Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Więc Jesteś młoda.Nie spiesz się z chłopcami, patrz na ich serce, nie tylko na urodę.Szukaj mądrego i przede wszystkim kulturalnego i nie chamskiego.Takiego, który nie będzie przy Tobie przeklinał, będzie Cie szanował i mówił , ze Jesteś piękna. Z którym będziesz mogła o wszystkim porozmawiać a on Cię nie wyśmieje lecz zrozumie.W kimś takim będziesz mieć kiedyś oparcie i będzie Ci łatwiej w życiu i przede wszystki doceniaj, że Twoje włoski zwłaszcza na twarzy są jasne i krótkie.na piersiach możesz depilować depilatorem i będziesz przez jakis czas gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
Przez te włosy i ogólnie nabawiłam się dużych kompleksów. Bardzo często nie mogę na siebie patrzeć. Inni uważali mnie za jakąś wariatkę, bo mnóstwo mężczyzn się za mną ogląda, zaczepia, zakochuje, naprawdę mam duże powodzenie. Podobno kompleksy urojone. A co do mężczyzn ja bardzo bym chciała, ale blokada. Czewone światło stop. Nie potrafię. Ciągle tylko myślę, o tym co byłoby później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłuszko soczyste moze sprobuj tak najpierw przyjazni a pozniej z czasem wyznasz co i jak jesli zrozumie moze i swiatlo sie wtedy zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambia tak trzymaj i nie myśl o sobie źle.Bo tylko zły człowiek tak powinien o sobie mysleć.Jeśli Jesteś gruba to staraj sie schudnąć tylko z głową.To jest ważne by nie odchudzać się nieodpowiedzialnie bo do tego moga Ci jeszcze zacząć wypadać włosy i będzie tak, że na ciele będzie ich za dużo a na głowie za mało.Ale schudnij bo to może wyjść Ci również na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
oj, ja takich znajduję. Ale po prostu nie potrafię, tak jak wcześniej wspomniałam. Mam też takie okropne uczucie, mówiące o tym, że nie mam prawa być szczęśliwa, nigdy nie będę z kimś kogo tak naprawdę będę kochała... tylko trafi mi się ktoś dla kogo też będę taka "z braku laku"... Co do depilatora- nie, bo pourywa mi włoski. Depiluję woskiem, ale onei tak kłują... Niestety nawet po depilatorze moje nogi nie są gładkie. Wizualnie tak, są piękne i to długo, ale w dotyku szorstkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem tylko tarczyce mam do tego chora i nie tak latwo mi zrzucic cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
ja zaczęłam się odchudzac, chociaż nie było potrzeby, po prostu trochę się objadałam... I ważę teraz chyba trochę mniej niż 50 kg, a mam 170 cm. Jem, ale po prostu mało. Jestem chudsza, włosy wypadają przez przebytą grypę, stres, cera się pogorszyła... Popadłam ostatnio w paranoję, bo wydawało mi się ,że łysieję, przerzedziły mi się włosy... I przeraziłam się, że to może mieć związek z nadmiernym owłosieniem. A co do włosów na twarzy, to niektóre są długie. Ale jakoś z tym żyję, nie rzuca się to jakoś strasznie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko dam Ci dobrą radę. Daj jakiemuś chłopcu szansę ale....poznawaj go tylko długo. Nie kochaj się z nim zbyt szybko, chociaż on będzie Cię namawiał. Jeśli będzie wartościowy to poczeka i zrozumie.A kiedy przyjdzie czas na sex będzie w Tobie juz tak zakochany, że nic nie w Twoim wyglądzie nie będzie mu przeszkadzać.I to tyle ode mnie. Idę spać, ponieważ jutro bardzo wcześnie wstaje.Dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabluszko i tu juz jest problem wiekszy bo ci psychika siada moze pomysl o wizycie u lekarza u mnie byla depresja i to wlasnie przez te wlosy ale wstalamz kolan i moje myslenie juz nie jest destrukcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
Chciałabym, ale nie potrafię... Dziękuję za ciepłe słowa. Dobranoc loris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
to chciałabym było co do przełamania się w kontaktach damsko-męskich. ja od razu odrzucam wszystko z obawy przed przyszłością. jeśli chodzi o walkę, walczę nieustannie i nie przestanę. myślę o wizycie u lekarza... chyba naprawdę mam depresję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris pisalam dobranoc ale widze ze sie nie pokazalo a nie chce wyjsc na chamke :) jabluszko wiem jak dusza boli czasami wyje ale wszystko mozna pokonac tutaj jestesmy my takie same a w zyciu pewnie masz przyjaciol ktorzy cie kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
bambia :((((((((((((((((((((((((((((((((((( tez jestes blondynka? masz problemy z tradzikiem? ile mialas lat jak to sie zaczelo? Boze to mnie przeraza!! zalamka;/;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki peach ja jestem szatynka ale meszek byl jasny pozniej juz ciemny mam ciemne wlosy jasna skore i wszytsko na niej widac nie zalamuj sie nie powiem ze bedzie dobrze bo tego nie wiem ale zawsze moze byc lepiej jesli tylko nastawienie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
dziękuję bambia. tak, mam wparcie osób, które mnie kochają, starają się pomóc. Bardzo martwią się moim stanem psychicznym, proponują wizytę u psychiatry... jednak one nie mają problemu z owłosieniem przez co mam świadomość, że nie rozumieją mojego problemu w pełni... Nie wiedzą, jaki to ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
jabluszko soczyste - :( zaczelo ...i bardzo sie boje ....mysle zeby pojsc do lekarza ale czytajc wieszkosc wypowiedzi to lekarze nic nie pomagaja ...ani zadne leki:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
bambie ...i co lekarze mowia? bylas z tym juz ? na twarzy tez usuwasz wloski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabluszko wiem co czujesz bo ja tez mam wsparcie ale wiem tez ze oni tak naprawde nie wiedza co ja przezywam pomysl o lekarzu nie wiem naile faktycznie przejmie sie toba bo tak naprawde maja gdzies pacjentow ale sprobuj moze sie uda moze leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na twarzy usowam woskiem i peseta ja mam 24 lata a zaczelo sie etapami 19 lat mialam juz wlosy na piersiach a na twarzy wyszly 2 lata pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
bambia - czy widac cos po depilacji? na twarzy ? jak dlugo juz usuwasZ? czy widac jak odrastaja? sa bardziej kujacE? czy rzadsze? jabluszko soczyste- to co piszesz o swoim stanie psychicznym to zwiazne jest tylko i wylacznie przez owlosienie? jesli chdozi o facetow to rowneiz mam powodzenie... ale dokaldnie tak jak Ty :( wstydze sie tego i boje jakiejkolwiek bliskoci ...wiec rzadne zwiazki mi nie wychodza:(( raczej nei zblizam sie do facetow /////ostnio wogole siedze w domu ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
tak, przez owłosienie... wiadomo, że każdy ma kompleksy i ja to rozumiem, bo wady ma każdy. ale to jest dla mnie nie do przeskoczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki peach zaczne od poczatku wlosy szyko mi rosna na twarzy jak usowam to jeden dzien mam spokoju i na 2 juz pokazuja sie czarne kropki ktore wyrywam peseta jesli chodzi o mezczyzn to ja bylam w zwazku jak maialm juz wlosy na piersiach i on nic nigdy nie powiedzial oczywiscie zawsze bylam przygotowana wydepilowana zeby nic nie poczul ale nawet jesli zauwazyl to slowem sie nie odezwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nie robia sie zadsze sa takie same twarde czarne i klujace usowam juz dosc dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki peach ile masz lat? i dlaczego do cholery boisz sie wychodzic z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
jabluszko ....doskonale Cie rozumiem... ale wiesz co mysle ze taki nastroj teraz jest spowodowny poprzez pogode;// pore roku ...szrowa zimno ... choc troche sie ciesze bo nie ma slonca i wlosy sie nei swieca na twarzy :) ale nei wyobrazam soebie jak przyjdzie wiosna lato ....:(jak ja sie pokaze... na zdjeciach wiadomo nic nie widac ....jakis facet jak na nei parzy to zachwyca sie .... to mnei tak stresuje:( bo on nei wie ze dla mnei tor straszny problem...!! i dlatego czesto odrzucam jakiekolwiek znajomosci.. Musza cos w koncu na to wymyslic!!!!! glowa do gory !!! bambie ... ojej co 2 dzien?:( masakra jesli chodzi o facetow to bardzo sie ciesze ze sa tacy ktorzy to akceptuja i nei jest to dla nich rzaden problem:)!! my sobei za duzo zlych rzeczy na swoj temat myslimy!! wiecej pozytywnych mysli dziewczynki !!! zycze Wam i sama sobei choc z reguly jestem pozytywnie nastawiona do zycia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
bambie mam 24 lata nie wiem czemu napisalam ze 25 chcialam sie postrzyc juz chyba mi na glowe cos padlo;P bo mysle ze wszytcy zauwarza meszek na mojej twarzy:( a zawsze bylam uwazana pomimo tradziku za atrakcyjna pewna siebei dziewczyne... bardzo boje sie sztucznego oswietlenia takiego mocnego ... tam najgorzej widac wloski i w sloncu...takze udnikam takich miejsc..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
przejmowanie się meszkiem to absurd... przepraszam za bezpośredniość... ale jeśli to naprawdę po prostu meszek, to nie wiem czemu tak się zachowujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz racje ze sa porzadni faceci ale ja jestem zmeczona juz szukaniem odpowiedniego ktory mnie zaakceptuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×