Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Z tym samym problemem
yka!!!! Dziękuję :) może to pomoże.... Bo od tych wrastających się włosków porobiły mi się blizny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PysiaMisia
Witam wszystkich jestem tu pierwszy raz i nie wiem byc może omawiałyście ten temat - czy można usuwac włosy z brzucha depilatorem? Nie tylko tzw. ,,ścieżkę miłości\\\" ale zały brzuch? Czy to nie spowoduje jakichs powikłań np. raka skóry? No i przede wszystkim czy jest to skuteczne i czy włosy nie wyrastaja większe? Byc może któraś z was próbowała ;) Mam 15 lat. Czekam na odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
to znowu ja!! mam nadzieje ze nie zanudzam :) jesli chodzi o wrastajace wlosy to mialam taki problem na jeden z brwi! i wyobrazcie musialam chodzic z takimi krostkami! mialam tez cos takiego na nogach! mi osobiscie pomoglo: alantan plus krem( koniecznie krem bo jest jeszcze taka sama tylko ze masc. amsc jest bardzo tlusta i to raczej na zagojenie tatuazu jest bardzo dobra bo smarowalam nia swoj tatos! alantan plus krem mozna kupic normalnie w aptece i kosztuje troche ponad 10zl moze 12? ale nie jestem juz pewna! mi sie zagoilo na brwi! na nogach tez juz jakis czas nie mam! najpierw jak ktos chce to zastowowac to: te miejsce z krostkami posmaroqac woda utleniona i jak wyschnie to nalozyc alantan plus krem! powodzenia mam nadzieje ze ktorej to pomoze! mi ten sposob pani z apteki powieziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
do PysiaMisia szczerze to stanowczo odradzam!!!!!!!!! nie wiem nawet skad taki pomysl! jesli juz jestes zdecydowana usunac te wloski z brzucha to idz do kosmetyczki i uson je woskiem! jesli juz nie chcesz je jakimis rozjasniaczami rozjacnic(maslo maslane mi wyszlo :) ) bo depilatorze napewno odrosnal ciemniejsze dluzsze i twardsze wiec jak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic
hej dziewczyny mam podobny problem co wy wszystkie. u mnie problem zaczoł sie jakies 5 lat temu aktualnie mam 20. rozwiazywac ten problem zaczełam w lutym tego roku bo moja broda nie nadawała sie juz do publicznego wystawienia. aktualnie zbieram sie na wisyte do lekarza endokrynologa zeby jakies srodki mi przepisał albo cos bo to jest juz nie d wytrzymania. najbardziej mnie wkurzają włoski na brodzie i bikini bo z reszta da sie jakos poradzic. to jest straszne i nie wiem jak sie pokazac znajomym na plazy bo w koncu zblizaja sie wakacje. do tego wszystkiego jestem niska 162 wzrostu i ostatnio sporo mi sie przytyło wazw 70 kg. co jest dla mnie bardzo u ciażliwe pomimo ze w ostatnim czasei dosc sporo sie ruszałam. straszne pomózcie dordzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnisia
wiesz, ja tez bardzo cierpie z powodu włosków na brodzie - dziennie poświęcam około godziny na ich wyciąganie pęsetką, a i tak wciąż widzę nowe.. przeżywam katusze z tego powodu, mam wrażenie, że wszyscy to widzą :( jeśli chodzi o lekarzy, to mam stały kontakt zarówno z endokrynologiem, jak i ginekologiem i obaj załamują ręce.. mam podwyższony testosteron, progesteron w normie, a włosków na ciele jak przy typowych objawach zespołu policystycznych jajników, ale po ich badaniu okazało się, ze i to jest w normie.. i gdzie tu się doszukiwać przyczyny? ginekolog przepisał mi diane, ale po ich braniu znacznie powiększył mi się biust i wręcz nie można go dotknąć, tak jest nabrzmiały, tak więc czeka mnie albo zmiana tabletek, albo ich zaprzestanie.. tylko zastanawiam się - po co? miałam wykonany zabieg laserowy na brode i miałam spokój przez jakieś 8 miesięcy, poczym włoski znów zaczęły odrastać.. na ulicach czasem widzę kobiety z podobnym problemem i zastanawiam się czy w przyszłości tak samo będę wyglądała :( mam 21 lat, kończę pierwszy etap studiów, przede mną praca i kolejne studia.. ale czasem mam ochote zamknąć się w pokoju i nigdzie nie wychodzić, nie pokazywać się.. mój poprzedni chłopak akceptował mnie taką, jaką byłam, ale poróżniły nas inne kwestie i od tego czasu ciężko mi znaleźć kogoś, bo boję się, że mnie nie zaakceptuje.. i tak trwam w błędnym kole ;( jedyne co mnie trzyma to fakt, że nie jestem sama z tym problemem, że mam Was, ktore wiedzą co znaczy ten ból i za to Wam dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
dziewczyny kupiłam nowy depilator Brauna. Jest super. Ma ąz 40 pęset więc usuwa włoski dokładnie =))) I musze powiedzieć że nie boli, w porównaniu z tym co odczuwałam przy użyciu wczesniejszego depilatora! =) Widziałam ostatnio w super markecie na półce z kosmetykami krew przeciw wrastaniu się włosków Veet? Czy wiecie coś o jego skuteczności.? Cena jego to 26 zł. Zastanawiam się czy warto kupić.... Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Hej :) A jak wygląda czas gładkości po depilatorze? :) Bo słyszałam, że depilację trzeba powtarzać częściej niż np wosk i włosy nie osłabiają się... jak to u Ciebie wygląda? Nio i jaką najkrótszą długość włosków usuwa.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Hey Beatitas =) Depilator usuwa już nawet włoski o długosci 1 mm, super co ;) Jest nowiutki moze to dlatego, mam nadzieje ze jak pęsety się stępią dalej będzie taki skuteczny ^^ Co do długości okresu gładkości to- jeszcze nie wiem, ponieważ kupiłam go dopiero wczoraj. Sama chce to sprawdzić. Jak już będę wiedziała to napiszę. Póki co jestem b. zadowolona. Wcześniej używałam starszego depilatora Philipsa, i włoski na ściezce milosci(bo tylko tam depilowalam depilatorem) odrastały słabsze. (az do tego stopnia ze nie mogły przebić się przez naskórek) Mam nadzieje ze teraz, włoski odrosną słabsze i po dośc długim okresie czasu, no i oczywiście ze nie będą się wrastać. Beatitas- słsyzałas coś o tym kremie Veet przeciw wrastaniu się włosków? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Nie,nie słyszałam ale poszukam w drogerii ;) Obawiam się właśnie wrastania włosków.. A ten nowy depilator Browna mnie prześladuję ;p tylko szkoda mi troszkę kasy :| .. możesz podać jaki masz model, ile zapłaciłaś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Tzn ja wdzialam ten krem w drogerii, pytam o jego skutecznosc ;) Też się boje wrastania włosków ale będę robić te pilingi złuszczające. Ja mam model Silk epil Xelle 5185-5285 =)) taki morski =) Niby jest napisane że usuwa też 0.5 mm włoski =) Ma fajną podświetlającą lampke dzięki której można zobaczyć te jasne włoski też.... Zobaczymy po jakim czasie odrastają włoski. Zapłaciłam 230 zł- kupowałam w Media markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te kłaczyska
witam Was dziewczęta;) Kiedyś chorowałam na anoreksję było to jakieś 4 lata temu.Nie z próżności nie nie nie absolutnie nie lecz z powodu kłopotów w moim zyciu.choroba trwała ok.roku ale ok 5 miesiecy nie mialam okresu.teraz mam 25 lat i od jakiegos czasu pojawiają sie na moim ciele te "kłaczyska" na szczescie sa jasne bo jestem blondynką ale drażnią mnie (teraz dopiero bede prozna)bo kiedy dotykam brzucha nie jest juz gładki jak kiedys ale czuc miekkie choc dosc geste owłosienie,lekkie jest tez na klatce piersiowej oraz nad pupą i te własnie widac najbardziej ponadto one "swieca":D tak wlasnie swieca w słoncu,kiedy sie opale to odbijaja białe klaki achhhhh >< ale to denerwujace trudno mi sie z tym pogodzic.Nie wiem czy to efekt problemow hormonalnych ???ktore pojawiły sie wraz z ustaniem miesiączki?co prawda teraz sa regularne.Musze sie tez przyznac ze od czasu choroby tylko raz byłam u ginekologa,bylam prywatnie ale pani dr okazała sie bardzo wredna i to mnie zniecheciło do dalszego leczenia.teraz nie che isc bo boje sie tego co moge usłyszec,nooo....i mam kompleksy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te kłaczyska
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ach te klaczyska: wiesz,ja tez mialam anoreksje...i nie mialam okresu 2 x po pol roku..to bylo 4 lata temu..teraz mam 20. wiesz,nie przejmuj sie wlosami bo nie masz czym z tego co piszesz....ja marzylabym by tak mmiec..ja natomiast mam ciemne i dlugie na dupie,plecach,brzuchu.i twarzy:( trzymaj sie..i pamietaj,ze co nas nie zabije to nas wzmocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja tez miałam przebłyski anoreksji 2lata temu juz mnie chcieli leczyc i może to od tego czytałam własnie dgzies że niska waga powoduje pojawianie sie kłaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
dziewczyny,powiedzcie czy po wosku nie odrosna gorsze wloski? chce zrobic sobie posladki i plecy i boje sie ze moge zalowc.....boje sie tez ze umre ze wstydu jak kosmetyczka zobaczy moje posladki:( sa najgorsze na swiecie!!!!!! doradzcie....prosze......i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do Ide na tory: Moim zdaniem depilacja woskiem nie powinna spowodować wzrostu gęstości włosków. Wręcz przeciwnie, istnieje szansa że włoski zrobią się słabsze...w końcu wyrywa się je wraz z cebulkami. Ja używam depilatora i włoski na dole plecków odrastają wolno :D i wcale nie więcej =) A co do wstydu przed kosmetyczką to...bez obawy...zapewniam Cię że widziała dużo gorsze widoki niż pupcie z włoskami. Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja bym na wtoim miejscu plecy rozjasniła a nie wyrywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pearl Shine
Ja tez mam to diabelstwo...Nic nie pomaga:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja własnie sobie wygrzebałam wrastajace na stopie poprostu ochydstwo mam tego szczerze dosć naprawde czesto mam ochote pa;lnac se włeb przez to świnstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Czesc dziewczyny!!!!! mam ten sam problem co WY, mam 24 lata i coraz bardziej mi to przeszkadza,kiedys jakos nie zwracalam na to uwagi,teraz nadmierne owlosienie stalo sie moja obsesja,moi rodzice uwazaja,ze przesadzam,siostra to samo,ale przeciez nie jest czyms normalnym miec owlosienie na calym ciele,mam wloski na ramionach,rekach,plecach,piersiach,brzuchu co prawda sa to jasne wloski,oprocz oczywiscie nog,rak gdzie sa ciemne i twarde,nogi gole maszynka,musze codziennie,juz nie wytrzymuje,bo podraznia to skore i boli mnie jak odrastaja,bo sa sztywne!!!!!!!rece musze tez golic:(prosze pomozcie mi!!!!!biore tabletki antykoncepcyjne cilest,one na pewno nie pomagaja!!!!chce je zmienic na diane???czy one pomagaja?mysle tez o innych lekach i rozsjasniaczach.Czy znacie jakies dobre rozjasniacze????oprocz wody utlenionej???chyba musze wybrac sie do lekarza,bo sa wakacje,a na codzienne golenie tez nie mam za bardzo czasu i juz ochoty!!!!pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
sluchaj Ola...koniecznie idz do lekarza....ja nie poradze ci w sprawie tabletek,bo dopiero zaczne je brac....jestem po wszelakich badaniach i wciaz szukaja przyczyny....masz wlosy na buzce???? wiem,ze niektorzy uwazaja ze przesadzamy ale niech nie beda tacy madrzy!!!:/ ja placze po nocach przez to cholerstwo i czasem tak baaardzo chcialabym zniknac.....wiesz...ja tez mamciagle poskubane ,podraznione cialo...boli.....mecze sie....a najgorsze to posladki....chcoc to moge zakryc no a buzia jest zawsze widoczna...trzymaj sie....i napisz jeszcze cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
na buzce sa wloski,ale malenkie,niewidoczne,ale boje sie,bo moja mam na przyklad musi twarz sobie golic,wiec predzej czy pozniej pojawia sie wyrazniejsze:(zmartwilam sie ostatnio jak chcialam porozmawiac o tym z moim chlopakiem, Nigdy nie zwraca na to uwagi,nie zartowal,nie mowil,ze mu to przeszkadza....ale ostanio jak zaczelam rozmowe,ze mam problemy i chcialam przejsc do sedna sprawy to sobie zazartowal,czy moze ja sie urodzilam jako chlopiec????starsznie mnie to zabolalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ps.nie uwazam,ze nasze problemy z nadmiernym owlosieniem to przesadza!!!!!!!To powazna sprawa,zwlaszcza z powodu nietolerancji!!!!!!!!!!!To nietolerancja powoduje,ze boimy sie wyjsc do ludzi:(smutnea,ale prawdziwe!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
soorki za literowki!!!!!!!!!!!!ciesze,sie ze nie jestem sama i jest takie forum,az milej sie robi na serduszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
wiesz..chlopakiem sie nie przejmuj......na pewno cie kocha....ja wiem cos o tym,bo moj wie o wszystkim i jeszcze nie polecial do jakiejs gladkiej:) im predzej zaczniesz leczenie tym lepiej..ja pozno sie za to wzielam..mam brode baczki...ciemne niestety....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ja tez sie ciesze ze jestescie,bo otoczenie mnie nie rozumie.....a ja moglabym ciagle gadac o hirsutyznie....to obsesja strrraaaaszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dzieki za rade i pocieszenie,czuje ze bede czesciej pojawiac sie na tym forum:)oczywiscie odezwe sie jak bede juz po wizycie u lekarza!!!!!!trzymam kciuki i mam nadzieje,ze Twoje leczenie przyniesie oczekiwane skutki!!!!!powodzenia dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ps. "ide na tory"jak masz na imie??????poowodzenia i do uslyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×