Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Any19
Moge jej zapytac:) kto pyta nie błądzi:) ale właśnie tez nad zmiana lekarza myślę, właściwie to o endokrynologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
do zdesperowanej- ojciec mojego chłopaka jest tak owłosiony jak niedziwedź. W sensie ma bujne owłosienie na plecach i to nie tyle co na dole ale nawet na górze ;/( Co z resztą az samą mnie przeraziło bo nawet nie idze maszynką dosięgnąć ani nic i to dopiero jest przykre ) Moj chłopak ma normalnie ma troche na klacie troche nogi i ręce. to jeszcze cos opowiem.Mój mi powiedział mi ze nie ogoliłam rąk i tak na cały głos jakby nigdy nic ( przy ludziach)i było mi tak cholernie przykro no to on sie troche skruszył i powiedział ze nie martw sie jego siostra ma takie wielkie kłaki na rękach i nie goli (to było za nim poznałam ją) i po co ja goliłam nie potrzebnie to by nei były takie strasznie. Nie to ze sie chciałam pocieszać czyimś kosztem ale po co on mi o tym mowi potem jak ją spotkałam to sie dokładnie przyjrzałam i nie wytrzymałam. nie umiałam tego dusić i sie z nim pokłóciłam ze mnie okłamał. A inna akcja taka to była z nogami, które ogoliłam tego samego dnia a pojechalismy nad wode i znowu jego takt bo wziął mnei na barana "kochanie nie ogoliłaś nóżek albo masz takie szorstkie uda i (bo w sumie w wodzie i to zimnej jak mam gęsią skórke to tym bardizje czuje jak włoski kiełkują i fakt faktem czuć że są ostre) i strzeliłam focha to on oj żartowałem to pewnie tylko piasek sie przykleił jak siedziałaś na brzegu. eh co za facet ale dobrze ze jest wyrozumiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halszka00
Acha, Naddia1 ja też mam trądzik różowaty i wprowadzenie Yazzu plus spironol troche mi na to pomoglo... Czyli niestety mam trądzik różowaty hormonalny, wiec moge sobie strzelic w leb:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokoj..jak to jest z tym domowym laserem,jak ty to wykonywalas? papryczko co u ciebie? wybaczcie,ze nie pisze..czytam was na biezaco kochane..przechodze trudny okres...zyc mi sie nie chce;( trzymajcie za mnie kciuki,prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
U mnie kiepsko... Nawet bardzo. Skasowałam tamtego maila ze względu na denerwujący spam, wyślę Ci wiadomość z innego maila. A u Ciebie wszystko postępuje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja narazie nie biore leków i zastanawiam się nad tym spironolem, strasznie się boje że później mi skoczy do góry. A ten spironol widzę bardzo uniwersa;ny, bo jakaś dziewczyna go brała na łysienie androgenowe-więc... ? A ja dziś, mimo pochmurnego nieba- słuchajcie- ubrałam- spodenki krótkie- które odkrywają łydki a na łydkach czarno czerwone kropki- i wiecie co, dopóki na nie nie patrze to jest git, a jak już się im przyglądam to się źle czuje. Ale, ale walić to. Walić! Wczoraj znów wpatrywała się dziewczyna w mój dekolt, aż miałam ochotę jej sutki pokazać! W dodatku jestem biała jak śmierć :D więc wszystkie moje mankamenty widać i twarz mam czerwoną. Nie martwcie, się jest ktoś kto wygląda gorzej od Was i jestem tym kimś ja ;) Jakbyście spotkały jakiegoś potwora o powyższym wyglądzie to ja :D p.s wcale mi nie jest do śmiechu,ale płakać już nie mam siły. Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję : zapomniałam nicku swego za odpisanie na moje pytanie chociaz po części...ale głównie martwie się tym czy mojemu dziecku sie to moze objawic podwojnie baaardzo Was dziewczyny prosze o odpowiedz....błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak będzie miało po Was włosy, (tzn. jak ktoś napiszę że tak) to nie zdecydujecie się na dziecko? U mnie większość kudłata, ja najbardziej :classic_cool: a rodzice na przyzwoitym poziomie. Także na pewno coś odziedziczy, ale czy o podwójnej sile- to nie wiem. To pytanie do jakiegoś genetyka, co na krzyżówkach się zna. zresztą- nigdy nie można przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Mam ten sam problem co wy-nadmierne owłosienie. Nie robiłam pod tym względem badań, póki co to nie mam ani czasu ani kasy. Odkąd pamiętam zawsze goliłam pachy i nogi maszynką-to chyba przez to mam tyle kłaków:) myślałam, że nic nie pomoże ale odkąd używam pasty cukrowej radzę sobie z tym świetnie:) używam ją nawet na bikini-mam skórę gładką przez długi czas. większość z was się zniechęca, ale trzeba wielu prób aby załapać o co chodzi. woski, depilatory-to okropnie boli i urywa włosy a pasta wyrywa z cebulkami dlatego jest tak skuteczna, no i tania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam 3x pastę cukrową. Raz, rzeczywiście skorzystałam z niej, ale musiałam używać pociętych materiałów. Potem zrobiłam- to była za gęsta i nic się nie dało zrobić, potem była za rzadka. Zniechęciłam się i dałam sobie spokój. Tylko ja mam naczyńkową skórę i boje się że porobia mi się dodatkowe pajączki bo żylaki już się robią ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
ja używam pastę cukrową raz w miesiącu na twarz i szyję i jestem zadowolaona, Nie robię sama tylko kupiłam na allegro, camsakizi, cena niewielka ok.20 zł z przesyłką, mam juz rok jedno opakowanie, jest łagodna, nie podrażnia, nie uczula, nie targa naskórka jak wosk, który jak kiedyś użyłam na twarz to mi zerwał włosy z naskórkiem, ale tak głęboko,że aż rany były, strupki i w efekcie przez długi czas przebarwienia. ide na tory- co do tego lasera, to tam jest instrukcja obsługi, w skrócie włączasz do prądu, przykładasz do cebulki wł. i strzelasz pojedyńczo każdy włos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
do zdesperowana: różnie to bywa mojej koleżanki mama ma silny hirsutyzm a ojciec łysy a ich córka super gładziutka, moi rodzice bezwłosi na ciele i z ładnymi włosami na głowie a ja wręcz przeciwnie, naprawdę różnie to bywa... lepiej jednak rodzić chłopców oni sobie mogą byc łysi owłosieni i nie mają przez to problemów... ja się boisz to zawsze można dziecko adoptować lub byc rodziną zastępczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuttna
to choróbsko, nadmierne owłosienie u kobiety to prawdziwe przekleństwo!!!!!!! wysysa radość, energie i siły do życia podstępnie i powoli każdego dnia!!! aż ma się dosyć życia !!! i jest się ciężarem dla najbliższych przez swoje zachowanie, którego przyczyną są kompleksy i frustracja wynikające z nienaturalnie owłosionego ciała!!! nadmierne owłosieni oszpeca nie tylko ciało ,ale sprawia,że również nasza dusza brzydnie i gaśnie!!!! podstępna okrutna choroba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na solarium, włosy na brzuchu jakby jaśniejsze- w zależności od tego pod jakim kątem sie na nie patrzy. Jestem spalona ledwo siedzem, ale pójdę jeszcze raz :D No i byłam na basenie, matko alez się fatalistycznie czułam, ale myslałam na okrągło-co to ma znaczyć, żebym ja z życia rezygnowała przez kudły? myślenie, mysleniem a jak się czułam a jak szybko uciekałam to wiecie. Po solarium jestem fakt spalona, a jak zastosuje rozjaśniacz to odbarwi mi się mocno skóa? lepiej po czy przed rozjaśniać? papryczko jak buźka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
A wiesz, że tak trwale rozszerzasz sobie naczynka krwionośne? Utrwalasz rumień? Nie wolno korzystać z solarium mając trądzik różowaty. Jeden facet tak się trądziku różowatego nabawił (w ostrym stadium). Ja czekam na jesień, wtedy pójdę na mezoterapię. Tylko na to czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem papryczka, ale ochroniłam twarz przed tym. Znów włoski są troszkę jaśniejsze.. Albo albo, w naszym przypadku to naprawde ciężki wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
Filtry nie działają w solarium ze względu na inny rodzaj promieni, widzę też, że wierzysz w stereotyp ze filtry blokują opalanie - tak nie jest, filtry sprawiają ze staje się ono bezpieczne (nie istnieją blokery w 100% ograniczające dostęp promieni). Żaden materiał też nie chroni w solarium. W moim przypadku taki wybór nie istnieje. Nie opalam się i nie chodzę na solarium. Bez wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno opalanie
pobudza porost włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam że nie mam ochrony stosując krem 100%, ale miałam też lampy wyłączone...a takie tłumaczenie sie przed sobą, bo wiem że to jest szkodliwe i w ogóle nie powinnam.. A dlaczego opalanie pobudza porost włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czytałam takie opinie
o opalaniu na forum gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioxet jest skuteczny
ale na białe chude włoski na czarne nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 86
oj ten bioxet gdyby tak nie śmierdział może bym go zużyła ale jest wydajny i śmierdzący ale działa przynajmniej na mnie choć mało używam ale baki mam zdecydowanie mniejsze :D a co do czarnych włosów jak sie używa to lepiej wychodzą i widac po nich jak sie wyskubie że są zmiękczone i zdeformowane wiec jakby tez działa ale pewnie dużo wolniej... wyniki mam w normie........ badałam ostatnio......... ale chyba mi sie to zatrzymało bo nie przybywa mi już są te co były.... i oby wiecej nie było i tego tez mam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuje bioxet na brode
stosuje dopiero od niedawna, wiec nie wiele moge powiedziec włoski odrastają nieco wolniej, ale póki co nie zauważyłam aby ich było mniej lub były słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos stosował telocapil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytka88
od niedawna czyli jak długo stosujesz bioxet?? miesiąc , dwa ?? jeśli chodzi o telocapil to używałam i szału nie ma, tzn jakiejś wdocznej róznicy w ilości owłosienia po stosowaniu nie zauważyłam, natomiast jesli chodzi o bioxet to się od niego uzależniłam, od jego zapachu też, mnie się on bardzo podoba , stosuję 5 miesiacy na twarz i szyję i włoski sa słabsze, jaśniejsze i delikatniejsze ale są nadal, ubyło ich jedynie na bakach bo tam już wcześniej były słabiutkie, ale na brodzie jak były tak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
mi się po nim wypryski robią, zapach jest ok ale specyficzny szkoda że to cery tłustej nie zamówiłam, ja słyszałam że działa na jasne długie słabe meszkowate włosy na twarzy tylko mi czarne nadal rosną po stosowaniu narazie nic nie mogę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×