Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość domowe ipl
a Wy myslicie, ze faceci nie wiedza ze kobitki sie gola?? tak nas bombarduja media reklamami kremow, maszynek, plastrow i depilatorow ze dla nich to zadna nowosc! Jesli kocha, to mu nawet kilka wloskow pod skora na waszej brodzie nie bedzie przeszkadzac! NAJWAZNIEJSZE TO DBAC O SIEBIE I NIE ZAPUSCIC SIE DO STANU ... HMMM.. MALPY! A skoro tu wszystkim wam zalezy na waszym wygladzie i tepicie kazdy zbedny wlosek, to nie widze powodu by faceci mieli Was porzucic. A jesli cos takiego sie stanie, to bedzie oznaczac, ze nie byl Was wart. Rownie dobrze moze sie zakochac w nieziemsko dlugich nogach sasiadki i tez was porzuci no ale wtedy okaze sie tylko jak plytkim byl czlowiekiem.. Nie wiem czy zrozumialyscie o co mi chodzi.. :-D Wg mnie to najlepsza proba na faceta powiedzenie mu o naszym problemie.. Jak madry i szczerze kochajacy to w ogole sie tym nie przejmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowe ipl podpisuję się obiema rękami pod tym co piszesz o facetach... taka jest prawda... Jeśli kocha to mu nic nie będzie przeszkadzać a jeśli szuka ideału piękna to mu nawet pieprzyk za uchem będzie przeszkadzał i szkoda czasu dla takiego gościa. Malinko a gdzie mogę dopaść ten krem do depilacji twarzy Sally Hansen? jest ogólnie dostępny czy tylko w wybranych drogeriach? Jutro się wybieram na badanie krzywej cukrowej i insulinowej... ciekawe co mi wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni1224
a ja zamierzam powiedzieć w ten weekend, mam nadzieję, że nie stchórzę bo strasznie się z tym męczę... (mimo, że spotykamy się od miesiąca). Nie jestem w stanie się cała depilować - bo musiałabym od stóp do głów, żebym się mogła zaakceptować. A przede mną jeszcze długa droga z tą trwałą depilacją zanim bedę wyglądać tak jak bym chciała.. Dam Wam znać jak mi poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te włosy:(
wrrrrrrrrrrrrrrrrrr - ale czy warto z tym coś robić, czy przypadkiem nie zaszkodzimy sobie ruszjąc meszek na twarzy, to jednak nie nogi, na które można założyć spodnie. Ja praktycznie codziennie wyrywam pęsetą czarne włosy na brodzi i okolicach żuchwy, baczki pokrywają meszek, plus jasne długie włosy, długie jak dla mnie w tym miejscu, oraz pojedyncze co jakiś czas odrastające ziemne, które wyrywam, używałam rozjaśniacz, chyba muszę do tego powrócić, może choć troche mniej widoczne będą, nie mam cery idealnej więc używam podkładu i pudru, co zakrywa choć troszkę czarne włoski, które nie są jeszcze do wyrwania, za do przy gęstym meszku i niektórych narawdę długich włoskach nie wygląda to najlepiej:( berni1224 - jaką część ciała poddajesz elektrolizie? ja depilowałam nogi najpierw IPL potem 2 zabiegi laserem i faktycznie nogi super, są jeszcze jakieś pojedyncze włoski, pewnie za jasne temu laser nie chwycił, zaczęłam w sumie od nóg aby poznać laser i potem zacząć zabiegi na twarz, jednak przeprowadzająca zabieg powiedziała, że jasne włosy nie nadają się do depilacji bo laser ich nie widzi, szkoda kasy, ale jak piszesz elektroliza jest na to rozwiązaniem. Ile kosztuje jeden zabieg? Ja jakoś mimo wszystko nie mam odwagi rozmawiać o tym z mężem, cały czas liczę chyba że wcześniej pozbędę się problemu, wybieram się nareszcie do lekarzy, zaczynam ginekolog i potem endo, niech tylko dostanę okres, który tradycyjnie mi się spóźnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudłatka
Ach te włosy- robiłaś IPL? Ja jestem po jednym zabiegu na nogi i jestem zachwycona bo juz miesiac ich nie goliłam. Dlaczego przerzuciłaś się na laser? IPL nie skutkował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni1224
ja z elektrolizy korzystam na twarz (wąsik, broda, i na podbródku chce usunąć za długi meszek bo mnie wkurza) i okolice brodawek :) Póki co jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie - bo tak jak chyba pisałam wcześniej nie wyobrażam sobie żeby mi ogolili buzię przed zabiegiem. Do mojej kosmetyczki przychodzą dziewczyny po laserze na twarz i lasek ok, skuteczny, ale usuwa tylko ciemne włoski. A jasne wzmocniona goleniem szczecina zostaje i też trzeba się jej pozbyć. Na twarz jak najbardziej polecam tylko ważne żeby robiła to doświadczona kosmetyczka :) Myslę, że na nogi też się kiedyś pokuszę na laser, ale teraz lato i opalać się wtedy nie można, więc zacznę na jesieni :) tylko musze znaleźć gdzieś dobry laser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni1224
no właśnie powiedzcie mi jak to jest z tym opalaniem po laserze, jak długo nie można się wystawiać na słońce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te włosy:(
Kudłatka - robiłam ipl płaciłam 198 zł za jeden zabieg na całe nogi, miałam łącznie 4 zabiegi, niestety kosmetyczka, które jako jedyna w mieście robiła zabieg z dnia na dzień przestała przyjmować;( po tych 4 zabiegach robionych mniej więcej co miesiąc faktycznie byłam zadowolona, ale postanowiłam wybrać się na laser, który podobno jest lepszy, ale niestety duuużo droższy za jeden zabieg zapłaciłam 700 zł, ale było to już Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry, zabieg ostatni miałam 14 marca i mam kilka włosów łącznie może jakbym bardziej poobserwowała nogi to byłoby ich troszkę więcej, ale ponoć laser nie unuwa 100 % włosów, pewnie były też za jasne dla lasera, zobacze jak będzie po wakacjach, teraz priorytetem jest dla mnie twarz, ale nie wyobrażam sobie przed zabiegiem jej zgolić. berni1224 - jak często robisz zabieg, ile Ciebie to kosztuje, normalnie mnie to zaciekawiło, czyżby była dla mnie nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te włosy:(
MInimum 2 tygodznie po zabiegu i przed zabiegiem nie można się opalać, ale ogólnie najlepiej do depilacji laserowej nadaje się jasna skóra z ciemnymi włosami, więc pewnie najlepiej w ogóle nie opalać się, inaczej jest w przypadku elektrolizy, z którą właśnie się zapoznaję w internecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni1224
Jeżeli chodzi o to elektrolizę to uczciwie musze Ci powiedzieć, że trzeba się uzbroić w cierpliwość. Bo jest to usuwanie pojedynczych włosków, a więc na jednym zabiegu nie da się wszystkiego usunąć. Poza tym w przypadku mocnych włosów taki zabieg trzeba będzie kilka razy powtórzyć (aż cebulka zostanie całkowicie zniszczona, ale w trakcie włoski odrastają cieńsze i jaśniejsze).W moim przypadku to wygląda tak, że zaczęłam je na początku marca i stopniowo przerzedzam. Jest to ciemniejszy dłuższy meszek nigdy nie ruszany oprócz wąsika więc efekty są super :) Jeżeli chodzi o koszty to u mojej kosmetyczki to jest to 70 gr od włoska, a włoski liczy maszyna. Ja podczas jednej wizyty mam usuwane ok 200 szt. Ale wykupiłam pakiet i jeden włosek kosztuje mnie 40 gr więc jest to do przezycia. W niektórych gabinetach liczą za czas zabiegu. Moja kosmetyczka powiedziała, że do wakacji z twarzą będe miała spokój, ale zobaczymy :) mnie pociesza, że chodzą tam dziewczyny z gorszymi problemami ode mnie tzn. z typowo męskim twardym zarostem (zwykle z pco) i jak na nie patrzę po roku wizyt nie ma śladu po włoskach (przychodzą jak im sporadycznie włosek wyskoczy) i wierzę, że naprawdę warto :) tak sobie myslę, że może się skuszę na ten laser na nogi do wakacji jeszcze trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni1224
a i zapomniałam - ja latam na elektrolizę raz w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Berni, prosze powiedz jak to jest z tą elektroliza? czy ona naprawdę trwale usuwa owłosienie z twarzy? ja też mam zaburzenai hormnalne Pcos.Konsultowaam sie już z panią doktor z krakowa w sprawie elektrolizy i ona twierdzi, że tak, że to jedyna skuteczna metoda na zawsze ale konieczne jest wykonanie wielu zabiegów, ale efeky są na stałe.Najbardziej dobija mnie bródka, wyłazi mi coraz więcej tych czarnych włosów! masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
smuciara, szczerze powiedziawszy nie wiem jak jest teraz, bo ja kupowałam ten krem ponad rok temu. Wtedy odłożyłam go w kąt, bo jakoś nie widziałam efektów, ale teraz jestem zachwycona. Ja kupowałam w drogerii Natura, wydaje mi się, że w Rossmannie też go widziałam. Ja też muszę się w niego niedługo zaopatrzyć znowu. Powodzenia na badaniach i daj znać po wynikach:) Ja też jutro idę na badania, bo pojutrze wybieram się do endo. Dziewczyny, co do meszku na twarzy... Ja poza wąsikiem, brodą i podbródkiem, gdzie miałam naprawdę mocny zarost, miałam również problem z mchem (meszkiem tego nazwać nie można) na policzkach. Do tego stopnia, że lek. rozpoznawali hirsutyzm już po twarzy... Włosy były długie, ok. 2 cm i dawniej jasne, później pojawiały się pojedyncze czarne. Najpierw je przycinałam, potem depilowałam woskiem z podgrzewacza, ale miałam dość mocne podrażnienia. Dodam, że włosy nie odrastały wcale mocniejsze czy ciemniejsze, nawet bym powiedziała, że jaśniejsze. Od jakiegoś czasu używam kremu do depilacji Sally Hansen Hair Remover, meszek usuwam co ok. 1,5- 2 tyg. i jestem bardzo zadowolona. Mogę wiązać włosy, nie muszę się już tak wstydzić. Moim zdaniem jeśli coś nam naprawdę przeszkadza, to trzeba to usunąć i nie zamartwiać się co będzie potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni1224
ja mogę powiedzieć tyle - do o mojej pani kosmetyczki przychodzą naprawdę ekstremalne przypadki i mówią, że elektroliza wyleczyła je z kompleksów i znowu mogą chodzić z podniesioną głową. Wiem, że w przypadku silnego zarostu dziewczyny przychodzą nawet 2 razy w tygodniu. I efekty są, ale nie po kilku tygodniach tylko np. po roku. Jednak myślę, że warto. Mi po półtora miesiąca chodzenia na zabiegi raz w tygodniu nic jeszcze nie odrosło więc na chwilę obecną jestem mega zadowolona choć jeszcze tych pozostałych włosków jest dużo :) w każdym razie jest to na pewno trwalsze niż wyrywanie pincetą, po której wiemy jak włoski odrastają. Mam zamiar zdecydować się też na inne partie ciała typu okolice pępka, linia biała - przynajmniej żeby to przerzedzić :) Słuchajcie mam do was pytanie czy na policzkach macie tak, że tylko niektóre włoski są jasne i dłuższe, a reszta jest ok? bo u mnie to tak wygląda jakby w kilkudziesięcu miejscach na policzkach były przerośnięte włoski i głupio to wygląda :) zastanawiam się czy nie poprosić mojej kosmetyczki o ich usunięcie bo zaczyna mnie to wkurzać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) to troche mnie to pocieszyło ze jednak są jakies szanse dla mnie. Ja ogolnie jestem brunetka, mam nadmierne owłosienie a na twarzy to taki własnie meszek jasny i delikatny póki co tyle, ze u mnie problem polega na tym ze pomiędzy tymi jansymi włoskami powyłaziły grube czarne typowo męskie kudły zwłaszcza na brodzie i pod nia, narazie radze sobie jeszcze wyrywaniem ale boję sie co bedzie dalej, odstawiłam yasmin po 7 latach , mam 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni1224
to w takim razie moim zdaniem jak najbardziej elektroliza się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka123
Witam :) to mój pierwszy post ale już od dłuższego czasu podczytuję to forum. Postanowiłam sie odezwać bo bardzo zainteresowało mnie to co pisze berni. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad elektrolizą i mam kilka pytań :) Czy naprawdę nie trzeba golić włosków i można wyrywac je pęsetą między zabiegami? I z jakich okolic jesteś, warto byłoby trafić zaufaną kosmetyczkę, bo słyszałam, że po elektrolizie moga zostac blizny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te włosy:(
Uzbroję się w taką cierpliwość, jaką tylko będzie trzeba aby pozbyć się tych włoszysk, skoro gra warta świeczki poczekam:) że też wcześniej nie zagłębiłam się w temat elektrolizy, nie wiem czemu kojarzyłam elektrolizę z laserem, który nie chwyta jasnych cienkich włosów, myślałam, że nie ma rady na nie, a tu proszę;) berni 1224 napisałaś, że elektrolizę rozpoczęłaś od marca i chodzisz na zabieg co tydzień i jeśli dobrze policzyłam wydajesz 80 zł? i usuwane masz jakieś 200 włosków, więc jaki obszar twarzy się na to składa? To działa na tej zasadzie co laser, że włos jest uszkodzony i po jakimś czasie wypada? I w Twoim wypadku jeszcze nic nie odrosło po tym 1,5 miesiąca? i co tydzień poddajesz zabiegowi tą samą część? włosów nie trzeba golić, a podczas zabiegu nie ulegną spaleniu? a jak w Twoim wypadku wygląda z bliznami, bo ponoć to jest jeden z minusów elektrolizy, ale w wypadku ponoć gdy nie jest prawidłowo wykonywana. Zauważyłam u siebie jakiś czas temu na policzkach to o czym piszesz, ogólnie na całej powierzchni zdrowy meszek i co jakiś czas takie słoski nieco dłuższe taki sterczące jakby je prąd poppieścił, nie wiem czy to u mnie norma, czy zawsze tak było czy też jak problem nadmiernego owłosienia się nasilił to po prostu powyrastały mi taki pojedyncze jaśniutkie włoski, w sumie mi to nie przeszkadza, chciałabym żeby tak wyglądały baczki;) Coraz to bardziej przekonuję się do tej elektrolizy, ale lekarza tez muszę odwiedzić, kilka lat temu ginekolog na usg wykryła pęcherzyki na jajnikach, wys. poziom prolaktyny, hormonów nigdy nie brałam, tylko podczas tej mojej pierwszej wyzyty u gina kiedy to wykryto te pęcherzyki, zapisała mi coś na przywrócenie miesiączki i unormowanie prolaktyny i wtedy wydaje mi się że zaczął się mój problem z włosami:( może to nie od tego co zaczęłam brać tyko może ten niewłaściwy poziom prolaktyny, ale tak się po tym zraziłam ,że omijam ginekologa, nie wiem jak teraz z moją prolaktyną, muszę wziąć się za to :) Malinowa_Róża - kurczę tak piszesz, że używasz tego kremu 15-2 tyg. i jesteś taka zadowolona to aż korci aby spróbować, aby nie krępować się gdy ktoś na mnie patrzy, jakbym wiedziała, że będę miała na tyle czasu spokoju, super, ale jakoś boję się że będzie gorzej niż jest, nie raz chciałam wziąć nożyczki i porządnie przyciąć ten długi meszek, troszkę nawet przycięłam z jednej strony, ale nie wiem czy się pogorszyło, tak mi się marzą głedkie baczki, bez skrępowania związać sobie włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te włosy:(
Witamy zielonooka123, też dołączyłam do forum niedawno, jakoś czuję, że ma się tu wsparcie, można pogadać z kimś kto ma tak jak ja, gdzie ma się wrażenie, jak zresztą niejedna z nas pisała, że jest się jedyną na świecie z tym problemem, a tu jest nas tyle i co rusz jakaś nowa biedna z wstrętnym problemem się pojawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
ach te włosy;), ja naprawdę polecam;) Ogólnie mi nadal pozostał pewnego rodzaju kompleks związany z hirsutyzmem i wciąż noszę zawsze rozpuszczone włosy, ale już bez tej obawy, że np. wiatr zawieje i włosy odsłonią hirsutyzm...;) Też się bałam, że będzie gorzej, ale wcale tak nie jest. Podobnie z tym goleniem przed laserem, bo widzę, że większość Was się tego obawia. Ja się bałam cholernie, ale była to dla mnie ostatnia deska ratunku. Teraz jestem po 3 depilacjach laserem Light Sheer, jutro kolejna, a ja widzę ogromną różnicę. Golenie wcale nie przyczyniło się do wzmocnienia owłosienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem zainteresowana elektrolizą, tak czytam, przeszukuje internet i podobno dużo bardziej skuteczna niż laser w przypadku hirsa na tle hormonalnym, gdyż likwiduje włosy na stałe nawet w przypadku nieuregulowanych zaburzen hormonalnych...tylko wymaga nawet do dwóch lat regularnych wizyt, tak jak wczesniej pisał Berni- dziewczyny macie jakieś namiary gdzie można takie zabiegi wykonac fachowo? mój nr gg jakby coś 43676816,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni1224
Elektroliza jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów. Nie ma znaczenia czy jest ciemny czy jasny :) polega na wkłuciu igły po mieszku włosa do cebulki, która jest traktowana prądem (powoduje to ucucie szczypnięcia w tym momencie), a potem ten włosek jest usuwany pincetą przez kosmetyczkę (troche inaczej niż w przypadku lasera). Włosków nie golimy przed zabiegiem, wręcz przeciwnie trzeba je troszkę zapuścić, żeby kosmetyczka mogla je wyrwać pincetą - dla mnie jest to trochę problematyczne np. w przypadku wąsika bo tu usuwam włoski pincetą sama a na zabiegi muszę trochę "wychodować" :D tak chodze co tydzie i mniej więcej wychodzi to tak 80 zł, to aparat liczy włoski więc jak jest ich 220 to płacę za 220. Jeżeli chodzi o obszar to u mnie to wygląda tak że naraz mam przerzedzane włoski z okolic brody, kącików ust i wąsik i za każdym razem są usuwane inne. Tych meszkowatych włosków jest naprawdę dużo i nie da się wszystkiego usunąć naraz. Z każdą wizytą liczba włosków w tym miejscu maleje, aż w końcu tam nic nie ma - ja jeszcze nie mam takich miejsc, bo mam dużo meszku :D Teraz zabietam się jeszcze za podbródek więc pewnie będzie to większa liczba niż ok 200 włosków przy jednym zabiegu. Ja wykupiłam pakiet wpłacając od razu 1000 zł i wtedy włosek kosztuje 40 gr. A jak chcesz pojedynczo płacić przy każdej wizycie to będzie to 70 gr. (w przypadku mojej kosmetyczki). Jeżeli chodzi o blizny to ja ich nie mam. Po zabiegu w tym miejscu gdzie była wkłuwana igła mam takie maleńkie kropeczki, na których robią się strupki, które po tygodniu schodzą, a w ciągu tygodnia spokojnie można je ukryc pod makijażem :) ja chodzę na elektrolizę w Warszawie, więc gdyby któraś z Was chciała namiar to mogę przesłać na prv :) mam nadzieję, że w miarę wyjaśniłam o co chodzi w tej elektrolizie, w razie dodatkowych pytań pisać :) ja też się strasznie bałam ale po rozmowie telefonicznej z moją kosmetyczką nie miałam zadnych obaw żeby się tam wybrać :) szczerze polecam. Sama zapisałam się też na laser na łydki i kolana w poniedziałek idę na test - mam nadzieję, że ta metoda tez przyniesie mi efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni1224
Powiedzcie mi co robicie z rękami? depilujecie czy zostawiacie? moje włoski są proste i strerczące zastanawiam się czy ich woskiem nie potraktować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie za rece się nie zabieram :) a nogi traktuję depilatorem po prostu. Ach jak to dobrze ze jest takie forum jak to i że jestescie wy dziewczyny, nie czuje sie osamotniona i jest mi raźniej :) chociaż lepiej byłoby gdybyśmy wszystkie były gładziutkie ale niestety, zły los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ja mam na rękach długie, cienkie i nawet nie tak ciemne włoski ale jest ich dużo i są widoczne dlatego dzisiaj je rozjaśnię rozjaśniaczem Sally Hansen, tak samo zrobię z brzuchem i między piersiami :) A co do meszku na twarzy, jak kiedyś zdecyduję się coś z nim zrobić to będzie to właśnie elektroliza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te włosy:(
Malinowa_Róża - Twoje doświadczenie z tym kremem trochę mnie przekonuje, jednak jest to dla mnie ogromne wyzwanie, pewnie za szybko się nie zdecyduję;). Ja właśnie strasznie obawiałam się zgolenia przed depilacją laserową, bo zakładam z góry, że po zgoleniu odrosną dłuższe grubsze i czarne, dlatego zdecydowałam się póki co na nogi, ale chcę pozbyć się tych wychodzących wciąż włosków czarnych na brodzie i okolicach żuchwy, albo poddam je elektrolizie, jak zdecyduję się tą metodą usunąć meszek Dzins- mnie też coraz bardziej przekonuje elektroliza, ja też za każdym razem jak tu wchodzę cieszę się, że ma się tu takie wsparcie:) ale tak samo jak Ty wolałabym abyśmy po prostu takich problemów nie miały:) Może zna ktoś namiary gabinet w którym można zrobić ten zabieg w Trójmieście? Berni1224- jak dobrze, że jesteś na tym forum, tyle znaczących informacji o tej elektrolizie tutaj wnosisz;) Jeśli chodzi o moje ręce to kiedyś jako już młoda nastolatka;P wpadłam na to by przyciąć moje nieco długie włosy na rękach, no i potem niestety urosły już nieco dłuższe, nie wyobrażam sobie teraz nic z tym nie robić, oczywiście zimą praktycznie ich nie ruszam, ale gry jednak mam już odkryć dłonie to używam zazwyczaj kremu do depilacji, czasami, ale bardzo rzadko maszynkę do golenia innych metod póki co nie stosowałam, ręce w sumie to dla mnie nie problem, w porównaniu z twarzą;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni1224
tez mam ten rozjaśniacz, ale nie przesadzam z jego używaniem bo jak dla mnie w niektórych miejscach włoski bardzo się świecą, zwłaszcza te między piersiami :) dlatego staram się byc opalona - bo efekt opalenizny troche maskuje ciemne włoski, a przynajmniej tak mi się wydaje :) a i na innym forum dziewczyna napisała, ze rozjaśniacz z Rossmana za 4,99 daje takie same ekekty jak sally hansen i następnym razem zakupię ten z rossmana, jeśli nie ma róznicy to po co przepłacać :) ja dzięki temu forum zdecydowałam się na laser na nogi - uznałam, że nie ma na co czekać szkoda czasu na kompleksy, a kasę się jakoś zorganizuje :) dzięki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ja byłabym w stanie nawet wziąć pożyczkę żeby pozbyć się tego paskudztwa ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni1224
ja mam to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×