Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość pppppp
chociaż u mnie najgorsze jest to że nie mam pojęcia co może być przyczyną... :( nie wiem jak do tego podejdzie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
boję się ruszać,jedynie co to depiluje woskiem wąsik na twarzy,no oczywiście nogi całe depilatorem,myślałam o rękach ale boje sie że bedzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie o tym gadac nawet z lekarzami..ale cóz ..trzeba. Musisz zrobic te badania własnie na hormony. Jak byłam u gin-end to mi kazała pokazac gdzie wg mnie mam za duzo tych włosków i ona patrzyła,ale np lini na brzuchu pod pepkiem nie brała pod uwage bo powiedziala ze to normalne i kobieta ma prawo tam miec np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli na brodzie jeszcze nie masz az tak zeby było widac czy cos, to tak jak ja. Ale ja juz mysle o jajgorszym,a na dodatek zawsze jestem pesymistka i wszystko zaraz widze w czarnych barwach co mnie dotyczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
na brzuchu jeszcze mi nie rosną....:)chociaż jakby mi ściemniały.nie wiem już jak sobie z tym radzić,nie mogę sie na niczym skupić,nie mogę się uczyć....koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko znajde jakiegos tego lekarza to zaczynam z tym walczyc. Chce zdazyc za nim bedzie gorzej,psychicznie juz nawet jestem przez to wykonczona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
na twarzy te włoski są widoczne,wyczuwam ręką meszek... dobrze że nie są ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz narazie nie mamy nic stwierdzone co prawda ale zawsze jakies przypuszczenia juz sa... i juz sam ten fakt mnie przeraza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
rozumiem doskonale,chcę jak najszybciej zacząć coś robić.... :( nie mogę tak czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo jak Ty z tym wszystkim jak narazie. Pisz o swoich doswiadczeniach z leczeniem jak cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy w podobnym chyba stadium o ile mge sie tak wyrazic :-) ja mam czasem taki dzien ze zyc mi sie nie chce przez to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
nom...jutro się wybiorę do ogólnego po to skierowanie...mam nadzieję że mnie przyjmie :( a z jakiego miasta jesteś,nie znasz jakiegoś dobrego endo we Wrocławiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
najchętniej to bym czasami sie zamknęła w pokoju i stamtąd nie wychodziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz nawet mysle jak to bedzie jak z tymi wynikami juz bede szła do lekarza ,co mi powie, czy usłysze najgorsze... szok normalnie. Te badani na hormony sie przeprowadza w roznych fazach cyklu wiec z tymto tez troche bieganina chyba. A na dodatek boje sie ze jestem bezpłodna czy cos :-( juz mam takie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam.. ja blizej Kielc ale szukam dobrego gin-endo nawet i z Warszawy. I te wszystkie opinie sa tak rozne ze juz sama nie wiem gdzie sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
dla mnie będzie już dobrze jak lekarz się mną zajmie...nie chce po raz kolejny usłyszeć że mieszczę sie w normie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
będę szukać kogoś kto w końcu mi pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jakas klinika w Wawie co lecza takie problemy własnie u kobiet ale nnie wiem czy tam normalnie przyjmuja czy jakies skierowania i czy płaci sie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez takiego szukam, i zeby wysłuchał. Najgorsze to juz te mysli przez to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
zastanawiam się czy to ma jakiś związek,bo zaczęło się od tego że czułam na twarzy jakby mi te włoski rosły,potem ręce i plecy...nie że czułam swędzenie ale jakby te włoski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
jakoś to będzie...pocieszam się że nie jestem sama z tym problemem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam z twarzą własnie... tez swedzenie. Choc przez chwile myslałam ze wpadłam w paranoje i od tego mnie swedzi i ze to jakies juz nerwowe, ale potem je zaczynalam zauwazac. Nie przygladałam sie zeby cos zauwazyc tylko poprostu pewnego dnia spojrzałam w lusterko i bum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sprawdzam z lusterkiem w jakim swietle cos widac.. a masz jakies krostki tam np gdzie te włoski Ci rosna? jakies problemy ze skóra, przetłuszczajace włosy czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
nooo..a ja myślałam że mi się wydaje i w ogóle....ale plecy i ręce też,takie dziwne uczucie,a potem włoski :( nie jestem nienormalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
w sumie nie mam żadnych problemów....trochę włosy mi się przetłuszczają bardziej,unikam patrzenia w lusterko,żeby sie bardziej nie dołować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze mi sie zaczeły bardziej przetłuszczac..ale nie wiem czy to mi sie wydaje czy tak juz jest, a z cera mam tez problemy i nawet kosmetyczka mi powiedziała ze to moze byc hormonalne i alergia tez.. Wogole to mówiłaze jak ktos ma czesciej krostki na brodzie i szyji to ze hormonalne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
jak miałam wcześniej doła rozmawiałam z przyjaciółkami,ale stwierdziły że jestem nienormalna i bardziej potrzebuje psychologa :) ale po tym co się naczytałam na forach,i jak mi tego przybywa to już nie wiem co myśleć, strasznie sie martwię... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec co do skóry to licze na to ze jesli zaczne leczenie to mi pomoze na cere. Bo tez juz mam dosyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×