Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość onnaa
podaje swoje gg 4963544 jesli jednak cos sie zmieni! to piszczcie jesli sie namyslice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mogla ale z zakryta twarza..... ide na tory ma racje..ludzie by nas wytykali,bo watpie by dali hajs na laser :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Jestem tu nowa. Przeczytałam sporo juz takich tematów na forach ale jakoś nie odwazyłam sie wczesniej napisac... Co do Rozmów w toku to nie jest to dobry pomysł dla kogos kto zle czuje sie i wstydzi swoich problemów. Ja bym nie poszła do takiego programu z zadnym swoim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
mam dość tych włosów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
hmmm no ja na pewno bym się nie odważyła. Ale temat warto poruszyć... jeśli znajdzie sie ktoś odważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz..ja tez tak sadze, bo co innego to obejrzec a co innego tam o tym mówic :-). Ja jak narazie nie mam az tak ciezko jak niektore z dziewczyn co o tym pisza. Przeczytałam Twoje ostatnie wypowiedzi i u Ciebie tez chyba nie jest jak narazie az tak strasznie .. chyba. Wiem ze to okropne dla kazdej i o tym sie ciagle mysli. Ja jeszcze nie zaczełam jakiego konkretneo leczenia w tym kierunku w sumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
no na razie nie jest tak bardzo źle...ale mimo to się martwię... bo jest chyba coraz gorzej. Na razie będę brać Diane 35,ale chce iść do endo. najgorsze są te włoski na twarzy,i ta bródka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
a u Ciebie dużo tego jest....? :( i od kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no więc ja jestem brunetka i zawsze miałam jakies włoski ciemniejsze, praktycznie na całym ciele oprócz twarzy, klatki pirsiowej i pleców. Ale od jakichs dwóch,trzech miesiecy zauwazyłam na policzkach, co mnie strasznie przeraziło. Wiem ze tam ich nie było. Sa widoczne tylko z bardzo bliska jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tez na brodzie jakies mi zaczeły sie pojawiac i boje sie tez o szyje.. brałam juz kiedys diane bo poszłam z tym do gina ale wg niej to nie był ,,az" taki problem.. no i jakby po nich troszke zjasniały. Ostatnio byłam u gin-end to mi chciała tez dac diane ale bez zrobienia badan na hormony co mnie wkurzyło i od tej pory jeszcze nie byłam nigdzie ale chce znalezc jakiegos dobrego specjaliste bo boje sie zeby byle jakis nie postawił byle jakiej diagnozy. Miałam tez torbiele na jajnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u Ciebie jak jest? masz na buźce tylko? miałas jakies badania czy cos? ja miałam testosteron tylko robiony i mam w normie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i nie słuchaj ze taka Twoja uroda! jak Cie to martwi to powinien zrobic badania lekarz. Na to z tego co czytałam mozna zachorowac nawet w wieku 28 lat dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
meszek mam na całej twarzy,na brodzie trochę większy,ale ostatnio wyrwałam tam jednego długiego i ciemnego włosa...staram sie jak najmniej patrzeć w lusterko bo mam tego dość...plecy tez mam całe w meszku,na dole gorzej,nawet tyłek mam w tych włoskach.... :( na rękach mi ściemniały i pojawiło sie ich więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
no to jest najgorsze ze nikt nie chce pomóc.... ja jeszcze wcześniej leczyłam sie na tarczyce,chyba na niedoczynność...ale pomimo tego i tak nie dostałam skierowania do endo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejszy krok na poczatek to własnie znalezienie dobrego lekarza,a z tym problem, bo dla jednych jest dobry i widza jakas poprawe po lekach od niego a dla innych jest odwrotnie :-(. Tyle rzeczy naczytałam sie na tych forach ze az mnie normalnie to przeraza jak sobie pomysle co mnie moze czekac.. ze jak to bedzie rosło, i ze nie ma na to rady by zahamowac na zawsze.. tez mam doły juz z tego powodu bo nie ma dnia zeby o tym nie pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie oczywiscie za bardzo nie meczyc tymi myslami,ale jak spojrze tez nna swoje ciało i widze to co mi sie nie podoba to zaraz to wraca. Nie wyobrazam sobie tego wszystkiego. Boje sie nawet tej diagnozy jak bede u lekarza... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno leczenie zalezy własnie w duzej mierze od tego zeby znalezc tego przyczyne od czego to moze byc. W moim przypadku to pewnie zwiazane z jajnikami. Przeraza mnie fakt trudnosci zajscia w ciaze przy tej chorobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
no...przeraża mnie to ze w tak krótkim czasie mi tego tyle przybyło,wybieram sie po to skierowanie,prywatnie nie pójdę....a potem będę szukać jakiegoś endo... ja już nie mogę na siebie patrzeć. Mam nadzieję że lekarz będzie normalny,i nie usłyszę ze mieszczę się wych wło normie albo taka moja uroda...wiem jak to wyglądało wcześniej i jak jest teraz.Znam lepiej swoje ciało i wiem że tych włosów tam nie było,a to że się pojawiły w takim wieku i w tak szybkim czasie nie jest normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeczytałam na forum jakie badania powinny byc zlecone przy badaniu tego czy ma sie np pco ale troche dziwnie tak isc z taka instrukcja do lekarza i mówic mu jakie chce sie samemu badania zrobic. Napewno testosteron powtorze, ale sa tez badania na inne hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
chyba to jest najgorsze....nie mam pojęcia co może być przyczyną...miałam robione usg u gin i wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies czytałam ze nawet od stresu moga urosnac...ale to akurat to nie wiem czy to prawda jest. Ja sadze tak samo,ze wiem,jak to wygladało wczesniej i ze martwi mnie to ze sie pojawiaja. A takie cos latami sie leczy... Czemu nikt na to nie wymysli lekarstwa!!?? Nie rozume tego. Jak ktos ma za niski wzrost to wstrzykuja hormony wzrostu, wiec nie mogłoby byc tak ze likwiduja na stałe to czego jest za duzo...! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
na razie pokładam nadzieję w Diane,za tydzień zacznę brać...ale jak widzę włosy na palcach,na nadgarstku i trochę dalej...to tracę nadzieję że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi doskwieraja problemy z tymi jajnikami :-( tez mnie to martwi. Miałam dwa torbiele. Raz mi własnie zniknał sam po diane tych co wtedy brałam a drugi sam pekł,podczas okropnego bólu jajnika. Dlatego podejrzewam ze od tego te włosy moga byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja myslałam kiedys ze tylko ja tak mam.. ale widze ze kazda piszaca tu na takim forum miała takie same odczucia ze jest jedyna,dopoki nie znalazła z takim samym problemem. Wazne ze chociaz tu mozna o tym pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×