Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Martusiaczek21
ja w sumie moge phillipsa mam od 7 lat ale ejdnak rzadko sobie ogole nim nogi bo mam krosty ale po 2dnich znikaja a o wiele wolniej rosna jak sobie wydepilowałam pasta cukrowa kawałek nogi to chyba od 3 tyg nic nie mam :D chciałam sie zabytac ile płacilas za laser ??? nie pamieta nicku;p bo ja tez pojde napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
chcem wam powiedziec cos jeszcze! zaakceptowal siebie taka jaka jestem! bylo to bardzo trudne i dlugo to trwalo! tylko ta moja akceptacja powstala raczej z bezsilnosci! ale dobre i to. patrze teraz na siebie w lustrze i podobam sie sobie i jest ok! moze to i smieszne ale jakos tak wyszlo! mialam juz dosc ogladania klipow w mtv i patrzenia na laski bez zadnej skazy gladkie piekne i zgrabne! pierdole to!!!(przepraszam za slownictwo) owszem liczy sie cialo ale i mozg i to co sie ma to zaoferowania partnerowi! przeciez w glownej mierze faceci patrzac na zajbiste laski mysla ze by znimi zrobili to i tamto... ale nic poza tym! bo tak szczerze to faceci szukaja poprostu normalnej dziewczyny. partnerki do rozmow o wszystkim. ostatnio nawet rozmawialam z kolega to powiedzial mi: "co z tego iwona(tak mam na imie :) ) ze one sa piekne zgrabne jak idiotki!!! wiec dziewuchy glowa do gory piers do przodu! pokochajcie sie. przeciez my mozemy uswiadamiac chlopakom co to za choroba i ze sie z nia zmagamy i wcale nie jest to proste! ja tak zrobilam! ostatnio w szkole byla w krutkich spodenkach i koszulce ktora odslaniala mi troche brzuch i bylo widac troche ciemniejszych wloskow i powiedzial ze widac mi sciezke milosci!! wiec ja na to :"tak wiem o tym i to nie jest moja wina poprostu mam wiecej hormonow meskich i tak wyszlo nistety! bylo przy tym paru moich kolegowjeszcze i zaden sie nie smial przeszlo to jakos tak naturalnie! przepraszam ze smusilam was do dlugiego czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Martusiaczek21. - dzięki! Chociaz mi to pewnie po dwoch dniach odrosły znowu włoski... :/ już nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no yo yo
onnaa -->ladny post ;)masz racje.. :):*:*:*:* ale kude jaka ladna nazwa, sciezka miloci, nigdy bym tak tego nie nazwala, a moze warto ;P, fajnie, ze chlopakow to nie obrzydza tak jak dziewczyny(wloski na brzuchu) bo duzo moich kolezanek goli sobie te czesci ciala, na ktorych rosna wlosy..bo jest to dla nich obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
dziekuje bardzo! mam nadzieje ze choc troche poprawil sie wam humorek! bo poprostu w zyciu jesst tak jak napisalam! w zyciu na brzuch bym se wslosow nie ogolila! fajnie sie z wami gada! normalnie czuc ze mimo ze jestesmy sobie obce to jednak wiele nas laczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Ja też się z Wami czymś podziele: Mój facet całkowicie akceptuję moje włoski, wie że rosną w innych miejscach niz u dziewczyn bez problemu hirsutyzmu, ale zupełnie mu to nie przeszkadza. Jak proszę aby nie dotykał moich nóg bo są nie ogolone to on mówi że chce....bo chce poczuć nogi a nie gładkosc skóry. OStatnio poprosił abym nie depilowała wzgórka bo pwoeidział że kocha moje włoski, i od razu zaczął wymieniać ze te na pupci tez lubi, pod brzuszkiem też, i na pleckach też. Zrobilo mi sie cholernie milo. Nie wymaga ode mnie abym byla gładziutka jak aksamit. Ale ostrzegał, że na basenik lepiej z wloskami nie wychodzić, bo wie jak chamsko i prymitywnie reagują na to inni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
to prawda dziewczyno podniosłaś mnie na duchu heh miło że ktos ma takie podejscie:)nie ma za co :D ja sie depilatorem bawiłam jak byłam młodsza i jakos wytrzymywałam a teraz boli strasznie;/ a wole wydac 500zł na alser niż 300zł na depilator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
a na ile starcza takie usuwanie laserem? Mówisz że ksoztuje 500 zł- a jakiej częsci ciala to dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
biustu sprawdzalam na stronkach podobno co 2-3 miesiace trzeba powtórzyć ok 3-4 razy zalezy od grubosci owłosienia i ilosci oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
to strasznie dorog wychodzi:( nie stać mnie. Depilator kupie za 300 i mam na stałe. a zabiegi trzeba powtarzac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloskowa
czesc dziewczyny ja tez mam problem z owlosieniem. zaczelo sie w liceum, tak w pierwszej klasie. problem narastal, zaczelam brac w 4 kl diane 35. cera wyladniala, okres sie ustabilizowal, wloski rosły nadal. w polowie studiow przerwalam brac diane. rok mialam wzgledny spokoj, ale potem problem sie nasilil:( teraz biore yasmin, jest troche slabszy od diane, no ale przynajniej nie tyje. co do psychiki - tak jak wiekszosc z Was. przezywam to. z natury jestem osoba pogodna, staram sie nie myslec, ale wiadomo - sa chwile, ze mam tego wszystkiego dosyc. dosyc tej ciaglej kontroli, ze zanim wyjde z dmou, to musze to paskudztwo usunac z twarzy, ze ktos zauwazy itd. boze, jak chcialabym choc przez pare dni nie miec tego problemu. no i te pytania - czemu wlasnie ja? o dziwo, zaden facet mi tego nie wypomnial (mam owlosienie na twarzy - po bokach i na brodzie), moze jakis glupi komentarz raz w liceum uslyszalam. moze wlosy mi troche pomagaly - zawsze rozpuszczone i zaslaniajace twarz. no ale tez chcialabym sobie czasem zwiazac je:( teraz mam chlopaka. na nogach nie mam strasznego problemu. a jak mam szczecine to mowie, ze nie chce mi sie depilowac i tyle. gorzej z twarza - codzienne wyrywanie peseta z brody. w domu to jeszcze zamykam sie w lazience i ok. boje sie co bedzie na wakacjach, bo chcemy gdizes wyjechac, takie spartanskie warunki:( i same wiecie - gdize sie podizac z tym problemem?:( te paskudztwo rzeczywiscie zostawia duzy slad w psychice...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
no dla mnie wakacyjny wyjazd to tez najwiekszy problem, dlatego teraz, nie moge pzowolić sobie na wakacje z noclegiem w namiocie bez lazienki. Tylko robie wszystko aby miejsce gdzie jade miało łazienke abym tam mogła dokonać swojego codziennego rytuału wyrywania wlosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloskowa
ostatnio zaczelam sobie depilowac boki twarzy woskiem. efekt jest taki, ze po dwoch tygodniach odrastaja, no ale troche pryszczy przez to wyskoczy. ech:( a na brode nic nie daje rady - tylko codziennie peseta:( a badania? - wszystkie hormony w normie i tez slyszalam, ze mam wrazliwe meszki czy cos tam, albo jakis problem biochemiczny, albo rodzinne i taka moja uroda:( poza tym lekarz widzial podobno juz gorsze. wyc mi sie chce. czemu nie moge byc taka jak inne normalne dziewczyny? zawsze mialam problemy z cerą. z otyloscia, z tymi paskudnymi wlosami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloskowa
a mnie znajomi ciagna do jakiegos domku bez wygod, bez lazienki, pradu i wody - masakra:( gdzie ja sie z tym podzieje? przeciez nie bede zgrywac burzujki, to co ma kaprys spedzic wakacje w luksusach:( tym bardziej, ze nie stac mnie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
dziewczyny! moglybyscie mi napisać jaki rozmiar piersi macie? tzn jakiej wielkosci nosicie bielizne. Bo ja mam małe piersi i zastanawiam się czy to ma jakiś związek z hirsutyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
włoskowa- nie wiem co ci odpisać. bo mnie też zawsze taka perspektywa przerażała. :( przykro mi..... Ja wiem że nigdy nie pozwole sobie na wyjazd bez wygod, bo to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloskowa
ja mam 80 B figure mam nawet kobieca, taka zaokraglona. faceci czesto sie ogladaja za mna i mowia, ze seksi, wiec jak terminator nie wygladam, choc nie naleze do filigranowych - 170 cm i jakies 74kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloskowa
ech, jak to komplikuje cale zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
ja mam 75 A :( 19 lat, 168 cm i 64 kg :( masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
figurki tez nie mam meskiej. bo tyłek i biodra ok. ale mam jakoś dziwnie grube nogi i male piersi.....taka niewymiarowa jestem :( do tego te włoski....wiem wiem....mam kompleksy... :( ale napewno nie sa bezpodstawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloskowa
nogi tez mam grube, ale ... taka moja uroda. tylko dlaczego kurwa akurat moja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
wloskowa- to skoro podobasz sie facetom to nie masz się czym przejmować, każdy by tak chciał :) a mogę zapytać jeszcze tak niedyskretnie ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
no ja słyszałam wlasnie ze czesto kbiety z tą chorobą mają masywniejsze nogi w poronwaniu do reszty ciała....i teraz tak sie zastanawiam czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloskowa
24:) ech, jak sie odtapiceruje to sie gapią:) a przed moim chlopakiem to nie chce mi sie lansowac a i tak mowi, zebym nic nie zmieniala - akurat ech, dziewczyny, ta przypadlosc to nam cala radosc zycia odbiera:( obniza samoocene, jest powodem dołów itp itd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
hhehehebhe "odtapiceruje" :) moje odpicowanie się ogranicza się do depilacji ciala;d na więcej nie starcza mi czasu ;) Masz racje....to strasznie utrudnia życie, zżera cenny czas, obniza poczucie wartości, wpędza w kompleksy, pwooduje alienacje od srodowiska, rezygnowanie z przyjemnosci zycia....dlaczego nie ma skutecznego leku na to? :( moze juz niedlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
włoskowa, napisz mi proszę ile kosztowaly cie te badania endokrynologiczne i ile placilas za wizyte u lekarza i leki? Jeszcvze nie bylam u endo. niedlugo sie wybieram i nie wiem jakiego zaplecza finansowego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloskowa
musieliby znalezc przyczyne tego chorobska, a sama widzisz - hormony w normie, wiec o co chodzi?:( no ale mozemy sie ludzic:( choc nawet jesli cos wprowadza, to znowu to bedzie chemia, co laczy sie z marnowaniem watroby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
A Ty masz hormony w normie? Ja nie bylam jeszcze u lekarza ale pdoejrzewam ze mam pdozyzszony testosteron, ale z tego co czytalam w innych postach to nawet jesli lekarze wiedzą o tym to i tak nie mają lekarstwa ktore pomaga.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
niech znajdą cos co bedzie skuteczne! zeby nawet po odstawieniu lekow miec juz swiety spokoj z tymi kłęczkami :) moze im się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloskowa
do endokrynologa poszalm do zwyczajnego szpitala. zrobili mi tam pare badan - chyba krzywa cukrowa i cos tam inne badania - w tym pare hormonow musialam zrobic prywatnie. ceny zaleza od "producenta" :( ale ja placilam 30 - 34 za jeden hormon, a kazal mi zbadac jakies trzy. kazdy hormon w innym dniu cyklu, ale jak bylam u endo i wyliczyl, ze mam jakis odpowiedni dzien, to pobrali krew w szpitalu i zamrozili. a ja poszlam sobie prywatnie w innym odpowiednim dniu, wzielam zamrozona probke pod pache i dalam tam do zbadania, no i zaplacilam swoje. wiec za wizyte nie placilam, bo to panstwowe, a za badania hormonow ok. 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×