Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość też Gosia
hej dziewczny! prosze napiszcie mi gdzie moge kupic wode utl.12% bo w moim miateczku w aptece pani powiedziala,ze takiej nie ma:/ a jeszcze powiedzcie czy rozjaśniając je wodą utl. one rosną?? Czekam na wase odpowiedzi z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra (cioteczna) pracuje w aptece i powiedziała że rzeczywiście takiej wody nie ma do kupienia ale można ją zrobić samemu. Jednak ostrzegła mnie że używając takiej wody można zrobić sobie dużą krzywdę bo ma bardzo silne działanie. W aptece dostępna jest woda (chyba, bo nie pytałam) tylko 2% i 3 % ale i jej nie należy nadużywać. Dziewczyny pisały coś o gotowych rozjaśniaczach - może one są bezpieczniejsze? Osobiście mam dużo wątpliwości bo przecież ich głów. składnikiem jest wysoko % woda utleniona....Sama chcę spróbować ale boję się że zabiegi nie przyniosą oczekiwanych efektów a dojdą kłopoty ze skórą :-( Błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacosta19
Dziewczyny tą wodę utlenioną 12% można kupić na allegro za jakieś 5,99 zł . Tam wszystko pisze jak sie jej uzywa i jak działa . Wejdzcie na dział "golenie i depilacja" i poszukajcie . Powinno jeszcze być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacosta19
Dokładniej to ta woda się nazywa LEO ACTIV . jest to woda utleniona w kremie ze środkami pielęgnacyjnymi 12 % ma 100 ml i kosztuje 5,99 . Sprzedaje ją Natala84 ( ale jej teraz reklame zrobiłam ! ) . Może warto wypróbować ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Gosia
Dziewczyny, ale w ksiązce dla kosmetyczek wyczytałam,że wode utl. mozna stosowac i po jakims czase wloski sie wykruszają... nic nie bylo o tym,ze jest szkodliwe... chociaz na mojej piersi(bo tu stosuje wode utl.) pojawił sie rozstęp... nie wiem czego jest on przyczyną... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosia! Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale rozstęp który zauważyłaś raczej nie powstał na skutek stosowania wody utlenionej - przyczyny są pewnie inne... Pisząc o szkodliwości wody utlenionej miałam na myśli podrażnienia - a nawet zmiany skórne. Ja np. mam bardzo wrażliwą skórę i muszę starannie dobierać kosmetyki. No a woda utleniona to jak by nie było - chemia. Znam też historie dziewczyn które poparzyły sobie skórę podczas farbowania włosów na głowie (oczywiście zapewne nieumiejętnie używały specyfiku). Nie chcę Cię Gosiu zniechęcać opisując te historie bo ja sama myślę żeby spróbować no i napawają optymizmem opisy dziewczyn, które z powodzeniem stosują wodę. Faktem jest jednak to że woda utleniona nie usuwa włosów trwale - cebulki po jakimś czasie się regenerują i odrastają :-( Ciekawa jestem Gosiu czy zauważyłaś u siebie jakieś zmiany po stosowaniu wody jak wcześniej pisałaś. Czy włosy faktycznie się wykruszają? czy rosną słabsze? Serdecznie pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a24
Polecam preparat do rozjaśniania włosów na twarzy Sally Hasen do kupienia w dużych drogeriach za 39 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Sylwia
Hejka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Sylwia
Czy wychodzicie na plażę z tym menkamentem bo ja sie bardzo tego wstydzę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtt
też mam ten problem, u mnie przejawia sięon następująco:ogólnie mam gęste, mocne i ciemne włosy najgorsza jest broda, wyrywam wloski penseta, ale odrastaja przeciez, poza tym mam jasne delikatne wlosy na policzkach,a le ich nie czuc nawet, wasik tez mam taki,ze nie rzuca mi sie w oczy i nic z nim nie robie nogi depiluje depilatorem o dparu lat, czasem tlyko jak mi sie nie chce albo nie mam czasu to maszynka i widze,ze wlosy odrastaja slabsze, jasniejsze i jest ich coraz mniej, wystarczy mi jedna depilacja na 2-3 tygodnie, oslabiaja mie troche wlosy na udach-sa slabsze niz na lydkach,ale sa - z przodu depiluje cale uda, z tylu tak gdzies do polowy, bo wyzej mam jasne i dosyc delikatne owlosienie łonowe oczywiśćie bujne bardzo, jak wydepiluje depilatorem to mam spokój na jakieś 1,5 tygodnia, po masaynce niestety odrastaja szybko i kiepsko to wyglada mam tez taką smużkę przez środek brzucha aż do piersi, dd dołu do pępka jest niestety dosyc ciemnawa i nie wyobrazam sobie chodzenia w spodniach bardzo niskich, od pępka po piersi jest jasna i wida cja w sumie z blika, al eczuje ten meszek i mam dyskomfort rosną mi tez pojedyncze włoski wokól sutków, wyrywam je pensetą na rekach mam wlosy dosyc długie i ciemnawe,ale jakos okropnie to nie wyglada, nic z nimi nie robie aha i ma jeszcze wlosy na placahc stop, to wyglada kiepsko, zwlaszcza,ze nawet jak wyrwe to i tak sa takie ciemne kropki ogólnie mam potezny kompleks z tego powodu, głównie brody mojemy facetowi to nie przeszkadza, tych na udach czy bzuchu to chyba nie zauwaza nawet, nie romzawialam z nim szczególowo o tym, powiedzialam tylko kiedys,ze jak bede miala lase na laser to sobie usune - ale nie cierpie jak mnie dotyka po twarzy mysle,ze jak sie kogos kocha to taka wada nie gra roli, na poczatku zwiazki(a jestesmy razem 5 lat) bardzo sie balam,ze cos zauwazy, staralam sie nie dopuszczac do sytuacji,zeby np. piescil moje piersi, ale teraz juz mi przeszlo i sie tym az tak nie przejmuje sa sytuacje kiedy po pieszczotach piersi zaplacze mu sie jakis wlos do buzi i nic sie nie dzieje, nastepnym razem tez mnie piesci ale nie wyobrazam sobie absolutnie sexu z innym facetem, wstydzilabym sie rozebrac przy innym, jestem z tym swoim mimo,ze dos iebie nie pasujemy moze po czesci dlatego,ze on mnie akceptuje z ta moja wada troche mi ulzylo,ze jest tak duzo kobiet z tym problemem, najgorsze jest jednak to,ze po przeczytaniu wpisow doszlam do wniosku,ze nie ma na te przypadlosc zadnej metody, myslalam,ze laser pomaga, nawet odkladam,ale czytam,ze niestety nie pomaga - okropnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblus
a czy od tabletek antykoncepcyjnych mozna nabawic sie nadmiernego owłosienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtt
ja zaczelam miec problemy zanim zaczelam brac tabletki biore 4 lata i nie sadze,zeby to mialo jakies znaczenie, ale moze to po prostu zalezy od organizmu podobno od tabletek tez mozna przytyc, a ja nie przytylam wcale, wrecz schudlam od czestego bzykania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: Smutna Sylwia :-) PLAŻA...... hmmmmm słowo znane ze słownika, widokówek i dzieciństwa. Chyba jeszcze nikt nie wymyślił takiego kostiumu kąpielowego żeby zakrywał moje obolałe ciało po depilacji i dawał poczucie bezpieczeństwa. W grę wchodzi tylko strój nurka, no ale to zapewne budziło by podejrzenia plażowiczów ;-) Wiesz, w mojej szafie nawet ciuchów typu sukienka, spódnica, krótkie spodenki czy bluzka na ramiączka nie znajdziesz :-( W lato chodzę zapięta po szyję i z niecierpliwością oczekuję zimy. Ale co tam, do morza mam daleko więc czego oczy nie widzą tego duszy nie żal :-) Do: mtt :-) Znakomicie Cię rozumiem. Ja na codzień jestem pogodna, uśmiechnięta i zawsze pocieszam innych w bardziej błahych sprawach a sama... ryczę po nocach. Jest mi tym bardziej ciężko bo nikomu o tym nie mówię tylko duszę w sobie...Ale- czasami tak sobie myślę że Góra dała mi te włosy po coś - tak się pocieszam. Może to głupie ale pomaga. Pamiętacie taki \"Olej Lorenza\" z Susan Sarandon? Ten chłopiec zachorował na nieuleczalną chorobę mózgu, nie było dla niego ratunku a jednak zdarzył się cud. Jego zdesperowany ojciec wynalazł lek i tym samym uratował wiele innych dzieci u których wykryto chorobę! Ten człowiek odkrył w sobie talenty i możliwości o których by pewnie nigdy się nie dowiedział gdyby nie choroba syna. Może i my mamy taką misję do spełnienia ;-) Może zostałyśmy wybrane bo Góra w nas wierzy, mamy możliwości o których nie wiemy a te włosy mają nam to uświadomić? Ehhhh....tak sobie głośno pomyślałam :-) Pozdrawiam Was wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka223
Nie mam problemów z nadmiernym owłosieniem, ale wstyd mi za te "normalne" dziewczyny, aż mi sie wierzyć nie chce że ludzie mogą być tak okrutni w cywilizowanym świecie. Miałam koleżankę w LO, która chorowała na hirsutyzm i kumplowałyśmy się w sumie w 6 dziewczyn i żadna, przenigdy nie dała jej do zrozumienia że jest gorsza, ani ona nie dała np mnie do zrozumienia ze ja jestem gorsza bo np. mam tradzik. Zyczę wam spotkania na swej drodze samych życzliwych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieczka
Ponette jejku bidulko nie martw sie tak bardzo ja mam hirsutyzm 6 lat i wygladam jak małpka a mimio to chodze w spodniczkach jestem gruba i mam kupe rozstepow swiat jest piekny nawet jesli masz wloski uszka do gory zycie ejst jedno i trzeba je wykorzystac!!!!!a powiem Ci jaki mam sposobn aotoz przed kazdym latem fudnuje sobie laserek i dam se glowe obciac ze i tobie pomozw!!nie mowie na dluzsza mete ale na 2 miesiace spokounie nie zarosniesz a jesli juz to jak ogolisz sie to nie ebdzie ich tak widac jak zawsze i nie bedzie chrostek szczerze zbieramn na to caly rok:(i po 5 laserkach widze duzo mniej wloskow:)wic pozdrawiam i zycze powadzenia z walka o piekne ciało!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtt
do kasieczki a możesz podać z jakiego lasera korzystasz i ewentualnie namiar na gabinet, jesli jest w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,macie jakieś sposoby na usuwanie włosów z piersi oraz z przestrzeni między nimi? Najgorszy jest u mnie właśnie ten obszar między piersami, bo włosy rosną mi tam bardzo długie i ciemne..Może i są delikatne w dotyku,jednak widać je bardzo dokładnie z powodu długości i koloru..No i sa też niestety bardzo gęste :/ Plastry odpadają,już próbowalam i zawsze miałam po nich wysypkę - czerwone krostki, które się długo nie chciały goić. Golenie wiadomo,ze odpada, krem do depilacji tak samo:( Czy jest jeszcze jakiś sposób na pozbywanie się tych włochów, który nie sprawi,że będą odrastać grubsze i mocniejsze? Podobno sa jakieś preparaty z Sally Hansen. Korzystał już ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlochata123
Hej dziewczyny.ja tez mam problem z nadmiernym owlosieniem.Badalam poziom hormonow i sa ok, ale nadmiar wlosow mam.Czy znacie jakis sposob na pozbycie sie wlosow z linii bikini a naprawde to pas bikini bo wlosow mam naprawde duzo. Mam straszna depreche, marze o wyjsciu na basen, latem na plaze ale jak z takim owlosieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaaa
mam problemy z hormonami i nie potrafie juz na siebie patrzec wszedzie sa czarne wloski nawet na szyji, brodzie, brzuchu ostatnio zauwazylam na tylku nie wiem co robic, chcialabym zrobic sobie operacje laserowa usuwania tych wlosow ale nie wiem czy to mozliwe?????? szyja, tylek, brzuch boze pomocy i czuje sie jak facet 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka21
Czesc Kobietki czytam to nasze forum od dluzszego czasu,kawalek po kawaleczku,ale przyznam szczerze,ze calego nie przestudiowalam.Znalazlam sie tu oczywiscie z wiadomego powodu i w koncu postanowilam sie ujawnic:)Ja z problemem owlosienia borykam sie,rzec moge od niepamietnych czasow,bo nie potrafie tak jak wiele z Was okreslic,kiedy zaczely pojawiac mi sie te okropne keratynowe wypustki.Wlosy mam wszedzie i to w duzej ilosci.Nogi-lydki i uda,twarz,rece,brzuch,plecy w mniejszej ilosci,posladki,to chyba juz wszystkie czesci,ktore w ogole posiada czlowiek.Etapy przechodzilam rozne od depresji do chwilego,bardzo chwilowego pogodzenia sie z przytlaczajacym faktem,jak same piszecie najgorszy jest okres wakacji,opalonych pan i odslonietych nagich,gladziutkich cial,w momencie kiedy dla nas wlozenie krotszej spodniczki staje sie czesto wielkim klopotem.Oczywiscie nie naleze do grona feministek,ktore czesto odrzucaja ewentualnosc pozbywania sie owlosienia,a jestem zwolenniczka niszczenia tej okropnej przypadlosci.Najchetniej oczywiscie poddalabym sie zabiegowi permanentnego usuniecia owlosienia,ale to m.in to forum daje jasny obraz tego,ze o taki trudno.Ja sama oczywiscie depiluje nozki,ale tylko do kolan,reszte najczesciej usuwam kremem do depilacji,aczkolwiek nie "bierze"on wszystkiego i wcale mu sie nie dziwie tyle tego jest,rece depiluje juz dluzszy czas i musze przyznac,ze sa rezultaty,ewentualnie rozjasniam najtanszym rozjasniaczem z Joanny(moim skromnym zdaniem najlepszy,aczkolwiek nie stosowalam Sally Hansen)kolobrodawek usuwam peseta,a pomiedzy piersiami rowniez rozjasniam,na brzuszku raczej nie usuwam,chyba ze najdzie mnie nieodparta pokusa zalozenia biodrowek i pokazania zgrabnego,tego mi nie mozna zarzucic;),brzucha,ktory depiluje,a reszte mniejszych rozjasniam,na twarzy brwi w porzadku,chyba ze odrastaja,wtedy czasami mam problem z wyrwaniem,brodka rozjasnianie,wasiki najpierw rozjasniam, pozniej wyrywam,nawet jesli jakis zostanie,to jasniejszy:)Myslalam,ze zaczne odkladac na laser,ale jak widze to zadna gwarancja:/Ja ostatnio bylam po raz pierwszy u ginekologa,do ktorego mimo swojego wieku 21 lat balam sie isc z wiadomych przyczyn-ogromnego skrepowania,ale w koncu stwierdzilam,ze wiele dziedzin mi to dezorganizuje,ale dbalosci o zdrowie nie moze.Ginekolog stwierdzil,ze patrzac na moja urode hiszpanska,jak stwierdzil,to tlumaczy moja przypadlosc,ale w czasie badania zorientowal sie,ze to nie kilka marnych wloskow,o ktore zawracalam mu glowe.Wypisal mi skierowania na hormony,ale wielkich nadziei sobie nie robie,bo nawet jesli to taka kuracja hormonalna niesie ze soba wiele powiklan,uff zawialo pesymizmem:)Dla wszystkich zainteresownych dostalam skierowanie na:FSH,LH,E2(z dolnym indeksem),PRL,testosteron,progesteron i mam to wykonac w 19 dniu cyklu na moj co 24-25 dni cykl miesiaczki.W mojej miejscowosci okreslenie w/w hormonow to koszt ok.150 zlotych.Mozna by o tym problemie pisac epopeje,powiem tylko jeszcze ze ciesze sie,ze do Was dotarlam i ze wiem,ze ten problem wplynal na to jaka jestem,na to ze potrafie patrzec na otaczajacy mnie swiat sercem,nie tylko oczyma i ze jestem na wiele rzeczy wrazliwsza etc.pozdrowienia dla wszystkich moich kobietek-wielki buziaczek:)Niech nasz forum kwitnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe osoby! Dziewczyny te wlochy to straszny problem i czasochlonny bo ile sie trzeba nasiedziec przed lustrem aby doprowwadzic twarz do jakotakiej kultury ja teraz mialabym ochote poleciec do sklepu ale najpierw musze sie wyskubac wiec godzina w plecy! Nie dajcie sie jednak zwariowac ,zamknac w domu,pozbawic przyjemnosci i podstawa jest wyrozumialy i madry partner ktory nas kocha za to kim jestesmy! Ja nie przejmuje sie plazowaniem ,wygole sie ile mozna a ze widac odrosty-no widac tak samo jak u innych okropne krosty ,pryszcze czy łuszczyce na calym ciele czy zwisajace fałdy tłuszczu czy inne defekty-plaza jest tego najlepszynm przykladem ,cala gama defektow Trzeba to zaakceptowac i cieszyc sie zyciem!Bardziej mi przeszkadza nadwaga ,brzuch ktorey ciezko zrzucic ,blada skora i zbyt duzy biust ktory dodaje mi optycznie tuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta owlosiona
Tyle razy zastanawiałam sie dlaczego? dlaczego nie moge założyć spódniczki dlaczego co dwa dni muszę golić nogi tfu zeby tylko nogi uda pupe wzgórek łonowy wyrywac włoski na brodzie dlaczego nie mam wlosow na glowie czemu lysieje jak facet i czemu na czubku glowy wlosy mi wypadaja i mam ich coraz mniej czemu nie moge schudnac (choc raz mi sie udalo 25 kg w ciagu 3 miesiecy cwiczeniami i nie jedzeniem slodyczy i chipsow i tego co zakazane ) ale nie o schudnieciu tu chcialam pisac choc to czesciowo wiaze sie z moja tarczyca ktora lekarz kazal mi zbadac (ale hormony sa w porzadku ehh ) ... pytalam sie lekarzy tak 3 -4 lata temu i nigdy nie dostalam konkretnej odpowiedzi zarówno od ginekologa endokrynologa jak i dermatologa... polecono mi Diane-35.... zazywalam przez...rok wloski nie zniknely nawet na cm a potem .... o malo nie przejechalam sie na tamten swiat.. po Diane powstala zakrzepica i zatorowosc płuc (radze sprawdzic w goglach ) dziewczyny powstal mi po tym leku o wiele gorszy problem niz wloski ktore mozna wydepilowac... skutkiem tego bylo zazywanie przez dwa lata acenocumarolu (czyt. google :P) depresja po szpitalna 3 tygodnie walczenia o zycie pod heparyna(czyt. google :P) sprawdzanie poziomu krzepniecia krwi poziomu INR D-dimerow (czyt google :P)ehhh teraz jestem po chorobie ok 2 lata powiedzmy ze wszystko wrocilo do normy oprocz tego ze w wyniku stosowania Diane do konca zycia nie moge brac ZADNYCH srodkow zawierajacych hormony .. do konca zycia zyje w strachu czy to chorobsko mi nie wroci ... nie wiem czy bede mogla miec dzieci :( mam 28 lat... zmienilam lekarzy od 2 lecze sie u wspanialego ginekologa mam najwspanialszego dermatologa lekarzy ktorzy uratowali mi zycie... a hirsutyzm hmmm ginekolog powiedzial ze nawet hormony na to nie pomoga .. to kwestia kosmetyczna.... dotarlo do mnie teraz stracilabym zycie przez glupie wloski .... zaakceptowalam je musze je zaakceptowac .. ja wiem ze to ciezkie golic sie co dwa dni zeby bylo gladko dam Wam moj przepis na zycie ktore moze i nie ulatwia ale pomaga... po pierwsze slonce lub solarium ale nie czesto .... tak by po goleniu lub depilowaniu depilatorem nie zostaly kropeczki (mi pomaga pomimo ze moj dermatolog zabrania mi czesto chodzic staram sie chodzic raz w tygodniu ) co mycie peeling do ciala szoruje nozki jak warjatka zeby kropeczki zniknely i znikaja :)) owszem jak przychodzi okres jest ich wiecej ale daje sobie z tym rady nie zameczam sie jak kiedys nie mysle o nich staram sie nie myslec ... na wloski na glowie dostalam od dermatologa lek do wcierania( jestem w fazie testowania jak pomoze a za miesiac maja byc widoczne efekty dam znac :) ) wloski na brodzie wyrywam pincetka siostra mi pomaga :) ... gole nozki i cala reszte raz w tygodniu ( nie mam duzo wlosow pomiedzy piersiami i na plecach ale jest ich od metra na pupie i na nozkach i na brzuszku ).. ja wiem ze wszyskie chcemy byc atrakcyjne dla swoich facetow ale jak nie porozmawiamy o tym z facetem swoim to bedziemy dalej sie dolowac i zastanawiac : a co bedzie jak On odkryje... ja swojemu Mezowi powiedzialam o tym ... jak sie czuje z tym jak mnie to boli ze nie moge sie do Niego przytulic bo Go drapie.... bo mnie sie wydaje ze drapie... On o tym wie i tylko czekal az JA zaczne ten temat... ciezko bylo uwierzcie plakalam jak bóbr pomiedzy szlochem a slowami powiedzialam Mu o tym (nawet teraz placze :( ) ... powiedzial mi tak : dla mnie jestes atrakcyjna kobietka jezeli to dla Ciebie Malutka jest problem to rob tak zebys Ty sie czula usatysfakcjonowana i nie skrepowana przy mnie ....o dziwo(na tamten cza stak myslalam :) ) kocha mnei nadal a ja myslalam ze ze mna zerwie ze mnie zostawi a On kocha mnei bardziej bo powierzylam Mu swoja tajemnice zycia... po tych slowach nawet czasami zdarza mi sie ze poloze sie kolo Niego z nieogolonymi nogami hihi i dalej mnie dotyka :O .. ja wiem ze to zalezy od faceta i od Jego podejscia ale kurcze jak ktos kocha to chyba nasze wloski nie powinny zostac wysmiane tylko powinnismy na ten temat pogadac w zwiazku .. nie kazdy jest idealem kobietki... My z wlasnej strony mozemy zadbac o siebie a w szczegolnosci o swoja psychike bo ona jest tu najwazniejsza... ja staram sie akceptowac moje owlosienie na tyle ile moge...ja staram sie dbac o siebie golic nozki wyrywac wloski ... ale najwazniejsze jest to zeby nie warjowac zeby nie dac sie przez takie cos doprowadzic do depresji .... albo do przejscia na tamten swiat ..... nie dajcie sie dziewczyny stlamsic przez jakies wloski ktore mozna ogolic.... moze i splycilam ten temat wiem na pewno tak zrobilam ale chcialam Wam pokazac ze wazne jest zaakceptowanie siebie i do czego moze doprowadzic zazywanie Diane..... to jest bardzo silny lek hormonalny i przy nim powinno sie robic badania na krzepliwosc krwi przynajmniej raz w miesiacu a jak ktos ( tak jak ja o czym nie wiedzialam wczesniej ) ma predyspozycje do powstawania zakrzepow i problemy z ukladem krwionosnym radze nie zazywajcie tego leku lub po prostu wypytajcie sie dokladnie ginekologa bo nie ma leku na hirsutyzm ......jak ktora z Was chcialaby wiecej sie dowiedziec lub pogadac ot tak zapraszam na gg 9532487.... Pozdrawiam cieplutko .... :) i nie dajcie sie stlamsic przez nas same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarak
hej dziewczyny mam do was pytanie. Czy jesli hormony-tab. antykoncepcyjne hamowały by wzrost owłosienia zdolne były byście brac je całe zycie? Nie przeraża was toksycznośc tych srodków....bo mnie bardzo....ale one mi pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta woda jest jeszcze na allegro, przed chwilką zakupiłam :) Mogę Wam powiedzieć, że ostatnio stosuję pastę cukrową. Wydepilowałam nią ręce i jest ok. Miałam małe podrażnienie, ale po 2 dniach zeszło, a gładkie łapki są nadal :) Do nóg używam depilatora, na brzuch też, bo niestety cały mam pokryty ciemnym meszkiem :( No ale teraz na brzuch, pośladki i dół pleców chcę tą wodą spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka21
Czy ktos ma juz jakies doswiadczenia ze Skin Doctors??jak pewnie kazda z nas sceptycznie podchodze do tego typu specyfikow:/nie trzeba chyba pisac dlaczego,bo pewnie tez prawie kazda z nas taki super-extra 100% produkt w reku miala,a wlosy jak rosly tak rosna:/ale jesli to naprawde dziala,o warto sprobowac:)przekonac moze to,ze zostal wyprodukowany w USA(jesli to prawda;p)moja przyjaciolka,jest w Stanach i poddaje sie depilacji,ktora usuwa owlosnienie na pol roku,z tym ze ona nie ma jakis anomalii,ale to przynajmniej pozwala mi wierzyc,ze Amerykanie potrafia temu zaradzic-duza buzka dla wszystkich moich kobietek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto owlosiona>>>>> ja tez mialam diane 35 -zero poprawy z wlochami,dostalam ja bez zadnych badan hormonolnych ,po dwoch latach odstawilam bo zle sie czulam -pierwszy atak nerwicy -paniki!nie wiem czy to od diane ale mogkla sie przyczynic bo jak sie zastanowic glebiej to mialam depresje na jakis czas przed atakiem ,moje badania na krzepliwosc zrobione juz dosc dlugo po odstawieniu byly w gornej granicy ,wtedy dowiedzialam sie ze to lek starej generacji i ma liczne skutki uboczne -zaburzenia krzepliwosci (Ty sie bolesnie przekonalas) depresje!Mam wrazenie ,ze jakbym pobralla je dluzej to mogloby sie zle skonczyc ,bo oczywiscie po ataku paniki zaczelam wedrowke po lekarzach i ginekolog nie widziala problemu aby diane dalej brac natowiast kardiolog widzac moje sensacje z sercem kazal natychmast odstawic gdyz to on moze zaburzyl uklad naczyniowo -sercowy!Diane to syf a ciagle czytam ze zapisuje sie je mlodym dziewczyna na wlosy i o zgrozo na tradzik! Ja juz nigdy nie wezme hormonow -jeszcze dlugo moj organizm dochodzil do siebie,mialam czyszczenie macicy bo sie wszystko rozregulowalo.bylo to 7-8 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje wlosy sa naszym problemem ktory czesto zaslania nam logiczne myslenie tzn.dolujemy sie niepotrzebnie!mamy wspanialych partnerow dla ktorych to jest mniejszy problem niz dla nas samych(wiem ze nie u wszystkich tak jest),moj maz nie widzi problemu ,sam namawia mnie na laser jak slyszy czasem jak narzekam na twarz siedzac przed lusterem-bardziej go smuci ,ze sie z tym mecze niz ,ze to mam .....tez gole nogi ale niesystematycznie zwlaszcza jak lato mija i nie mam oporow przed mezem aby sie pokazac -sypiam wylacznie w koszuli nocnej ,na piersiach tez mam ich sporo i pojedyncze miedzy ale to mojemu slubnemu nie przeszkadaz a aby je piescic i wogole -wspanialy facet ,zycze wszystkim takiego.TTak naprawde to jedynie przypominam sobie o tym problemie (zwlaszcza twarz) jak ktos obcy na ulicy czy sklepie sie zapatrzy ...bo nawet wyrywajac i tuszujac pudrem sa slady widoczne-tak jak mowie przypominaja mi o tym jedynie czasem spojrzenia obcych Ja juz mam wlochy od 20 latt wiec przywyklam dzieki napewno akceptacji mojego meza i gdybym miala wybierac miedzy innymi problemami to akurat wlosy najmniej mi przeszkadzaja Ktos sie pytal czy bralabym hormony do konca zycia gdyby pomagaly kosztem innych organow-NIGDY W ZYCIU!ale mysle ,ze jakby kobiecie wyszly klopoty zdrowotne przy hormonach (tak ja przy diene35) to to kazda bez watpliwosci by rzucila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna_ja
A ja juz pisałam i nikt mi nie odpowiedział. Mam 14 lat i wiem że to młodzienczy wiek, ale na brzuchhu widze pasek włosków - taki meszek. i nieby to nie uzo ale na mojej brodce pojawil sie ciemny wlosek, czy to oznacza ze jak dorosne to tez bede miala taki problem z wlosami czy one np. mopga sie zetrzec? ODPOWIEDZCIE PLISS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka21
do smutna_ja jestes mlodziutka i czesto wlasnie w takim okresie pojawiaja sie symptomy tej nieestetycznej przypadlosci i moze byc juz tak,ze ten wzrost zatrzyma Ci sie na takim poziomie jaki masz w tej chwili,albo...niestety posunie sie dalej,o wycieraniu raczej nie slyszalam,bo wloski maja jednak stabilna budowe i wycieraja sie,jesli,to po laaatach,ale moze jest ktos z takim doswiadczeniem i ja zwyczajnie sie myle,ale tak na pocieszenie mam zywy przyklad- wlasnie w tym wieku co Ty,moja kolezanka(w tej chwili ma 20l) zaczela sie borykac z tym problemem i u niej po prostu stanelo w miejscu:)czego i Tobie zycze-buzka wielka dla wszystkich forowiczek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×