Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

fantazyjny nick ghjdd-coś tam a wiesz ze jestes w bledzie moja droga? bo u mnie duzo wloskow ktore byly zniknely , nie rosna, jak odrastaja na nogach lub rekach to sa cale gole placki bez zdzbla wlosa wiec nie pisz ogolnie jak to jest bo nie jestes w stanie sprawdzic co i jak dziala na kazda dziewczyne z hirsutyzmem constance no wlasnie nie che by wiedzial ze to biore bo naprawde odradzal i jak teraz sie dowie ze biore bedzie gadal i nie chce mi tego sluchac ;)a ty nadal bedziesz brac ta palme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. kawusia.. male espresso z duza iloscia mleka - a nie kawa amerykanska. Coz w tym zlego? Herbata ma teine, a pijesz jej wiecej ode mnie pewnie. Biore Mg od czasu do czasu + B6. Jezeli chodzi o laparoskopie, okres, palme... Palme biore od 5 tygodni. Sam okres po laparoskopii sie pojawil, ale byl nieregularny. Inozytol z kw foliowym uregulowal cala sprawe po 2 latach kuracji - tym sie leczy za granica. Palma nie ma tu nic do tego. I nie twierdze ze mi znikna wlosy po suplementach! W sobote ide na pierwszy laser. Tymczasem palma obniza mi androgeny, ktore zawsze byly u mnie wysokie - glownie testosteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze cos.. bez laparoskopii tez daje dobre wyniki kuracja inozytolem (d-chiro-inozytolem) i kw foliowym + b complex - wiem bo czytam zagraniczne fora. Czasami moja gina nie widzi wcale pecherzykow podczas usg u mnie i to pozytywne. Ale czasami tez sa. Wazne ze okres jest i owulacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, powiedz, ze to dla nas.. :-) A poza tym to on powinien o tym wiedziec.. Jak mu cos strzeli do glowy by Cie zaplodnic? :-) a te hormony co on bierze, to sa pewne? nie uszkodza mu trwale nasionek? zobaczysz ze za kilka lat zapragniesz miec dzieci / dziecko.. i co wtedy? Nigdy nie mow niegdy.. :-) ja tez kiedys bylam tego samego zdania co Ty dzisiaj .. :-) no i cos mi sie w glowie zaczyna przestawiac... :-) Wow.. Ale by bylo fajnie tak kiedys... nie moge sie doczekac.. Ach, nic nie mowie by nie zapeszyc.. :-) Tak Emilko, biore palme, ale zmniejszylam dawke i dolaczylam wierzbownice. Dotychczas bralam jedna tabl. wierzb. przed drugim sniadaniem i sporo palmy po kolejnych 2 posilkach, ale wczoraj przeszlam na inny system.. Mniej palmy, wiecej "wierzby"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on nie uwierzy bo medzilam o tej palmie bedzie wiedzial ze o mnie chodzi wiec wole nie podejmowac tematu :) co do dzieci ja jestem pewna ze ich nie chce i wiem ze mi sie to nie zmieni znam siebie poprostu, nigdy nie chcialam wrecz nie lubie dzieci itd itd a on nie robil z tego nigdy problemu i na pewno nie bedzie mnie chcial zaplodnic :D on to zaakeceptowal po jednym zdaniu ze nie chce miec dzieci oczywiscie potem wyjasnilam czemu ale to w naszym zwiazku nie jest zadna kwestia do dyskusji bo to jest sprawa zamknieta:) zmienilo ci sie no coz ja moge powiedziec :) rob tak bys byla szczesliwa ale skoro tobie sie zmienilo kochana to nie znaczy ze mnie tez prawda? :) zreszta pamietasz jak pisalas ze nie moglabys zyc bez pracy ? a ja moge i zyje mi sie bardzo dobrze nie pracujac:) kazdy jest inny nie ma regul :) to w takim razie ja tez dalej biore palme szkoda by bylo przerwac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie, ze nie wszyscy jestesmy tacy sami.. :-) aha, dodam tylko ze lubie nie pracowac, ale wiem jak to na mnie dziala na dluzsza mete.. :-) takze nie mysl, ze jestem jakims pracusiem.. :-) bo to kompletne przeciwienstwo! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:) ja tez nie chce dzieci..nie widze sie w roli mamy..haha a jak teraz biore palme a wczesniej fina to dopiero bym pokemona urodzila achachaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) Kazdy jest inny to prawda i z ta palma prosze Was bacznie sie obserwujcie chociaz .. jak juz bierzecie,,,ale w razie czego w razie jakichs objawow nie wstydzcie sie powiedziec lekarzowi ze to bierzecie,,w razie cos by sie z Wami Nie DAJ BOG zlego mialo zdziac..Emilko ale pewna jestes ze zageszcza krew?? bo teraz tak antykoncepcyjne zageszczaja palma zageszcza to moze trza cos na rozrzedzenie...ja zrozumialam z artykulu wyzej,ze grozi krwotok wiec jakby rozrzedzala...wiec mam prosbe jak by Ci sie cos o oko obilo wyslij mi linka z tym zageszczaniem;) Kurde kazda by chciala byc piekna gladka i zamiast to miec poprostu to my sie musimy tyle nagimnastykowac prawie tyle co Poli i MAlinka na tych swoich w-fach:)::)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam że Was nie rozumiem, ja zawsze pragnęłam mieć dzieci, nadal pragnę choćby tylko jedno, może dlatego, że sama nie mam rodzeństwa. Co do laparoskopii to bardzo pomaga przy PCOS, przywraca cykle i owulacje, znacznie zwiększa szansę na ciążę w pierwszym półroczu bo zabiegu są największe. Ja sama nie miałam tego zabiegu, jak starałam się ciążę, nie miałam owulki mimo że brałam największe dawki clostilbegeytu i nie pomagało, dopiero pomogło wprowadzenie encortonu w najmniejszej dawce, w innych dniach branie closti i w średniej dawce, to wtedy mi zaczęły po 2 dominujące pęcherzyki na jednym jajniku rosnąć, pregnyl na pęknięcie i owulka idealna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Tak samo jak Ty pragniesz tak ja nie pragne:) nie kazda kobieta odczuwa pragnienie posiadania potomstwa:) to tak jak niektorzy chca byc sami lub w zwiazku lub ida do zakonu poprostu.. trzeba zyc zgodnie z wlasna legenda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko no widzisz, a co ja mowilam heh :D Luiso, juz nie moge sie doczekac tej wizyty heh :D Łoł chcialabym cos tu napisac, ale jakos nic sensownego nie przychodzi mi do glowy :) Macie dylemat i to straszny, bo po wszytskim sa skutki uboczne i teraz nalezaloby wybrac to co ma jak najmniej ich. ;) Ale to ju same musicie zdecydowac :) Ja moze nie powinna sie tu jeszcze udzielac, jesli chodzi o dzieci, ale jak narazie i chyba od zawsze chce miec dzieci i to nie jedno heh :D Uwielbiam dzieci i przebywac z nimi :) No ale kazdy jak sie czuje, bo wiem i znam take przypadki, co poprostu rodzice nie czul sie dobrze z dziecmi, bo albo ich ograniczalo albo w ogole w tym przyjemnosci nie widzieli, wiec to juz indywidualna sprawa. :) Chyba widze juz pierwsze efekty bioxetu telocapilu na rekach w niektorych miejscach sa tylko takie czarne pod skora i nie chca wyrosnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Pamietasz jak rozmawialysmy o niskich estrogenach jak mowila,ze mi endo powiedziala,ze one takie moga byc jak biore yasminelle i sie zgadza..jednak przy braniu pigulek wychodza zanizone estrogeny,czytaj punkt 4:(zmniejszaja wydzielanie estrogenow i progesteronu) ja mialam wlasnie niskie te dwa czyli wyszly takie od antykoncepcji.. Antykoncepcja - Cykl miesiączkowy - Antykoncepcja dla młodej mamy - Mechaniczne środki antykoncepcyjne - Chemiczne środki antykoncepcyjne - Ciągłe nieporozumienia z wkładką wewnątrzmaciczną - Antykoncepcja hormonalna Opublikowano dzięki uprzejmości firmy Polfa Kutno S.A. ANTYKONCEPCJA HORMONALNA Najskuteczniejszą i jednoczenie najłatwiejszą do stosowania metodą antykoncepcyjną jest pigułka hormonalna. W skład tabletki wchodzą hormony: progestageny, które są właściwymi środkami antykoncepcyjnymi i estrogeny zapobiegające krwawieniom międzymiesiączkowym i zmianom zanikowym błony śluzowej macicy. Działanie takich tabletek jest wielokierunkowe: Wpływając na wydzielanie przez przysadkę hormonów bezpośrednio działających na jajniki hamują dojrzewanie pęcherzyka jajnikowego i tym samym jajeczkowanie. Zmniejszają reaktywność jajników na działanie hormonów przysadki Inaktywują gonadotropiny przysadkowe (LH i FSH) krążące we krwi. Zmniejszają wydzielanie przez jajniki wydzielanie estrogenów i progesteronu. Wywołują w błonie śluzowej macicy zmiany uniemożliwiające zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki jajowej. Powodują zagęszczenie śluzu szyjkowego. Pobudzają skurcze jajowodów i zagęszczają obecny w nich śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Polinda, ja mam tak samo. Kocham dzieci i nie wyobrażam sobie przyszłości bez nich. A no, dobrze mówiłaś;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie kazda kobieta chce byc matka i jest to oczywiste nie rozumiem czemu to niektore osoby tak dziwi to ze ty chcesz to znaczy ze kazda chce? dosc dziecinna wypowiedz z twojej strony... co do tej palmy kurde bede ja dalej brala bo widze efekty i oprocz spadku libido nie widze na ta chwile efektow ubocznych;) czuje sie bardzo dobrze, zreszta przeciez to nie lek tylko suplement diety na dodatek to same ziola, luisa29 tak pisali w tym artykule ze zageszcze krew jak znajde to wkleje, aleee zeby krew rozrzedzic dobrze brac 1 raz dziennie polopiryne s ona pomaga nawet we wczesnym stadium ataku serca, rozpuszczona w niewielkiej ilosci wody(nie wolno jej lykac) bardzo dobrze dziala na serce i krew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem dziecinna, jeśli Ty po mojej jednej wypowiedzi tak stwierdzasz, to ciekawe to jest jak szybko oceniasz ludzi. I trzeba też rozróżnić coś niektórzy nie chcą mieć dzieci i ok, a niektórzy to się wypowiadają że nie chcą i nie lubią dzieci, co dziwne sami kiedyś dziećmi byliśmy. Dzieci i zwierzęta to słabsze istoty którym trzeba pomagać i się nimi opiekować, trudno mi zrozumieć, że można ich nie lubić. A prawda jest taka, że dzieci to przyszłość. Ale kończe ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance jeszcze mam info dla ciebie :)- jak bylam w Polsce pani w aptece powiedziala ze najlepsza jest podobno ta palma o ktorej ty tez pisalas- Saw Palmetto firmy NOW jak skoncze prostatan to ja bede brac bo kupilam 3 opakowania :D podobno to najlepsza firma jesli chodzi o produkt palmy bo amerykanska i podobno w -porownaniu do innych ma mniej innych skladnikow niz sama palma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) JA tez Kocham ZWIERZETA a zwlaszcza psyy:) mam takiego kochanego przyjaciela i jest calym moim swiatem,zycie sobie bez Niego nie wyobrazam..ale dzieci to dzieci..albo kobieta chce je miec albo nie :) ja mowie NIEEEEEEE:) a wiesz co z ta polopiryna tez myslalam ale ja myslalam jeszcze inaczej:) Zdecydowalam jednak ze biore palme bo mi tez pomaga mam jakby slabszy meszek po niej:) ale i dolacze antykoncepty Yasminelle znowu..i do tego trzeba cos na rozrzedzenie i pomyslalam o acardzie:) pol tabl codzien..moze cos to da..bo acard sie wchlania w jelitach wiec jakby ciut oszczedza zoladek a polopiryna moze draznic sluzowke wiesz..a ja np mialam nadzerki kiedys zoladka wiec chyba wybiore acard.. Ania JA nie chce np dzieci a kocham psy mojego traktuje jak syneczka az niektorzy sie w glowe pukaja ale dzieci no za Chiny bym nie chciala.. tak jak Emilka mam w tej kwestii..przeciez kazda z nas moze miec inne priorytety nie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka To samo wyslalam niedawno o palmie..prosze Cie wyslij to o zageszczaniu bo cos nie mam pewnosci..jak przeczytasz art co wyslalam o palmie tam sa te efekty uboczne to nie pisza o zageszczeniu tylko krwotokach..przy zageszczeniu powinni pisac o zatorach itd..moze ja albo Ty zle to interpretujemy,,,kurde zeby sobie wiesz nie zaszkodzic bo jak roarzedza a my ze dowalimy acard albo aspirynke to wiesz..moze byc problem:) krwotok itp.a jak zageszcza to zdecydowanie wypada rozrzedzic tym bardziej ja ktora biore jeszcze anty a one z lekka zageszczaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to sorki ze zdublowalam link ;) wiesz co wlasnie szukam tego artykulu nie pamietam gdzie to bylo bo tyle tego przewertowalam o palmie wczoraj ze szok :)no nic szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzzik z linkiem;) czekam czekam az znajdziesz;) a moj kochany futrzak siedzi wlasnie kolo mnie i patrzy mi w oczy by z nim wyjsc poszalec na dworek..to dopiero wdzieczne stworzenie..najukochansze na swiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 duze psy i 2 male 3 koty fretke i krolika :D psy i koty sa przygarniete z ulicy i sa najkochansze na swiecie :) szukam dalej ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Emilko! :-) no ja wlasnie widzialam sklad i wydaje sie nawet "nieszkodliwy" :-) - zawiera jeszcze wyciag z chlebka swietojanskiego, ktory jest polecany przy pco, wiec cos dla mnie). Jakbys jeszcze znalazla jakis artykulik o tej NOW to by bylo super - czasami to co panie w aptekach mowia nie musi byc prawda, ale ja tez sie tym wlasnie sugerowalam, ze jest produkowane w Stanach no i pisza o kilku nagrodach jakie zgarnela ta firma wiec chyba mamy do czynienia z powaznym producentem palmy. Aha, na chwile tylko otworze ponownie temat dzieci.. :-) Ja tez nie przepadalam za nimi, wolalam przebywac z osobami starszymi ode mnie niz z dziecmi i nie chcialam nigdy rodzic, bo to bol, bo bedzie wszystko na mojej glowie pozniej.. itd, ale poznalam cudownego czlowieka, ktory zmienil moj swiatopoglad. Uwierzylam, ze moge byc super mama (i on super tata), a zawsze balam sie ze jestem malo odpowiedzialna wiec niech inni zapelniaja planete.. Teraz wiem, ze kazda faza (ciazy czy wychowywania dziecka) to cos wspanialego dla rodzicow.. koniec tematu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dla mnie :D tzn ja szanuje jak najbardziej kazdego czlowieka i malego i duzego ale nie chce dzieci mimo ze moj maz jest miloscia mojego zycia nie chce miec dzieci nie lacze tych dwoch rzeczy ze soba tu gdzie mieszkam sporo malzenstw nie ma dzieci w ogole duzo par na swiecie nie ma ale zauwazylam ze w Polsce to sie jeszcze duzo ludzi dziwi jak ktos nie chce :)kochamy sie z mezem na zaboj kochamy nasze zwierzaki mamy fajne zycie i jestesmy bardzo szczesliwi a to najwazniejsze :) tobie tez zycze wszystkiego naj naj grunt to byc szczesliwym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) Ty to masz prawie schronisko:) podziwiam:) ja mam jednego duuzego psiaka w domu:) ale niezle ale piesi i kotki razem to wyzwanie:) A moze zobacz te art w historii w necie bo nie chce Cie zameczac z tym szukaniem;) Wlasnie tak ja tez zauwazylam,ze w pl jest kult posiadania dzieci..jak powiedzialam glosno wsrod kolezanek moich w pracy kedys,ze nie chce miec dzieci to myslalam,ze mnie wzrokiem zabija..najezyly sie i zaczely gadac ze dziecko to nadaje sens zyciu..jedna nawet zasugerowala,ze to egoistyczne;) ale ja mialam z nich polewke..a tej co mi zasugerowala ze jestem egoistka powiedzialam,ze nie uzalezniam mojego byc lub nie byc od rozmnazania:) poza tym sama nadaje sens zyciu swojemu i nie potrzebuje odgrywac roli matki tym bardziej robic tego wbrew sobie..NIC wbrew sobie ot moja dewiza:) Palma NOW hmm ciekawe co lepsze czy prostatan olipmu czy ta NOw. Ludzie ktorzy sa na poziomie wracajac do tematu dzieci..szanuja to,ze ktos nie chce poprostu i nie wnikaja w to a dlaczegoo a po co nie??:) dla mnie to totalny brak empatii i niski poziom inetelektu. To tak jak ja bym pytala a dlaczego chcesz miec dzieci no nie rozumiem jak mozna chciec dziecko itp:) bez sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie z tymi dziecmi to temat rzeka mam wrazenie ze niektorzy posiadanie dziecka widza jako obowiazek i oczywista oczywistosc i juz i jak ktos nie chce to od razu jest be a przeciez kazdy musi robic jak uwaza no i kazdy jest inny jak ktos chce miec cala gromadke to niech ma i fajnie i ja nic do tego nie mam :) co do psiakow i innych zwierzakow no ciezko poskromic taka gromadke i jak wyjezdzamy to tesknia(pilnuje je wtedy nasz dobry przyjaciel)ale jeszcze planujemy miec wiecej :D historie tez przejrzalam i jeszcze raz przesledzilam i na to zdanie nie moge trafic szlag mnie zaraz trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na podumowanko naszych dzisiejszych rozwazan:) cyt"Najtrudniejszym a zarazem najpiekniejszym stanem psychicznym czlowieka jest uczucie podazania sciezka WLASNEJ SAMOREALIZACJI" 'Niech INNI tez zyja JAK CHCA, nie mow innym co jest dobre a co zle..kazdy sam musi odkryc wlasna sciezke a pozniej ma prawo nie radosnie kroczyc.." ot co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×