Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość loris
Też mnie interesuje tan telocapil, ponieważ czytałam o nim sporo. Kilka dziewczyn go stosowało, ale czy pomagał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
loris a co ma zrobić jak ma nadmiar meskich hormonów i była łysa pamietasz? czasem mi sie wydaje ze twój hirsutyzm jest jakis urojony, nie leczysz sie, łykasz zioła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybór
Loris jestem mężatką od pięciu lat...czy to długo? Pewnie nie, ale w tym co napisałaś jest wiele głębokiego sensu. Ta decyzja w jakis sposób nas łączy. W końcu On kiedy ją podejmował musiał choć przez chwilę pomyśleć, że nie bedzie miał ze mną dziecka... Więc to i jego decyzja, zresztą ja jestem tak wyczulona, że każde Jego spojrzenie na dziecko...ojca z dzieckiem traktuję jak zapowiedź najgorszego. Co do leku...pytanie dlaczego ten... Mój lekarz rozmawiał po raz pierwszy z Mężem nie ze mną. ..to były te najgorsze dni i mój Mąż musiał mu powiedziec, że w grę wchodzi coś co zlikwiduje te włoski bez względu na konsekwencje. Finasteryd jest najskuteczniejszy mimo że obarczony wieloma, podkreślam, wieloma zagrożeniami : nie mogę urodzic zdrowego chłopca i trzeba bardzo osłaniać wątrobę, z latami mogą dojśc problemy zakrzepowe, co oznacza kolejne leki i znowu wątroba. Najpowazniejsza jest jednak ta pierwsza konsekwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
wybór to jak to osłaniasz?? Nie boisz sie ze taki trilac nic nie da? ile bierzesz ten lek? rok a życie takie długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
a co jak zajdziesz w ciążę i będzie dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
nie mysle że jej hirsutym jest urojony ja takze nie podjeąlm leczenia raczej zwalczam skutki i depilatorem praktycznie całe cialo i kremy do deilacji, maszynki tez uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Nikogo stąd nie wyganiałam, pisałam co myślę. A z forum nikogo wyrzucic sie nie da(:( Hehe nie chowam głowy w piasek, byłam na prawdziwym wsiowym :) weselu, trwającym dwa dłuuuugie dni. Nie myślalam nawet o depilacji i nieźle już zarosłam:(. Wybór jak widzę is back Ja zdania nie zmieniłam i to wesele, ślub uświadomiło mi czemu. Kiedy Wybór i jej mąż sobie przysięgali, nie wiem w Kościele, w USC czy w jakiejś altance ogrodowej (teraz jest chora moda) to musieli mówić AŻ DO ŚMIERCI. Nie "aż zachorujesz na hirsutyzm" Wiec jeśli Wybór urosły wloski a jej mąż już był spakowany z tego co czytam aby leciał do innej to co to za mąż? A jak Wybór będzie miała wypadek, oszpecona twarz to co on zrobi? No odejdzie jasna sprawa. Co do miłości do dzieci to też s...nie w banie jakieś. Jest dzień Dziecka a Wybór chce jechać na jakieś tam weekendy dla dwojga, a tu tyle rzeczy można zrobić charytatywnie nawet jak się nie ma pieniędzy dla obcych dzieciaków. Jechać jako opiekunka na obóz albo pomagać w jakieś świetlicy. Tylko trzeba chcieć. Poza tym nie uważam sie za religijną fanatyczkę. To, że jest kara za grzechy powie Wam każdy. I to widać po Wybór, ona ma poczucie winy, jej mąż też planuje odejść od niej, więc co to jest? Ja mam hirsutyzm a mój sie nigdzie nie wybiera. A tu proszę być może już wkrótce facet zostawi kobietę z pięknym cialem. Więc naprawdę nie ma sensu tak robić ,bo gdyby Wybór urodziła dziecko to ten facet by się trzymał domu, nie latał do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
dla mnie kazda babka która nic z tym nie robi jest jakas dziwna, sorki, skoro to postepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybór
Jola...ja wiem życie jest długie. Tylko jakie życie... Tamto moje poprzednie - noie było aż tak długie... To w ciemnym pokoju...ono było snem, ciągłym snem. To, które jest teraz...chcialabym jak najdłużej jak każdy, ta zachłannośc jest chyba wspólną cechą ludzi. Robię próby bardzo regularnie, są w porządku na razie, potem pewnie bedzie potrzebna silniejsza od Trilacu osłona. Dziewczynkę mogę urodzić, ale tak po prostu zajść w ciążę i liczyć, że to będzie dziewczynka tego bym nie zniosła psychicznie. Bo hermafrodytyzm to ogromne kalectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
a może będzie dziewczynka? może pan bóg cię obdaruje dziewczynką, powiedz jeszcze tylko jakie były postępy? w ogóle nie masz włosów na ciele? jak szybko? bierzesz rok tak? ja też nie chcę tak żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybór
Jolu ale ja nie mogę narażać życia synka wierząc, że "może"... To byłby hazard życiem dziecka, to naprawdę tak mpzna nazwać. W Szwecji jest klinka planowania urodzeń...czytaliśmy iniej, może tam też pojedziemy, zobaczę co mówią, ja wiem jednak, że loterii płci nie zaryzykujemy z Mężem. Co do efektów pisałam. Nie mam włosow poza niewieloma, cienkimi pod pachą i między brwiami, te miałam zawsze zrośnięte. Tyle o włosach, o reszcie mówi wszystko co pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingercandy
taaaaaaaaK chimerka? to czemu jest tyle samotnych matek? jakos to nie zawsze trzyma mezczyzn przy zonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
Oki, dzięki za informacje. Też bym chciala by to na nie podziałało. Mam pytanie tylko czy teraz masz zmniejszoną dawkę niż na początku, skoro wszystko już ustąpiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
No widzisz zawsze jest rozwiązanie i co chimerka na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
WYBÓR oczywiście, że nie możesz ryzykować płci dziecka. Ale pisałaś, że myśleliście o adopcji.W ten sposób na pewno dalibyście szczęście jakiemuś niechcianemu dziecku.Tylko na pewno oboje musielibyście tego pragnąć, myślę, że obce dziecko też można bardzo pokochać. W moim otoczeniu jest małżeństwo, które najpierw adoptowało dziewczynę, a po dwóch latach chłopca i widać, że bardzo ich kochają. Ale czasem szczególnie mężczyzna nie chce obcego dziecka bo wydaje mu się, że go nie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
Dziewczyny więc istnieje lek a jednak każda się boi go wziąć. Tylko depressif jakaś zdesperowana. Nie bardzo rozumiem dlaczego żadna nie korzysta. Liczycie na kokosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Ewuśka dziękuję, że mnie rozumiesz. Jolka 22 nigdy nie pisałam, że nic nie robi z niechcianymi włoskami. Robię wszystko, by ich nie mieć. Regularnie je depiluję wszędzie, gdzie tylko są.Po za tym stosuję różne naturalne leki by osłabić owłosienie i wydaje mi się, że nie ja jedna walczę w ten sposób. A taka walka uważam, że jest znacznie zdrowsza. Ja wybieram taki sposób walki i dopóki dam radę tak będę walczyć. Hormony mi szkodziły więc nie będę się truć.Myślę o drugim dziecku więc tym bardziej chce być w miarę czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
Szanuję, a po ciąży nie nasilił się hirsutyzm bo mysle ze po drugim dziecku może Cię to czekać. Co na to twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybór
Na mnie też Loris nie robiła wrażenia takiej "zaniedbanej hirsutki". Pisała kiedyś o atrakcyjności i jak ją sobie wyobrażam (jak to musi brzmieć...)to widzą zadbaną kobietę (z problemem, z którym walczy), która walczy, ale bez hormonów bo chce mieć dziecko. To jedna zmetod walki. Nie świadczy napewno o urojonym problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
Ja znam kobitkę która po synie ma zarost jak facet ale nic z tym nie robi i nawet eksponuje ciało. Mi sie wydaje ze chłopiec nasila hirsutyzm bo wtedy panie produkuja meskie hormony by sie cechy wykształciły dziecka. wybór a jakie bierzesz anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Nie wiem, co będzie po drugim dziecku ale mimo to spróbuję podjąć to ryzyko. U mnie hirsutyzm pojawił sie właśnie po pierwszej ciąży.Wcześniej nie miałam tego problemu.Do około 26 roku życia miałam włoski tylko tam, gdzie większośc kobiet ma.Po kilku miesiącach od porodu zaczęły pojawiać się wszędzie.Ale nigdy nie wróciłabym czasu. Synek to moje największe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Są samotne mamy, bo część panów to niestety łajdactwo:( Ale mąż Wybór już się pakował jak ona zachorowała, nawet klucze jej chciał zostawiać, ale jakby było dziecko to by się zastanowił. Nie odszedłby jakby go spytało: Tata dokad idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
Do jolka22: to nie jest tak ze nic nie robie u mnie hirsutyzm jest na tym samym poziome cały czas odrastają mi włosy ale problem juz nie zniknie niestety ja walcze z tym jak moge ale włosy wciąz odrastają mam problemy z watrobą przez rok nadużywalm leków psychotropowych czasami tak zę nie mozna mnie dobudzic i teraz nawet kiedy cos mnie mocno boli nie zaryzykuje nawt jednej tabletki ibupromu bo niestety wiem ze kiedyś popełniłam błąd i nie chce juz siebie niszczyc pozatym chce miec dziecko dlatego nie zdecydowałabym sie na finasteryd z raji tez tego ze pewnie nie pobraął bym go długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Być może rzeczywiście tak jest, że męski potomek nasila włoski. Nawet też gdzieś o tym czytałam. A z drugiej strony, bardzo chciałabym mieć jeszcze córeczkę, ale jak pomyślę, że ona kiedyś może będzie miała te problemy, które mam ja to myślę, że chyba jednak wolałabym drugiego synka. U chłopca jest to w miarę normalne, gdy jest bardziej owłosiony.WYBÓR też powinna to wziąść pod uwagę, że jeśli miała predyspozycje do hirsutyzmu to jej córeczka mogłaby je odziedziczyć. Mogłaby ale nie musiałaby. Być może za tyle lat wymyślą skuteczny i w miarę zdrowy lek na ten problem.U nas w Polsce lekarze też potrafią już trochę sterować wyborem płci. Koleżance lekarz pokierował co i jak i urodziła córeczkę, ponieważ pragnęła drugiej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
ja nie wiem dlaczego u mnie pojawiły sie te włosy i tak nagle faktycznie być moze od tego ale nie pamiętam, puki co to moja mama mnie nie rozumie i nie zrozumie jest kobietą któej włosy nawet na nogach nie rosna mój ojciec owszem ma na łydkach i na rękach ,klace i zarost na twarz ale plecy i brzuch gładkie wiec nawet nie rozmawiam z nimi na ten temat eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Depresiff, piszesz że u mnie hirsutyzm chyba nie jest tak bardzo nasilony. Ja nie wiem, którą mam skalę, czasem wydaje mi się , że jest bardzo a czasem, że nie.Dawniej goliłam nogi zwykłą maszynką.Na drugi dzień już kuły, teraz depiluję depilatorem i kilka dni mam w miare gładkie, więc na pewno na nogach, rękach jakby włoski mi się osłabiły, wolniej odrastają. W innych miejscach chyba też wolniej odrastają.Nad górną wargą na pewno też. Właściwie to tylko na piersiach nie zauważyłam, by się osłabiły. Są takie same.Ale oczywiście też je zaraz depiluję. Mój mąż uważa, że przesadzam, że mam obsesję na punkcie tych włosków. Wiele z Was też pewnie ma obsesje. Ale tak naprawdę to mój mąż nigdy nie widział mnie owłosionej. Nie dopuściłabym do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
oj Chimerka z tego co piszesz to mozna wywnioskowac ze Twoj facet jest z Toba przede wszytskim dlatego, ze mu dziecko urodzilas. Nie zdziw sie jak za pare lat jak dziecko bedzie odchowane on sobie znajdzie mlodsza, ladniejsza, szczuplejsza i z mniej wrednym charakterem, nie dogryzaj Wybor w ten sposob, nie pisz, ze ja maz zostawi, bo jeszcze sie moze okazac ze to Ty bedziesz ta porzucona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Ja też mogłabym to brać jakbym się uparła tylko po co???? Założmy nawet, że wątroba by mi nie siadła. Po tym leku poza tym, że się nie rodzi ale i spada libido. Tak jest napewno, może to mieć wpływ. I Wybór o tym nie pisze, sprawa osobista, jassssne, ale to też męża nie zatrzyma na dłużej. Zresztą dzisiaj wiadomo, że kobieta najgorszy problem jaki może mieć to nie mieć dziecka.Same zobaczcie dziś cała Polska była z dziećmi, dla dzieci, Milionerzy, mecz TVN-u i polityków, programy, licytacje samochodu. A kobieta taka jak Wybór co dziś robiła? Jak wyglądał ten dzień w jej życiu i jej męża? Ano smutno i temu nikt nie zaprzeczy, a takie dnie są częściej - Święta, Dzień Mamy, Taty. No i Dzień Dziecka.Wszyscy dzis coś zrobili dla dzieci. PRAWIE wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Chimerka, uważam, że nie masz racji. Jeśli facet ma odejść to nie patrzy na dzieci. To zależy od charakteru mężczyzny. W mojej miejscowość jest kilka bardzo długich stażem małżeństw bezdzietnych i jakoś są razem juz tyle lat mimo iż nie mają dzieci. A ile małżeństw z dziećmi jest po rozwodzie. Faceci najczęściej porzucają żony, gdy nie ma bliskości w związku, przyjaźni, gdy kobieta przestaje dbać o siebie i mężczyzna zapragnie kogoś młodszego i piękniejszego. Nie ma reguły.Uważam, że gdy mężczyzna ma też za dużo swobody w związku to też pokusa, której wielu panom nie uda się odrzucić.Trochę zazdrości też nie zaszkodzi. W tym roku będę obchodzić 10 rocznicę ślubu.Dokładnie za kilkanaście dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Depresiff ja też jestem brunetką i mam ciemne włoski. Ale te na nogach odrastają jaśniejsze niż dawniej.Wiecie co.Ja jestem brunetką, mąż też raczej brunet, taki troszkę mniej brunet a nasz synek pomieszany; taki szatynek z blondynem.Ja mam brązowe oczy, mąż zielone a nasz skarb ma niebieskie.Tak to wszystko się miesza, nasze geny z genami dziadków i wychodzi inny człowieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×