Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Gość wystraszona Dorota
:O:O ja się boję że mi wyjdą pryszcze po humavicie skrzyp+pokrzywa :O Co robic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie , temat dla mnie stosowal ktos moze preparat w lakierze do rozdwajajacych sie paznokci , ktory zawiera magnes i zelazo, firmy Sally Hansen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Silica- jest świetna...opakowanie az 100 tabletek co wystrcza na ponad 3 miesiące bo bierze sie 1 tabletkę dziennie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM POMóżCIE MI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 CZY TO NORMALNE że po 3 dniach stosowania HUMAVITu na mojej buzi pojawily sie pryszcze?????????? a ja wogole nie mam pryszczy i nie mialam humavit biore na poprawe kondycji włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lachonik
czesc!tez mam problemy z włosami i Cerą , kupiłam ten Humavit, ale jestem niebagatelnie PRZESTRASZONA ze tez humavit pogorszy mi cere, a tego nie chce! teraz nie wiem czy brac to czy nie? tyle lat lecze sie z tego trądu, łojotoku i jest nieco poprawy ale jak sobie tym humaVITEM POGORSZE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no wlasnie mam ten sam problem, biore humavit, owszewm wlosy mi nie wypadaja ale cera mam straszna!!!! Jeszcze wiexcej sie przetluszcza i mam duzo krostek!!! Czy ktoras z was tez miala podobnie??>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wolno
brac syntetycznych srodków,zatruwaja organizm i dlatego Twoj wyrzuca toksyny przez skóre masz pewnie problemy ze stolcem układem moczowym albo watroba,moze tez zle oddychasz nie pijesz wody,itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi ci o to ze Humavit powoduje te problemy czy ze ogolnie mam problemy zdrowotne i w polaczeniu z humavitem jest efekt uboczny w postaci wypryskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogólnie
a poza tym humawit dokłada oliwy do ognia i masz go na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana51
tabletki MERZ SPEZIAL sa skuteczne naprawde choc troche droższe od poprzednio proponowanych, koleżanka chora na watrobę brała to i widziałam efekt, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki to niby dobre
tabletki???jezeli nie sa naturalne roślinne a syntetyczne to napewnie nie sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszcz
jakies 2 miesiace temu przesadzilam z farbowaniem:( zeby pokryc okropny kolor wlosow musialam farbnac sie jeszcze raz no i po tym wszystkim zaczely mi wlosy strasznie wypadac.zaczelam brac humavit i koncze juz drugie opakowanie trzeba powiedziec ze pomoglo wlosy juz nie wypadaja cera tez sie poprawila chociaz ja mam tlusta z krostki tez mi wyskakuja wiec jakis cudow to nie zauwazylam.teraz postanowilam zmienic humavit na cynk bo tu wystarczy tylko jedna tabletka dziennie a humavitu lykalam 9 dziennie biore jeszcze inne tabletki no i po tym wszystkim to mialam wrazenie ze za duzo tego lykam wszystkiego wiecie ciezko na watrobie.mam nadzieje ze cynk bedzie lepszy a powiedzcie blugo tzreba lykac zeby byly efekty tez tak ze 2 mieszki??i podobno po cynku wlosy rosna szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletkina cere
włosy i skóre????przeciez to chemia wiec moze tylko pogorszyc,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she devil
witam przeczytałam wcześniejsze wypowiedzi bo sama szukam jakichś dobrych i sprawdzonych tabletkowych upiększaczy dla siebie. Mała rada dla osób mających problem z trądzikiem. Zanim zaczniecie łykać preparaty z drożdżami najlepiej skonsultować się z dermatologiem. Okazuje się, że osoby mające problemy z trądzikiem i pryszczami często mają skłonności do drożdżyc, więc drożdże tylko pogarszają sytuację (i wygląd cery). Moja dermatolog kazała mi odstawić wszelkie drominy, lewitany itp i po kilku (kilkunastu) dniach stan mojej cery znacznie się poprawił. Cełkiem niezłe efekty daje regularne picie (lub łykanie tabletek) pokrzywy, bratka i szałwii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dottt
Ja tam biore capivit a + e i pasuje. Włosy to ja mam chyba nawet ładne. Ale nie wiem czy od tabletek czy od nafty z jajkiem. Kiedyś brałam skrzyp w tabletkach. Teraz pijeskrzyp w postaci ziólek, bo jest tanszy niż tabletki. Nie mam pryszczy. Cere mam gładką, bez wągrów i z domkniętymi porami. Włosa, jak już wspomniałam też mam niczego sobie ;-) Kurde, zaraz popadne w samouwielbienie, więc lepiej kończe już. 3majcie się dziołszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore Humavit od tygodnia
biore Humavit Skrzyp i Pokrzywa od tygodnia , mam problem z tradzikiem i nie chce miec jeszcze wiekszego, wiec juz nie wiem czy stosowac dalej czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
witam wszystkich dbających o siebie słuchajcie jestem chłopakiem który bardzo dba o cere mam trądzik w niewielkiej ilości ale mam i nie chce go miec juz dłużej zbliża sie poczatek roku i chce ładnie wyglądac dzisiaj byłem w aptece i zamówiłem : Dromin, salfazin, skrzypovite Radical , humavit i silice kupie oczywiście wszystkie ale nie wiem który jest najskuteczniejszy w piatek mam imieniny więc dostane od rodziców kase to będe miał za co kupic tylko nie wiem co najlepiej działa . Jeśli chodzi o włosy to od urodzenia nie miałem żadnych problemów ciągle mi mówią że mam najładniejsze w rodzinie ale boje sie że mi wypadną bo to u mnie genetyczne czy któryś ze środków mógłby mi pomóc aby poprostu temu zapobiec .drogie dziewczyny używam bardzo dużo kremów firm takich jak avon i odstawilem je w tym tygodniu bo zaczęły mi szkodzic więc może któraś z was mi coś poleci to dla mnie waże z góry dziekuje i wszystkie was pozdrawiam i nie licznych chłopaków też:P heheheh czy jesli odstawie sól moja cera będzie wyglądac lepiej bo słyszałem że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
wiecie co moja ciocia używała zinerytu i moge o nim powiedziec tylko pozytywne rzeczy bo bardzo pomógł samej jej jak i jej koleżance z pracy sam chce zostac dermatologiem dltego wybiore takie liceum może kiedys traficie do mojego gabinetu heheeh a wtedy darmowe wizyty macie jak w banku eheh . słuchajcie polecono mi Izotek troche drogi lek bo aż 229 zł za 30 tabletek1/2dziennie a po za tym jest tylko na trśdzik nic więcej a po jego stosowaniu sa bardzo duże komplikacje np pekanie warg krwotoki z nosa zaczerwienione oczy sennośc świąd i z tego powodu zrezygnowałem no ale cena tez mnie odżuciła eheheh słyszałem coś o tabletatkach o nazwie OEPAROL 35 czy to jest dobre bo nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhaya
myślę, że Humavit :) u mnie 9.90 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhaya
250 tabl. / 3 razy dziennie po 4 tabl...... da się przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
o przepraszam zapomniałem spytac o paznokcie kiedys no nawet ostatnio stosowałem odżywke z avonu w płynie do paznokci była bardzo skuteczna ale po skończonej buteleczce ,może jakis tydzien paznokci e wyglądały strasznie nie ładnie popękały zrobiły sie matowe i błyszczą sie w bardzo nie naturalny sposób tak jak bym miał bez barwny lakier od paznokci nie polecam tego specyfiku ŁEEEEEEEEE czytałem w gazecie że na paznokcie dobre jest moczenie ich w roztworze soli i miodu dzisiaj spróbuje jutro was poinformuj eto do jutra czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
dla ciekawych oeparol to krem o wartosci 135 zł na allegro więc w aptece drożej heheheh i jest przedewszystkim na rany i blizny podobno całkiem znikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
bardzo dziękuje fhaya dopiero zauważyłem twój wpis przepraszam że nie podziekowałem od razu to go kupie skoro polecasz mi humavit niech tak będzie najbardziej boje sie tego że pryszcze wyskoczą jak pójde na rozpoczecie roku hehehe ale potem może będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
byłem wczoraj w aptece pani mgr przywiozła mi te kapsułki i poradziła mi żebym wziął tylko te: humovit, dromin i silica ponieważ wiekszosc je kupuje i widac po nich rezultaty powiedziała mi też ze zarówno po humovicie jak i drominie może nastapic wysyp pryszczy z którym będzie trzeba mocno walczyc nastapi to w niektórych przypadkach po dwóch tygodniach stosowania preparatu . aby mu zapobiec trzeba poprostu kontynuowac terapie tymi o to kapsułkami nie można z nich rezygnowac bo wprzeciwnym razie organizm pod wpływem braku tych suplementów może bardzo powaznie ucierpiec dlatego trzeba brnąc w tym do końca heeheheheheh. u mnie humovit ma 250tabl i kosztuje 16,11 dromin 22,80 za 100 tabl a silica 28,45 za 100 tabl więc u mnie drożej ale co tam jutro je kupie i zaczne kracje będe was informował z przbiegu brania kapsułek no i oczywiście ich efektów heeheh . rozmawiałem z nią jeszcze o moim łojotoku na twarzy tak powiedział mi mój pan dermatolog bardzo go pozdrawiam świetny facet to on mnie zaraził pasją do dermatologii i alergologii pani mgr powiedziała że w fazie pokwitania i przekwitania zawsze wystepuje ale i kiedys znika ale pijąc herbatke z bratka lub zażywając skrzypovite napewno zniknie po pierwszych trzech miesiącach kupie skrzypovite u mnie za 100tabl 19 z groszami niepamietam dokładnie czy istnieje związek który będzie trwał wiecznie??? TAK to związek z samym sobą więc zrób coś dla siebie żeby było ci w nim jak najlepiej (dermatolog, kosmetyczka ,fryzjer , i inne dogodności życia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
jeśli chodzi o włosy nie kupujcie radicalu w ampułkach jego efekty sa bardzo drastyczne jeśli ktoś ma cienkie włosy końcówki moga ulec przesuszeniu i rozdwajaniu a efektów specyfiku nie widac wiem to od cioci bo sama kiedys to stosowała więc tego nie kupujcie byłe wczoraj w aptece u mnie ten specyfik kosztuje aż 39,00 zł i to tylko szesc ampułek trzeba to wmasowywac w skóre głowy ale to nic nie daje tak mi powiedziała ciocia ale i potwierdział pani mgr. wiecie co moge jeszcze polecic a nie mówiłyście i mówiliście o tym to bardzo dobra maśc ale można ja kupic tylko waptece "maśc ochronna z witaminą A" u mnie kosztuje 2zł i efekty są bardzo fajne skóra po niej robi sie bardzo świeża ładnie wygląda i nie świeci usuwa rogowacenia ja ich nie miałem ale to robi więc polecam jeśli ktos to ma i chce sie tego pozbyc. ma jeden plus pięknie pachnie cytryną i nie brudzi ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
czytałem własnie komentarze i jedna z was napisała że po uzywaniu któregoś ze specyfików może nastapic drożdzyca słuchaj drożdżyca w przypadku mężczyzn nigdy nie wustępuje na twarzy poniewąz atakuje tylko zarówno i u kobiet narządy rozrodcze wysypka gęsta wydzielina zgrubienia członka i zasinienia pochwy więc na twrazy nie może wystapic tak psze na jednej ze stron ale moge sie mylic więc z góry przepraszam że poprawiam ale czułem że musze serdecznie cię pozdrawiam :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
merz special

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×