Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Małpiatka
Aska, ja go normalnie piję (2 lyzki dziennie). Mysle, ze tabletki beda lepsze niz olej ze spozywczego... ALE! Zdecydowanie nie nastawiaj sie na to, ze to jest jakies lekarstwo... U mnie atak wloskow wystapil nagle, w polaczeniu z problemem z okresem i przekroczonymi normami hormonow. Plus mam liczne alergie.Olej lniany ma wplywac mi.in. na prace gospodarki hormonalnej, a takze wspomagac obrone organizmu przed alergenami. Suma sumarum "zasilanie" organizmu fitosterolami (ma je m.in. olej lniany) to dzialanie wspomagajace, ale na pewno nie sprawi, ze nagle wloski znikną... Ja doszlam do wniosku, ze takie wzbogacenie diety na pewno nie zaszkodzi, a moze pomoże i tego sie trzymam:). N i mysle, ze wplywa mi tez troche na psychike-wiem, ze robie WSZYSTKO, co mogę, zeby powalczyc z h... Naddia-i jak sie sprawuje ten nowy krem? Czytalam, ze jest dosc agresywny... Sluchaj, a skad Tobie sie wzial poglad ze masz TR (to absolutnie nie jest zaden atak!!;) )? Bo jak poogladalam sobie zdjecia ludzi na stronie izotek.pl, to ludzie z zaawansowanym tradzikiem mają też mocno czerwone twarze. To moze faktycznie Ty nie masz TR, a ten mlodzienczy..? Tak sie dopytuje, bo ja przy TR mam baardzo wrazliwą cerę i polozenie na nią np. Skinorenu na doslownie 2 minuty strasznie mnie podraznilo i musialam szybko zmywac. Musze miec kwas azaleinowy w mniejszym stezeniu niz jest w Skinorenie, zeby wytrzymac...A widze, ze Twoja skora jakos daje rade... Pamietam, ze kiedys zastanawialas sie nad Izotekiem-fotki na tej stronie są BAARDZO budujace i moze kurcze po takiej kuracji by Ci sie poprawilo..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiatka
Acha, Naddia-ja na wszelki wypadek nie spogladam na moje plecy i zyje w przekonaniu, ze mam tam tylko meszek;). A ta kobieta z Wikipedii to chyba jest po to pokazana, zeby zdolowac dziewczyny jeszcze bardziej...Gladki tułów procz sciezki, gladkie dlonie, rece bardzo umiarkowanie, policzki gladkie.. Ja wierzbownicy jeszcze nie probowalam, wiec nie mam wskazowek odnosnie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżerka
Małpiatka, zgodzę się z podanym przez Ciebie linkiem, ale tam są informacje niepełne, bo tylko duża poprawa i całkowite wyeliminowanie problemu zostały wzięte pod uwagę. Ze względu na fakt, iż nie ma wyraźnych kryteriów zakwalifikowania do danej grupy (a tylko subiektywna ocena lekarza), nie powinniśmy oceny wystawiać na podstawie tylko tych danych. W poniższym linku są pełne wyniki badań: http://www.ema.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Product_Information/human/000325/WC500047424.pdf Jeśli dodamy do siebie procent kobiet, u których wystąpiła poprawa, zrobi się z tego 70%, co jest już bardzo pozytywne. No i należy pamiętać, że wyniki są określone w przedziale czasowym 24 tygodni. Jeśli następuje poprawa, to stosując preparat dłużej, będziemy mieli teoretycznie lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżerka jesteś PR tej
firmy? bo to wygląda na jakąś akcję marketingową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Małpiatko za odpisanie:)Wiem o tym dobrze że taki olej lniany czy inne "cuda"to żadne lekarstwo ale uważam że warto spróbować wszystkiego co Nam pomoże w walce z włoskami i z innymi mankamentami urody chociaż w minimalnym stopniu a nie zaszkodzi...Pozdrawiam ciepło👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpiatko nie jestem brunetką tylko szatynką, ale niby brwi mam czarne...;) No niby jak ostatnio się przyglądałam kumpelom to zauważyłam że mają podobny wąsik xd Ale wole go rozjaśnić..A ten sally hansen jest dostępny w każdej aptece.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpiatka, już przestaje sie sobie przyglądać;) na twarzy mam włosy czarne, zaczne rozjasniach. Co do skinorenu- ludzie na TR używaja podobnego bardzo środka na tę przypadłość i owszem piecze ale po pewnym czasie odnotowuja poprawę. Ja również po skinorenie widziałam że skóra miała się lepiej, tylko że ja popełniam zasadniczy błąd nie nawilżając jej. Może masz rację z tym trądzikiem młodzieńczym, tylko wszelkie kryteria na TR spełniam, pieczenie, reakcja na temperature, mrowienie. Ponad to nie są t standardowe syfy w okolicach policzków inna sprawa na czole czy gdzies na brodzie, gdzie mam ropne gule. Wierzbownica- niestety musze ja odstawić, mój organizm zareagował wysypką, całą twarz i dekold mam obsypaną czeronymi kropkami, takiej reakcji się spoedziewałam,ale 3 dni miałam zaparcia! wiąże to z braniem wierzbownicy bo jak jej nie wziełam to wszystko wróciło do normy. Więc żadne mi to oczyszczanie kiedy na 3 dni nie mogę wiecie...brrr nawet środki na przeczyszczenie nie pomagały, więc acha, a izotek dalej gdzies mi tam po głowie chodzi ale to jeszcze zobacze, chwile poczekam do grudnia papryczko- co sądzisz o tym peelengu migd na który sie wybieram? czy nie ostre dla mnie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
To lekarz musi ocenić, chyba, że idziesz do kosmetyczki, czego stanowczo nie polecam. Kosmetyczki pracują na mniejszych znacznie stężeniach kwasów, aby był efekt należy zrobić serię zabiegów, a i tak często nie znają na tyle dobrze na cerze by ocenić jej stan i jej nie zaszkodzić, na wizyty u kosmetyczki mogą sobie pozwolić osoby bez większych problemów wymagających oceny dermatologa, a tak w Twoich przypadku nie jest. Peeling migdałowy ma działanie łagodzące i nawilżające, a musisz się nastawić na zaczerwienioną buzię i tygodniowe złuszczanie się naskórka. W tym czasie nie będziesz wyglądać zbyt ciekawie. Do tego zaopatrz się w specjalny krem po zabiegach tego typu, każda firma ma taki, bioderma na przykład cicabio : http://www.domzdrowia.pl/74004,bioderma-cicabio-krem-lagodzaco-odbudowujacy-40-ml.html Jest to naprawdę niezbędne, by skóra właściwie się zregenerowała, ale lekarz ci coś takiego sam powinien polecić, a kosmetyczka jak wyżej, nawet nie wie o takich preparatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżerka
co ma PR do zwrócenia uwagi na poprawność interpretacji badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChopSuey
lachy używajcie pasty cukrowej jest naprawdę świetna, wymaga wprawy w używaniu ale szybko jej nabędziecie pozdrawiam Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się komuś wyżalić. Jest źle ze mną. Totalnie źle, wiecie co,kiwa mi się jedynka, tak ten ząb z przodu... jestem załamana. Będę owłosiona, z pryszczami na mordzie i bez pierwszego zęba. Kurwa żyć mi się chce. Sama sobie może zaszkodziłam myciem kilka razy dziennie, od ponad pół roku nie pije nic co ma wapno i nie uzupełniam suplementów z tym, ponad to usłyszałam że mam mniej jakby włosów na głowie. Moim jedynym marzeniem teraz jest nie żyć. Kurwa umrzeć. Prawdopodobnie dupa z mojego peelengu o którym tle śniłam i marzyłam i nadziei sobie zrobiłam. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym isc na laser ale boje sie ze wywale kilka tys i mi nie pomoze, nie wiem czyn z takimi wynikami badan jak mam to sa szanse czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiatka
Naddia spokojnie!! Sluchaj, biegnij do dentysty! Wiem, ze ludziom, ktorym zęby zaczynają sie ruszać po jakis uderzeniu, np. po wypadku, te zęby są jakoś zazwyczaj ratowane. Kurcze, to bardzo dziwne, żeby po prostu po pol roku braku wapnia (a wapn jest w wieelu pokarmach, ktorych z wapniem bezposrednio nie kojarzymy, wiec chyba trudno go zupelnie wyeliminowac) ząb zaczac ci sie ruszac...Nadkruszyc sie , zorbic sie bardziej wrazliwy to rozumiem, ale żeby sie ruszał..?? Naddia mysle, ze ten ząb jest do odratowania, tylko musisz szybko sprawdzic, co sie tak naprawde dzieje. Wiem, ze teraz masz raczej ochote schowac sie do mysiej dziury, a nie isc do zadnego lekarza, no ale trzeba walczyc... Trzymaj sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Małpiatka za dobre słowo, ale mam już taką czarną wizje że odechciewa się wszystkiego. Na jutro jestem umówiona do dentysty, aż nie chce myśleć bo jeśli to np. parodontoza to w ogóle fantastycznie. Ale to jest złośliwość losu, gdybym chociaż miała pieniądze żeby chorować. Jak nie kikuty to morda, włosy, teraz te zęby. Taniej by mnie wyszedł pogrzeb kurwa, jednorazowa impreza ha, zaoszczędziłabym na to by się zrzuciła rodzina przecież. Kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
do lovelaska: ja mam mniejsze od ciebie hormony i mi nie pomógł włosy odrastają. Jak byś chciała efekt to chyba trzeba się laserować nieustannie. Pozatym jak włosy są jasne ale długie to laser i tak ich nie łapie, a od golenia się one wzmocnią. Ja robiłam po 6-8 razy i efekt to lekkie przerzedzenie, odrastające. A na brodawkach piersiowych to wogóle nie działa. Na nogi tak w 40-30% włosów mniej, na kolanach mi się wzmocniły od golenia przed laserem i 0% włosów mniej. Brzuch 0%, nawet mi się bardzo wzmocniły włosy na nim. Lepiej niz chodzić do salonów wziąć pożyczkę na to urządzenie i kupić je sobie do domu 75000 koszt ale w skali całego życia to wyjdzie taniej niż ciagłe chodzenie do gabinetów. Ale to tylko moje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
do nadia: dobra jest pasta paradontax na paradontozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
do nadia: moim zdaniem z takimi objawami powinnaś zostać skierowana do szpitala endokrynologicznego na kompleksowe badania i nikt nie ma prawa ci odmówić ale musisz powalczyć o skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma opcji wziasc takiego kredytu hehe;p 19 listopada ide na wizyte do kliniki gdzie przejmuje Prof. dr hab. n. med Bogdan Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Bardzo dobrze i niech najlepiej on cię przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
nie ale ma dobre opinie w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
jak bedziesz na wizycie to spytaj o przerost nadnerczy i o tego mięśniaka na jajniku i o tarczycę czy to mogą być przyczyny hirsutyzmu. I najlepiej niech ci da skierowanie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego rozjaśniacza sally hansen nie ma w mniejszych miastach..;/ Ani w aptekach ani w drogrii ...;( masakraa :( chyba muszę się przejechać gdzieś dalej po niego..;P A na allegro patrzyłam i jest po 20 zł nawet xd ale wolę w sklepie kupić ;) __________ ps. niestety ten torbiel nie zniknął..:( normalnie załamkaa...;/ I chyba będe mieć laparoskopie..:( strasznie się boję..(wielkość 33mm na 37 mm);/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Nie bój się ja kiedyś byłam w szpitalu i podobało mi się bo tak wszyscy wokół mnie skakali ;) miałam milego lekarza i wszystko było ok. Ja kupuję rzeczy przez internet i jest ok... tylko te koszty przesyłki. Może jak ci usuną tą torbiel to znikną włoski albo się rozjaśnią wiec głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytam ze laparoskopie to przez brzuch robisa nacinaja w 3 miejscach skore i wprowadzaja cos masakra;/ ja myslalam ze przez pipke sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
żegnam się z Wami dziewczyny, więcej pisać nie będę, więc dołować też nikogo nie będę swoimi przemyśleniami, bezcelowość własnego życia mnie dobija tak strasznie, a sił i nadziei brak, postanowiłam odejść, może to jest jedyna rzecz o której mogłam zdecydować, życie człowieka bez marzeń,miłości i jakichkolwiek sukcesów jest nie do zniesienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaa daj spokój
Ja niedawno byłam w takiej sytuacji że diagnoza dla mnie była bardzo nieciekawa myślałam że to juz moje ostanie dni i wiesz co wtedy myślałam że dla mnie największe szczęście to leżenie w ciepłym łóżku i oglądanie telewizji zabawa ze zwierzakiem... W takich chwilach spojrzenie na życie bardzo się zmienia... Szkoda że piszesz takie rzeczy... Ja ci życzę jak najlepiej i chciałabym żeby dobrze ci się działo bo jesteś fajną i dzielną dziewczyną, mam nadzieję że poprawi ci się humorek i będzie ok. Może dobrze byłoby gdybyś miała w domu jakieś zwierzątko uwierz one naprawdę zmieniają podejście do życia na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×