Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Chile:) bravoo:) ale sie usmialam:) moze zamieszkamy w lesie jak Ona;) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, przepraszam,ze sie wtracam..kiedys bylam tu stala bywalczynia... cieszy mnie to czytajac jak walczycie. ja tez walczylam przez wiele lat ale sie poddalam..wyprobowalam chyba wszystkiego i nic..wlosiska mnie uwielbiaja mozecie mnie zbluzgac,ale ja uwazam,ze Emila to osoba z wielka fantazja.. kiedy na mnie nowopoznany chlopak czekalby pod domem i potem weszlibysmy do domu na herbate to raczej nie wchodzilabym na net i wiele wiele innych przykladow gdzie mozna zlapac ja na klamstwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory:) Hey,wiem,bo czytalam wstecz forum,ze tu bylas..a czemu sie poddalas,napisz czego sprobowalas i co Ci jest znaczy z jakiej przyczyny i jak na chwile obecna sie leczysz? moze zbyt pochopnie sie poddalas? co do EMilki to przeciez mozna szybko sprawdzic kafeterie jak ktos w tym czasie robi herbate:) ja sama wciaz mam net wlaczony i czesto tu zagladam i pisze,przeciez to trwa chwilke,napisac cos:) sama tak robie nieraz:) nawet jak ktos jest w domu,i dobrze sie z nim czuje to tez pisze czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
To że historia Emilki brzmi trochę jak bajka to nie znaczy że jest zmyślona, ja co chwile pisze tu wiadomości ale to nie znaczy przecież że nie zajmują mnie inne, przyjemne rzeczy w tym czasie :) A nawet gdyby to okazało się fikcja to zazdroszczę Emilce kreatywności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
idę na tory a czego już próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ale u mnie dziś pogoda, raz deszcz, raz śnieg, i wieje masakra.Ja odstawiłam tabletki i czekam na okres, ale nie biore nowych opakowań, robię przerwę. Ide na tory, pamiętam Cię kochana. Co do włosków to ja w sumie też nie licze że coś mi na zawsze pomoże się pozbyć problemu kłaków ale wiem że leki musze brać no i mam nadzieje że laser choć na parę miesięcy sprawi że zapomne o problemie. Co do Emilki ja mam podobne zdanie, tyle że nasza koleżanka wydaje mi się szalenie naiwna jak na ten wiek i szybko poddaje się uczuciom. Nie będe już więcej pisać na ten temat bo koleżanki zaraz powiedzą że jestem zgorzkniała itd. Kiedyś tu Emilka mi zarzuciła że nie umiem się cieszyć cudzym szczęściem i coś tam jeszcze. Nie jest to tak, poprostu jestem obiektywna i mam już małe doświadczenie w życiu, lat trzydzieści parę i rozwód za sobą i dlatego może inaczej patrze na pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu czegos nie rozumiem..jak mozna kogos oceniac nie majac 100 proc pewnosci.. poprostu nie pojmuje dlaczego tak jest..czemu sie wzajemnie oceniac? nazywac kogos 'klamca',czy 'naiwnym' to sa tylko wasze subiektywne odczucia nie poparte niczym a ocena kogos tylko na podstawie domyslow lub tez wieku czy wlasnych prywatnych doswiadczen to jakas pomylka dla mnie,normalnie farsa ale tez krzywdzenie kogos..ja rozumiem ze to jakies prima aprilis..jesli tak to tez nieudane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prima aprilis dziewczyny! ;D Ledwo wstałam a mnie juz nabrałą rodzinka hehe :D Mam nadzieje, że miło sedzacie weekend. :) U mnie strasznie zimno, jeszcze dzis miałam małą wycieczkę to tak przemarzłam, że hoho... Br...strasznie zimno...:( Ja mam taką wierzbownice: http://www.aptekavera.pl/product-pol-3019-Wierzbownica-30tabl-.html Biore ją od dzis hehe :D Wczesniej bralam jakos w stycznu chyba przez tydzien, ale jakos zapominalam i nie bralam wiec odstawilam i od dzis na nowo, mam nadzieje ze pomoze bez palmy. Bo tak tu sie jednym i drugim zachwalacie, ze mam nadzieje ze wierzbownica tez ma jakis swoj wklad w tym hehe :D Nie jest firmy NOW wiec mam nadzieje, ze bedzie tez dzialac ;) O oleju z pestek dynii tez marze, ale narazie nie wiem...musze sie zastanowic ;) Oj Emilko, ładnie tu po tobie jadą. No ale coż kazdy ma sowje zdanie na dany temat.... Nic nie poradzisz. Ja tam wierze Emilce,a nawet jesli zaczyna miec problemy psychiczne z powodu rozstania i urojenia (oczywiscie żąrtuje!!!! :D:D:D ) to mam nadzieje, że szybko dojdzie do siebie :D . Aniu, widać,że masz swoje zdanie na ten temat i od jakiegos czasu ne dogadujesz sie z Emilką, to nic, kazdy ma swoje zdanie i smialo sie wypowiadaj, tak samo inni. Nie kazdy umie sie ze wszystkimi dogadac nawet w zycu prywatnym. Ale jesli nie zna sie calej sytuacji to tez troche nie fair oceniac ludzi... Milego i cieplutkiego pirma aprilis dziewczyny! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ja się zgadzam z Anią... Nie mnie oceniać ludzi, każdy jest jaki jest. Niemniej jednak uważam, że "rzucanie" męża z dnia na dzień i od razu bliższa zażyłość z innym... trochę to dziwne. Wiem, że to głupio brzmi z ust nastolatki, ale może po prostu jestem inaczej wychowana, przekazano mi inne wartości. Ale osobiście nic do Emilki nie mam, fajnie, źe pisze o różnych specyfikach, skoro dziewczynom to pomaga.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
Polinda a bierzesz ta wierzbownice 3 razy dziennie jak jest zalecane? popatrzyłam na cene to sie ucieszyłam ze tak tanio, ale jak 30 tabletek starcza na 10 dni to juz wychodzi o wiele drozej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raspberrymary18 :) No tak trzy razy dziennie, ale ja dorwalam opakowanie w ktorym jest 60kapsulek za 22zl chyba u mnie w sklepie ze zdrową żywnoscią. :) Wiec popatrz u siebie w jakis zielarskich sklepach :) Malinko :) No tez racja, że kazdy ma inne wartości i ze kazdy jest inaczej wychowany, ale jesli Emilka jest taka i tak sie zachowuje to znaczy,ze uwaza ze tak jest dobrze dla niej i w ogole. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi hehe ;) Wiec nie oceniajmy ludzi. :) A jak tam twoja depilacja domowym woskiem? Jak efekty? Lepeij niz u kosmetyczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli Aniolku jestes taka mloda a taka madra,jak widac madrosc i stosunek do innych,tolerancja,empatia itd na szczescie to cechy ktore sie ma lub nie niezaleznie czy ma sie 16 czy 30 pare lat..a Ty je masz i za to ode mnie dla Ciebie wielki szacunek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, wiem, ja nikogo przecież nie oceniam:) Mi raczej chodziło o to, że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na jakiś temat, a tutaj faktycznie jak ktoś coś pisał negatywnego nt. Emilki, to zaraz był krytykowany (nie mam na myśli tylko Ani). Ale dobra, zakończmy ten temat, bo się wielki off-top zrobił.:) Z wosku jestem bardzo zadowolona, efekty porównywalne do tych od kosmetyczki (lepiej nigdy nie będzie heh). Przynajmniej nie muszę się krępować, a poza tym depiluję się kiedy chcę;) Jutro będę sobie robić badania tarczycy i cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, ja nie zamierzałam nikogo atakować. Tylko wyraziłam swoje zdanie na podstawie tego co Emilka tu wypisuje. Takie mam odczucia, nic na to nie poradze, i prosze mi nie zarzucać że nie mam empatii i tolerancji bo tak nie jest. Kiedyś tu też wyraziłam opinię i co zostałam skrytykowana a to nie było nic takiego. Ale było minęło. Jestem osobą dorosłą. Wiem tylko że wszędzie trzeba mieć umiar, mieć wytyczone granice i szanować siebie przede wszystkim. Ta granica dotyczy też miłości, niby serce nie idzie w parze z rozsądkiem ale warto je łączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania co Ty tak podkreslasz ciagle ta swoja doroslosc:) ja jak mialabym 34 lata czy wiecej wcale bym sie tak z tego nie cieszyla. jedyna moja prosba pozwol byc innym soba,zyc wg swoich zasad..kazdy moze miec swoje poglady ale ocenianie kogos na podstawie tego,co sie przeczyta ze jest naiwny czy nieodpowiedzialny to wg Ciebie prawa Twojej 'doroslosci".. dla mnie nie ma to nic wspolnego z empatia..nie musimy sie zgadzac z kims ale nie oceniajmy sie TYLE. Dla mnie jak ktos kogos podejrzewa o klamstwa czy mowi jak powienien zyc to normalnie jakbym slyszala ojca Rydzyka:) nie jestesmy na mszy sw zeby ktos nam mowil jak mamy zyc..koncze bo doszlam wlasnie do wniosku,ze nie ma sensu..pisac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz podkreslam to nie ja rzucialm mojego meza ! tylko on mnie nie rozumiem dlaczego ciagle mi to ktos zarzuca przeciez wyrazam sie jasno :) gdybym byla klamczucha pisalabym same rewelacje o swoim zyciu a ja pisze duzo rzeczy negatywnych bo duzo takich mnie spotyka , moj komputer jest zawsze odpalony bo robie na nim rozne rzeczy i nie widze powodu by tego nie robic jak ktos jest u mnie w domu tym bardziej ze randka to to nie byla, nie rozumiem czemu w was tyle jadu i zlosliwosci wspolczuje bo ja mam zawsze dobre intencje nie chce byc niemila wiec nie skomentuje :)dobranoc wszystkim i tym milym i tym mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz podkreslam to nie ja rzucialm mojego meza ! tylko on mnie nie rozumiem dlaczego ciagle mi to ktos zarzuca przeciez wyrazam sie jasno :) gdybym byla klamczucha pisalabym same rewelacje o swoim zyciu a ja pisze duzo rzeczy negatywnych bo duzo takich mnie spotyka , moj komputer jest zawsze odpalony bo robie na nim rozne rzeczy i nie widze powodu by tego nie robic jak ktos jest u mnie w domu tym bardziej ze randka to to nie byla, nie rozumiem czemu w was tyle jadu i zlosliwosci wspolczuje bo ja mam zawsze dobre intencje nie chce byc niemila wiec nie skomentuje :)dobranoc wszystkim i tym milym i tym mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa dzieki za mile slowa :* zaluje ze sie Wam tu wtedy wyzalilam zrobilam to jakos tak odruchowo , chyba nie powinnam, nie myslalam ze tyle tu zawisci :) powodzenia Wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
Emilka34 ja mam takie pytanie co do tej palmy ...bo ja mam owłosienie na udach, nogach generalnie..a ty opisujesz tylko twarz więc przepraszam,że tak męcze ale czy mogła byś napisać czy na udach też miałaś i czy znikneło i na rękach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijit
emilka 34 TO JEST FORUM O hirsutyzmie a nie o twoich rozterkach rodzinnych . Załóż nowy topik o swoim życiu prywatnym na pewno te osoby bardzie życzliwe będą go czytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijit
sorki ale musiałam to napisać . Pisz o swojej chorobie ,doradzaj dziewczyną jak z tą chorobą żyć i jak pozbyć się włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nowa
Ja tez bym o ta palme chciala spytac,stosuje ja jakies 4 miesiace i rzeczywiscie tez jestem pod wrazeniem,bo przedluza ona znacznie czas miedzy depilacja,jest jedna rzecz ktora mnie nurtuje od pewnego czasu mam problem z pecherzem i jakos to skojarzylam bo wkoncu to lek dla mezczyzn i ma powiazanie z tym,czy zauwazylas emilio u siebie jakies skutki uboczne,czy nie biore jej za dlugo?czy trzeba robic przerwy?czy jak sie przestaje efekt sie utrzymuje?no i wlasnie czy mozna ja brac tak bez ryzyka cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko powiem Ci jedno BADZ SOBA i absolutnie sie nie zmieniaj,,tak swiete slowa tez nie myslalam,ze tyle tu zacietrzewionych osob doszukujacych sie zlych intencji w Twoich zwierzeniach.. jakos odechcialo mi sie udzielac,bo widac nie jest to forum gdzie mozna absolutnie byc soba. Ja jestem tolerancyjna baardzo,ale jest jedna rzecz jakies u ludzi nie akceptuje to latwosc z jaka oceniaja i szufladkuja innych kompletnie ich nie znajac. JEsli o mnie chodzi zegnam sie z Wami,ciesze sie,ze poznalam tu wiele naprawde otwartych,dobrych,madrych kobiet:) wiecie o ktorych mowie, WAm i calej reszcie ktorej nie miala okazji poznac zycze duzo duzo zdrowia,szczescia i optymizmu w zyciu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania..milo,ze mnie pamietasz;) luisa..nie odchodz, przestan..przeciez na tym polega forum, by kazdy mogl sie wypowiedziec, nawet negatywnie.. co do twoich pytan poddalam sie, bo przyszedl taki czas,ze mialam wieksze problemy i nie myslalam o swoim zdrowiu i urodzie.. probowalam laseru, elektrolizy, przeroznych antykow, androcuru, wszelkich metod mechanicznych tj.depilator itd, bioxetu, ziolek, oleju z krokosza, jadlam lody codziennie:) jak mi sie cos przypomni to dopisze zaczelam leczenie w wieku 20 lat..taraz mam 25, ale hirs pojawil sie z 10 lat temu, no i z czasem sie zwiekszal..nie bede pisac gdzie mam wlosy, bo po prostu wszedzie i mocne i ciemne. moj hirs jest z przyczyny jajnikowej..pecherzyki produkuja za duzo testosteronu..ale niby pco wykluczono..choc wg innego lekarza ono jest..wiec ktorego sluchac??? obecnie biore leki ale tylko ze wzgledu antykoncepcji, bo na wlosy i tak mi nie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Jdę na tory! Ja mam 24 lata, hirs od jakichś 15, na twarzy od jakichś 8. Nie jestem lekarzem ale np moja sytuacja jest taka że mam pęcherzyki na jajnikach ale dokładne badania hormonalne pozwoliły rozpoznać u mnie przerost kory nadnerczy. W związku z tym byc może Twój lekarz zbyt pochopnie postawił diagnozę, byłaś badana pod katem nadnerczy? I nie mówię o usg bo ono nic nie wykazało. Luiso! Nie odchodź... Emilko! Jesteś przemiłą osobą, zostań, nie zwracaj uwagi na negatywne komentarze, masz prawo wypisać się na wszelkie tematy, w końcu hirs rzutuje nam na wiele dziedzin zycia, kazda z nas ma czasem problemy i o nich pisze więc nie widze powodu żeby nie pisać również o pozytywach :) Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie już 4 dzień pada deszcz, już mi ta pogoda obrzydła całkowicie. Luiso a dlaczego mam się niby wstydzić swoich lat co? Według Ciebie jak się ma 34 lata to trzeba myśleć o tym że się jest starym i do trumny się już szykować? Ja wyglądam bardzo młodo jak na swój wiek, mniej niż 30, może ze względu że mam problemową cerę niespotykaną w tym wieku, zero zmarszczek itd. Pisząc o tym iż jestem dorosłą osobą chodziło mi o co innego. Widze, że co bym nie napisala to zarzuca mi się złośliwość itd. Proszę więc jak jesteście takie tolerancyjne przyjmować do wiadomości i te niepochlebne zdania. Idę na tory mam pytanie czy laser/elektroliza nie pomogły Ci chociaż na parę miesięcy? Czy stosowałaś te zabiegi na twarz? Co do depilatora to mi super pomaga na nogi, mam 2 tygodnie spokoju od golenia, czasem nawet 3. Jade całe nogi łącznie z udami i ich tylną częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chile..mialam badane nadnercza, tzn usg i ajkies badania z krwi...lezalam 3 x w szpitalu i mialam robione wieleeee badan.. Ania..laser robilam na twarz, brzuch i nogi,a elektrolize na brode...nie pomoglo w ogole, powaznie..az lekarka sie dziwila..robila mi to dermatolog tzn elektrolize i laser na twarz,a kosmetyczka nogi i brzuch... mysle,ze duzy wplyw ma stres..i chocby nie wiem jakie cuda wymyslono, to ze stresem nic nie wygra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Idę na tory, ale z tego co widzę, to żyjesz jakoś i się nie poddajesz? :) Luisa, Emilka nie warto się tak oburzać, zapomnijmy o tym wszystkim i piszmy tu dalej tak jak do tej pory :) Przecież musimy się wspierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×