Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość mind93
trzeba bedzie placic*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa nie dziekuj. żo reguluje prace całego organizmu. oczywiscie nie stanie sie to juz po tygodniu. spróbuj warto. dr Kwasniewski był nawet nominowany do nagrody Nobla na rok 1999 w dziedzinie medycyny oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
mind93, jeśli położą Cię na kilka dni do szpitala, to wszystkie badania będziesz miała za darmo. Na wyniki czeka się różnie, niektóre dostajesz z wypisem, na inne (bardziej specjalistyczne) czasem trzeba poczekać do miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso,:) ja mysle zeby zapytac sie Emilki jak ja mam to brac, bo ona przeciez tez bioxet i telocapil stosuje rownoczesnie ;) Malinko,:) to super ze w koncu cos sie ruszy,moze akurat te badania cos konkretnego wykarza i bedziesz odpowiednio leczona :) Aha Luiso mnie tez to zaciekawilo, ale niestety nie jestem tak wytrwala w czytaniu tego wszystkego i jak bys w koncu doszla do sedna sprawy, co jesc a co nie to moglabys sie tym podzielic z nami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Polinda, mam taka nadzieję, oby...:) Ania, mam pytanie, badanie stosunku LH do FSH musi być wykonane w 3 dniu cyklu? Jeśli będzie wykonywane w 2 d.c. to będzie nieważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie ważne, do 9 dnia cyklu można, ale najlepiej do 3 dnia cyklu, wtedy badanie jest miarodajne, pózniej te wartości hormonów non stop ulegają zmianie i trudno się zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Dziękuję Aniu za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiadanusia a wlasnie,ze: Dzieki dzieki dzieki:) haha naparwde ciekawe co pisza,a wczesniej patrz cos slyszalam o tym ale nigdy nie wczytalam sie:) a tak super..moze sie zastosuje,,,bo wlasnie niby zdrowo sie zywie a czuje sie ciagle zle czyli cos nie halo. MOze wlasnie to cos mi da:) Zajrze z mila checia na topik:)wiem z tym Noblem..czytalam i wogole nie myslalam,ze ludzie tlusto jedzacy moga miec prawidlowe wyniki lipidow..i ze moga tyle chorob wyleczyc ta dieta..nie wiem czy dam rade scisle wg jej wskazowek jesc,ale postaram sie zwiekszyc tluszcze,bo do tej pory balam sie ich jak diabel swieconej wody;) Poli:) Ty to bys na gotowe chciala,nie ma tak kochana :) to powazna sprawa z ta dietka..to trzeba zrozumiec i samemu wydedukowac wyciagnac wnioski:) trzeba poczytac musisz byc swiadoma praw i obowiazkow;):):) nie da sie powiedziec o tym w dwoch zdaniach widzisz ile aniusiadanusia linkow wkleila:) a ja po przeczytaniu ich mam wrazenie,ze dopiero liznelam temat:) leniuszek z Ciebie no;) tak ale Emilka chyba stosuje telocapil na cialo a bioxet tylko twarz,ale nie pamietam..cos sie nie odzywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia;) Wlasnie skonczylam lekture od Ciebie:) jestem na TAk,musze zamowic ksiazke by moc wdrozyc ta zywienie w zycie bo poki co mam ogolna wiedze a musze poznac dokladnie jakie proporcje zachowywac i ilosc bialek,weglowodanow i tluszczy:) Chyba zamowie ta ksiazke za 25 zl o zywieniu optymalnym dla poczatkujacych Wandy Slawek,pewnie znasz:) Poli :) poczytaj o tym zywieniu,polega ono w wielkim skrocie na dostarczaniu do organizmu produktow wartosciowych tak by organizm nie meczyl sie zbytnio i nie obciazal przetwarzaniem pokarmu,pokarm ma byc wartosciowy biochemicznie zblizony do bialek ludzkich,ogolnie dziala prozdrowotnie potrafi wyleczyc z roznych chorob i wchodza w duzej mierze w gre tluszcze zwierzece,bialka dobrej jakosci,malo bardzo weglowodanow tylko tyle ile organizm potrzebuje nic ponad:) wszystko w odpowiednich proporcjach,ku zdziwieniu wielu i stereotypom ze tluszcz tuczy i powoduje choroby jest odwrotnie:) raczej weglowodany tucza i powoduja choroby:)takze dla mnie supcio,mam nadzieje,ze dieta bedzie mi sluzyc:) poza tym siega ona ku filozofi by zbednie nie zasmiecac organizmu zbednymi pokarmami dzieki czemu odciaza jego organy jednoczesnie zapewniajaz zdrowie i energie:) poza tym jest tam duzy wybor pokarmow,.,wiec nie trzeba sie glodzic ani nic w tym stylu,fajna sprawa,,,bardzo okroilam temat wiec zainteresowani musza poczytac linki ktore anusiadanusia wkleila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa ksiazke mam. autorke miałam okazje poznac osobiscie. to starsza przesympatyczna pani która jest 15 lat na żo a od 12 jest doradca żywieniowym. jesli podasz mi maila wysle Ci ksiazke'' dieta optymalna ''w pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilka pytan do anusi: czy ta dieta mozna wyleczyc cukrzyce insulinozalezna? i jeszcze jedno, wczoraj rzucilam okiem na jeden z Twoich artykulow (drugi byl strasznie dlugi :-) a trzeci wcale mi sie nie otworzyl) i wyczytalam tam ze nie mozna jesc surowych warzyw, tylko gotowane.. No ale czemu? Czyzby ludzie (pierwotni i ze tak powiem "mniej pierwotni" gotowali sobie zupki jarzynowe? Nie jedli surowych warzyw i owocow? i czy Ty mialas moze pco ktore ta dieta wyleczylas? Ja kiedys zostalam poczestowana bardzo ciezkimi placuszkami przygotowanymi z tlustego tworogu, jaj i usmazonymi na smalcu.. No i co? Po krotkim czasie wyszly ta sama droga ktora weszly do mnie.. :-) to tyle, z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiadanusia a jak mam Ci podac maila tu napisac?:) Super nie musialabym placic:) wczoraj do 2 w nocy czytalam TWoj topik i bardzo mnie wciagnal..ten dr Kwasniewski wydaje sie byc bardzo madrym rzeczowym czlowiekiem:) Konstancjo:) Naprawde musiala bys poczytac dokladnie od a do z na czym polega dieta wyrywkowo nie da sie jej zrozumiec:)To nie tyle dieta co sposob zywienia.. Te artykuly sie otwieraja wszystkie tylko jeden sie nie otwiera.. Aniołeczku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo ma:) Zanim zaczniesz szukac kontr argumentow zapoznaj sie dokladnie z cala ta wiedza o tej zywnosci bo wtedy dopiero mozna rozmawiac o niej;) zreszta uwazam jak o wszystkim:) :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Luiso, tylko jeden sie nie otwieral, jak napisalam... ja wiem ze to sposob zycia, a nie dieta kilkumiesieczna.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiażka Wandy Sławek jest nowa ksiazka. tej nie mam w pdf wiec jej nie wysle. trzeba ewentualnie kupic.ale mam diete optymalna dr Kwasniewskiego. Luisa masz racje że o żo trzeba poczytac .zasad nie da sie przekazac w kilku zdaniach. trzeba zrozumiec jak to działa:) ja nadal szukam i czytam chyba wszystko co jest na ten temat. constance na moim topiku czyna jest dziewczyna która wychodzi juz z cukrzycy. można jesc surowe warzywa,ale surowe sa gorzej trawione niż np duszone. pco nie miałam. żo to ''tylko''inne jedzenie. warto spróbowac skoro medycyna konwencjonlna kiepsko sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakow01
czesc dziewczyny, na wstepie zaznacze ze borykam sie tak jak Wy z nadmiernym owłosieniem, najbardziej widocznym na twarzy i rękach... stosuje wosk, a włoski odrastaja juz po 3 dniach, po tygodniu KONIECZNIE musze je wyrwac, bo chodziłabym juz z regularnym wąsem ;( ostatnio martwi mnie powiekszajacy sie meszek i broda... równiez zaczełam wosk, ale wydaje włosy odrastaja czarne (jestem szatynka) ciezko jest je złapac, starcza na tyle co wasik. ;/ jedynie na policzkach troche dłuzej i o dziwo niee są tak mocne (robiłam raz narazie) Zastanawiam sie nad urządzeniem EPICARE czy inaczej EPISTICK to jest taka spręzynka do wyrywania. czy któas z Was stosuje? czy włoski odrastaja twarde i kłujące jak po goleniu? widziałam na youtube recenzje, dziewczyny jezdza tym po całej twarzy, a zadna nie wyglada jakby miała powazniejszy problem. No i jeszcze jedno: na ile Wam to starcza? nie chce zaczynac dnia od codziennej depilacji, czy chodzic z kłująca twarza .. ale tych włosków tez nie zaakceptuje ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luiso :) no ja nie mam za bardzo w tym tyg czasu heh ale w weekend cos tam poczytam, no ale zeby to wprowadzic w zycie to naprawde trzeba sie przylozyc heh ;) Nie wiem czy dam rade, jestem malo wytrwala, a bardzo bym chcala sie prawidlowo odzywiac i zdrowo na tym wyjsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa ale nikt nie mówi ze trzeba codzienni jesc mieso. jesli je zjadamy ,to jest to 100-150g na dobe. Obecnie zaleca sie zjadanie 5 posiłków,duzych ilosci warzyw i owoców,unikanie tłuszczu i co mamy? coraz bardziej chorych i otyłych ludzi. ja jako młoda dziewczyna nie wierzyłam w żo i w to ze jedzac tłusto mozna zeszczuplec. zmieniłam zdanie. siostra chorowała na gosciec postepujacy.lekarze nie potrafili jej wyleczyc. zmieniła zywienie na żo,razem z nia jej maz który był dosc ''duzym''facetem:) po kilku miesiacach szwagra nie poznałam-zeszczuplał,a siostra wracała do zdrowia. jest zdrowa ,mineło juz kilkanascie lat. prowadzone badania w latach 2006-2010 nie dowiodły szkodliwosc żo,bo ona nie szkodzi jak stosujesz sie do zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źródło: Dziennik Zachodni, 8.08.2003r Na posiedzeniu Sejmu 10 lipca 2003 r. poseł Andrzej Aumiller zwrócił się z zapytaniem do ministra zdrowia, dlaczego tak zwane żywienie optymalne opracowane i propagowane przez dra Jana Kwaśniewskiego nie jest szerzej stosowane, skoro jest to skuteczna metoda leczenia wielu chorób, co potwierdzają liczni lekarze z Polski i z wielu innych krajów. Zatem czy nie powinny być podjęte badania kliniczne nad wpływem diety optymalnej na chorujących na różne choroby. W odpowiedzi minister zdrowia podał fałszywe informacje o żywieniu optymalnym, o badaniach, które już dawno wykonano oraz przedstawił poglądy pracowników Instytutu Żywności i Żywienia nie mające nic wspólnego z wiedzą. Fałszywe informacje ministra Systematyczne oszukiwanie ludzi przez kolejnych ministrów zdrowia i pracowników Instytutu Żywności i Żywienia od ponad 30 lat spowodowało ogromne straty biologiczne narodu polskiego i nadal je powoduje. Obniżanie się wartości biologicznej Polaków postępujące od wielu lat jest z kolei przyczyną wszystkich trudności społecznych, gospodarczych, politycznych, również zdrowotnych, obserwowanych od dawna i znacznie nasilających się w ostatnich latach. Minister zdrowia powiedział, że w badaniach na ludziach wykonanych w Łodzi poddano badaniom tylko 13 osób, co nie jest zgodne z prawdą, ponadto powiedział, że wśród tych pacjentów "nie zaobserwowano jednak żadnych korzystnych zmian przy stosowaniu tej diety", co jest wierutnym kłamstwem. Natomiast prawdą jest, że dotychczas w żadnym kraju w żadnej klinice, w żadnych badaniach nie uzyskano rezultatów bodaj zbliżonych co nieco do rezultatów uzyskiwanych przy stosowaniu żywienia optymalnego. Prawda o badaniach nad żywieniem optymalnym jest następująca: Po gruntownym zapoznaniu się z tematem, już w latach 1966-1968 opracowałem optymalny model żywienia człowieka oparty na rawach obowiązujących w naukach podstawowych, zgodny z dopiero obecną wiedzą biochemiczną, który przedstawiłem grupie lekarzy na kursie w Poznaniu już w 1968 r. Od tego czasu zasady żywienia optymalnego nie zmieniły się. Po sprawdzeniu na sobie i rodzinie zacząłem polecać ten model żywienia chorym w sanatorium, oczywiście tylko tym, którzy byli w stanie zrozumieć tę wiedzę. A nie było takich wielu. W 1974 roku napisałem do profesora Juliana Aleksandrowicza, który zaprosił mnie do Krakowa. Spotkanie z profesorem trwało ponad 8 godzin. Otrzymałem propozycję pracy w klinice profesora, ale nie zgodziłem się, gdyż wiedziałem, że muszę być lekarzem od całego człowieka. Prof. Aleksandrowicz wiele z mojej wiedzy zrozumiał i "przemycił" w swoich publikacjach. Najważniejsza dla ludzkości informacja przemycona przez Niego to: "Wszelkie trudności gospodarcze, społeczne, polityczne, a także zdrowotne mają swoją przyczynę w powszechnie wadliwej strukturze i czynności mózgów ludzkich, które są spowodowane czynnikami ekologicznymi" i "Nie ma nieuleczalnie chorych, niedostateczną jest tylko nasza wiedza". Rozwiązanie jest proste. Trzeba tylko znać te czynniki ekologiczne, których poznanie nie było dla ludzi możliwe właśnie z powodu powszechnie wadliwej struktury i czynności mózgów u wszystkich (prawie) ludzi, w tym wszystkich polityków, ekonomistów i uczonych. Trzeba te czynniki usunąć, co jest łatwe i tanie. Dotąd obowiązujące we wszystkich dziedzinach ludzkiego życia powiedzenie, że rzeczą ludzką jest błądzić, a powinno być: rzeczą ludzką jest wiedzieć. Pochwały profesora Aleksandrowicza Prof. Aleksandrowicz wydał bardzo pozytywną opinię o mnie i mojej pracy pt. "Wpływ odżywiania na biologiczną i kulturową ewolucję człowieka", o której napisał, że "stanowi ona zdecydowane wzbogacenie nauki o żywieniu człowieka, a ponadto przedstawia duże wartości praktyczne". Żywienie optymalne osobiście zastosował premier Piotr Jaroszewicz i okazało się ono na tyle dobre, że w dniu 25 października 1974 r. premier zwrócił się do ministra nauki, szkolnictwa wyższego i techniki oraz ministra zdrowia, pisząc: "Jak mi wiadomo, Lekarz Kwaśniewski opracował metodę odżywiania, którą stosuje w profilaktyce i leczeniu niektórych chorób cywilizacyjnych, osiągając udokumentowane rezultaty... (premier widział te rezultaty). W związku z powyższym proszę Obywateli Ministrów o powołanie komisji specjalistów złożonej przynajmniej w połowie z przedstawicieli świata nauki wskazanych przez lek. Kwaśniewskiego, która mogłaby obiektywnie orzec, czy i w jakiej mierze podjęte przez niego badania powinny być kontynuowane - Piotr Jaroszewicz". W dniu 29 listopada 1974 r. zarządzeniem obu ministrów powołano taką komisję w składzie: przewodniczący - prof. Julian Aleksandrowicz, członkowie: prof. Stanisław Berger, prof. Zygmunt Ewy, doc. Stanisław Haduch, prof. Mieczysław Kędra, doc. Świętosław Ziemlański, mgr inż. Krzysztof Gutman. Komisja zaleciła przeprowadzenie badań na zwierzętach. Minister nauki przeznaczył 7 milionów złotych na badania, ale długo nie mogłem znaleźć uczonego, który by zechciał takie badania przeprowadzić. Po kilku latach wykonano badania pod kierunkiem prof. Stanisława Bergera. Badano trzy grupy zwierząt: karmione żywieniem optymalnym , dietą lotników wojskowych i paszą hodowlaną. Stwierdzono, że najbardziej korzystny rozwój zwierząt wystąpił na żywieniu optymalnym, że średnia waga mózgów tych zwierząt była o 8 % wyższa niż u zwierząt na diecie lotników wojskowych i na paszy hodowlanej, zdolność uczenia się zwierząt była wyższa na żywieniu optymalnym o 40% w porównaniu do zwierząt na diecie lotników. W mózgach zwierząt żywionych optymalnie występował najwyższy poziom związków fosforowych aktywnych, DNA, RNA i tłuszczów, czyli przysłowiowego oleju w głowach. Następne dwie prace na zwierzętach wykonano pod kierunkiem prof. Henryka Rafalskiego, w których udowodniono, że żywienie optymalne ma wybitne działanie przeciwmiażdżycowe u zwierząt i szybko leczy miażdżycę u zwierząt doświadczalnych. W tym czasie opublikowano prace o podobnych rezultatach z badań na ludziach. Autor Czech-Jureczko w pierwszej pracy stwierdził, że długoletnie stosowanie diety Sippy'ego u chorych na chorobę żołądka i dwunastnicy powodowało rzadsze występowanie miażdżycy, a w drugiej pracy, że ta dieta powoduje ustępowanie zmian miażdżycowych u ludzi. A dieta Sippy'ego to do 0,5 litra śmietany 30% na dobę. Po odejściu z polityki Piotra Jatoszewicza, mimo zaleceń komisji nakazującej wykonanie badań na ludziach chorych, badania te były wstrzymywane przez ministra zdrowia, a szczególnie przez Instytut Żywności i Żywienia. Co wynika z badań Drugim politykiem, który ze względu na ciężkie choroby prosił mnie o pomoc, był były przewodniczący Rady Państwa, marszałek - Marian Spychalski. To dzięki jego interwencji minister Janusz Wieczorek nakazał podjęcie badań na ludziach. Badania te wykonało 11 profesorów i docentów wraz z zespołami, pod kierunkiem prof. Henryka Rafalskiego (przewodniczący sejmowej Komisji Zdrowia dwóch kadencji). Minister zdrowia podał fałszywą informację, że w badaniach brało udział tylko 13 chorych. Minister zdrowia podał też inne fałszywe informacje mówiąc: "Nie zaobserwowano jednak żadnych korzystnych zmian przy stosowaniu tej diety". W raporcie końcowym z badań prof. Rafalski pisał: 1. "Dieta niskowęglowodanowa przestrzegana przez okres 3 i 6 miesięcy spowodowała istotne obniżenie ciężaru ciała u badanych mężczyzn. 2. Spowodowała istotne obniżenie wskaźnika procentowej zawartości tłuszczu. 3. Nie spowodowała obniżenia wskaźnika masy mięśniowej. 4. Dieta niskowęglowodanowa przestrzegana przez 6 miesięcy nie spowodowała uchwytnych niekorzystnych zmian w stanie zdrowia (ocenianego na podstawie zespołu licznych badań laboratoryjnych i klinicznych). 5. Spowodowała uchwytne korzystne zmiany w stanie zdrowia badanych mężczyzn. Zaliczyć do nich należy m.in. (poza zmniejszeniem ciężaru ciała) a) poprawę sprawności fizycznej b) poprawę wydolności narządu krążenia c) zmniejszenie natężenia choroby wieńcowej d) poprawę sprawności narządu oddechowego. 6. W okresie 6 miesięcy przestrzegania diety nie ujawniły się u badanych mężczyzn objawy ketozy, hipercholesterolemii oraz hiperurikemii (które stanowią główne zastrzeżenia przeciw stosowaniu diety niskowęglowodanowej). 7. Uzyskane wyniki badań nad wpływem diety niskowęglowodanowej na stan zdrowia nie przeczą, a raczej przemawiają za celowością dalszych badań w tym kierunku". Zarzucony plan W recenzji tej pracy przesłanej do prof. H.Rafalskiego dnia 1.04.1981 r. prof. Jan Hasik napisał m.in.: "Badania ujęto bardzo szeroko... Ostatecznie stwierdzono u większości poprawę obiektywną i u WSZYSTKICH subiektywną ocenianego stanu zdrowia... Dotychczasowe badania pozwalają stwierdzić, że stosowana dieta nie jest szkodliwa. Winna nastąpić kontynuacja badań u chorych... Opracowanie, które w Polsce jest nowatorskie, przedstawia dużą wartość, budzi duży szacunek pracowitością i ilością wykonanych badań oraz pozwala sądzić, że ich kontynuacja pozwoli na pewniejsze i ostateczne sformułowanie niezwykle interesujących wniosków". W drugiej recenzji prof. Jan Tatoń pisał:: "Zakres bezpośrednich celów badawczych, a także zmiennych niezależnych (11) i zależnych (kilkadziesiąt) był szeroki. Organizacja badań dobrze przemyślana. Wykonanie badań nie budzi zastrzeżeń. Bardzo dobrze opracowano dokumentację badań... Sądzę, że badania te należałoby kontynuować". Ułożony i zatwierdzony na lata 1981-1985 rozległy plan badań na dużych grupach chorych na różne choroby, na wykonanie którego minister nauki zarezerwował środki, nie zostały podjęte, a zarezerwowane pieniądze przeznaczono nie na badania chorych, a raczej na "badania" członków solidarności. W Centrum Żywienia Optymalnego w Jastrzębiej Górze przebywało ponad 5000 chorych z Polski i kilkunastu innych krajów przez 2 lub więcej tygodni. Czyli łącznie 192 lata. W tym chorych na cukrzycę typu I i typu II było ponad 800. Ponad 90% chorych na obie postacie cukrzycy zostało wyleczonych z uzyskaniem prawidłowych poziomów glukozy we krwi, z odstawieniem insuliny i (lub) leków doustnych, u pozostałych też zaobserwowano poprawę stanu zdrowia, ze zmniejszeniem dawek insuliny lub leków doustnych. Zarówno u wyleczonych, jak i tych z poprawą, zaobserwowano ustępowanie innych chorób owarzyszących cukrzycy, a spowodowanych tą samą co cukrzyca wspólną przyczyną wyższą. W roku 1999 pełny koszt obu cukrzyc w USA oceniono na 98 miliardów dolarów rocznie. Uwolnienie Polaków od cukrzycy byłoby możliwe o kilku miesiącach. Wiedza przeciw chorobom Medycyna nie zna faktycznej przyczyny prawie żadnej choroby. Brak znajomości przyczyn chorób uniemożliwia ich skuteczne leczenie, bowiem tylko leczenie przyczynowe skuteczne być może. "Mój Boże, pan wie" - napisał do mnie były chory. Wiem, że żywienie optymalne jest leczeniem przyczynowym we wszystkich (prawie) chorobach ludzkich. Jego powszechne wprowadzenie usunęłoby obecną "powszechnie wadliwą strukturę i czynność mózgów" Polaków, uwolniło ich od wszystkich (prawie) chorób, pozwoliłoby na zbudowanie rozumnego, zdrowego, bogatego społeczeństwa w oparciu o WIEDZĘ , która przecież w Polsce się zrodziła. Jan Kwaśniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drugiej recenzji prof. Jan Tatoń pisał:: "Zakres bezpośrednich celów badawczych, a także zmiennych niezależnych (11) i zależnych (kilkadziesiąt) był szeroki. Organizacja badań dobrze przemyślana. Wykonanie badań nie budzi zastrzeżeń. Bardzo dobrze opracowano dokumentację badań... Sądzę, że badania te należałoby kontynuować". Ułożony i zatwierdzony na lata 1981-1985 rozległy plan badań na dużych grupach chorych na różne choroby, na wykonanie którego minister nauki zarezerwował środki, nie zostały podjęte, a zarezerwowane pieniądze przeznaczono nie na badania chorych, a raczej na "badania" członków solidarności. W Centrum Żywienia Optymalnego w Jastrzębiej Górze przebywało ponad 5000 chorych z Polski i kilkunastu innych krajów przez 2 lub więcej tygodni. Czyli łącznie 192 lata. W tym chorych na cukrzycę typu I i typu II było ponad 800. Ponad 90% chorych na obie postacie cukrzycy zostało wyleczonych z uzyskaniem prawidłowych poziomów glukozy we krwi, z odstawieniem insuliny i (lub) leków doustnych, u pozostałych też zaobserwowano poprawę stanu zdrowia, ze zmniejszeniem dawek insuliny lub leków doustnych. Zarówno u wyleczonych, jak i tych z poprawą, zaobserwowano ustępowanie innych chorób owarzyszących cukrzycy, a spowodowanych tą samą co cukrzyca wspólną przyczyną wyższą. W roku 1999 pełny koszt obu cukrzyc w USA oceniono na 98 miliardów dolarów rocznie. Uwolnienie Polaków od cukrzycy byłoby możliwe o kilku miesiącach. Wiedza przeciw chorobom Medycyna nie zna faktycznej przyczyny prawie żadnej choroby. Brak znajomości przyczyn chorób uniemożliwia ich skuteczne leczenie, bowiem tylko leczenie przyczynowe skuteczne być może. "Mój Boże, pan wie" - napisał do mnie były chory. Wiem, że żywienie optymalne jest leczeniem przyczynowym we wszystkich (prawie) chorobach ludzkich. Jego powszechne wprowadzenie usunęłoby obecną "powszechnie wadliwą strukturę i czynność mózgów" Polaków, uwolniło ich od wszystkich (prawie) chorób, pozwoliłoby na zbudowanie rozumnego, zdrowego, bogatego społeczeństwa w oparciu o WIEDZĘ , która przecież w Polsce się zrodziła. Jan Kwaśniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... Luiso, czy to byl sarkazm? :D heh No wiesz, jestem strasznie zabiegana heh a zwlaszcza w szkole :D Poczytam o tym troche, bo naprawde ciekawe, ale ciezko jest mi dojsc, czego i ile jesc, wiec zapytalam sie Ciebie, bo ten temat cie totalnie pochlonal ;) Pomalu, pomalu i robi sie z tego topiku, topik o żo heh :D Jestem totalnie zalamana, bo na grouponie bylo 24 zabiegi fotodepilacji na dowolna czesc ciala za ktora placiloby sie ok 10 000 zl a tam jest za 1000zl. A moja mama,ze nie i koniec, bo raz nie ma tyle kasy, a dwa powiedziala mi ze zachowuje sie jak pepek swiata czy jakas dama, ze ja na zabiegi do kosmetyczki musze chodzic!! No myslalam ze zeswruje jak mi to powiedziala!! Ja rozmumiem,ze kasy nie ma - ok. No ale ten jej komentarz o tym, to mnie zabolal, bo ona mysli ze ja chyba rewelacyjnie czuje sie z wlosami! Albo wczesniej tez za 50zl fotodepilacja kreski bialej, to tez nie i koniec, ehh czy wy tez uwazacie, ze to i tak nie pomoze? Bo moja mama mowi,ze nie , ale jak te 24 zabiegi to napewno by to zalikwdowalo wlosy na danej czesci cala, na zawsze. Uzywam narazie tylko telocapilu i poki mi sie nie skonczy to bede go uzywala, bo bioxetu juz nie mam,a potem zastosuje bioxet. Ale tak zapytam sie jeszcze Emilki jak ona to dokladnie stosuje :) Buziaczki ;* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli, mysle ze mamusia ma troche racji.. po pierwsze nie wiesz, czy Ci pomoze ten zabieg, wiec na poczatek dobrze jest zrobic probe z 4-5 seansami. Te wlosy do usuniecia sa ciemne czy tylko jakis jasny mech? Poza tym potem znow wejdziemy w lato i bedziesz musiala przerwac zabiegi. Ja wykupilam chyba 7 no i widze ze sa efekty i chyba bede co roku takie sesje robic.. Ale wydac tak w ciemno 1000 zl to bym sie chyba wahala.. A to co zaobserwowalam u siebie na brzuchu to ze wychodza jak po chemii niektore.. :-) Tyle ze ja mam je czarne i sztywne.. Ale nie jest ich duzo nawet.. Na brodzie jest ich gesciej... a raczej bylo bo po palmie i bioxecie cos mniej rosnie.. A Ty Poli masz bioxet do ciala tylko, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, dzieki za wczorajsza odp. Na razie mysle nad tym... zabilas mi klina.. :-) a to juz duzo jak na poczatek.. A jest cos w rodzaju zelaznego dekalogu ZO bym mogla z gory wiedziec czego przestrzegac, co odrzucic a co musowo spozywac? :-) Mam nadzieje ze Luisa tez mi pomoze to zglebic.. Ja nie zniechecaja kilometrowe artykuly.. :-) pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×