszkasz w okolicach Krakowa, to znam jednego lekarza, ktorzy pobiera za wizyte 50 zl. Wobec moich problemow - skuteczny niczym snajper :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu kobietom wydaje sie, że nie są powołane do macierzyństwa, nie pragną go. I dopiero potem, kiedy z miłości z ukochanym mężczyzną rodzi się maleństwo to zdają sobie sprawę, co tak naprawdę liczy się w życiu.Ja sama ciążę zniosłam bardzo źle, nie fizycznie lecz psychicznie, ponieważ każdego dnia drżałam o to czy uda mi sie urodzić dziecko.Dlatego samą ciążę bardzo źle wspominam, to było 9 miesięcy strachu ale poród już wspominam bardzo dobrze, pełnia szczęścia, że sie udało, że mój synek urodził się zdrowy i ten dzień to był najszczęśliwszym dniem w moim życiu.Pamiętam że wtedy, gdy już byliśmy z synkiem w domu, spał w łóżeczku a ja wpatrywałam się w niego i nie mogłam długo uwierzyć, że on jest na świecie, że w końcu się udało.A teraz chodzi już do pierwszej klasy a ja marzę znowu o drugim dziecku, ale już nie tak obsesyjnie bo już wiem, że jeden skarb już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglomny
Cześć dziewczyny. Sorki że sie tu wbijam, mam hiperandogenizm ale nie mogłem znaleźć tematu dla facetów o tym problemie wieć pisze tutaj. Zrobiłem sobie badania hormonów, niestety wszystkie wyszły mi podwyższone. W nawiasie podałem wyniki norm Testosteron 27.94 nmol/l (9.9-27.8) DHEAS 640.9 ug/dl (70-492) Aldosteron 455.3 pmol/l (110-385) Kortyzol 820.4 nmol/l (138-690) Mam skierowanie do endo. Jakie jeszcze badania powiniem zrobić? I jakie leki endo przepisuje dla facetow leki żeby to zlikwidować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja pomimo krzyków i ostrzeżeń depressif ani myślę się nie leczyć. W jej przypadku problemem są włosy, w moim tak naprawdę jajniku. Nie mam normalnego okresu od ok 2 lat i tylko odpowiednie leczenie pomoże i przezimować do chwili gdy będę mogła sobie pozwolić na maluszka. Niestety już usłyszałam od lekarki, że będzie mi bardzo trudno zajść w ciążę i jeszcze trudniej donosić. Dlatego trudno, będę wyglądała jak facet, to będę. Ale zioła nie wywołały u mnie okresu i niestety bez leków a może nawet laparoskopii w przyszłości się nie obędzie. Życie bez dziecka jest fajne tak do 30-stki, potem człowiek dostrzega jak puste jest życie, którego celem jest tylko własna wygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×