Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość broda mechowata
do endokrynologa iść z mamą!!! Szybko smutasku smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
do endokrynola iść z mamą smutasku smutny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna samotna
wracajac do kremu bioxet- stosowałam go na twarz niecały miesiąc i musiałam przestać go używać, strasznie pogorszyła mi sie cera, pryszcze takie jakbym tradzik młodzieńczy przechodziła, nawet pojawiły sie wielkie bolące gule, no ogólnie makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud
ja stostuje bioxet już od miesiąca i żadnych efektów nie widze chyba musze powoli nauczyć się żyć z tymi włosami ale wątpie czy dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
a ja uzywam od tygodnia bioxetu (tylko wieczorem) i czuje ze bedą tego efekty i choćbym przez rok miała uzywac to bede sie smarować. Nie mam żadnych po tym pryszczy, ale bardoz dokładnie przed nałożeniem myje żelem twarz. ale nie smaruje wszystkiego np. baków nie smaruje, tylko samą brode i szyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
ja uważam ,że bioxet to ściema totalna, zużyłam kilka opakowań i żaden, ale to ŻADEN włos mi od tego nie ubył, przyznaję ,że włosy stały się minimalnie jaśniejsze i delikatniejsze i odrastaly po depilacji może z tydień dłużej niż bez kremu, ale nie po to go kupowałam, nie tego oczekiwałam i nie to obiecywał producent !!! Podobno miało tych włosów ubyć przynajmniej w połowie,że o całkowitym pozbyciu sie nie wspomnę;( poza tym cera mi się pogorszyła, mam pryszczole, a przed nie miałam ;( ogólny efekt : przed-> kudły na gębie , po-> kudły na gębie + pryszcze - kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to pomaga na włosy
ale osobom bez problemów hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokoj...jestem w szoku..z twoich smutnychw ypowiedzi bylam przekonana,ze masz duzy hirs a ty pisesz,ze po tygodniu od depilacji ,masz dopiero odrost? ja juz w ten sam dzien:( co do bioxetu..nie liczcie na efekty po iesiacu!!!ja uzywam 8m-cy..a mam zamiar rok..wyraznie pisze,ze przy zaburzeniach hormonalnych trzeba dluzej czekac na efekt..u mnie jak narazie efektow nie ma ale wytrwam jeszcze 4 m-ce a tak poza tym szpikuje sie sindi35,depilator,maszynka,penseta,trymer,wosk...i jakos zyje..uwierzcie sa duzo wieksze problemy niz hirs..sama nie wierze w to co pisze bo jeszcze rpk wstecz to byl glowny moj problem,ale zycie pisze sie na brudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory co słychać? Jakos mało piszemy.Jak praca? Juz chyba kilka tygodni pracujesz.jesteś zadowolona ? A ja sprawy osobiste? Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
mój hirs jest mega zaawansowany, w wieku dwudziestu kilku lat miałam brodę jak krasnal, czarny zarost na twarzy, podbródek i nawet szyji, o nogach, bikini, pośladkach , piersiach nie wspomnę, mnie trochę pomógł laser, ale na jakiś czas tylko, chodzi o to ,że te czarne kudły na brodzie, wąsy to i tak targam dziennie pensetą, a te jaśniejsze szare długie kudły na policzkach wyrywam pasta cukrową zamiast co dwa tygocnie to co trzy, a tak poza tym to jaj już wiem,że póki żyję to sie z tym nigdy nie pogodzę, nigdy sobie nie powiem a tam trudno, dupa a nie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
własny organizm mnie zdradził, sama siebie wykończyłam, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
kiedyś miałam ogromny żal do Boga, do losu.... a teraz wiem,że to ja siebie sama wykończyłam, poddałam się , nie dałam rady JA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaa daj spokój
wiesz co wydaje mi się że jestes ładną mądrą zadbaną dziewczyną i pewnie nawet nikt się nie domyśla że masz jakis problem pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi niedawno przyszedł
telocapil, moze cos pomoze pisze tu od czasy do czasu zawsze pod pomaranczowymi nikami. chyba powinnam sobie wymyślic jakis nick i się zaczernic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud
mam dosyć tego gów**a, nie dość, że włosów przybywa to jeszcze łysieje...już nie wiem co mam robić, aż żyć się nie chce, nie wiem ile jeszcze pociągne... moze u was jest jakoś lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna samotna
najbardziej to mi żal jak czytam tutaj wpisy bardzo młodych dziewcząt, 14sto 15 stoletnich, i jak widzę to ich zagubienie i bezradność i jak jeszcze niewiedzą co je czeka to aż serce sie kraje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna samotna
Boże, jakie to niesprawiedliwe !!! nic nie miałam z lat młodości,żadnej radości, szaleństwa i spontaniczności, nic!!! tylko je*ane kompleksy!!! nawet zakochana nie byłam miłością pierwszą naiwną i młodzieńczą, wszystko co w życiu najfajniejsze zostało mi odebrane zanim w ogóle się zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno izotek
powoduje łysienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud
też tak słyszałam, dlatego nie biore izoteku. U mnie wypadanie zaczeło się przez tabletki anty i chyba przez troche podwyższony testosteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore ta diane 35 juz 10 dni i 0 efektow jak bylo wszystko tak jest zero poprawy pod jakim kolwiek wzgledem, nie wiem ile mam czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna samotna
ja biorę 9 lat i efektów żadnych hehe, kiedyś chciałam odtruć organizm i przestałam brać to po 3 miesiącach miałam taki trądzik że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak jak zawsze leci mi bialy sluz tak dzis poleciala mi brazowa wydzielina i wystraszylam sie bo nie wiem co to? czy to od brania diane 35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinny666
Lovelaska-tak, tabletki powodują, że wydzielina bywa brązowawa-nie przejmuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie zagladalam tu...Jak po wakacjach? Najgorszym dla NAS okresie? Ja jakos przezylam,nawet kiecke zalozylam od czasu do czasu...Teraz siedze w domu i zapuszczam wloski do wyrywania woskiem. 2 tygodnie temu tak wyrywalam,ze az sobie skore poparzylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tinny666, no to dobrze, bo martwilam sie ze cos nie tak;) ale widze ze w skutkach ubocznych wlasnie o tym wspomniano, szkoda ze nie mam skutku ubocznego takiego ze mam wieksze piersi ha, chyba ze na to jeszcze czasu troche trzeba i moze sie powieksza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jak tam u was?Mam pytanko:czy Wy też tak macie ze w okolicach łopatek czarne"wyspy"czarnych i grubszych wlosków,czy to już mnie powinno bardziej zaniepokoić?Ja zarastam powoli tylko po lewej stronie plecków,dziś wyskubalam jakoś to pensetką,nie wiem co robic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane 10 dni
i chcesz już poprawe? na poprawe trzeba czekac kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ale myslalam ze po 10 tab juz sie cos powinno dziac gdzies laski pisaly ze po 10 piersi im urosly, wiec zwatpilam bo u mnie lipa tpo nie wiem czy sa szanse jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×