Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Po prostu nie wierzę
Co za bałwan!!!!!! Zostawić dziewczynę bo ma włosy na ciele???????? To chyba najgłupszy argument jaki w życiu słyszałam. Widać co z ciebie za dupek - nawet jeśli próbujesz ratować swoją reputację podkreślając walory jej serca. Czy ty pomyślałeś jak Ona musi cierpieć bo ma tę przypadłość? Ile musi się nagimnastykować byś mógł swobodnie gładzić jej ciało? Echhh, nie będę więcej pisać - ta dziewczyna nie jest ciebie warta. Jestem pewna że znajdzie kogoś kto doceni jej wnętrze i nie będzie z obrzydzeniem patrzeć na pięć włosów więcej na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak54
piszesz tak bo na to chorujesz, czytalem watek - macie kompleksy, tez bym mial to normalne, ludzkie. Ale przekazywac tego dalej nie mozna po co ktos ma cierpierc, dziecko ktore ona chce...jakby nie chciala dzieci to nie ma problemu dla mnie. A to moze byc dziedziczne. To jak z tymi otylymi matkami - ida w markecie z corka, rownie coby nie mowic tlusta i brzydka :( czemu one to robia wlasnym dzieciom...? Prosilem o opinie tylko no ale nic. Zapytam dermatologow w takim razie. Pytalem tylko czy kobieta moze miec takie wloski i nie chorowac na h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombina
coza idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak54
dziekuje w takim razie za cieple przyjecie. Kazda tu pisze ile ja to kosztuje, wspolczuje ale pewnie dzieci chcecie miec, oby bez tego. Ja akurat nikogo krzywdzic nie chce. Jesli nasze drogi sie rozejda to zrobie delikatnie. Hirusutyzm nie bedzie glownym powodem, jest jeszcze kilka innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak54
Napiszcie mi tylko, bardzo prosze czy tez macie ciezkie krawienia miesieczne, bol, silne zmeczenie, sennosc? Czy to idzie w parze z h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Do faceta>z Twojego pierwszego wpisu wynikalo ,ze chcesz zerwac z dziewczyna ze wzgledu na owlosienie ,teraz dokladasz inne powody stad ataki na Ciebie,zdecyduj sie .... Wiesz facet to wcale nie jest tak jak myslisz mam znajoma z silnym owlosieniem a jej corka jest glaciutka jak pupcia niemowlaka -przynajmniej na twarzy nie wiem jak np.z nogami ....ja mam problem a moja nastoletnia corka poki co nie ,moja mama jest glaciutka wszedzie nawet nogi i moja siostra tez a skad mam ja? wiec widzisz ,ze nie zawsze sie to dziedziczy.....,nogi to wiekszosc kobiet ma owlosione bo majac nawet maly meszek zaczynaja golic aby byly calkiem gladkie no i wtedy wlochy sie roznosza i staja grube.... Czesto wlosy u kobiet pojawiaja sie w wieku dojrzalym albo po porodzie w wyniku zmian hormonalnych...albo przed menopauza w wieku 40 lat-wtedy tez bys zostawil swoja milosc bo nagle po latach głsadkich nóżek pojawilo sie owlosienie? Odpowiadajac dalej>mam normalne miesiaczki czyli bezbolesne ale tak co 40-50 dni -takie anomalie w zwiazku z hirsutyzmem u mnie a u innych nie wiem...czesto hirsutyzm utrudnia zajscie w ciaze i bywaja cykle bezowulacyjne.... Skoro masz takie watpliwosci to faktycznie rozstan sie teraz inim zranisz ja jeszcze bardziej w przyszlosci,jak widac nic nie wart jest Wasz zawiazek ,moj maz zmal mnie od "mlodych" lat znal moj problem wlosow i nie wahal sie byc ze mna ....juz 20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
do chlopaka >>>>>>mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga...
Witam wszystkich :) Niestety przeczytanie 40 stron topicu jest raczej niemożliwe, dlatego mogę się powtórzyc, z góry przepraszam. Na szczęscie nie mam hirsutyzmu choć swego czasu miałam podejrzenia o tą chorobę, ostatecznie okazało się ze to tatuś za sprawą genów przekazał mi swe silne owłosienie w spadku :) No podobnie jak Wy walczę z owłosieniem ciała, i współczuję osobom dotkniętym tą chorobą. Włosy na rękach i nogach pomijam, bo z nimi każda dziewczyna musi się zmagać, natomiast jestem silną brunetką i ciemny meszek pokrywa moje ciałko ;) Nie będę pisać jak z tym walczę, bo pewnie same macie najlepsze sposoby przetestowane przez siebie, powiem tylko tyle że goleniu mówię stanowcze nie. Być moze trochę odbiegnę od tematu ale zastanawiający jest fakt co się wyrabia z naszym chorym społeczeństwem. Kult gładkiego idealnego ciała przekracza już granice normy, i choć nie jestem zwolenniczką kobiet, które ze swoim owłosieniem nic nie robią, to wydaje mi się ze niektórzy przeszli niebezpieczną granicę. Tak jak piszecie, ja również spotkałam się z komentarzami zarówno kobiet, jak i mężczyzn "ale Ty jestes włochata, ale masz włosy tu i tam"... A kogo to za przeproszeniem obchodzi??? Denerwują mnie komentarze dziewczyn łysych jak kiełbasa świąteczna i metroseksualnych mężczyzn golących sobie plecy i dupę. Niektórzy zaczynają się zachowowac tak, jakby to nie człowiek był ważny, a gładkość jego skóry. I nie dziwi potem fakt, że osoby silniej owłosione lub dotknięte hirsutyzmem popadają w takie kompleksy, że przestają cieszyć się zyciem, a co gorsza- nienawidzą swojego ciała i boją się wchodzić w bliskie związki interpersonalne. A jeśli już ktoś uważa, że osoby z hirsutyzmem nie powinny mieć dzieci, bo przekażą im swoją "niedolę", to jak dla mnie myśli w sposób "hitlerowski" związany z eliminacją "gorszych" osobników ze społeczeństwa. I jeśli ktoś doczepi się że mam gdzieś więcej włosów, to mówię mu że kobieta tym się różni od lalki barbie, że nie jest łysa i opalona jak kurczak z Geanta. Mój chłopak kocha mnie i jeśli czasem się zdarzy, że nie wydepiluję nóg to mu to nie przeszkadza, i życzę Wam wszystkim takich facetów. Pozdrawiam dziewczyny dotknięte hirsutyzmem i mam nadzieję że nie spotkacie zbyt wielu buców którzy będą mieli czelność rzucic bezczelny kometarz. I wszystkim mocniej owłosionym mówię- nie dajmy się zwariować!! Wierzmy w siebie i swoją wartość. A ludzi patrzących na świat kategoriamy wyglądu trzeba po prostu zlać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak54
waham sie, bo ona nie walczy z owlosieniem u gory np. Nie atakujcie mnie, same sie sobie musicie nie podobac jesli wydajace krocie na lasery. Mi akurat wasy i broda u kobiety sie nie podobaja i co ja mam z tym zrobic? :( Moga ja zaakceptowac, jesli chce dzieci - niech beda idealne, najwieksze szanse na to by zyly szczesliwe a nie pol godziny dziennie tracily na wyrywanie brody i uzalaly sie nad soba, do kitu takie zycie. Rozumiecie mnei choc troche? Ta jej broda mnie kluje i nie wiem co mam z tym zrobic, moge przebolec ale co bedzie jak wlosow pojawi sie wiecej :( Starsze babcie z wasami mnie odpychaja, nie pokonam tego niestety. Same piszecie ze ukrywacie to przed waszymi facetami - duzo watkow takich jest tutaj. Dlaczego? Albo nie lubia albo sie tego wstydzicie. Nie bym sam byl chodzacym idealem!! Nie chce nikogo krzywdzic... sam chce byc szczesliwy, moze faktycznie to nie jest milosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Wiesz co chlopak nie chce mi sie z toba dyskutowac.....(kto Ci powiedzial ze my lubimy te wlochy i nic nie robimy?!) Zapros tu swoja dziewczyne a zobaczysz ,ze Twoj problem z dziewczyna zniknie -kopnie Cie w zadek i bedziesz wolny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka24
do chlopaka. życie jest dlugie. nie wiadomo co ciebie spotka w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka24
i jeszcze jedno: sądzisz, że się wspodziwalysmy co nas spotka??? Nigdy bym nie pomyslala, że bede miala taki problem. Nie bądz taki pewny, że twoje geny są takie idealne. Niektore choroby sie w czasem ujawniaja, tak jak nasza. wiec nie badz taki pewny siebie, bo to moze sie jeszcze w zyciu obrocic przeciwko tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak54
jedziecie po mnie jak po lysej kobyle a naprawde uwazam siebie za czlowieka na poziomie. Nie chce nikogo krzywdzic. ta przypadlosc moze sie pojawic w kazdym wieku? Ona jest dopiero na poczatku studiow, jest mloda. Nie uwazam ze moje geny sa idealne, nie sa. Nie uwazam ze bede ojcem tyranem - co za brednie, to samo z nazizmem. Nie chce by moje dziecko mialo kompleksy, nic milego prawda? A jednak to moze byc dziedziczne bo same pisalyscie ze mama ok ale babcia wlochata jak malpka. Jesli chcialbym dzieci to takie ktore beda szczesliwe i takiego forum w zyicu nie odwiedza w poszukiwaniu dla siebie ratunku. Czy to jest zle? Tak bym chcial ale wiadomo jak to jest w zyciu. To jak bym mogl jej pomoc? Nie sadze ze cos pomoze, tutaj nikt raczej nie odniosl sukcesu. Spotykam sie z nia bo ma dobre serduszko, zobaczymy co z tego wyjdzie, ja mam dobre ale nie idealne, jak wiekszosc facetow chce miec ladna zone - to sa zaszlosci po przodkach, zwierzaki tez dobieraja sie w pary bo ten jest ladniejszy, ten silniejszy, ten pobil rywali. Taki jest swiat. To jak jej moge pomoc? Nie powiem jej przeciez by sie ogolila, ten meszek nad ustami (tylko nad kacikami ust) to mi nie przeszkadza ale broda to juz troche odpycha no i co ja na to moge poradzic :( Nie dyskryminuje was bron Boze... sam juz nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyyyit
teraz czytam i zastanawiam sie czy to co pisze chlopak\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chlopaka nie jestem psychologiem a zakochana bylam raz w zyciu i nie skonczylo sie to dobrze ale... ty jej po prostu nie kochasz i mysle ze jeszcze nie dorosles do MILOSCI do jakiejkolwiek kobiety. mowisz ze chcesz miec ladna zone-i w tym problem ty CHCESZ MIEC zone a nie ja kochac. Jest takie powiedzenie \"nie szukaj kogos z kim chcesz byc ale kogos bez kogo nie mozesz zyc\". no i to by bylo na tyle :) Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dawno mnie tu nie było, widzę, ze wywiązałą sie niezła dyskusja. Przeczytałam zaległe posty i chciałabym się odnieśc do wypowiedzi chlopak54 . Cóż, rozumiem, że niektórym trudno znieśc cudze mankamenty, ułomności, to przykre, ale tak jest. Za duzo myślisz o włosach tej dziewczyny, a za mało o uczuciach i o niej jako osobie, wiec mówie ci od razu, daruj sobie ten związek, bo tylko skrzywdzisz te dziewczyne. Straszna małostkowośc przez ciebie przemawia, taki najwidoczniej jestes, wiec poszukaj sobie idealnej dziewczyny o \"czystych genach\" najlepiej blondynke, one przewaznie nie cierpią na te chorobę. Brunetki wykluczone!!!!!!!! Hirsytyzm moze zdarzyc sie kazdej dziewczynie, wystarczy zachwianie hormonalne dzieki srodkom antykoncepcyjnym, na ulotkach często pisze, ze mogą powodowac hirsutyzm. Więc z brunetkami daj sobie spokój, możesz na zawsze unieszczęsliwić swoje dziecko!!!! Pamiętaj o higienicznym trybie życia, mam nadzieje, ze dobrze sie odżywiasz i jesteś aktywny fizycznie? Bo jesli nie, to piekło zgotujesz swoim dzieciom!! A jeśli jesz chipsy to na pewno zafundujesz mi raka!!!!!!!!!!!!!!! Cóz jeszcze....... hmm, zycie rózne niesie niepodzianki, nie wiem, jak rozwiazesz problem, jesli jakaś ułomnośc pojawi sie w trakcie pożycia małżeńskiego, co wtedy?? Nie zdajesz sobie sprawy z tego, co piszesz, hirsutyzm, to problem kosmetyczny, mozna go usunąć, gorzej z głupotą, nic sie z tym nie zrobi i bardzo wpółczuje potomstwu, ktore powłasz do życia, bo będzie to banada głupków. Moze lepiej nie miej dzieci, bo zrobisz im krzywde?? To, w jakim stylu piszesz, pachnie faszyzmem własnie, elimnujemy jednostki słabe, sterylizujmy moze?? Dla piszących tu dziewczyn nie okazałeś ani troche empatii, dla naszych uczuć i to z powodu kosmetycznego mankamentu!!! To straszne, przerazające!! Dlatego postaniowiłam potraktowac cie tak samo, jak ty nas, poczuj sie przez chwile, jak człowiek, któremu odmawia sie prawa do posiadania dzieci, bo jest GŁUPCEM!!!!!!! I jak się czujesz??? Taka mała symulacja........... i tak własnie jest, jak się wchowuje w kulcie ciała.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze do dziewczyn, pamiętajcie, jesteście cudownymi zonami, narzeczonymi, dziewczynami, matkami, przyjaciółkami i żadne włos na twarzy czy tyłku tego nie zmieni!!!!!!!!!!!!!!! buźka!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka24
własnie, nie zapomnij, poziom inteligencji jest zapisany w naszych genach, a twoj wydaje sie byc bardzo niski. hmmm, zastanowmy sie co jest gorsze, mozliwośc wystąpienia u dziecka nadmiernego owłosienia czy głupoty??? Dla osoby inteligentnej odpowiedz jest oczywista. Żal mi twojej dziewczyny nie z powodu jej wlosow ale z tego powodu ze jest z glupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka24
Zapomnialabym. Powinnienes zmienic swoj nick na IDEALNY. Dla twojego wyjasnienia, gdybyd nie pojal mojej aluzji - To bylby ironiczny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak54
Jesli wam to pomoze to sobie piszecie co chcecie o mnie ;) Akurat co do inteligencji to ja posiadam, magistra za frajer nie daja. To ze ja nie chce zmniejszyc szanse na posiadanie dziecka ktore moze miec kompleksy nie znaczy ze zabraniam innym, to mnie odroznia od nazistow, nikogo nie sterylizuje, robta co chceta. Empatie posiadam, moze zbyt pospiesznie napisalem tutaj. Moze sam jestem bezplodny, nie sprawdzalem... mam wady i zalety. Wyzywanie mnie od glupkow pomaga wam samym odreagowac - dlaczego tyle z was pisalo tutaj ze ukrywaja swoje problemy przed swoimi facetami? Czy jestescie z glupkami ze nie mozecie tego wywalic z siebie? Teraz pisze ponownie, czy jakas z was zwalczyla ten problem raz na zawsze, bez jedzenia non stop tabletek np? Chce jej pomoc, nie dzis moze jutro ale chce. Musze duzo nad soba pomyslec, moze pomimo prawie 28lat jestem nadal gowniarzem? Ale nie sadze. Wybaczcie jesli poczulyscie sie urazone, nie mialem takiego zamiaru. Kobiety kochaja czasami zbyt szybko ale taka wasza natura, nasza to zdobywanie kobiet mozna powiedziec - ale ja tego nie robie, nie czekam az tylko zalicze i narka. Nigdy nei skrzywidzilem dziewczyny. Tej tez nie chce a przyciaga mnie do siebie bardzo duzym serduszkiem, pewnie teraz smieiejecie sie pod nosem ze lgaz ze mnie, no coz wasza wola! H. to nie taka straszna sprawa ale wiele razy widzialem programy z udzialem matek obciazonych ciezkimi chorobami genetycznymi, no chcialy miec koniecznie bobaski - i co? I sprzedaly im to samo przez co cierpia - czy to jest k... fair wobec dzieci ich? Chyba nie. Tylko skrzywdzily dzieciaka i plakaly przed kamera ze nie maja za co go leczyc (jedna zrobila sobie kolejne -a nuz bezdie zdrowe no i nie bylo jak sie mozna domyslec). To sa przypadki ekstremalne. Hirsutyzmu do tego nie zaliczam, mozecie miec dzieci, zycze by byly zdrowe. Kto nie chce byc piekny i zdrowy? Ona jest blondynka... albo ma taka urode albo to jakas postac h. Tylko chcialem od was pomocy w diagnozie na jaka moge sie pokusic. Dla mojej informacji. Swiat nie jest doskonaly wiec i ja nie jestem, moze patrze nie tam gdzie powinienem ale wybaczcie taki sie urodzilem. Zycze powodzenia z nami okropnymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka24
Mogłabym w toba jeszcze bardzo dlugo polemizowac. Moja rada: zakoncz ten związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak, napisałeś \"Czy jestescie z glupkami ze nie mozecie tego wywalic z siebie?\". Zastanów się dlaczego w takim razie Twoja dziewczyna nie powiedziała Ci o swoim problemie? Nie odbieraj tego jako afront ale naprawdę, z tego co piszesz to bardziej Cie odpycha jej owłosienie niż przyciąga \"serduszko\" które ponoć ma takie \"wspaniałe\". I jeśli nie możesz przemóc w sobie tego, że ona Cie odpycha to gdzie tu miłość? Zastanów sie czy jest sens męczyć ją i siebie. Nikt tu nie jeździ po Tobie dlatego, że chce się odreagować, tylko po prostu w każdym poście zmieniasz troszeczkę zdanie, jestes niekonsekwentny. W kwestii tego, że dzieci z cięzkimi chorobami są nieszczęśliwe nie będę sie wypowiadac, bo po prostu nie jestem tego w stanie stwierdzic: Ty potrafisz, gratuluję zatem rozległej wiedzy i doświadczenia. Pozdrawiam. p.s. Gratuluję magistra. Szkoda tylko że nie dają go za tolerancję, bo miałbyś duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze masz magistra, nie świadczy o tym, ze jesteś mądrym człowiekiem, mądrosc a inteligencja, to dwie rózne sprawy. Moze jesteś inteligentny, ale na pewno nie jesteś mądry. Z hirsutyzmem bywa róznie, ja go mam, ale moja mama nie, moja babcia tez nie miała, prababcia tez nie, wiec dlaczego ja go mam? To, ze ożenisz sie z gładką jak pupa niemowlecia kobietą, niczego ci nie gwarantuje. A po drugie, moze faktycznie przejąłbys sie chorobami, które sa dramatami życiowymi, ale myślac w ten sposób w ogółe nie decyzduj sie na dzieci, bo w trakcie zycia wszystko moze sie zdarzyć, a dla ciebie mankament kosmetyczny to już jest dramat przecież. Jestem małostkowym człowiekiem. Mam nadzieje, ze nie palisz, nie pijesz, jesz zdrowo, uprawiasz sport, bo jak już pisałam, też złym trybem życia mozesz zaszczodzić swoim dzieciom. Zrób wywiad w rodzinie, kto i na co chorował. Acha i nie noś zaciasnych gaci i nie siedz za dużo przed kompem, bo inaczej grozi ci bez połodnośc przegrzanie jąder :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Dowiedziales sie juz o H wiesz jaka to franca ,nie mozesz tego scierpiec u dziewczyny wiec zakoncz ten zwiazek ,nie szukaj tu usprawiedliwienia....dlaczego sadzisz ,ze ukrywamy ten problem przed naszymi panami -myslisz ,ze to sie da ukryc ,kazdy facet zorientuje sie szybko(szorstka skora, kłujące odrosty...)i nie potrzeba slów.....dla jednych to tragedia -tak jak dla Ciebie a dla drugich nie... Pisales ,ze chcesz jej pomoc....niby jak -kochajac ja za wielkie serducho? odpusc sobie ,mysle ,ze ona nie chcialaby Ciebie wiedzac jaki masz " odrzut" a wogole to mowiles jej o tym...chyba nie prawda?czyli dziewczyna jest nieswiadoma ,szczyt bohaterstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacosta19
Tak czytam te wasze wpisy i aż mnie ciarki przechodzą bo dochodzę do wniosku ze być może to schorzenie również mnie dotyczy . Nie wiem , nigdy nie robiłam sobie żadnych badań w tym celu ( nawet wstydze iść z tym problemem do lekarza ) . Ale też mam mnóstwo włosków na ciele . Nalgorzej to uda i pośladki . Te partie ciała mam tak zarośnięte jak facet ! Włoski są długie , ciemne , gęste i grube . Okropność ! Zawsze myślałam że to od nadmiernego golenia ... Ostatnio zauważyłam , że włoski zaczęły mi rosnąć również na ramionech i w górnej partii pleców ( w dolnej już od dawna miałam ). Naszczęście jak narazie włoski te są jaśniutkie i kruciutkie .Na twarzy nie mam takiego problemy jak niektóre z was . Również mam zarośnięty brzuch , taki ciemny paseczek ,który rozjeśniam wodą utlenioną 12 % . Na rękam mam raczej jasne włosy ale niestety długie przez co i tak je widać ( rozjaśniam utleniaczem ) . Piersi też mam owłosione a koło sutek zawsze rosną mi takie ciemne , grube i długie włosy . Z tym już sobie poradziłam , wyrywam je pensetą . Pensetą wyrywam również włosy w okolicy bikini robie to od ponad roku i naprawde rosną mi wolniej . Najgorzej to właśnie uda i pośladki ... Łydki to jeszcze jest spoko jak je ogole ( przynajmniej na 1 dzień :( ) no ale jak przyjdzie do golenia ud to koszmar jakiś ! Kazdy włos rośnie w inną stronę i niektóre nawet sie zakrecają ! Jak bym wogóle nie goliła nóg to bym miała włosy pewnie na 3 cm ! Na dodatek po goleniu czy depilacji strasznie swędzi mnie skóra i zaraz robią sie te okropne krosty . DZIEWCZYNY ! Może macie jakiś dobry sposób pozbycia sie przynajmniej na jakiś czas włosów z pośladków ? PROSZĘ O POMOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZałamanaJA
Napiszcie mi jakie badania należy zrobic bo mi endokrynolog zaliecila tarczyce , prolaktyne,i testosteron tylko ale moze sa jakies inne albo do jakiego lekarza sie udac ???????? Ja mam to od kilku lat od roku regularnie sie depiluje u kosmetyczki ale wlosy odrastaja coraz szybciej i mocniejsze. Ostatnio dowiadywałam sie o laser ale na szczescie odrazu mi powiedziano ze przy tej chorobie to nie beda 3 zabiegi a moze nawet 10 i moga nie pomoc!!!!!!!!!!! Tabletki jakie przepisała mi lekarka do diane35 ale tez nic nie pomogly pozatym zle sie po nich czułam! A i czy normalnie mozna zajsc w ciaze i miec dzieci skoro to wina hormonow bo z tego co pamietam moja prolaktyna 10 krotnie przekraczala norme wiec lekarka stwierdzila ze o dzieciach to moge zapomniec ???? Z góry dzieki za odpowiedz o badania i o dzieciaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zalamana>>>>>>z tymi badaniami to roznie zlecaja ale podstawowe juz masz ,jeszcze usg dopochwowe lub zwykle jajnikow by sie przydalo inne nie wiem.... z ta prolaktyna to nie wiem bo mialam ok ale z tego co czytalam to bierze sie leki wiec jakies wyjscie jest] jesli o hirsutyzm i dzieci chodzi to ja mam od wiekow wlochy i zaburzenia miesiaczkowania i tez jak mialam 20 lat to uslyszalam o klopotach z dziecmi na przyszlosc -tyle ze to byla diagnoza \" na oko\" bez badan.Urodzilam dwoje dzieci bez kolpotow z zajsciem.... mialam diane 35 przed 2 lata -zle sie czulam-zaburzenia pracy serca i depresja sie przyplatala...a wlochow potem przybylo..... Ja tez sie wybieram na laser ale kiedy to nie wiem,mam meskie owlosienie a testosteron tylko nieznacznie wyzszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka24
Dziewczyny, zauważyłyście, że zmieniają się wam rysy twarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×