Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Mysle ze jesli by to mijalo przy ukonczeniu dorastania (rozwijania sie) to koniec bylby ok. 17lat, przynajmniej tak mi sie wydaje. Do lekarza mozesz isc, dowiesz sie chociaz jaki powod. Ja tez sie wybieram do lekarza, a tez mam 14lat ;) zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) kiedys, dawno temu tu pisalam ale od kiedy wyszlam za maz i zaszlam w ciaze praktycznie na nic nie mam czasu:) dla przypomnienia ja mam cialo zarosniete jak solidny facet. mocna czarne wlosy na klatce piersiowej na plecach, ramionach posladkach nogach, oczywiscie sciezka na brzuchu. zawsze mialam ogromny problem z samoakceptacja to chyba oczywiste. ale teraz juz nie, mam super przystojnego meza, niedlugo bede miala dziecko, zrezygnowalam z pracy tylko, bo jednak spojrzenia kolezanek nie dawaly mi spokoju. napisalm to tylko po to, zeby Wam uswiadomic, ze zycie to pasmo niespodzianek i, ze kazda z nas, gladka czy malpopodobna moze na swojej drodze spotkac ksiecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tym nie doluje strasznie, ale nie powiem zeby mi to bylo tez obojetne ;) czula bym sie lepiej, bardziej komfortowo bez kudelkow ;) moze sie uda cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sirkowa pamiętam Cię.Gratuluję dzidziusia i dużo zdrówka dla maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiara1234567890
hej a ja mam pytanie, czy zle dobrane tabletki antykoncepcyjne moga też spowodować wzrost owłosienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - no oczywicie, ze sie już Ciebie pytalam o laser :P teraz sobie przypomniałam. Mam juz zanotowane te dwa salony. Reszta dziewczyn, ktora tez miała laser napisze jaki to był typ laser a i gdzie go robilyscie. ide na tory - nie odpisali? ech...moze ta strona nie jest aktualizowana od dluzszego czasu :( albo mieli za duzo zapytań. poczekaj jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupinka
Dziewczyny, potrzebuję pomocy. Przeprowadziłam się do Białegostoku, nie mam jeszcze zielonego pojęcia o opiece zdrowotnej tutaj. Potrzebuję zapisać się do jakiegoś lekarza pierwszego kontaktu no i oczywiście do ginekologa, endokrynologa, a najlepiej gino-endo. Zdiagnozowano u mnie PCOS, potrzebuję zatem regularnej opieki tutaj. Sprawę utrudnia (a może i nie) fakt, że pozostaję zameldowana u siebie, czyli w województwie małopolskim (daleeeko ;)) i figuruje w legitymacji ubezpieczeniowej mojej matki. Chcę się kontaktować z miejscami, które są bezpłatne w ramach NFZ, bo na prywatne regularne wizyty nie będzie mnie stać. Dodatkowo zależy mi na czasie, bo ważność legitymacji mi wychodzi 10 grudnia, dopiero muszę ją dostarczyć do podbicia. I potrzebuję receptę na pigułki. Nie mam pojęcia, gdzie mam się udać. Jaki szpital, przychodnia? Proszę, pomóżcie, jeśli są tutaj jakieś Białostoczanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
ide na tory, ciesze sie, że ten rozjaśniacz Ci pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram18
Kobietki potrzebuje pomocy. Opowiem wam moją historię. Odkąd dostałam miesiączke tak była zawsze regularna. Nagle miałam szanse zostac modelka i zaczelam odchudzanie... Doprowadzilam do tego ze z 57 kg schudlam do 51-52kg. Zaczelam kontrolowac to co jem, przesadnie kontrolowac i ograniczac swoje zywienie tylko to okreslonych produktow(malo urozmaicona dieta). Odkad zaczelam sie odchudzac przestalam regularnie miesiaczkowac, paznokcie zaczely sie rozdwajac masakrycznie i raz nawet nie mialam miesiaczki 7 miesiecy i do teraz mam raz co miesiac, raz co 4 miesiace. Od jakiegos czasu zaczelo sie pojawiac u mnie nadmierne owlosienie: na gornej wardze i brzuch. Czy to moze byc spowodowane takim schudnieciem i nieregulanymi miesiaczkami od 3 lat? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włos_sie_jeży99
do anytram18 oczywiście że może i to jest związane z tym ze masz nieregularne miesiączki. o ile ja dobrze pamiętam i zdołałam sie na tym forum doczytać to wiem ze jakaś dziewczyna pisała właśnie o odchudzaniu i o włosiskach. Ja osobiście znam dziewczynę która sie mocno odchudzała i o niej wiem ze miała problemy z prolaktyną a nie wiem czy z PCO też . W każdym bądz razie pojawiły jej sie takie długie białe na twarzy i na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włos_sie_jeży99
w ogole ta reklama którą tu ktoś umiescił jest dobijająca. "Golenie Twarzy Golenie tak przyjemne, że nigdy nie masz dość, sprawdź! " yyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory a czy ty próbowałaś kiedyś zwykłego rozjaśniacza do włosów? Bo ja sie zastanawiam nad kupnem ale sally hansen ale jest w sumie droga jak za rozjaśniacz! Dlatego chciałabym wiedzieć czy jest między tym jakaś różnica! czy po prostu płaci się za firme i za to że jest przeznaczone "do ciała"! Dziewczyny jak wy sobie radzicie z włosami na rękach? ja rozjaśniam ale dalej są widoczne (bo mam grube i długie). Próbowałam ostatnio depilatora! ból okropny, ale to bym jeszcze zniosła. Najgorsze że wyglądało to komicznie! wydepilowałam tylko przedramiona, ale są jeszcze ramiona i to z przodu i z tyłu! staram się jak najmniej tracić z życia i nie mysleć o tym ciągle, ale jak sie na siebie patrze to mi niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włos_sie_jeży99
ja depiluje przedramiona i do połowy ramion ,mam po depilacji czerwone kropki ale ide z tym pod ciepła wodę i szoruję gąbka to szybko schodzą te kropki. a ramion w górnej częsci nie ruszam bo są jasne mimo iż długie . Ale z nogami do tej pory sie nie uporałam i bo skóra w miejscu gdzie są powrastane włoski jest taka twarda , takie malutkie blizny i tego włosa to nawet ifgła nie da sie wyciagnąć w dodatku to tak boli. Robie peelingi cały czas, depilator odstawiłam i teraz tylko maszynka mam nadzieje ze kiedyś mi to zniknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba o opinię
witam dziewczyny Wiem ,ze stosowałyscie juz rózne specyfiki do walki z włosami Ja szukam informacji na temat kremu BIOXET i oleju z jajek mrówek Czy sa tu jakies dziewczyny , które je stosowały? Czy mozecie cos na temat tych dwóch produktów napisać ? Czy działaja w jakims stopniu? Czy chociaz troche ograniczyły owłosienie i po jakim czasie ? Bardzo prosze o odpowiedzi osoby , które te dwa produkty juz stosowały i mogą cokolwiek napisac Z góry dziekuje i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end.
witam wszystkich po małej przerwie w udzielaniu się na forum ;) chciałam się powiedzieć czy ciepły wosk pomoże w przypadku hirsutyzmu czy włosy będą odrastać takie same? ps. też mam wybielacz z sally hansen ;) na prawdę działa ^^ ostatnio uzyłam go na linii brzucha i część włosków była bialutka a część takie blondi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
hej... przepraszam, że tak długo się nie odzywałam... czasem już mam dość... czasem, kiedy patrzę na te włosy czuję się jak nic... tyle mogłabym zrobić, mam w sobie taki potencjał, tyle siły, mogłabym już być szczęśliwa w związku i to niejednym... a nie potrafię... czasem nie mam siły, ten ból niszczy mnie od środka... walczę, ale jest tak ciężko... :( boję się, że przez tę blokadę spowodowaną problemem nie będę umiała się otworzyć, tak jak dotąd nie umiem... a życie bez spełnionej miłościw związku, to przecież jak nie życie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram18
Dziewczyny mam 173 wzrostu i 52 kg. Wiem, powinnam przytyc, ale to jest jakos silniejsze ode mnie. Ale gdybym wiedziala ze przez to ze przytyje to wroca regularne miesiaczki(bo takie byly gdy nie zaczelam sie odchudzac) i zniknie dzieki temu to owlosienie to na bank zrobilabym wszystko zeby wrocilo to do normy. Tzn ja mam meszek tzn. takie troche ciemnawe wloski na gornej wardze i pare dluzszych i ciemniejszych na brzuchu i to tyle ale boje sie ze sie to powiekszy. A propo, nie jestem juz modelka;) Nie wiem co myslcie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram18
Dziewczyny mam 173 wzrostu i 52 kg. Wiem, powinnam przytyc, ale to jest jakos silniejsze ode mnie. Ale gdybym wiedziala ze przez to ze przytyje to wroca regularne miesiaczki(bo takie byly gdy nie zaczelam sie odchudzac) i zniknie dzieki temu to owlosienie to na bank zrobilabym wszystko zeby wrocilo to do normy. Tzn ja mam meszek tzn. takie troche ciemnawe wloski na gornej wardze i pare dluzszych i ciemniejszych na brzuchu i to tyle ale boje sie ze sie to powiekszy. A propo, nie jestem juz modelka;) Nie wiem co myslcie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram18
Dziewczyny mam 173 wzrostu i 52 kg. Wiem, powinnam przytyc, ale to jest jakos silniejsze ode mnie. Ale gdybym wiedziala ze przez to ze przytyje to wroca regularne miesiaczki(bo takie byly gdy nie zaczelam sie odchudzac) i zniknie dzieki temu to owlosienie to na bank zrobilabym wszystko zeby wrocilo to do normy. Tzn ja mam meszek tzn. takie troche ciemnawe wloski na gornej wardze i pare dluzszych i ciemniejszych na brzuchu i to tyle ale boje sie ze sie to powiekszy. A propo, nie jestem juz modelka;) Nie wiem co myslcie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram18
Dziewczyny mam 173 wzrostu i 52 kg. Wiem, powinnam przytyc, ale to jest jakos silniejsze ode mnie. Ale gdybym wiedziala ze przez to ze przytyje to wroca regularne miesiaczki(bo takie byly gdy nie zaczelam sie odchudzac) i zniknie dzieki temu to owlosienie to na bank zrobilabym wszystko zeby wrocilo to do normy. Tzn ja mam meszek tzn. takie troche ciemnawe wloski na gornej wardze i pare dluzszych i ciemniejszych na brzuchu i to tyle ale boje sie ze sie to powiekszy. A propo, nie jestem juz modelka;) Nie wiem co myslcie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda przepraszam
myślimy, że powinnaś nie wchodzić na ten temat, bo Cię nie dotyczy. większość kobiet z rzeczywistym problemem po prostu obrażasz pisząc o swoich rozterkach. idź, zajmij się czymś pożytecznym i nie zawracaj ludziom głowy, bo tylko sprawiasz im jeszcze większy ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda przepraszam
myślimy, że powinnaś nie wchodzić na ten temat, bo Cię nie dotyczy. większość kobiet z rzeczywistym problemem po prostu obrażasz pisząc o swoich rozterkach. idź, zajmij się czymś pożytecznym i nie zawracaj ludziom głowy, bo tylko sprawiasz im jeszcze większy ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
hej... przepraszam, że tak długo się nie odzywałam... czasem już mam dość... czasem, kiedy patrzę na te włosy czuję się jak nic... tyle mogłabym zrobić, mam w sobie taki potencjał, tyle siły, mogłabym już być szczęśliwa w związku i to niejednym... a nie potrafię... czasem nie mam siły, ten ból niszczy mnie od środka... walczę, ale jest tak ciężko... boję się, że przez tę blokadę spowodowaną problemem nie będę umiała się otworzyć, tak jak dotąd nie umiem... a życie bez spełnionej miłościw związku, to przecież jak nie życie... :( mam w sobie tyle miłości, a przez włosy czuję się jak zero... duszę się, ten problem jest jak głaz, który nie pozwala mi oddychać... chciałabym się z Wami spotkać i szczerze porozmawiać. Rodzina dodaje mi otuchy, wspiera, ale mimo wszystko nie boryka się z takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie bylas z tym u lekarza? siostra mojej kumpeli też miała takie jazdy jak Ty :) no i niestety musiała troche przytyć, w dodatku brała jakieś tabletki na wywołanie az wszystko wróciło do normy. pisząc przytyć mam na myśli powrót do normalnego odzywiania, bo ona się wręcz głodziła. jej posiłkiem była guma orbit :O ide na tory ciesze sie, ze działa a Ciebie sally hansen. daj znać jak dlugo utrzymuje się efekt. ja uzywałam zwykłego rozjasniacza z joanny ale efekt był krótkotrwały :O a ze ja leniwa jestem, to nie chciało mi się ciągle rozjaśniac tych włosów :P w dodatku okropnie mnie swędziało jak miałam nałożoną ta papkę :) musiałam się drapac patyczkiem, bo bym nie wytrzymala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram18
Dzieki Aniseed, ja podobnie... jedzenie ograniczane i duzy wysilek fizyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram18
Dzieki Aniseed, ja podobnie... jedzenie ograniczane i duzy wysilek fizyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłuszko a Ty masz stwierdzony hirs? badalas hormony? ja mam kolezanke blondynke ktora jest pokryta takimi blond wloskami, dosc dlugimi. ma je na plecach, na rękach, brzuchu, nogi depiluje ale nie wygląda to odrazająco. jasne włosy nie rzucają się prawie w oczy, więc mysle ze troche przesadzasz pisząc, że czujesz się jak zero. sama niepotrzebnie wpędzasz się w jakas chorą obsesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×