Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Chimerka
Loris, ja jestem pewna, że Twój mąż jest szczęśliwy. Pisalam o kobiecie-dziewczynie, która pisze jak to tęskni do dziecka a pisze to NIC nie robiąc dla dzieci zwłaszcza w Dzień Dziecka. No bo co ona pisała...hehe chciałam wyjachać...ale maż nie chiał...co to za ludzie...to jest ucieczka, Loris i Ty jako mama to wiesz. Co do Ciebie jestem przekonana, że jesteś wspaniałą żoną. Czasem troszeczke ostro coś powiem bo kiedy widziałam dziś jak cała Polska pomaga dzieciom to ręka mnie świerzbi na takich co nie pomagaja jak Wybór i jej mąż naprzykład. Ona pisze jak to ja stać na te masaże s...że, a co dziś zrobiła dla biednych dzieci. Pewnie nic i to przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Loris to cudownie. GRATULUJĘ. Ja uwżam, że Ty napewno jesteś świetną żoną. Czasem za ostro troszeczkę piszę nawet dziś kiedy widzę jak cała Polska robi co dla dzieciaczków, nawet żona Prezydenta, to ręka mnie świerzbi na takich co nie robią nic - Wybór i jej mąż. Oni myśla tylko osobie. Wszystkie te posty: Ja...Ja....Ja...On...ja...On...Ja... Nie wiem czy poświęcili dziś minutę czasu dla obcego dziecka, zagadać, uśmiechnąć się. Nie tylko Ja...i...On...i nasza miłość Porzygać się można, co to ma wspólnego z życiem, jak w jakiejś telenoweli z przeproszeniem brazylijskiej, najtańszego sortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Tak to cudowne kiedy tworzy się nowa maleńka osoba...takie male szczęście:) Zawsze we mnie tych uczuć do dzieci jest tak dużo:) Chyba estrogenu też mam masę, nawet przy testosteronie jak u chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Po maturalnej przerwie wracam...Gdzie Ide na Troy????:) Ona mi pomogła na początku maja bardzo. Nowe osóbki i jakis spór moralny o...pomoc dzieciom?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybor wiec nie jest
tak zle skoro mozesz urodzic dziewczynke. kase napewno macie, a przecie sa sposoby zaplodnienia poza organizmem z wybraniem plci. jak nie w polsce to za granica. no ale taka mozliwosc jest wiec sie tak nie zamartwiaj tym. moglabys sie martwoc gdyby bylo wiadomo ze nie mozesz miec wcale dzieci! ale to tez da sie przeciez przezyc. gdzie jest powiedziane, ze kobieta MUSI miec dzieci. jest jeszcze adopcja. mozna pomoc jakiemus niechcianemu malenstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Dziękuję za gratulacje.Wiecie co, WYBÓR nic nie pisała na temat miesiączek.Jak to z nimi jest przy zażywaniu takiego leku. Interesuje mnie to bardzo.Czy jest kilka dni przerwy, w których występuje krwawienie, czy może zażywa się cały czas i nie ma sie w ogóle miesiączki? Coś mi się wydaje, że to drugie i to chyba byłoby straszne mieszanie w organiźmie kobiety. Co o tym myślicie lub wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to to ze dzien dziecka
to odrazu trzeba sie dziecmi zajmowac, a w inne dni mozna je olewac? denerwuja mnie te wszystkie dni, matki, babci, ojca, dziecka, walentynki itd. tak jakby tego jednego dnia trzeba bylo byc dla nich milym a reszte dni to niby co? wazne kto jaki jest zawsze a nie tego dnia jednego. ja np. tez dzis nic nie zrobilam dla dziecka zandego bo po co. nie czulam takiej potrzeby. jak poczuj taka potrzebe INNEGO DNIA byc moze niz 1 czerwca to cos zrobie dla dzieci. jesli chodzi o telocapil bo ktos pytal to moim zdaniem cos dziala. tylko na te obrzydliwe włochy na twarzy nic nie działa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
dziewczeta mam zmartwiene może nie dotyczy konkretnie samych wlosów ale ostatno moje miesiączki są strasznie nie regularne miałam ostatno jedną nadprogramową miesiączke bardzo obfita aż za nadto a teraz mi sie długo spózniała :/ myslicie ze to jakies zaburzenia zwiazane z h...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys czytalam o lekach
ale nie na hirsutyzm. chyba. leki te zatrzymywaly miesiaczke. braly lub biora to kobiety glownie w stanach. mialy miesiaczke raz na pol roku czy raz na rok. lekarze to odradzali no ale tak strasznie nie krytykowali. ale, ale, ale!!!!! przeciez to tez jest ZABIJANIE DZIECI!!!!!!!! :D i to w dzien dziecka gadac o takich rzeczac toz to grzech nad grzechami!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska mozze to
poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
wiesz tez brałam to pod uwage i dobija mnie ta myśl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Krwawienie może być obfitsze, gdy się zażywa np.za dużo aspiryny, leków przeciwzakrzepowych.Dwa miesiące temu byłam przeziębiona i dość dużo tej aspiryny zjadłam i miałam okropnie dużą miesiączkę. Myślałam że krwotoku dostanę. Ale zaczęłam pić napar z kwiatów jasnoty białej i się wyregulowała.Jasnota reguluje obfitość miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
WłASNIE WYBóR JAK Z MIESIąCZKAMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
nie chce panikowac ale cos ostatno mam złe przeczucia i faktyczne ten wąs a te nastroje moje zmienne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
zbadaj sie ewuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na tym forum nowa - dzisiaj pierwszy dzień. Czytam niektóre wypowiedzi i \"włos mi się na ciele jeży\". Widzę , że jesteście lepiej zorientowane w lekach od większości lekarzy. Szastacie nazwami i składami jak asami z rękawa. Mam wrażenie że leki te traktujecie jak witaminy. Czy są to leki kupowane przez internet, czy zapisane przez lekarza? Mało tego lekarza specjalistę wysokiej klasy, ponieważ jest to specjalizacja mało popularna, bardzo zawężona - nie tak dochodowa jak zwykła ginekologia - a z waszych postów można zrozumieć, że idziecie do wiejskiego felczera, który na wasze zawołanie przepisuje lek, o którym nie ma zielonego pojecia. Nadmierne owłosienie to nie jest powód do szprycowania się mieszankami hormonów, leków i innych specyfików. Czy z powodu zwiększonej ilości włosów na ciele można ryzykować swoje zdrowie a w konsekwencji życie? Gdyby wczytał się w to forum ktoś chory na raka czyli naprawdę chory, ozdrowiałby ze zdumienia albo zmarł ze śmiechu. Czy świadome ryzykowanie życiem własnego jeszcze nienarodzonego, pozostającego w planach dziecka jest tego warte. Czy kobiety uzależnione od facetów - sądząc po opisie - bufonów- będą zawsze myślały ich kategoriami? Kobiety weźcie się w garść. Zamiast rozczulać się nad sobą i biadolić - depilatory w garść i do dzieła. A te z was, które zatraciły hierarchię wartości, może zamiast do ginekologa udałyby się do psychologa, ponieważ na niską samoocenę i brak celów w życiu tabletki hormonalne nie pomogą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda to chyba nie czai nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myliłam się jednak że chimerka to wieśniaczka. Nie cierpię takich ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też przykro czytać te głupoty, to forum jest do dupy!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
Depressif ma racje to czemu SIE MAGDA LECZYSZ SKORO TO TYLKO WłOSY.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
depressif ja trzymam za ciebie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
...taka smutna noc znalazałam fajną pisenke od Anity Lipnickej w sam raz na mój nastrój eh cały dzień na marne depilowałm nogi a tu juz czuje że kłują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
nie lam sie ewuska chyba bardzo to przezywasz... a twój facet pewnie kocha cie taka jak jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
depresif ja biorę Yasmin, lepszą i nowocześniejszą od Diane. Bede ją jeszcze brać tylko pięc miesięcy. Pózniej przechodze na leki wywołujące owulację bo jej nie mam i takie które mają mi zwiększyć poziom progesteronu gdyż mam go za mało. Za dwa miesiące mam zbadać sobie poziom testosteronu czy spadł a nawet jak nie to mam odstsawić Yasmin po pół roku. Ten cały finasteryd jak podają transseksualistom bo ktoś tu o tym pisał to najprawdopodobniej zahamowuje miesiączkę a niestety jak jej nie ma to patologia. Nawet antyki się odstawia aby co miesiąc wywołać sztuczne krawienia. Wyjątkiem gdzie dobrze jest ze okresu nie ma jest endometrioza gdzie podaje się zastrzyk z Depo-provery aby okres zanikł bo wtedy goją się ogniska zapalne endo.Osoby które zmieniają płeć dzieci nigdy mieć nie beda. Co do tego czy Wybór moze urodzić dziewczynkę zdrową. Trochę chore to gadanie. Płeć mozna określić dopiero w 21/22 tygodniu i co jak bedzie chłopiec to usunie? i jak się sytuacja powtórzy to ile tych aborcji co?Poza tym nie wiem czy wiecie ale jak się jest w ciąży z chłopcem to w pewnym momencie jądra chłopczyka zaczynają produkować w małych ilościach test i to jest trochę odczuwalne dla matki. Ja ma hiperandrogenizaję ze względu na PCOS, gdybym nie miała to bym była zdrowa. Moja doktor mówi ze nawet Androcurem i Diane nie mozna za bardzo szafować, trzeba miec naprawde złe wyniki lub początkujące guzy jajnika które testosteron produkują w nadmiernych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
może macie racje dziewczynki moze nie ma sie co łamać tylko czasami wracam myślami do czasów jak nie było włosów i tak czasem żal sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
moja mama ma endometrioze i bierze provere i ma miesiaczki, po to ja bierze bo endometrium narasta wiec trzeba je złuszczyc, a nie na odwrót! przy finasterydzie tez bierze sie anty na wyregulowanie cykli, tak czytałam na forum trans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczyłam się diane35 przez rok ale tylko cea mi się po nim poprawiła, więc uznałam że nie ma sensu. Kiedy 3 lata temu robiłam badania wyszedł mi trochę podwyższony androstendion i trochę za niski progesteron. Pani doktor uznała że progesteronem będziemy się martwić w wypadku ciąży, co jak się ostatnio dowiedziałam też może mieć wpływ na owłosienie. Więc być może nie ma sensu obniżanie androgenów skoro może to wszystko przez progesteron, ale oczywiście nikt tego nie potraktuje poważnie. Teraz biorę Prosterol na własną rękę, to lek ziołowy na prostatę który obniża poziom androgenów link http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=21169395&a=21173448, biorę go dopiero od tygodnia więc jeszcze nie mogę stwierdzić rezultatów. Do tego używam żelu z myriceliną pollena aroma link http://laboratoriumurody.pl/forum/myricelina,t1184.html, i też mam nadzieję że zadziała. U mnie problem nie jest tak nasilony, a poza tym włosy bardzo się osłabiły przez depilację pastą cukrową i olej z krokosz, ale dla mnie to nie jest wystarczający efekt,, a do tego te blizny, horror!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
a wybór wybierze płec dziecka, aska ty chyba nie masz hirsutyzmu tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
i co nie zarosłas jak odstawiłas diane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
a moge wiedziec jak nasilony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×