Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Aaaa!! Chile! Brawo! Zdecydowałaś się! Super! I patrz, uslyszalas to!! ;) Widzisz, moze jednak warto troche sie teraz postresowac tymi kłakami ale zyskasz dzieki temu wspanialego faceta. :) Trzymam kciuki, żebys go nie przepedziła a on okazał sie wyrozumialym facetem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkupię tabletki Madinette najlepiej z odbiorem osobistym we Wrocławiu :) andromeda.wroc@gmail. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leje stRASZNIE, a cały dzień była ładna pogoda. Dziewczyny jak ja bym chciała mieć znów naście lat jak Wy i te dymelaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Dzieki Poli:) Ostatnio połozył mi głowę na kolanach i tak patrzył na mnie z dołu na to wszystko a ja zamiast cieszyć sie chwilą myślałam zeby wytrzymać i sie nie odwrócić. W sumie ciekawe doświadczenie, takie oswajanie się ze sobą, hmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Dziewczyny, ja mam podobnie, jeśli z jakimś chłopakiem utrzymuję dłuższy, bliższy kontakt, zaraz snuje wizje wspólnej przyszłości heh;) To chyba normalne u kobiet;p chile, super, bardzo się cieszę, że Ci się układa;) Widzisz, każdemu trzeba dać szansę:) Chłopaka zazdroszczę ;p, kiedy ja takiego poznam?;) Ania, a ja czasem chciałabym być już ustatkowana, mieć za sobą te młodzieńcze perypetie z chłopakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Malinowa Różo, spokojnie, ja mam zaraz 25 lat, trochę musialam zaczekać :) Aniu - ale czego tu zazdrościć? Mówisz jakbyć była jakąś staruszką a tak przecież nie jest :) Pewnie jeszcze popłyniesz na fali miłosnych uniesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinda1 chyba tak , miałąm robione badania na hormony i niby sa w normie a wlsoki sa i to bardzo duzo ich jest na twarzy :( w sumie lekarze troszke to u mnie zlekcewazyli i zostalam pozostawiona sama sobie. W piatek bede miala drugi zabieg fotodepilacji ba brode, ale chyba nic z tego nie bedzie, bo wloski jak bylytak sa a i nowe zaczynaja rosnac.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile a nie mówiłam ;) daj chłopakowi szansę :) te mało skomplikowane słowa :"i co z tego" podnoszą na duchu i powiedział to szczerze bo facet w tej kwestii kłamać nie umie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Lilka_20 Nie znam się ale jeśli to hirs idiopatyczny (czyli masz hormony w normie) to lekarze nic tutaj nie poradzą, pozostają Ci metody niekonwencjonalne :) Mnie swego czasu pomagała Palma Sabałowa (zawarta w preparatach dla mężczyzn na prostate) i z tego co wiem niektórym dziewczynom z h. idiop. też pomaga i to bardzo. Nie wiem czy śledziłaś to forum wcześniej, duzo było o tym pisania :) A elektrolizą się nie martw, myślę że po którymś zabiegu dopiero podziała, oprócz tego włącz zdrową dietę i jakieś ziółka właśnie, trzeba z tym walczyc. Ale to tylko moje zdanie a ja jak mówiłam niezbyt sie a tym znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Tośka, czasem aż trudno mi uwierzyć w przedziwne zbiegi okoliczności, a może On też czyta to forum i stąd ten tekst :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, oczywiście nie czuje się staruszką, wyglądam bardzo młodo na najwyżej 27 lat, kiedyś ode mnie dowód wołali jak chciałam piwo kupić, teraz to np. przy bilecie pytają legitymacje studencką. Oczywiśćie miłość w każdym wieku jest ważna,mam miłosne uniesienia, ale wiecie jak się ma pewne przejścia za sobą na wiele rzeczy się inaczej patrzy.Każde doświadczenie nas czegoś uczy. I chciałabym znów móc wybierać szkołę, żyć innymi sprawami ale czas biegnie dalej .. A ja dziś dostałam @ i się ciesze, 35 dzien cyklu, bez leków dostałam. Martwiłam się że może znów mi się zatrzymało, ale jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ania, a ja już bym chciała mieć z głowy wybór szkoły heh;p Widać wszystkie etapy, wybory trzeba zaliczyć:) Fajnie, że u Ciebie wszystko ok.:) U mnie się rozpadało, a w weekend tak pięknie było... Wpadło mi trochę pieniędzy, myślę nad zrobieniem sobie badań (androgenów), ale one takie drogie są:( Chyba poczekam aż lek. każe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Życzę wzystkim miłego Dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Chile piszesz, że swojego czasu pomagała palma, a już jej nie bierzesz? Ja teraz rzadko odwiedzam forum, nie mam za bardzo czasu na nic, ale czasem podczytuje :) Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Hmm. Czytam wasze wypowiedzi na kafeteri. Zeby pozbyc się niechcianego owłosienia , nalezy przestać stosować maszynke do depilacji . Są rożne kremy , które osłabiają włoski , . Stosowanie przez dłuższy okres czasu , powoduje osłabienie , i pozbycie sie . Depilacja wtedy przeprowadza sie raz na tydzien . Skuteczną metodą , która w moim przypadku sie sprawdzila to picie nagietka . Ziele kupione w sklepie zielarskim i stosowanie kremów do depilacji . W ciagu roku pozbylam sie ponad 50 % owłosienia . Bede dalej stosowala krmy i piła , pazony , albo gotowy nagietek . Przyczyną owłosienia jest uzywanie maszynek , ktore powodją wzrost owlosienia i problemy z jajnikami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy ja dobrze zrozumiałam wypowiedź wyżej to, że ktoś używa maszynki do golenia to ma chore jajniki ?? ;> używam wosku i depilatora i też mam chore jajniki ... dziewczyny przestańmy się golić będziemy nosić brody i wąsy ale będziemy mieć zdrowe jajniki :D matko boska Finka kto Ci takich głupot naopowiadał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..:D Matko, co za rozumowanie Finka! hehe :D Ewelka, wlasnie co tam u ciebie, bo jakos brakuje twoich postów :) Malinko, i jak dziś matma ci poszla? :) Chile, a ty jak tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z buszu
To, co pisze finka to niestety pobożne życzenia. To mit, że golenie maszynką powoduje nadmierne owłosienie. Po goleniu włosy wydają się grubsze bo ich końcówki sa równo ścięte a jak włos jest wyrwany pęstetą, woskiem czy depilatorem to jego końcówka jest węższa. Nie ma takiej możliwości aby pozbyć się włosków raz na zawsze za pomocą jakichs maści czy ziółek, tylko zniszczenie cebulki laserem da taki efekt. Ja mam zdrowe jajniki a włosów co nie miara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
No dobre, dobre to było z tą maszynką i jajnikami ;) Ja teraz stosuję ten wosk z podgrzewaczem, depiluje nim ręce, łydki, uda, bikini i na to telocapil. Ale ten telocapil krótko stosuje, no i niestety czasem mi się nie chce wieczorem, więc się muszę zmobilizować, bo jak nie będę systematyczna to nie będzie efektów. Generalnie mam teraz gorszy okres, znowu mam doły przez to wszystko, nie cieszy mnie w ogóle to lato i w ogóle nie chce mi się żyć :/ Muszę w końcu powiedzieć o tym wszystkim chłopakowi, bo zbliżają się wakacje, i w ogóle ile można żyć w takim stresie żeby nic nie zauważył. Znajomi namawiają nas na wakacje razem, a ja wymyślam ciągle nowe wymówki, żeby nie jechać, nie wyobrażam sobie pokazać się w stroju kąpielowym, przecież moje przyjaciółki na pewno zauważą, że coś jest nie tak. Nie mówiąc już o tym, że tu w swoim mieście mamy jezioro i zawsze często chodziliśmy, ale w tym roku już jest tyle tych włosów, że chyba nie uda mi się przed wszystkimi tego ukryć. Nie wiem co mam robić...Chyba spędzę resztę życia w domu. Żeby tego było jeszcze mało to włosy z głowy wypadają mi garściami...Ja pierdole. Przepraszam, za ten masakryczny wpis, pewnie nie takich postów wam brakuje, sama nie lubię czytać takich rzeczy bo się dołuję, ale nie mam nikogo z kim mogę o tym porozmawiać, jedynie mama, ale nie chcę jej martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
hmm . Nie wiem czy głupoty. Cały problem polega na tym ,ze chcecie sie pozbyć owłosienia .Czytałam wpowiedzi dziewczyn , ktore stosowały nagietek . Jestem z wykształcenia farmaceutka . Problem niechcianego owłosienia to jest problem jajników -niestety . Sama miałam z tym problem i po stosowaniu kremów , ktore osłabiają i piciu nagietka , ktory zmiejsza poprawe jest efekt :) Stosujcie maszynki -problem nie do rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile, pomagała? tzn potem przestala czy przestalas ja brac? i w jakiej formie ja bralas, tabletki czy herbata? i na jakiej zasadzie pomagala?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka kazdy ma gorsze dni, wazne zeby sie z tego jakos podniesc. Moze porozmawiaj z mama ejsli masz taka mozliwosc, wyslucha doradzi. Ja niestety ze swoja nie moge na ten temat, a bardzo bym chciala. wiec sprobuj. jesli chodzi o znajomych to nie przejmuj sie aZ tak bardzo, jesli sa wartosciowymi ludzmi, to beda akceptowac cie taka jaka jestes. jesli chodzi o mnie to tez nie ma szans na spontan, na jakis dluzszy wyjazd, wszystko planuje zeby chociaz troche ukryc te wlosy. Wracajac do tamtu faceta, powiedz mu ale delikatnie o problemie. nie pisze ci ze bedzie dobrze, bo wiem ze taki tekst tylko denerwuje jak sie jest w dolku. Ale pamietajmy ze wszystko zaczyna sie w naszych glowach, od naszego podejscia do sprawy duzo zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Co do tego, że są wartościowymi ludźmi to nie mam wątpliwości, i nie chodzi o to, że przestaną mnie lubić, no ale same dobrze wiecie jaki to jest psychiczny problem dla nas. Z mamą często rozmawiam, wspiera mnie, ale sama też to przeżywa i nie chcę jej ciągle gadać jak to mi jest źle. No powiem mu powiem, ale który facet będzie chciał mieć kobietę z włosami na cyckach i wszędzie indziej :/ Jesteśmy ze sobą 6 lat, wiem, że mnie bardzo kocha, ale zakochiwał się w normalnej zdrowej dziewczynie, a niedługo będę wyglądać jak facet :/ jesteśmy młodzi, więc spokojnie może znaleźć sobie zdrową dziewczynę, która urodzi mu dzieci, nie będzie się wstydziła jeździć na wakacje i uprawiać seksu przy zapalonym świetle :/ Prędzej czy później nie wytrzyma tego psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, sama czesto sie ukrywam , nie jest to latwe ukrywac ze wszystko ok. nie mam recepty na to..;/ Ewelka jak sama napisalas nie masz watpliowsci ze cie kocha , kocha wiec akceptuje to jaka jestes. Nie czuj sie gorsza od innych kobiet. Pewnie jestes zajebista babeczka i on to zauwazyl. porozmawiaj z nim, ^ lat jestescie razem , to bardzo dlugo, tu nic zlego wam sie przytrafic nie moze. przelamac wstyd, to trudne , tez mam z tym problem. Ja nie potrafie sie otworzyc przed zadnym facetem. Tobie tego zycze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Daria dziękuję Ci bardzo, jakoś tak lepiej jak się człowiek wygada i ktoś go wysłucha, i nie napisze właśnie tylko słynne "będzie dobrze". Ja poznałam swojego faceta, jak jeszcze nawet nie wiedziałam, że coś takiego jak hirsutyzm istnieje, jesteśmy ze sobą długo i nie wyobrażam sobie życia bez niego dlatego tak się boję. Domyślam się, że jeszcze ciężej jest powiedzieć o tym facetowi, którego dopiero się poznaje, ale uwierz mi była tu na forum, i na innych które czytałam, nie jedna która mówiła, że nigdy nikogo nie będzie miała a później poznawały facetów i nie przeszkadzało im to w ogóle. Sama o tym wiem, i tak sobie tłumacze, że może i mój to zrozumie. Doobra już bierzemy się w garść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, dobrze mi poszło, aż sama jestem zaskoczona (oby nie zapeszyć;p):) Jutro mam przerwę od egzaminów, we czwartek będzie znowu maraton;p. O 8 rano piszę angielski podstawowy, potem 2 h przerwy i do 17 mam egzamin z angielskiego rozszerzonego. ewelka, fajnie, że się odezwałaś;) Myślałam o Tobie;) Co do wosku, używałaś go może na brzuch? Ja planuję, ale się boję bólu:( Powiem Ci, że ja aktualnie przechodzę przez to samo- dołek z powodu hirsutyzmu. Mam dosyć tych wiecznych depilacji, codziennego wyrywania włosów z brody ech... Ale co mamy zrobić? Przecież nie możemy się "zapuścić", bo będzie jeszcze gorzej;/ Trzeba z tym dziadostwem walczyć. Fajnie, że Ty masz wsparcie w mamie, ja niestety w "realu" nie otrzymuję znikąd wsparcia (no może od endo. czasem;p). Twój facet na pewno zrozumie problem, tym bardziej, że Cię kocha:) Powiedz mu jak najszybciej, będziesz miała to za sobą;) Daria, ja tak samo planuję każdy wyjazd, wyjście w odwiedziny, wszystko jest uzależnione od depilacji. Choć staram się jakoś zaakceptować włoski, ale im bliżej lata, tym trudniej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Różyczko nie próbowałam na brzuch. Na razie te najciemniejsze i najdłuższe wyrywam pęsetą, resztę rozjaśniam. Nie bój się bólu, przecież to chwilka, naciągnij skórę dobrze jedną ręką i szybko zerwij. W ogóle tak się zastanawiałam, czy nie lepiej wyrywać włosy póki jeszcze są mchem, tzn wiecie takie słabsze. Bo zauważyłam, że tam gdzie miałam taki dłuższy mech i go depilowałam to on się nie wzmacnia staje się słabszy po depilacji, a im włosy już grubsze i czarniejsze tym później gorzej. No ale nie wiem czy ja dobrze myślę :P No rodziców mam bardzo kochanych, wspierają mnie, ale wiadomo z mamą więcej na takie tematy rozmawiam, bo kobieta bardziej zrozumie, ale też nie chcę żeby się martwiła, więc czasem udaję, że wszystko jest ok. Oby do jesieni dziewczyny. Może na kolejne wakacje już będziemy jakimś cudem gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko, :)nie załamuj się, to jest najgorsze! Ja też czasami, mysle, ale fajnie by bylo gdybym musiala tylko golic nogi i pachy, a dziewczyny marudza i na to! Najwiekszy dolek bierze mnie kiedy musze sie cala ogolic, wtedy tak mi sie nie chce i mysle sobie, ze moglabym sporzytkowac ten czas na cos przyjemniejszego, a nie...:( Te wszytskie wyjazdy, które sie teraz szykuja no masakra, bo zazwyczaj trwaja wiecej niz jeden dzien i wez tu badz gladkim...Ale tak jak ty, Ewelko mam nadzieje ze za rok juz bedziemy super, sliczne i zajebiste, gladkie babki i koniec! ;) Malinko, :)swietnie, że poszlo dobrze! Bardzo sie ciesze ;) A nagielski to chyba nie az tak duzy problem nie? Skoro jeszcze roz. piszesz? ;) Daria,:) ty tak samo! Teraz w tej najwspanialszy czas ty sie smucisz! (zreszta ja tez, ale trzeba sie pocieszac) Nie wolno! Ja kiedy mam dołki, kiedy mam dosc ludzi, bo automatycznie sie wsciekam na wszystko i wszytskich, ktorzy stana mi na drodze, to stram sie wyżyć. Nie wiem, moze kiedy zle ci z tym, a nie masz z kim pogadac ( ja tez nie, czasami tylko cos mamie powiem, ale ona ma teraz swoje problemy zdrowotne) to idz na szybki spacer, chociaz 10min a juz bedzie inaczej. Moze sluchaj muzyki, potańcz albo czytaj ksiazke...co lubisz! I co poprawi ci humor! I to sie tyczy wszystkich dziewczyn. Jesli macie gorszy dzien i nie macie sily by walczyc i najhetniej byscie sie gdzies zaszyly i niegdzie nie wychodzily to zrobcie cos. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za te błedy ortograficzne! Dopiero teraz to przeczytałam! :):):) spożytkować, najchetniej...i wiele innych :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ewelka, wiesz co, ja bym na Twoim miejscu nie wyrywała pęsetą włosów na brzuchu. Sama zrobiłam tak 2 razy i żałuję bardzo, włosy się wzmocniły, rosną jak szalone;/ Co do tej prawidłowości, nie zauważyłam;p Poli, no angielski nie jest zły;) Choć na rozszerzonym pewnie będę już tak wymęczona, że bardzo dobrych wyników się nie spodziewam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×