Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Dziewczyny:) KAzdy ma prawo miec swoje przekonania co do diety i poglady na jej temat po uprzednim poznaniu jej..czyli jak zdobedzie wiedze na jej temat..potem wiadomo,najlepiej by udal sie z tym pomyslem do dietetyka lub w przypadku zywienia optymalnego do lek optymalnego..ale wiadomo,ze zywienie to ma wielu przeciwnikow i musi to byc rozsadna decyzja podjeta wraz ze specjalista..po uprzednim przeprowadzeniu anamnezy itd itd oczywiscie przez specjaliste..ciezko uznac specjaliste lekarza optymalnego w tymze zywieniu gdyz logiczne jest to,ze bedzie on wlasnie ta opcje propagowal,gdyz bedzie przekonany co do jej slusznosci.. wiec znowu ile specjalistow tyle pogladow. Primum non nocere sobie i innym;);) Co do diety optymalnej ja sie ciesze,ze dzieki Anusi ja poznalam,poczytalam,juz zaczelam stosowac..ale rzeczywiscie mi sie to zwraca w buzi..odpuscilam nic na sile..moze wykorzystam tylko pare jej elementow na odbudowanie swoich problemow ze zdrowiem( a w tym temacie jestem zorientowana akurat) i moze cos z tego zyskam:) Mnie np zaniepokoilo tez troszke jak czytalam o zywieniu optymalnym wypowiedzi wielu specjalistow przeciwnych żo..kilku pacjentow tez skarzacych sie ze w dalszej perspektywie mieli powazne problemy ze zdrowiem..ale wiadomo,kazdy jest inny ma inny organizm i moze roznie reagowac a mi chyba poprostu nie sluzy mimo,ze chcialam sie przekonac na sobie;) Pozdrowienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są nowe badania . prowadzone od 2006-2010. jak mówi moja nieoptymalna lekarka,4 lata badan to jest bardzo długo. niektórzy na poczatku stosują dokładnie żo ,potem podjadają coraz czesciej,a jak trafia do lekarza. bo cos sie dzieje,to sie mówi o szkodliwosc żo,ale pacjent nie przyznaje sie że sobie popuscił i nie stosuje sie do poda nych zasad. Lekarze optymalni są normalnymi lekarzami specjalistami.Pani dr Witoszek sama sprawdzała na sobie kilka różnych sposobów żywienia i poleca żo. trzeba sie przekonac na sobie,co to żo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amichami
Witam na forum ( nie wiem jak tutaj ) nie wolno się reklamować z linkami więc zapraszam na maila amichami@gmail.com jeśli chodzi o Epistick - różdżkę do usuwania wąsika. Sama używam, więc mogę odpowiedzieć na różne pytania. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amichami
Witam na forum ( nie wiem jak tutaj ) nie wolno się reklamować z linkami więc zapraszam na maila amichami@gmail.com jeśli chodzi o Epistick - różdżkę do usuwania wąsika. Sama używam, więc mogę odpowiedzieć na różne pytania. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Emilko :-) dzieki anusiu za wskazowki.. :-) aha, mam pytanie, czy istnieje jeszcze ta Arkadia a moze inna placowka, w ktorej moga byc obserwowani chorzy na cukrzyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. w Jastrzebiej Gorze jest.A w jakim województwie mieszkasz? na moim topiku tez jest osoba która wychodzi już z cukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wątpie by ktoś wyszedł z cukrzycy. Mam w rodzinie ciocię która już 28 lat choruje, ładuje sobie zastrzyki 3 razy dziennie, kontroluje co je, o tyle dobrze jest że nie jest osobą otyłą co zawdzięcza sobie. Cukrzyca przyczyniła się u niej do chorób tarczycy i w tej chwili zaczęła się leczyću endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, polecam to IPL. Warto sprobowac poprzez groupon, gdzie sporo sie zaoszczedzi. U mnie po pierwszym zabiegu duzo wolniej odrastaja, na bikini go dzis mam malutkie lyse plamki. A tu jeszcze 6 "naswietlan" przede mna! :-D ;-) jakby tak co roku sobie to aplikowac.. to by sie pokonalo to dziadostwo! :-) najwazniejsza jest nadzieja, wiara na lepsze jutro, dzieki temu zachowuje usmiech w sercu i na twarzy :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Anusia, a czy taki wyleczony cukrzyk moze po 3-4 latach powrocic do tradycyjnego sposobu zywienia? bedzie w stanie sam produkowac insuline? spotkalas sie z takimi przypadkami (listami chorych)? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wróci do starych nawyków to wróca stare choroby predzej czy pózniej. żo moim zdaniem jest fajnym jedzeniem i nie musi byc monotonne,wiec osoba zainteresowana pewnie go nie zmieni:) pensjonat w Ustroniu,dom wczasowy w ustroniu willa w Ciechocinku klub w Poznaniu Gabinet w Katowicach przychodnia w Czestochowie sanatorium Iwonicz Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wróci do starych nawyków to wróca stare choroby predzej czy pózniej. żo moim zdaniem jest fajnym jedzeniem i nie musi byc monotonne,wiec osoba zainteresowana pewnie go nie zmieni:) pensjonat w Ustroniu,dom wczasowy w ustroniu willa w Ciechocinku klub w Poznaniu Gabinet w Katowicach przychodnia w Czestochowie sanatorium Iwonicz Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykaz Arkadii i domów wczasowych z żywieniem optymalnym i lekarzami optymalnymi. 1.Pensjonat ŹRÓDEŁKO 43-450 Ustroń, ul. Źródlana 24, tel/fax 33 - 854 11 26, tel. 33 - 858 74 50 lub 0 603 952 167, www.pensjonat-zrodelko.pl, e-mail:rezerwacja@pensjonat-zrodelko.pl 2.Arkadia Ciechocinek WILLA OBYWATELSKA 87-720 Ciechocinek ul. Lorentownicza 7, tel. 54 - 283 20 21. www.ciechocinek-arkadia.q4.pl, e-mail:arkadia1@neostrada.pl 3.Akademia Zdrowia Arkadia LIDO 84-104 Jastrzębia Góra ul. Derdowskiego 8, tel/fax 58 - 774 45 93, www.lido.optymalni.org, e-mail:arkadialido@op.pl 4.Arkadia na Wybrzeżu Szczecińskim w Międzyzdrojach ul. M. Dąbrowskiej 16, Międzyzdroje tel. 91 - 484 50 65, 0 784 803 337. 5.Arkadia II w Katowicach ul. Kujawska 1, Katowice Bogucice tel. 32 - 353 20 27, 0 503 144 481. 6. Klub Optymalnych przy Poznańskim Centrum Żywienia Optymalnego w Poznaniu, 61-688 Poznań ul. Os. Jana III Sobieskiego pawilon 52, tel. 61 - 833 37 88, 0 501 405 968. 7. Arkadia „Złota Przychodnia ul. Łódzka 140, 42-218 Częstochowa, rejestracja 34 322 51 14, 604 246 697. 8. Dom Wczasowy GLOBUS 43-453 Ustroń Jaszowiec ul. Turystyczna 6 tel. 33 - 854 25 36, fax (33) 854 50 15, www.globusustron.pl, e-mail:globus_sylwia@op.pl 9. Sanatorium WISŁA 38-440 Iwonicz Zdrój ul. ks. Rąba 24 tel. 13 - 425 00 65, www. sanatoriumiwonicz.pl, e-mail: iwonicz.zdroj@hotelmargot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow nie bylo mnie pare dni a tu sie ladnie z tym ŻO rozwijacie :) Dzieki Constance, faktycznie bym przplacila, no ale nadal to nie zmienia faktu,ze i tak duzo taniej niz normalnie ;) Ooo nie jak ja sobie po przeczytaniu postow Luisy pomyslalam,ze bym musiala jesc takie mieso to mnie juz na sama mysl zwracalo. :( Malinko, pytalas sie o cos wczesniej :) Wiec jak ja bylam w szpitalu i potem mi powiedzieli,ze dalsze leczenie w poradni to owszem poszlam tam i na wizyty sie umawiam, no ale tez do gin-endo chodze, a zreszta juz chodzilam do kilku lekarzy, no ale nie prywatnie i chyba juz z 3 lekarzy mialam i kazdy mi cos tam mowil, no ale dalej szukam odpowiedniego. Wiec zostan u swojej gin-endo a do poradni tez sie umow jesli chcesz, bo mozesz sie czegos ewentulanie dowiedziec. Ja co jakis czas do poradni chodze, a leczenie sama prowadze z innymi lekarzami. Nie martw sie, jak nie pojdziesz to nic sie nie stanie ;) Buziaczki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladolica gorylica ;)
Pewnie odpowiedź na to pytanie już była, ale ciężko przejrzeć tyle stron. Pytanie kieruje do osób które są po KILKU zabiegach elektrolizy, metody blend etc ( Nie interesuje mnie laser). Jeśli jest tu jakaś osóbka bo tych zabiegach, mogła by na pisać : -ile miała zabiegów -w jakich odstępach -ile na oko włosków się pozbyła -czy nie przybyło ( takie niestety też są opinie) -gdzie robiła I ogólnie jakie wrażenia - czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladolica gorylica ;)
** Jeśli jest tu jakaś osóbka po tych zabiegach, mogłaby napisać :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYKAZ BRACTW OSBO - aktualny na dzień 05.04.2011 r. Bractwo OSBO w Bielsku-Białej „Podbeskidzie" Miejsce spotkań: Kawiarnia „Słoneczna" Bielsko-Biała, ul. Reja 18, spotkania odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca o godzinie 17.00. Osoba do kontaktu: Jan Wawak Numer telefonu: 33 - 812 34 75, 0501 178 450 e-mail: wawakjan@interia.pl Bractwo OSBO w Brwinowie O aktualne informacje dot. miejsce spotkań proszę o kontaktować się z prezesem Bractwa OSBO Wandą Chrzanowską. Numer telefonu: 22 - 729 63 46, 0501 146 906 e-mail: wanda.chrzanowska@autograf.pl Bractwo OSBO w Bydgoszczy Miejsce spotkań: Liceum Ogólnokształcące ul. Staszica 6, spotkania odbywają się każdą drugą niedzielę miesiąca o godzinie 11.00. Osoba do kontaktu Andrzej Wanko Numer telefonu: 0601 439 183 e-mail: optymalny1@wp.pl Bractwo OSBO w Chełmie Miejsce spotkań: ul. Lubelska 51, spotkania odbywają się w ostatnią środę każdego miesiąca o godzinie 17.00. Osoba do kontaktu Marianna Fajks Numer telefonu: 82 565 55 74 Bractwo OSBO w Ciechocineku O aktualne informacje dot. miejsce spotkań proszę o kontaktować się z prezesem Bractwa OSBO Tadeuszem Suchowiecki Numer telefonu: 0601 910 756 e-mail: arkadia1@neostrada.pl Bractwo OSBO w Częstochowie Miejsce spotkań: „SPOŁEM PSS „Jedność, ul. Wolności 83/85, spotkania odbywają się w drugą środę każdego miesiąca o godzinie 17.00. Osoba do kontaktu: Władysław Makles Numer telefonu: 0512 291 302, 34 318 71 81 e-mail: wladyslaw-makles@tlen.pl Bractwo OSBO w Jaworznie Miejsce spotkań: biuro OSBO w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 200, spotkania odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinnie 17.00. Osoba do kontaktu: Małgorzata Jany Numer telefonu: 32-616 51 82 w godz. 8.00-14.00 e-mail: biuro@optymalni.org.pl Bractwo OSBO w Katowicach Miejsce spotkań: Miejski Dom Kultury, ul. Hallera 28, spotkania odbywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godzinie 11.00. Osoba do kontaktu: Kazimierz Pipia Numer telefonu: 32 202 43 83, 0603 206 749 e-mail: k.pipia@wp.pl Bractwo OSBO w Kazimierzu Dolnym O aktualne informacje dot. miejsce spotkań proszę o kontaktować się z prezesem Bractwa OSBO Janem Gizą Numer telefonu: 0691 024 500 Bractwo OSBO w Krotoszynie Miejsce spotkań: Firma Gabi-Plast ul. Kobylińska 57, spotkania odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 18.00. Osoba do kontaktu: Grzegorz Kośmider Numer telefonu: 0602 702657 e-mail: grzegorz.kosmider@gabiplast.pl Bractwo OSBO w Łazach Miejsce spotkań: Miejski Dom Kultury Kolejarz ul. Kościuszki, spotkania odbywają się każdy drugi wtorek miesiąca o godzinie 17.00. Osoba do kontaktu: Tadeusz Czop Numer telefonu: 32 - 67 19 562, 0603 696 260 e-mail: czoptadeusz@wp.pl Bractwo OSBO w Poznaniu Miejsce spotkań: Klub Optymalnych przy Poznańskim Centrum Żywienia Optymalnego, Os. Jana III Sobieskiego, paw. 52. Czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 10,00 do 16,00. Osoba do kontaktu: Zuzanna Rzepecka Numer telefonu: 61 - 833 37 88, 0501 405 968 www.optymalni.poznan.pl Bractwo OSBO w Sieradzu Miejsce spotkań: mieszkanie prywatne ul. Ogrodowa 8, spotkania odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 17.30. Osoba do kontaktu: Tadeusz Andrzejewski Numer telefonu: 0505 583 093, 43 - 827 10 62 e-mail: elzbieta.andrzejewska@wp.pl Bractwo OSBO w Siemianowicach Śląskich Miejsce spotkań: Stowarzyszenie Wspólnota Siemianowicka, ul. Barbary 7, spotkania odbywają się w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca o godzinie 16.00. Osoba do kontaktu: Justyna John Numer telefonu: 0663 949 702 Bractwo OSBO w Słupcy Miejsce spotkań: Świetlica Środowiskowa przy ul. Traugutta, spotkania odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 18.00. Osoba do kontaktu: Grażyna Borkowicz Numer telefonu: 0600 818 493 e-mail: gborkowicz@optymalni.org.pl Bractwo OSBO w Słupsku Miejsce spotkań: Słupski Ośrodek Kultury, ul. Braci Gierymskich, spotkania odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca o godzinie 18.00. Osoba do kontaktu: Elżbieta Wałaszewska - Majkowska Numer telefonu: 0602 296978 e-mail: ewalaszewska@o2.pl Bractwo OSBO w Szczecinie Miejsce spotkań: Akademia Seniora ul. Al. Wojska Polskiego 121 (koło Logogryfu), spotkania odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca o godzinie 16.00. Osoba do kontaktu: Anna Kazuba Numer telefonu: 91 - 484 50 65, 0784 803 337 e-mail: annakazubaopty@interia.pl Bractwo OSBO w Szprotawie - Zabobrzu Miejsce spotkań: ul. Wieniawskiego 3, spotkania odbywają się w każdą niedzielę miesiąca. Osoba do kontaktu: Mieczysława Grygorczyk Nr tel. 0665 554 298 e-mail : miecia_grygorczyk@op.pl Bractwo OSBO w Szczecinie - Prawobrzeżu O aktualne informacje dot. miejsce spotkań proszę o kontaktować się z prezesem Bractwa OSBO Ireną Kaniewską. Numer telefonu: (091) 463 24 85 Bractwo OSBO w Śremie Miejsce spotkań: Restauracja RELAX ul. Chłapowskiego 1, spotkania odbywają się w każdy drugi czwartek miesiąca o godzinie 18.00. Osoba do kontaktu: Angelika Kaja Nr telefonu: 0668 573 448 e-mail: kajus29@poczta.onet.pl Bractwo OSBO w Ustroniu Miejsce spotkań: Dom Wczasowy GLOBUS w Ustroniu Jaszowcu ul. Turystyczna 6, spotkania odbywają się w każdą ostatnia środę miesiąca o godzinie 16.30. Osoba do kontaktu: Teresa Szczepanek Numer telefonu: (033) 854 21 11, 0609 147 364 e-mail: ustron@optymalni.org.pl Bractwo OSBO w Warszawie Miejsce spotkań: Przedszkole Nr 64 ul. Porajów 3, spotkania odbywają się w każdy drugi wtorek miesiąca o godzinie 16.00. Osoba do kontaktu: Krystyna Tyburc Numer telefonu: 0601 492 172 e-mail: krytyb@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance wracajac do tematu kurde wkleilam nie ten balsam co trzeba :) chodzilo mi o ten : ( a ten skladnik ktory neutralizauje niepozadane dzialanie gliceryny to linalool ) ten tez ma sol morska http://www.google.pl/imgres?q=b%C5%82yskawicznie+nawil%C5%BCajacy+balsam+do+ciala+nivea&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1280&bih=709&tbm=isch&tbnid=SrybrtTaPPo4MM:&imgrefurl=http://www.stylistka.pl/kosmetyki/nivea/blyskawicznie-nawilzajacy-balsam-do-ciala-nivea/&docid=39FWC_h93Has0M&imgurl=http://www.stylistka.pl/img/kosmetyk/19029/blyskawicznie-nawilzajacy-balsam-do-ciala-nivea-nivea_20315_4.jpg&w=500&h=500&ei=hO_MTuvHDILsOeKc6JEP&zoom=1 ja stosuje zawsze balsamy do skory suchej lub bardzo suchej bo depilacja peelingi itd robia swoje co do balsamu bazy z apteki ja takich nie uzywam tzn chodzi mi o te z Polski bo one maja bardzo bidny sklad one sa raczej dla osob ktore maja atopowa skore i nie toleruja np perfum w kosmetykach lub innych dodatkowych substancji poprostu chodzi o to ze ich ubogi sklad nawilzy ale nie podrazni skory jak dla mnie to za malo ja nie mam problemu z uczuleniami wiec stosuje pachnace i roznorakie balsamy :)plus te naturalne o ktorych kiedys juz pisalam kupuje je tu u mnie w aptece,z polskiej apteki mialam tylko ten z ziaji med ale jak pisalam byl tragiczny smierdzacy i wcale sie nie wchlanial choc faktycznie sklad ma dobry ale ten smrod matko on tak lajnem zajezdzal :D bardzo dobre sa tez garniera 7 dni rewelacyjny sklad wchlaniaja sie od razu super wyprobowalam wszystkie ale najleppszy to ten z mango i miodowy. Jesli chodzi o te apteczne bazy jesli planujesz zakup to mysle ze wystarczy dodac telocapil nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bladolica gorylica;) Ale masz nick:):) ja bylam na elektrolizie,robie ja od lipca tego roku,gdyz sypnely mi sie wlosy na brodzie,wczesniej mialam moze ze 3 na tydzien wyrywane peseta a potem coraz wiecej i czesciej wyrywalam w koncu zapuscilam i postanowilam zrobic z tym porzadek,bo im wiecej wyrywalam tym szybciej i wiecej odrsatalo. Ja napisalam jezdze od lipca w Warszawie robie.Trwa to kolo 20 minut usuniecie kolo 100 -200 wloskow za jeden wlosek 50 gr lub 70 groszy jak kupisz pakiet za 500 zl odrazu to masz za 50 gr czyli ciut oszczedzasz jak bez pakietu to po 70 gr za wlos. Usuwany kazdy wlos ktory chcesz nawet jasny cienki,uklucie czuc delikatne,ta pani co ja robie nie robi blend tylko zwykla elektrolize,wbija igle w kazdy wlosek i poraza pradem mieszek i po pierwszym zabiegu wlosow mialam tyle samo co przed tak juz po tygodniu..robilam te zabiegi co 3 tygodnie,po koljenych wloski odrsataja slabsze,moze mniej,ale wyrazna roznice w ilosci wlosow widze teraz a jestem po 5 lub 6 zabiegu,wloso odrsata wyraznie mniej,czesc wogole nie odrasta..wiec ta metoda jest dla mnie spoko. I jezdze raz na miesiac nie mozna wyrywac w miedzyczasie peseta tylko mozna przyciac przy skorze by nie rzucaly sie w oczy te co odrosna. Tylko dodam jeszcze ze ja lykam tabsy antykoncepcyjne o lekkim dzialaniu antyandrogennym(yasminelle)wiec nie wiem na ile metoda bylaby skuteczna bez wsparcia tabletkami...od wewnatrz..a tak biore tabsy..sukcesywnie sie pozbywam i oslabiam wloski,wogole juz nie usuwam peseta i jest ok:) Po zabiegu skora jest czerwona 2 godz a na drugi dzien sa juz malutkie strupki,niewidoczne pod dobrym makijazem,a po 2 tyg odpadaja i w niektorych miejscach znac,ze jest lekko rozowe to miejsce ale zluszcza sie wiec jest ok.Mam juz pare takich sladow,bo za kadym razem dziobie sie to skore jak sie zagoi ,ale pani od elektro mowi,ze te ,male sladziki poznikaja wraz ze zluszczeniem sie naskorka i bedzie git:) ja smaruje tylko alantanem albo mascia cynkowa :) Polecam metode..jest to tylko dla wytrwalych osob. By sie pozbyc wszystkich wlosow raz na zawsze pani mi zapowiedziala przygody z elektroliza kolo roku moze poltora...ale mowie to juz zalezy od leczenia,regulacji hormownow od wewnatrz..bo co po elektrolizie jak ciagle wlozy beda stymulowane hormonami do odrostu badz nowe beda..troche to bez sensu..jak cos pytaj dam Ci namiary na ta pania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych tabletek yasminelle cos mi luisa29 przypomnialas, widzialam sie ostatnio z kolezanka ktorej nie widzialam od baaardzo dawna i chyba jej sie hirs zaczyna bo zauwazylam u niej na twarzy polikach i szyi taki dluzszy mech miejscami ciemniejszy a zawsze byla gladziutka oczywiscie o nic jej nie pytalam bo to niezreczne zwlaszcza ze ona nie wie ze ja mam hirsa i tak zaczela ze bedzie sie starala o dziecko i musi tabsy odstawic itd itd i ona wlasnie napomknela ze bierze yasminelle od lat to czy to mozliwe ze biorac to tyle lat w trakcie brania dopadl ja hirs???jesli to pytanie jest glupie wybaczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×