Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ewelka1
To, że nie jest łatwo to ja akurat wiem ;) ale myślę, że nikomu nie jest łatwo, nawet i bez hirsa. Powiem wam, że dla mnie najlepszym sposobem na hirsa, jest dbanie o siebie, fajne ciuchy. Jak pójdę na zakupy, fajnie się ubiorę, zrobię sobie domowe spa, makijaż (bo w ogóle jestem uzależniona od kupowania kosmetyków wszelkiego rodzaju tych do pielęgnacji i do makijażu) :P i wtedy wiem, że dobrze wyglądam dużo się uśmiecham i nikt nie zwraca uwagi na jakieś mankamenty. Wiem, że to nie rozwiązuje problemu, ale ostatnio np usłyszałam od przyjaciółki, bo ma teraz problemy, że chciałaby mieć takie życie jak ja, oczywiście mówię, że raczej by nie chciała, bo przecież mam te włochy i ja bym oddała wszystko żeby tego nie mieć, a ona mówi przestań a co to takiego włosy, nawet po Tobie nie widać, i że wolałaby mieć taki problem niż ten który ona ma (ja oczywiście wolałabym mieć jej problemy) :P No może nie widać, ale ile ja się muszę narobić żeby nie było w miarę widać, no i nie wszystkie ciuchy mogę założyć. No, ale jak widzicie każdy ma swoje problemy i je przeżywa i wyolbrzymia. Więc głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczczek
idę na tory jeśli w usg jajników widoczne są pęcherzyki ułożone w specyficzny sposób wokół jajnika to pcos. Ja początkowo byłam diagnozowana przez ginekologów. Twierdzili że nie mam pcos,bo i miesiaczki występują dopiero 2 endokrynologów stwierdziło że tak nie moze wygladać zdrowy jajnik i po dokładnych monitoringach usg, badaniach okazało sie że to pcos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera! Fijit! Nie dość, że sie nie udzielasz na tym forum to jeszcze tu jakies problemy!!! Wkurzyłaś mnie tym niesamowicie! Moze i pod innym nickiem wystepujesz, co by ooznaczalo brak odwagi z twojej strony, napisac to ze znanego nicku! Matko! Jaka wredota! Kazdy ma prawo pisac o czym chce tutaj! O swoich problemach, bo przeciez jestesmy kobietami, pownnysmy sie wspierac zwlaszcza ze jestesmy anionimowe!A tu takie chamstwo z twojej strony! Emilka doradza nam tutaj, odpowiada poraz setny na to same pytanie, wiec cos jej sie od zycia nalezy! Boze i jak tu nie miec wiecej wlosow skoro tu ktos taki nagle wchodzi i psuje caly dzien swoim postem, denerwujac ludzi!!! Luiso :) No cos ty! Nie mozesz! Wszystko zaczyna sie sypac! Wszystkie takie stale bywalczynie, zaczernione nagle znikaja... Nie przejmuj sie tym wszystkim, choc przyznam, ze Fijit mnie totalnie wkurzyla, to akaceptuje te negatywne komentarze... Aniu :) Spokojnie. Zero problemu kazdy ma swoje zdanie i tak jak mowilam nie powinnysmy sie obrazac, bo kazdy wie swoje. :) Jestes kobieta po przejsciach i to zrozumiale ze inaczej wszystko odbierasz, zreszta jak tutaj kazda i nie denerwujmy sie bo to nam jeszcze bardziej zaszkodzi. :) Emilko :) Nie przejmuj sie niektorymi tutaj postami. :) Mow o czym chcesz,a te ktore naprawde beda chcialby dobrze dla ciebie i beda cie rozumialy to odpowiedza a inne niech sobie przed komputerem pogadaja, jaka to jestes....:) Konstancja:) gdzie zniknęłaś? :( Buziaki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
ide na tory....a rozjaśniacz sally hansen cos pomógł bo chciałabym zakupić ale zastanwia się czy jest sens;/;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Luisa23 Emilka34 Wracajcie!! Prosimy!! :-* Tyle dobrego tutaj wnosicie, że nie mogę sobie wyobrazić tego forum bez Was!! Nie przejmujcie sie tymi chamskimi komentarzami. Wiele osób Was uwielbia tutaj i potrzebuje. Te wasze porady!! Świadectwa Emilki, że można wygrać z tym gównem-włosami. Tej wiary i optymizmu Luisy, że będzie dobrze. Ciągle dla Nas znajduje jakieś istotne nowości, dzieli sie wszystkim co znajdzie. Obydwie macie tyle cierpliwości, że co chwilę odpowiadacie na te same pytanie. Podziwiam! Emilka ciągle nas wspiera, a kiedy sama potrzebuje wsparcia spotyka krytyke. Masakra!! Dobrze, że znalazła kogoś, kto jest obok i jest jej przyjacielem. Nie rozumiem ..czy jak sie komus życie nie ułożyło...to ma być skazany na zatracenie sie w smutku?? Ciągłe rozpamiętywanie?? Chyba nie o to w życiu chodzi!! Zarzucacie jej,że sobie wymyśliła historie. Nawet jeśli..to nikomu z nas tym krzywdy nie robi. Ale przecież najciekawsze scenariusze jednak pisze życie. Nie wiecie-nie osądzajcie. Czasami widzę się z moim narzeczonym krótko-bo do późna pracuje lub z siostrą,która ze mną nie mieszka, ale w międzyczasie zerkam na to forum. Więc wiem, że można!! :-p Bo właśnie te wszystkie sympatyczne dziewczyny tak tutaj przyciągają. Tak to jest.. Masz miękkie serce-musisz mieć twardą dupę..!! Dziewczynki wracajcie!! czekamy!! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
dziewczyny jestem tutaj krótko ale tak jak wspomniałam lusia to dzięi wam chcemy tutaj zagladać i czerpać od was wiedzę i dośiwdczenie i chwile wsparcia.. jej przez mój hirs nie mam chłopaka..i pewnie nigdy nie będę mieć.. a wy piszecie ,że można będzie smutno....zresztą w ogóle nie bedzie tego forum jak was nie będzie chciałabym się z wami spotkac na kawie i pogadać...taki klub postrzelonych kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała...
mam wielki problem, z którym dopiero się ujawniam, kryję tę tajemnicę już od 8 lat kiedy pojawiły się na moich brodawkach piersiowych włosy ;/ najpierw było ich 3-4 jasne, teraz na jednej piersi mam ich około 20 czarne i sztywne. Od wielu lat usuwam je pensetą jednak to tylko pogorsza ich stan, rosną po kilka z jednej cebulki są coraz mocniejsze :((((( czytałam, że polecona została elektroliza jednej z dziewczyn, ale czy to jest bezpieczne/bezbolesne....w miarę?? nie mogę na siebie patrzeć, gdy się myję nie spoglądam na piersi nie wyobrażam sobie, że kiedy kolwiek jakiś mężczyzna/a nawet lekarz zobaczy je :-/ jestem załamana, nienawidzę się, owłosiona małpa :( hormony mam w normie, owłosienie tylko tam, może jakaś depilacja laserowa? gdzie szukać pomocy? medycyna estetyczna??? PORAŻKA ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Mała Zamów sobie telocapil na mazidla.com, najmniejsza buteleczkę nawet, pomieszaj z balsamem babydream z rossmana, trzymaj w lodówce. Smaruj po depilacji pesetą, nawet kilka razy dziennie. Ja tak robię, na rękach pozbyłam się już większości włosów w ciągu 5 miesięcy nieregularnego stosowania, depilowałam jakieś 3-4 razy przez ten czas, na innych częściach ciała włosy są grubsze ale z czasem włochy też się przeżedzają, trzymaj sie, acha i zbadaj podstawowe hormony bo od tego może zacząć się choroba czego Ci nie życzę. Emilka wiesz co? bez Ciebie to już nie będzie to samo forum jak to kiedys ktos już napisał, zlituj się i pisz z nami, Lui ty też, a właśnie gdzie Constance... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
przerzedzają się oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn-ori
Jest to przykre, mnie samej dokucza już wiele lat:(, niestety częstsza depilacja to podstawa no i dobre tabletki hormonalne, troszeczkę zmniejszają i spowalniają odrost niechcianych włosków. Jednak moja metoda jest taka że stawiam na inne atuty jakie posiadam i to je staram sie eksponować. A jeśli Twój facet Cie kocha, na pewno to zrozumie, a z czasem sie przyzwyczai:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn-ori
Sam hirsutyzm nie jest najgorszy, gorsze są inne dolegliwości którym towarzyszy, ehhh, ale taki już nasz babski los. Na szczęscie jest też przyjemniejsza strona bycia kobietą :) Przekonajcie się. -> -> -> -> http://www.my.oriflame.pl/ania-ori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
mała a ile masz lat? moj facet zobaczył pierwszy raz i zaakceptował moje włoski brodawkach jak ich jeszce nie wyrywałam. Od kilku lat juz wyrywam,te najgrubsze, bo dookoła jest jeszcze duzo wiekszego meszku. Raz na kilka dni starcza ;x Na poczatku sie bałam bo to takie miejsce delikatne, endo powiedział ze moge wyrywac co bylo dziwne dla mnie ze nie zabronil. No ale wyrywam długo juz i nic sie nie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_swojego_nicku
kurcze od klku lat siedze na tym forum i raczej rzadko sie udzielam ale w zasadzie to musiałam napisać bo na prawdę intrygowało mnie co się dzieje z Idę na tory ostanio coraz rzadziej wchodziłam a tu tak iszok zastanawiałam się jak sobie radzisz i czy jeszcze sie kiedyś udzielisz na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Dziewczyny jako, że mam już wolne na uczelni, to wyjeżdżam z chłopakiem na parę dni, dlatego nie będzie mnie na tym forum przez te dni. Co prawda mam internet w telefonie i pewnie w hotelu też będzie, ale postanowiłam sobie zrobić odwyk od internetu i tylko się relaksować :) Pewnie będzie mnie kusiło żeby korzystać z neta ale postaram się nie :) Wracam dopiero na święta :) Wesołych Świąt, mokrego dyngusa i smacznego jajka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaja1 powiem ci,ze bylam zadowolona z tego rozjasniacza..troszke poszczypalo,a le potem wloski byly jasne..robilam w miejscacg gdzie nie gole, bo na tych twardzielach ciagle skubanych nie chcialy sie rozjasniac.. kosztowal troche ten sally hansen ale przez krotki czas bylo ladnie, potem to schodzi.ale warto na sobie wyprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam swojego nicku na biezaco czytalam forum,ale jakos nie moglam sie zebrac by napisac..nie wiedzialam tez czy nowe dziewczyny mnie przyjmą tez sie zastanawiam co z tamtymi dziewczynami...loris, papryczka i wiele innych...byc moze tez podczytuja i sie ujawnia hehe:) czekamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli kochana, konstancji to sie tu juz nawet nie chce nic pisac... :-( jaki sens? trza sie na inne forum przeniesc.. I tak wiecie co bym napisala, znacie moja opinie i to najwazniejsze :-) nie mam zamiaru sie tu gryzc i szarpac :-) szkoda mojej energii.. Pozdrawiam p.s. :-D kiedys byl taki program "Decyzja nalezy do Ciebie"... Ale tam sie tak nie obrzucali blotem... Dziwne, nie? W kazdym razie ja nie uczestnicze w dyspucie i niech nikt mi tu nic nie zarzuca! I juz! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
To sadze ze najlepiej byłoby zostawic ten temat i wrocic do naszego wspolnego hirsutzymu ;) po prostu nie piszcie swoich opinii, co sadzicie o Emilce i innych wypowiedzi dotyczacych zycia innych dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinvida91
hej dziewczyny. Powiedzcie mi, używacie depilatorów na twarz? Jeśli tak , to jakich.. tych specjalnych przeznaczonych do twarzy czy może po prostu tych do całego ciała? Bo mam Brauna serii 3000 , typ 5318 . On jest do ciała..wiecie nogi, bikini , pachy. A chciałabym po zastosować na twarzy ale się trochę boje . Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinvida91
hej dziewczyny. Powiedzcie mi, używacie depilatorów na twarz? Jeśli tak , to jakich.. tych specjalnych przeznaczonych do twarzy czy może po prostu tych do całego ciała? Bo mam Brauna serii 3000 , typ 5318 . On jest do ciała..wiecie nogi, bikini , pachy. A chciałabym po zastosować na twarzy ale się trochę boje . Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Hej Sinvida! :-) Ja używam depilatora braun wet/dry face- z nasadką do twarzy. Ale wiem, że inne dziewczyny depiluja twarz zwyklym depilatorem do ciała. :-) A stosujesz jakieś kremy w walce z owlosieniem, np. z telocapilem z mazidła.pl ?? Pozdrawiam!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Oj dziewczynki, ależ tu się cicho zrobiło....Nie ma po co "kwasić". Idą Święta ;D każdy może i postępować, jak uważa za właściwe i mieć swoje zdanie... dziewczynki wróćcie :) Ja depilatora na twarz nie używałam, ale też się zastanawiam. Na początek chyba dobrze byłoby wolno i może jakąś nasadkę? Ja wyrywam pęsetą a one rosną chyba przez to jak głupie. więc nie polecam wyrywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Anatenka, ja depiluję brodę i wąsik depilatorem. Jest to specjalny depilator "do miejsc wrażliwych", kupiłam go w zestawie ze zwykłym, z Philipsa. Jednakże z tego co wiem, są specjalne nakładki do zwykłych depilatorów. Po roku 10 mies. używania depilatora, nie polecam za bardzo. Na pewno jest to lepszy sposób od pęsety, ale efekty jak dla mnie nie są zbyt zadowalające. Włoski co prawda są słabsze, jaśniejsze, ale odrastają dosyć szybko. Ja generalnie polecam wosk na twarz (nie w plastrach, ale taki z podgrzewaczem, ja mam wosk i podgrzewacz z Sonobella, kupiłam na allegro), dla mnie najlepsza metoda depilacji. Wiadomo, są podrażnienia (ale jak się ma wprawę, można ich uniknąć:)), ale znikają po 1 dniu zazwyczaj i spokojnie da się je ukryć pod makijażem. Poza tym, dla mnie jest to mniej bolesna metoda. A i najważniejsze, nie wiem jak u Ciebie z hormonami, ja mam zaburzenia, więc wiadomo efekty u os. zdrowych i z zaburzeniami hormonalnymi mogą się różnić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Malinowa, ja też mam taką nasadkę ale w zasadzie jeszcze jej nie próbowałam :) ogólnie, ja depilatorem to tylko po łydkach jadę :) Kiedyś próbowałam plastrów z woskiem na twarz, ale został mi na brodzie taki czerwony ślad, jakby naskórek się zdarł :) Hormony mam w porządku, prawdopodobnie jestem na nie nadwrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Na mnie plastry z woskiem w ogóle nie działały, dopiero podgrzewany wosk przynosi oczekiwany efekt. Ja dopiero 3 razy sama się depilowałam i 2 razy depilacja zakończyła się lekko startym naskórkiem (ale to bardzo niewielki fragment skóry)- uczucie dotknięcia papieru ściennego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Poobrażały się na amen. Smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chile :-) troche jestem zniesmaczona i tyle.. Emilko, jesli tu czasami wpadasz... Donosze Ci ze dzis zaszalalam w rossmannie i kupilam babydreamów za 72 zl! :-) lotiony, żel do mycia, mydełko, spray, i 2 rodzaje kremów do twarzy, pewnie są łagodniejsze od lotionu który jest do ciała..chociaz ma mniej składników od kremów.. Aha, najwazniejsza rzecz jeszcze! Wczoraj zamówiłam mój wymarzony ipl rio pro!! yuppi! :-) Żyć nie umierać! :-) Poli, pamiętasz jak go sobie zażyczyłam od św. Mikołaja? :-) hehe pewnie nie chcial bym mu konkurencje brodą robiła i spełnił moje marzenie :-D chociaż za moją kasę :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja się na nikogo nie obraziłam, oraz też nikogo nie obraziłam. Ale idą święta i mam dużo pracy, wiadomo gotowanie i sprzątanie. Podczytuje forum jak znajde chwile czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Constance, cieszę się, że Twoje marzenie się spełniło! :) Proszę Cię koniecznie dawaj znać jak się spisuje maszyna :D To bardziej Zajączek Ci przyniósł a nie Mikołaj :P Ja też używam tego lotionu z babydream ale mnie troszkę ten zapach drażni, mimo, że uwielbiam taki zapach małych dzieci, ale ten jest za mocny trochę taki chemiczny, no ale nie jest najgorzej :) Różyczko, czyli Ty teraz włosy z brody i w ogóle twarzy usuwasz cały czas tym woskiem z tego podgrzewacza? A próbowałaś tym usuwać włosy z rąk czy nóg? Lub jeszcze innych części ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×