Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Sama rama
do zalamanej na maxa. Kochana ja juz polecałam i nadal to robię rozjaśniacz Sally Hansen, który jest specjalne przeznaczony do rozjaśniania włosów na ciele. Do kupienia albo w Saforze albo na necie. Niestety nie jest tani. Ja jestem zadowolona. Jest ok :) Nie podłamuj się rozjaśniaj i biegaj w bluzeczce na ramiączkach. Wkońcu słoneczko przygrzewa na maxa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana na maxa
No właśnie nie jest tani, więc wolałabym wodę utlenioną. Chyba też jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1
Cześć dziewczyny mam 14 lat i też mam owłosione nogi nigdy się jeszcze nie depilowałam i chyba się nie będe depilować ponieważ rodzice mi nie pozwalają a problem też jest taki ze jak jest mi zimno to wychodzi mi gęsia skórka i wszystkie włosy na rekach i nogach się podnoszą pomocy!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Z tym samym problemem Dawno mnie tu nie bylo,odp wiec;) niestety nie znam nikogo momu pomogłaby kuracja hormonalna:( straszne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Soonia81- Masakra =(((( !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Paulinka1- uważam, że jeści włoski na nogach stanowią dla Ciebie problem i nie akceptujesz ich to powinnaś je zlikwidować (jeśli rzeczywiście jest ich dużo) Jeśli nie pozwalają Ci na to rodzice to powinnaś spróbować z nimi o tym porozmawiać i powiedzieć im o tym że one ci przeszkadzają. A jeśli chodzi o gęsią skórkę, to nie martw się- każdemu tak stoją :) Jeśli już zdecydujesz się na depilacje nóg, wybierz najodpowiedniejszy sposób. Powinnaś pomyśleć jaki. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1
Z tym samym problemem - dzieki za rade może w przyszłosci skozystam pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mróweczka1989
cześć dziewczyny, jest nas naprawdę dużo !!! Ja tez cierpię z powodu nadmiernego owłosienia, szczególnie na twarzy. Ciągle mam przez to złe samopoczucie. lekarz radzi mi tabletki antykoncepcyjne, ale ja nie chce ich brać bo wiem, że tak naprawdę za duz nie pomogą!! nie wiem co robic- laser ? ponoć to tez marny efekt i jeszcze jak ktoś ma jasną karnację i włosy to już w ogóle !!! czy można to jakoś powstrzymać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksi
do mróweczka mam ten sam problem co ty.najgorzej jest na twarzy.reszte idzie przeżyć. dwa tygodnie temu usunęłam włoski z brody(wąsik usuwam od dawna) i po tych 2tyg. jest okej. włoski odosły, ale wyglada to lepiej niż przedtem.teraz zastanawiam sie nad usunięciem baczków. tyle, ze mam też włsoki na policzkach i zastanawiam sie czy nie wyjdzi etaki odciety pasek i czy nie bedzi ejeszcez gorzej;( juz ma tego dosć. i pomyśleć, ze rok temu miałąm buzie jak pupa niemowlaka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
czesc dziewczyn! chcialam sie z wami podzielic pewna wiadomscia! przez ostatnie kilka dni smarowalam nogi zwykla woda utleniona 3% taka co mozna kupic w aptece! no i efekt przeszedl moje najsmielsze oczekiwania! wloski mam takie fajne jasniutkie! smaruje dwa razy dziennie z rana przed prysznice i wieczorem po kapieli! ciemniejsze wloski ktore mialam gdzieniegdzie sa teraz znacznie jasniejsze! chociaz nadal je widac! ale bede smarowac nia nadal nogi bo wiem ze to dziala i te cieniejsze wloski tez kiedys beda jasniejsze! powodzenia! cieszcie sie latem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaaaaaa
czyli to jednak prawda z ta woda utleniona!!!!! :) ja slyszalam ze przy systematycznym uzywaniu staja sie nie dosc ze jasniejsze to jeszcze bardziej kruche i z czasem nawet wypadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosiona jak dzika świnia
dziewczyny nie chcę Was martwić ale ja używałam wody utlenionej i nic :-( mam problem z brzuchem , brodą oraz wąsami. kiedyś kilka lat temu ogoliłam sobie dla zabawy twarz (to był NAJWIĘKSZY BŁĄD MOJEGO ŻYCIA). od tamtej pory mam straszne włosy na bokach twarzy i nad wargą. czuję się niekobieco :-( stosowałam też utleniacz z farby do włosów. i też nic. ale może dlatego że użyłam go 2 razy... nie było natchmiast efektu i zrezgnowałam włosy na brzuchu wyrywam pęsetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosiona jak dzika świnia
Hirsutyzm – występowanie nadmiernego owłosienia, owłosienia typu męskiego (owłosienie na twarzy, klatce piersiowej, brzuchu) u kobiet. Przyczyną najczęściej jest podwyższony poziom androgenów (męskich hormonów). Hirsutyzm może występować rodzinnie, może również pojawić się w czasie ciąży, na skutek przestrojenia hormonalnego organizmu. Może być spowodowany występowaniem nowotworów hormonalnie czynnych (niektóre guzy jajnika, rak nerki oraz rak tarczycy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
dziewczyny! Czy ten rozjaśniacz do włosów SALLY HANSEN jest skuteczny? ile ksoztuje i nas jak długo wsytarcza? Powiedzcie, czy jest on przeznacozny tylko do włosków na twarzy czy nie koniecznie?:> I jak dokładnie rozjaśnia się włoski wodą utlenioną? z czym trzeba ją rozrobić? Prosze doinformujcie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
rozjasniacz sally hansen jest do wlosow na twarzy i oddzielnyna nogi ramiona brzoch. ten na nogi ramiona i brzoch kosztuje podajrze 32zl tylko ze jeszcze koszt przesylki 11zl z tego co ja patrzylam bo u mnie w miescie czegos takiego nie ma wiec zostal mi tylko net! dlatego sprawdzalam! ja uzywam wody utlenionej systematycznie od kilku dni i jest elegancko naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
ona- dzięki Ja sprawdzałam na allegro i mają tez rozjaśniacz tylko do twarzy (Sally Halnsen), gdzie można dostać taki do ciała? Bo z tego co mówisz to zwykłej drogerii się go nie kupi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
ona-Czy tą wodę utlenioną sie poprostu wciera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
http://www.perfumeria.pl/x_C_I__P_7013000-7010001.html to jest strona z rozjasniaczem na nogi ramiona itd! mozna stad zamowic!! a wode utleniona nakladam na wacik taki co np demakijarzu! i normalnie wycieram nim nogi:) tak poprostu! jak bede jakies efekty to daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
ona- dzięki za pomoc ;) Narazie nie kupuje, bo nie mam kasy, ale niedługo powinien być jakiś przypływ gotówki więc dam znać jak działa :) mam nadzieje ze skuteczne =) Dopuki nie kupię będę używać wody utlenionej. A Ty używasz? Skutkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabell Lee
Co prawda nigdy nie mialam preparatu Sally Hansen i nie wiem na ile jest on skuteczny ale cena jego jest stanowczo za wysoka. Obecnie mieszkam w Anglii gdzie wybor tego rodzaju specyfikow jest naprawde bogaty i porzadny Hair Bleach mozna tu kupic juz nawet za 1,5 funta czyli ok 9zl. Obecnie uzywam rozjasniacza firmy Veet i jest naprawde skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
wiecie ja mam anjwiekszy problem z biustem kupiłam ąłdny stroj kapielowy ale co z tego jak mi włosy widac rozjasniłąm pomiedzy ale jak patrze ogółem i prz sutkach to busz wiem z enic mnie juz nie uratuje tylko laser eh a jak mam chodzic na plaze z chłopakiem i jego rodzicami wymiguje sie oczywiscie zblizajaca sie sesja :( nie rozumiem za co na stak Bóg pokarał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabell Lee
Oj nie martw sie jestem pewna, ze nikt poza toba tego nie zauwazy. Nos z duma ten kostiumik i baw sie dobrze na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
aha mam jeszcze jedno pytanie czy waszym zdaniem malutkie ciemniejsze slady po krostkach mozna opalac czy pogorsze sprawe chciałabym zbey były niewidoczne kolagen abrdzo mi pomogł ale jeszcze troszke mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabell Lee
iezka sprawa wiem tylko ze nie wollno opalac sie zaraz po depilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do Anabell Lee !:) Czy mogłabyś polecić jakieś inne skuteczne rozjaśniacze, które są dostępne w Polsce. Czy te rozjaśniacz firmy veet o którym mówisz jest dostępny w Polsce? Ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Też mam ślady po krostkach i nie wiem co z nimi zrobić.Martusiaczek21 powiedz co Ty używasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabell Lee
Widzialam ten Veeta ale tylko raz w malej drogerii w Kielcach i kosztowal ok 16 zl. Niestety o innych mi nie wiadomo bo niestey w POlsce jakby problem nie istnial i lokalni producenci czy tez dystrybutorzy kosmetykow nie dbaja o swoje klientki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
acha, no to chyba jestem zmuszona do kupienia tego drogiego sally hansen! dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja kupilam sally hansen i jest ok tzn no w maire cudów nie ma ale wlosy mam białe a jestem brunetka a co do sladow to ja uzywam serum kolagenowego jadwigi uzyczyn kupiłam na allegro i abrdzo dobre jest tzn no wiadomo jak wyzej tez cudow nie ma ale mi pomogło zastanawiałam sie nad kupieniem kolagenu platinum ale sama nie wiem 230 zł to troche drogo zamowiłam jeszcze mikrodermabrazje ale cos dlugo ona idzie z tego allegro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiaczek 21 a na co dokładnie jest to serum kolagenowe, którego używasz i jaka była jego cena? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×