Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość broda mechowata
z pcos się nie da wyjść i można mieć regularne miesiączki można to tylko zaleczać lovelaska: tak jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelllll
sorki że się wtrące w rozmowę ale mam pytanie, czy może któraś wie czym usunąć blizny na brzuchu? są straszne... wiem że to wcześniej pewnie było poruszane ale troche zajmie mi przeczytanie 400 stron....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwjdiwjdw
ja mam sposob na blizny ale pytanie do was bo chce wiedziec czy faktycznie jestescie takie chore- w powaznym hirsutyzmie nie mozna miec dzieci wy mozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelllll
jaki sposób? dlaczego nie mozna miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwjdiwjdw
no a jak myslisz? polceam thiospot o ile masz ciemne blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelllll
nie wiem, nie znam się na tym i wole nie myśleć że mam hirsutyzm... to jest jakaś maść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelllll
strasznie drogi ten krem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwjdiwjdw
tak droga ale naprawde warta tej ceny a jak zamowisz przez net to zaplacisz 70 zl w aptekach 120 naprawde ja biedna studentka absolutnie polecam, smaruj 2 razy dziennie po kąpieli, po przemyciu miejsca, wierz mi - efekty sa szybkie - a im swiezsza blizna tym szybciej schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelllll
postaram sie uzbierać kase bo coś muszę z tym zrobić, tylko że ja te blizny mam od dawna i ciągle nowe się robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelllll
ale na allegro nie moge tego znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelllll
a usuwacie włosy wokół brodawek? ja mam czarne i długie dosyć i jest ich coraz więcej ale boje sie cos z nimi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwjdiwjdw
w aptece leki a nie na allegro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak, ze przy
poważnym hirsutyzmie nie można miec dzieci. To zależy jaka jest przyczyna hirsutyzmu. Przyczyną hirsutyzmu moze byc np. PCOS, przy którym często nie można miec dzieci. Natomiast przy hirsutyzmie idiopatycznym zazwyczaj nie ma problemu ztym by miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
ja mam hiperandrogenizm i nie moge miec dzieci wygladalam moze nie tak strasznie jak ta na zdjeciu ale strasznie dzieki bogu za leki i laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
ta dziewczyna na zdjęciu wyglada strasznie bo jest nie ogolona, gdyby sie nie ogolić to kazda z nas by tak wygladała. Zobaczcie na jej brzuch ma tylko cienki pasek wzdłuż brzucha a niektóre mają cała wyspe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellllll
ja mam właśnie tak wokół brodawek jak ta dziewczyna na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellllll
i mam tylko pod pępkiem włosy ale straszne blizny po wyrywaniu pęsetą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellllll
nie byłam nigdy u ginekologa bo się normalnie wstydze że zobczy ten brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do lekrza szyyybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstawiam zdjęcia .Proszę powiedzieć czy mam się martwić tym owłosieniem twarzy.Gdzie się udać.Dermatolog i ginekolog stwierdził ze to normalne.Jak dla mnie to nie jest meszek nigdy wcześniej takiego nie miałam .Od pół roku on rośnie i rośnie.Na całym ciele też mam długi mech a na udach zaczynają wyrastać czarne. Mam 27 lat od ponad 10lat mam problem z trądzikiem ale nie byłam owłosiona aż tak.Pomocy ! http://naforum.zapodaj.net/2011ec6a6065.jpg.html http://naforum.zapodaj.net/7c703fa11e68.jpg.html http://naforum.zapodaj.net/acddf81568ca.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać 10lat temu przyjmowałam diane 35 .Miałam lekko podniesiony testosteron.Prosiłam ginekologa i dermatologa o skierowanie mnie na badanie krwi ale był tylko szyderczy uśmiech ,wizyta się na tym zakończyła.Dermatolog wysyłał mnie do neurologa ;( czemu to nie wiem .Miłam wrażenie że uważa mniejatkę. Z tego co wiem to endokrynolog zajmuje się hormonami. Mam pytanie czy do endokrynologa muszę mieć skierowanie ? Bardzo boje się zwrócić z moim problemem do jakiegoś lekarza .Mam wrażenie że znów mnie zignoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez mam takie wloski na twarzy i szyi. lekarze mowia ze to normalne. Bylam u gin endor. ale mnie praktycznie wysmial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zaczely rosnac takie od roku w trakcie brania yasminelle ale stsoowalam krotko bo pol roku. i sie zaczelo wszedzie wloski duzo wloskow jasnych co prawda niektore troszke ciemniejsze ale nie mailam ich az tyle. hormony plciowe niby ok zaraz bede tarczyce badac zamierzam tez usg zrobic tarczycy. usg jajnikoww ok nie mam pco. od kilku miesiecy zmagam sie z pogorszeniem cery na czole ale nie jest to az w takim stopniu jak u Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiecie co to hirsutyzm!
bez przesady, miałam zamiar przeczytać cały wątek (nie żartuję), ale widzę, że to nie ma sensu. Robicie z igły widły! Jasne włoski na dekolcie na 3mm? Co ja pocznę? O mój Boże... To teraz uważajcie. Mam 20 lat i włosy na całym ciele. Moja mama mówiła mi, że jak się urodziłam, to już byłam dość zarośnięta, pamiętam też że w wieku 5-6 lat dzieci śmiały się ze mnie, że mam włosy na nogach. W 1 klasie podstawówki miałam już dość bujne owłosienie łonowe. Później było tylko gorzej. Włosy na całych piersiach, brzuchu, dekolcie i plecach mają u mnie około 2 cm. Kolor: ciemny brąz. To samo z pośladkami, tylko tam są o 1 ton jaśniejsze. Na przedramionach około 3 cm. O nogach nie wspomnę, bo tam każda goli. Nie mam tylko problemu z brodą. Ale baczki, wąsik jest! Wokół sutków mam grube i ciemne włosy na 6-7cm, ale tych raczej nie widzę, bo wyskubuję je jak tylko się pojawią. A nie tak jak wy to opisujecie, jakaś tam jedna ścieżka pod pępkiem. Ja mam cały CAŁY brzuch we włoskach i żyję! Teraz po 2 latach brania diane-35 jest ich może o połowę mniej, ale i tak są bardzo widoczne, chociaż ja zaczynam już je akceptować. Niejedna z was płakałaby jak bóbr z rozpaczy i chciała popełnić samobójstwo gdyby miała takie włosy jak ja teraz, a ja płakałabym ze szczęścia gdybym mogła mieć ich tyle, ile mam już na zawsze, a nie tyle, ile było kiedyś. Właśnie odstawiłam diane na poczet wierzbownicy i czekam ciągle mając nadzieję, że nic nowego mi nie wyrośnie. Zastanówcie się czasem. Meszek to nie hirsutyzm. Meszek to meszek, każdy ma włoski. Robicie problem tam gdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiecie co to hirsutyzm!
I jeszcze jedno, mnie laser nie uratuje. Włoski mam około 6mm pod skórą, czasem głębiej, a laser dociera tylko na 5mm. Jeszcze raz pomyślcie zanim zaczniecie sobie wmawiać hirsutyzm, ludzie naprawdę mają gorzej od was. P.S. Chętnie spotkam się z jakąś hirsutką z Krakowa w celu wymiany doświadczeń i ku pokrzepieniu serc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny ze zdjęć
Nie martw się na razie to nie wygląda źle ja się ostatnio przyglądam kobietom i niektóre mają takie włosy na twarzy i szyji. A chyba generalnie lekarze spławiają nas bo w sumie nie ma żadnego leku na hirsutyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llaser nie pomoże osobie
z hirsutyzmem bo hormony będą ciągle pobudzać rośnięcie włosów z meszków. Zatem efekt będzie tylko na pewien czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiecie co to hirsutyzm!
do tosia123g, twój meszek na brodzie i szyi jest całkiem normalny. Lepiej go nie usuwaj, bo tylko się rozniesie i go wzmocnisz. Przyjrzyj się innym dziewczynom, które mijasz na co dzień, na pewno większość też taki ma. Przepraszam, że się tak uniosłam w poprzednich postach, ale naprawdę, czasem aż krew zalewa jak słyszę płaczące nad nadmiernym owłosieniem blondynki... Ja jestem brunetką, mam pco i podwyższony testosteron (w najgorszym momencie, przed leczeniem miałam go 92 przy takiej dziwnej normie 14 - 76 ng/dl) Gdybym miała aparat, to pokazałabym wam mój brzuszek, od razu połowa dziewczyn na wątku stwierdziłaby że nie ma hirsutyzmu :D Chociaż ja i tak uważam, że wyglądam już w miarę dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×