Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Konstancjo MA:) Haha wiem wiem,wit A taak oczywiscie(ale ta juz w tluszczach rozpuszcza sie ) wiec ostroznie z dawkowaniem;) Kochana wiem,ze palma dziala...na mnie tez dzialala:) wlochy jakby slabsze...ale coz..postanowilam z obawy o intereakcje z antykoncepcja,ze strachu przed wplywem na krzepliwosc i z obawy ptrzed wyplukiwaniem pewnych wit jej NIE BRAC:) A Tobie i innym radze zbadac ta wit D ,D3 zbadac by brac tylko w razie niedoborow..a jak nie ma niedoborow spozywac tylko bogate w nia produkty( duzoo tlustych ryb typu makrela,losos itp) wlasnie jadlam przed chwila;) haha acha z ta palma radze dojsc czy rozrzedza czy zageszcza krew by tez ewentualnie wiedziec w razie czego..poprostu nie brac jej w slepo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na zabek dziala tooth mousse:) taka pasta wieesz:) super sprawa naprawde..nakladam miejscowo i szary zabek miejscowo juz sie robi bialy:) a uzywam dopiero 5 dni:) no i odstawilam palemke haha odstawilam bo co..wielkanoc juz minela hahaaaaaaaaaaaaaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny te co biora antykoncepty na hirsa i wogole.. bierzecie cos na rozrzedzanie krwi w celu profilaktyki zakrzepow,zatorow itp ?? bo zastanawiam sie,czy picie duzej ilsoci wody zjadanie prawie codzien cebuli i sporo ruchu czy to wystraczy by zapobiec problemom z zakrzepami,zylakami..znowu pewnie to tendencje osobnicze do tego ale moze ktorejs z Was cos lek zalecil? np pol acardu? polopiryny s nie chce bo ona podniszcza sluzowke zoladka a mialam kiedys nadzerki.. hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najstarsza wyga kafeteryjna nie zauwazylam tutaj wczesniej twoich wpisow Aniu czyzbys chwilowo zmienila nick? :) moje wpisy sa irytujace ? moze dlatego ze sie czesto usmiecham i pisze wesolo bo jestesm szczesliwa? lub moze dlatego ze radze sobie z tym naszym hirsem? zauwazylam ze nie lubi sie ludzi szczesliwych :) nie nie mam 16 lat ale dziekuje za komplement bo czuje sie bardzo mlodo:) no coz nie bede dalej irytowac i tu przychodzic wszystkiego naj naj wam zycze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilkoo:) Fajnie,ze jestes,,,nie znikaj,badz z NAMI:) kazdy ma prawo miec swoje zdanie..a TY poprostu badz:) Jak tam Twoj zwierzyniec ukochany:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko poprostu walisz co myslisz miedzy oczy:) a niektorzy sa wrazliwi,odbieraja to jako atak,,,trzeba pamietac ze nie kazdy ma taki sam poziom wrazliwosci na slowa:) szanujmy sie kochajmy nie ma co:) kazda z nas ma ujeba..e zycie juz wystarczajaco przez te klaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź się Emilko odczep ode mnie na zawsze dobrze? nie zamierzam więcej z Tobą polemizować bo lubię ludzi kulturalnych. I nie zmieniłam nicku by Ci dogryzc (tamta osoba to nie ja) więc nie pochlepiaj sobie. Koniec dyskusji z Tobą. Co do mojego kolana Constance to nie uderzyłam się, nie mam siniaka. Na tym kolanie co mam ten obrzęk i zaczerwienienie, często mi wrastają włoski, nawet jak wcześniej goliłam golarką bo teraz od czerwca jade nogi depilatorem. Z prawym kolanem nie mam kłopotów i nic mi się takiego nie robi. W sobotę wieczorem wyrwałam parę wrośniętych włosków pęnsetą, a to mi się zrobiło w poniedziałek. Nogi będe depilować w piątek bo już wszystkie prawie odrastają, co 3 tygodnie depiluje. Nie wiem co to jest, kurcze na razie jeszcze czekam. Co leków przeciwzakrzepowych to ja nie biorę nic, jak robiłam badanie hormonów, profil lipidowy, próby wątrobowe, , oraz układ krzepnięcia takie badanie z krwi i wyszło dobrze, więc mam nic nie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze w kolanie stan zapalny..altacet jest ok ale jak nie minie do czwartku lepiej odwiedzic ortopede..tym bardziej,ze piatek to swieto. Ja tez mialam kiedys uklad krzepniecia itp badania wyszly ok..ale mam sklonnosci do zylaczkow,nawet na grzbiecie reki to widze i udach,poza tym ostatnio w badaniu krwi wyszly mi w gornej normie wskazniki krwinek czerwonych,wiec lampka mi sie zaswiecila:) Lipidy tez badalam,proby watrobowe tez ok,chodz lipidy podniesione lekko glownie cholesterol zly w gornej normie i trojglicerydy.. a jem chudo,naprawde dbam o to,co jem by bylo zdrowe,wiec najwyraznie j antykoncepcja podnosi te lipidy..musze moze sobie flore pro active zamiast maselka kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 5 lat w ogóle nie używam masła, nie jem bułek, tylko ciemne pieczywo ale czasami się chlebek trafi normalny, nie słodzę od nastu lat. Piję wyłącznie zieloną herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wiem Aniu.. może cos tam wrasta rzeczywiście.. :-/ ja też nie używam masła, chlebek ciemny własnej roboty, zielona herbatka (lub biała/czerwona) ale coraz rzadziej, bo piję ziołowe lub owocowe.. aha i też nie słodzę.. Luisa, to masz pewnie od antyków, bo skoro też pijesz zieloną h., jak kiedyś mówiłaś, to cholesterol powinien być w normie raczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie może coś wrosło ale tak głęboko, czytałam o tycg torbielach włosowych ale to chyba nie to. Bo to nie wygląda tak, i nie boli aż tak, i te torbiele występują przy kościach krzyżowych najczęściej u mężczyzn. Cóż na razie czekam co będzie dalej. Posmarowałam sobie galaretką aloesową aloe vera, fajnie chłodzi i działa też przeciwzapalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Luisa, dziękuję za Twój post o ziółkach, powinien on być przestrogą dla eksperymentujących. W każdym bądź razie dzięki, bo już nawet czasem sama siebie obwiniałam, że nic z hirsem sama nie robię, ale jak widać, trzeba zaczekać na leczenie prowadzone przez lekarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, najlepiej bedzie jak udasz sie jutro do lekarza, bo nie ma co czekac, moze sie pogorszyc czy cos. Ahh czyli jak to jest? Dzeciom mowia, ze mozna podawac h. z wierzbownicy a skolei wierzbownica dziala jak palma wiec nie jest wskazana... ehh i badz tu madrym. A jak zapytam sie endo to on pewnie mi powie,ze oszalalam i wy tez, ze bierzecie cos takiego, bo niedosc ze to nie dla kobiet to w dodatku na prostate. Ja tam cholesterol mam w porzadku i nigdy zle sie ze mna nie dzialo(tylko anemie mialam- brak zelaza swego czasu dalo mi sie we znaki i do dzis nie jest w porzadku) , a jem biale pieczywo, slodze 2 lyzeczki (ale nie slodzkiem! i mam nadzieje ze Lusio odstawilas slodzik ;) ) Czemu nie uzywacie masla? Margaryny np. Delma, Omega czy Flora, to jest jeszcze gorsze niz maslo. Wiadomo kiedys masla byly inne, no ale wydaje mi sie, ze sa lepsze niz margaryny. No chyba ze czyms innym to zastepujecie albo w ogole nie uzywacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Malinko my to mamy wyczucie ;) No Luiso, a sama experymentowalas heh :D a o Constance nie wspomne, no ale czlowiek uczy sie na swoich bledach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Poli:) Slodziku nie uzywalam dlugo od wtedy co mi dalas art z tym raotworczym dzialaniem slodzikow...ale znowu zaczelam,bo musze kawe czyms zlodzic a cukru nie moge a Ksylitolu jeszcze nie kupilam,ale co wpuszczam jedna tabl do kawy mysle o Tobie;) haha dzis tez myslalam ale musze kupic ten ksylitol w koncu:) Poli wiem,ze eksperymentowalam i wiem ze juz wiecej tego nie bede robic...bo naprawde ziola moga pomoc wierze w to,ale moge miec dzialania tez uboczne i to zwlaszcza w dluzszej perspektywie przyjmowania..dlatego nie mozna sugerowac sie tym,ze ja biore mi pomaga to komus tez..trzeba zachowac zdrowy dystans i miec swoj rozum bo kazda z nas mimo ze ma hirsa moze miec osobnicze sklonnosci do roznych chorob..czy byc bardziej lub mniej podatna na dana terapie..trzeba o tym pamietac:) ja np gdybym nie miala z zebem problemu po finie brala bym go dalej..ale widzisz moze akurat na kogos innego tak nie zadziala negatywnie jak na mnie..a ziola tez jesli maja wyplukiwac pewne witaminy czy wplywac na krzepliwosc krwi to warto sie przynajmniej wczesniej zbadac pod tym katem nim sie podejmie decyzje o zazywaniu czegokolwiek :) Malinowa Rózo:) nie ma za co:) Co do jedzenia..tez jem ciemne pieczywo itd..zdrowo zyje ale hormony widac powoduja skoki lipidow:( Poli flora pro active ponoc byla przebadana i ona zbija wg badan sporo cholesterolu glownie ma sterole roslinne a maslo zwykle ma tluszcze nasycone wiec raczej dla tych z wysokim cholesterolem nie wskazane masla i tluszcze nasycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie z nogą lepiej. Byłam tylko u internisty i przepisał mi żel, to jakieś infekcyjne jest ale to nie torbiel ani nie woda, więc nie potrzeba ortopedy na szczęście. Opuchlizna i zaczerwienie powoli schodzi no i o wiele mniej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotaaaaa
Czesc odebralam wyniki z acth, 1.12 mam wizyte testotesron ma chyba w normie a na tantm kompletnie sie nie znam kupialm ampulki radical do wlosow bo to co sie dzieje to koszmar ... jem wierzbownice prostanolu nie tykam, nie dobrze mi po nim fatalnie i jezscze sie boje oseoporozy moja mama ma straszna wiec nie chce sobie tego fundowac i stwierdzilam ze jak mi przepisze antyki lekarz to bede je brala mimo ze nie mam partnera luisa nie tyjesz od antyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie ;) Wlasciwie to bardziej do Emilki, no ale moze ktos mi powie. Bo uzywam telo i bioxet razem tz. ze w tym samym miejscu najpierw nakladam bioxet a potem na to telocapil i sie zastanawiam czy tak dobrze, bo moze to wlasnie nie pomaga jak samruje dwie rzeczy? Stosuje dwa razy dziennie i jakos takich specjalnych efektow nie widze. A i jak tam, u was z depilatorem? Bo ja oprocz tego ze mi sie wrastaja, to przez niego mam takie strupy, przyszcze jak bym ospe miala ale to takie tradzikowe na udach, gdyby tak bylo 2 dni po goleniu to ok, ale mi to w ogole nie schodzi, a czytalam ze boxet czy wlasnie telo jakos to tez zniweluje, a tu nic, moje nogi gorzej wygladaja niz z wlosami i wy tez tak macie? A jak wam depilator ogolnie goli? Bo ja musze go uzywac co tydzien na nogi! A myslalam ze tak na co najmniej na dwa tyg bede miala spokoj. I w ogole moj depilator to wiecej goli niz wyrywa, a niby ten najnowszy i najlepszy, a tu takie swinstwo i albo ja nie umiem sie golic(a juz probowalam wszystkich sposobow by jak najlepiej ogolilo) albo depilatory nie sa skuteczne i dokladne. A co do antykow Sharlott to nie kazdy po nich tyje, oczywscie wiekszosc osob tak, ale to zalezy od figury i przemiany materii. Zreszta po anty "samych" sie nie tyje, tylko przez nie wzrasta apetyt. Moja mama jak dostala anty a bierze je juz 5 lat jak nie wiecej to ani grama nie przytyla. I ktoregos razu poszla do gin i mowi czy nie ma czegos na biust, a ona na to, ze po anty wlasnie powinny urosnac. Wiec jak mowie to zalezy od organizmu. Moja mama jest strasznie drobnej budowy, wazy 47 i wzrost 158, a je tyle co slon, serio jak opetana a nic nie tyje. Czyli przemiana materii sie klania i uksztaltowanie genetyczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotta:) JA tez biore atykoncepcyjne na poskromienie hirsa a faceta nie mam;) test z ACTh jak wyszedl? 1 juz niedlugo:) Poli:) 6 gr tez juz niedlugo;) ja bym nie smarowala telocapilu i bioxetu naraz:) rozumiem,ze przyszlo Ci do gloowy by tak spotegowac dzialanie owych specyfikow;) ale tu Emilka lepiej niech Ci doradzi,bo ona stosuje i Konstancja:) Co do wrostow to wysylalas mi takie fajne linki z jakimis peelingami itp..moze na sobie sprobuj:) sprobuj depilowac nogi przykladajac golarke tzn ta glowice depilatora pod katem prostym do np uda czy lydki i w tej pozycji 'jedz' nie powinno sie jakby pod katem ostrym depilowac i tak jakby 'podjezdzac' tylko zachowac kat prosty..nie wiem czy mnie dobrze zrozumialas:) na wrosty te pryszcze dobrze jest posmarowac benzacne albo czyms z antybiotykiem i nie wyciskac jak dasz rade;) ja nie daje jak widze te wrosty i zawsze mam masakre na nogach potem to goje i goję;) na dzis dzien mam wygojone ale slady takie plamki lekko przebarwione mam. Ania dobrze ze staw w porzadku Konstancjo zawiadamiamy ktokolwiek widzial co z Emilka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso :) Ja juz pod tyloma katami golilam, pod wlos, z wlosem i nogi naprezalam, i skore naciagalam, no tragedia, jakis cyrk z goleniem. A co do tego na te pryszcze to, to mi wysuszy? I wtedy jak strupek odejdzie? Przeciez to dlugo trwa a ja co tydzien golic sie musze, wiec nie bardzo, moze tormentiol ewentulanie, bo tez wysusza. Poszperam cos o tych peelingach, bo moze akurta cos bedzie na mnie dzialalo. ;) Aha Luiso, nie martw sie, Emilka znowu gdzies pojechala (ta, to ma dobrze ;) ) wiec nie musisz zawiadamiac ktokolwiek... ;) Nareszcie wolne i dlugi weekend!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) Benzacne Ci wysuszy,splaszczy te pryszcze,tormentiol chyba bardziej lagodzi zreszta probuj co lepsze..benzacne bez recepty tez jest:) No te peelengi zeby zapobiegac wrastaniu to trezba by robic codziennie i to porzadnie a potem nawizac..a jak ma wlochal wrosnac to i tak wrosnie;/ Ja to dzis jakas jesem ledwo zywa,nie wiem jak Wy..wogole nic mi sie nie chce,chyba antykoncepcyjne zle dzialaja na mnie,jestem zmeczona ciagle i mam doly. Ok,Poli;) czekamy az sie wywczasuje i do nas zawita;) pozdrowionkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Polinda, ja też używam Benzacne i jak najbardziej polecam:) Ania, super, że lepiej już z nogą:) Ja mam znowu problem z aparatem ech. Ząbki mi się przesunęły i drut także, teraz rani mi dziąsło. Niby nie dużo się wysunął (ok. 0,5 cm), ale jednak przeszkadza.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ten benzacne to tani jest, a ja sie spodziewalam czegos drozszego heh, w przyszlym tyg go sobie kupie i przy okazji bioxet bo mi sie skonczyl a w aptece teraz jest po przecenie ;) A wlasnie moze wtedy bede to stosowac tak: ze rano telocapil a wieczorkiem bioxet? Co o tym sadzicie? Bo nie wiem co na danej partii ciala mam stosowac ;) Malinko :) wspoczuje, bo moja kolezanka jak miala aparat, to na poczatku, tez rozne rzeczy jej sie dzialy, wiec do ortodaty idzkaj :* :) Aniu :), to dobrze, ze juz noga tak nie pobolewa, trzymaj sie ;) Luiso :) Ja tez wczoraj taka jakas przycmiona bylam, zmeczona i oslabiona i zwalalam to na pogode, a jak sie okazalo to na okres heh ;), moze powinnas jakies witaminki zazywac do tych antykow, skoro moze przez nie tak sie czujesz np. Ania albo Constance pisaly,ze wit.A - beta karoten czy wit. E tez dobrze :) Buziaczki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Polinda, a w jakiej cenie jest ten biozxet w "Twojej" aptece? Nie mogę się dodzwonić do orto.:( Ale super, że mamy długi weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko :) Ja kupowalam bioxet w aptece Gemini, za 90zl i to bylo w przecenie, bo myslalam ze apteki "doz" u mnie w miescie nie ma, a jak sie okazalo to jest heh i tam jest drozej. A teraz zamawiam przez internet w gemini i odbieram w aptece, wiec nic za przesylke nie place, a przez internet to za 79.90zl, a normalna cena to 120zl (tyle ze teraz jest przecena :) )a w doz.pl 140zl! Wiec poszukaj u siebie gemini i przez internet :) Ja teraz wszystko bede tak zamawiac bo to sa roznice 5-10zl a to duzo. Niestety nie wszytko jest w gemini :( A uzywalas juz bioxetu albo telocapilu? :) O tak dlugiiiii weekend!! Nareszcie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, u mnie na pewno nie ma takiej apteki, tu nic nie ma heh. Nie używałam jeszcze ani bioxetu, ani telocapilu, narazie nie mam na to kasy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety to tanie nie jest, u mnie tez nie najlepiej z kasa, dlatego na zadne depilacje nie chodze, bo zwyczajnie kasy na to moi rodzice nie maja. Dlatego w wakacje pracuje, by miec chocby na czesc tych roznych rzeczy. Malinko mieszkasz na wsi? W kazdym miescie musi byc apteka heh i Gemini napewno masz, a jak nie ta to inna tylko szukaj zawsze na stronie internetowej tej apteki, bo tajniej bedze :) A na Groupon sie zarejestruj to moze akurat cos z twojej okolicy bedzie, np. depilacja za pol ceny czy cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, ja mam akurat to szczęście, że rodzice mi depilacje i wszystkie co z nimi związane (depilatory, pęsety itp.) fundują, więc nie narzekam. Natomiast założę się, że na krem za 100 zł by się nie zgodzili. Tak, mieszkam na wsi, popularnej z resztą;p, w sąsiedztwie mam dwa miasta, ale takie mniejsze, raczej Gemini tam nie będzie. Na Grouponie jestem zarejestrowana, ale prawie nigdy nie ma nic z mojej okolicy. Problem z aparatem z głowy, przed chwilą rozmawiałam z orto. i sama sobie z tym drutem poradziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie glownym problemem jest kasa i nie stac moich rodzcow na kupno mi depilatora za 400zl czy pojsce do kosmetyczki na depilacje, ja za wszystko zaplacilam z tego co zarobilam w wakacje. A teraz moja mama wie, ze musze kontynuwaowac uzywanie bioxetu, wiec mi go kupi. Malinko skoro rodzice daja ci na to kase, to jak poprosisz ich o bioxet i powiesz,ze to opoznia wzrost wlosow i rzadziej bedzesz chodzila do kosmetyczki, to moze tak ich przekonasz heh :D Zreszta bioxet starcza na okolo miesiac, a telocapil na 2-3 miesace, a jest tanszy i to duzo, wiec moze zacznij od telocapilu? :) Poszukaj, napewno masz te apteke, a jak nie to w innej tez to jest i napewno taniej niz w "doz" bo tam to jest strasznie drogo. To super ze juz wszystko w porzadku z aparatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Za dwa miesiące powinnam mieć swoją kasę, więc sobie sama kupię, póki co muszę wydać pieniążki na prezenty gwiazdkowe.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×