Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Gość c-bool-ka
Ja mam 16 lat i od 13-go roku życia walcze z pryszczami i czerwona skórą twarzy.Używałam juz wielu środków,i Afrodyte i Nivea i Benzacne i St Ilves itd.Jak na razie stosuje krem Sudocrem i peeling z drobinakami.Pije cherbatkę upiększającą ''4 razy ja'' i łykam Capivit a+e.Przy czym w miare zrdowo sie odżywiam i dużo spaceruje.To jednak jeszcze nie to:/Nigdy nie pokazuje sie na dworzu bez pudru,a to juz jest męczące,zwłaszcza teraz latem.Tak jak polecacie,spróbuje Humavit i zobaczymy co z tego wyjdzie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agia
Ratunku!!! Mam duzżgo problema z.... pryszczami. Kiedys brałam Diane 35 i cere miałam jak pupcia niemowlęcia ale już nie biorę i koszmar mam na twarzy. Biore witaminki, używam toniki, żele do cery trądzikowej i nic. Jestem obecnie w Anglii i jeżeli któraś coś wie o jakimś konkretnym czymś co może mi pomóc i jest dostepne w Anglii to prosze dac znac tu bądź na maila. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-bool-ka
A JA WAM WSZYSTKIM ODRADZAM HUMAVIT!!!!!!!!!MOJA TWARZ WYGLADALA PO NIM FATALNIE!WSZYSTKIE PRYSZCZE WYSZLY NA ZEWNATRZ,CALY BROD!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewczyny na pryszcze to się do dermatologa idzie diety stosuje a nie witaminki zajada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauula
Właśnie koncze pierwsze opakowanie Humavitu i musze stwierdzic ze rzeczywiscie paznokcie zrobily mi sie o wiele twrardsze i juz mi sie nie lamia co do cery to naszczescie niegdy na nia nie narzekalam wiec o efekty w tej dziedzinie sie nawet nie staralam ani ich nie oczekiwalam natomiast jesli chodzi o wlosy to stwierdzam z przykrosocia ze nadal mi wypadaja i to w duzych ilosciach pomimo tego iz lykam tabletki myje w szamponie z rzepy robie maseczki itp no ale nie bede sie zalamywac moze potrzeba wiecej czasu na to zeby wlosy sie zregenerowaly i odzywily takze planuje kupic nastepnye opakowanie Humavitu i zobacze jak zaczna sie zachowywac moje wloski:) mam nadzieje ze juz nie bede mi wypadac:) no a jesli znacie jeszcze jakies sposoby zapobiegana wypadaniu wlosow to piszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolagen czysty firmy Colway - nie tabletki niestety ale lepszy niż tabletki :-) Epokowe odkrycie naukowców Uniwersytetu Gdańskiego było wielką sensacją lat 90-tych, której praktyczne zastosowanie hamowały trudności z utrzymaniem pełnych wartości pozyskiwanego ekstraktu w warunkach nie chłodniczych. Unikalną formułę kolagenu naturalnego Q5-26 dopracowali dopiero laboranci Inventia Polish Technologies, tworząc pierwszy na świecie kosmetyk na bazie polskiego kolagenu rybiego, wykazujący obiektywne działanie naprawcze naskórka i nie tracący zarazem klucza do swojego sekretu - tzw. potrójnej helisy - w temperaturze pokojowej. Pozyskiwany jest z ekstraktu skór najszlachetniejszych gatunków ryb, odławianych z naturalnych zbiorników i filtrowany fibroinami osnowy jedwabnika morwowego. Preparat całkowicie naturalny, bez dodatku barwników i środków zapachowych - stanowi kilkuprocentowy składnik wprowadzanych właśnie na rynek światowy kilku ekskluzywnych kremów wiodących koncernów kosmetycznych. Produkt Inventii jest unikalny, o kilkakrotnie większej ilości kolagenu niż zawierają go najdroższe kosmetyki na świecie. Kolagen polski uzyskał entuzjastyczne oceny specjalistów medycyny przede wszystkim - choć nie tylko - za przełomową w kosmetyce zdolność powodowania obiektywnego przyrostu tkanki skórnej w miejscu jej pomarszczenia. Efekty stosowania: głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry opóźnienie procesów starzenia wyraźna poprawa immunologii, spoistości i pigmentacji skóry spłycenie zmarszczek mimicznych wygładzenie blizn, rozstępów, oparzeń regeneracja włosów i paznokci Ponadto wspomaga leczenie: alergii skórnych trądziku młodzeńczego i różowatego dermatoz, łuszczycy, łupieżu cellulitu zmarnienia gruczołów łojowych i potowych łysienia placowatego Kolagen Naturalny jest kosmeceutykiem - czyli kosmetykiem o pewnych działaniach preparatów farmaceutycznych. Preparat poddano wnikliwym, wielomiesięcznym testom klinicznym w kilku krajach jednocześnie. Nie uczula, nie podrażnia i nie uzależnia od siebie skóry. Ne powoduje żadnych działań ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak stosować kolagen? Platinium i Silver - stosujemy na dokładnie umytą mydłem, wilgotną skórę. Nakładamy cienką wartstwę kolagenu, jednak nie należy tego robić po bezpośrednim zmyciu skóry tonikiem, mleczkiem czy innym produktem o odczynie kwaśnym, ponieważ kolagen \"zetnie się\". Po nałożeniu zaleca się zastosowanie delikatnego kremu odżywczego czy nawilżającego (bez kwasów). Stosować można 1-4 razy dziennie, optymalnie jednak 3 razy dziennie. Pojemnik 200ml kolagenu Platinium wystarczy przy takim stosowaniu na ok. 9 miesięcy. Graphite - po umyciu włosów wmasować niewielką, rozcieńczoną ilość kolagenu z letnią wodą, we włosy i skórę głowy. Po 15 minutach spłukać lub pozostawić na włosach. Do kąpieli równiez rozcieńczyć troszkę większą (ok 25ml) ilość kolagenu z letnią wodą, po czym wlać do wanny. Temperatura wody powinna mieć ok. 30 °C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agia
Taaaa... a jaka jest cena tego cuda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kolagen
jest cholernie drogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kolagen
dobrarada - skoro tak reklamujesz , powinnas rowniez o cenie tego cuda cokolwiek napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko musicie
pamiętać, że biorąc te leki czy to skrzypowita, humawit i inne to przeprowadzacie kurację, czy po okresie 3 m-cy konieczna jest przerwa, minimum 3 miesiące. A najlepiej brać je okresowo, np jesienią 3-miesiące i tak samo wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje
MERZ SPECIAL DRAGEES? ile jest tabletek w opakowaniu i ile ich dziennie trzeba lykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny kolagen platinum 100 ml 299 zł kolagen silver 100 ml 209 zł. kolagen grafit 100 ml 159 zł. ale ja się wpisałam do klubu i mam ceny klubowe: odpowiednio 209,30 za pierwszy 146,30 za drugi 111,30 za trzeci wpis jest za friko ja chcecie to was wpiszę - tylko napiszcie na meila mojego. ja mam platinum i jest świetny, np. ubrałam nowe klapki i otarły mi skórę i taki bąbel mi się zrobił , piekło i szczypało, to jak posmarowałam to zaraz przeszło, tak jakby się taka błonka zrobiła, tak samo jak komar ugryzie, jak posmaruję to zaraz znika zaczerwienienie i nie swędzi. założone mam teraz warkoczyki na głowie i też się takie podrażnienia robią to sobie raz posmarowałam i zeszło. wogóle jest to świetny kosmetyk, na nic inne kremy z kolagenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agia
o kutfa... ponad 200 zata za 100 ml mazidelka?? Troszke za duuuuuzooooo. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, różnica polega na tym że to nie \"mazidełko\" tylko czysty kolagen, a czy dużo to kwestia dyskusji, mało na pewno nie, nie nalezy to do tanich kosmetyków ale tak już jest że aby otrzymac dobrą jakość trzeba zapłacić wysoką cenę. to tak jak z maluchem i mercem. i to i to samochód, tylko komfort jazdy i użytkowania są diametralnie różne tak jak ceny. a jeszcze powiem Wam takie przysłowie \"co tanie to drogie\". ja wolę sobie kupić kolagen niż jakiś krem za 5 zł. bo on i tak mi nie pomoże tak dobrze jak kolagen. niestety dobre kosmetyki z reguły dużo kosztują choć są wyjątki od tej reguły, np. kosmetyki ruby rose - są śmiesznie tanie ale bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie mogę Wam sprzedac 5ml próbki platinum - po 8 zł. to ilość na tydzień, tylko jeszcze nie teraz dopiero pod koniec sierpnia, kolagen się rozkłada powyżej 25 stopni celsjusza i traci konsystencje, więc firma wstrzymała wysyłki próbek, jak się zrobi chłodniej wtedy możecie sobie zamówić u mnie. wysyłam je w kopercie bąbelkowej, zwłaszcza na pryszczate buzie działa dosyć szybko. mam syna 16 letniego i w zasadzie po około 10 dniach poprawiło mu sie dość wyraźnie. a był okropnie pryszczaty. teraz testuję jego plecy - tam tez ma nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agia
No niby masz racje ze dobre kosmetyki sa drogie i jak napisalas sa wyjatki... i wlasnie dobrze by bylo miec probke ale probki powinny byc za darmo,hihihihi:) Pozdrawim serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne powinny być za darmo żeby potem sprytne laseczki handlowały nimi na allegro prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam humavit i skrzypowitę. stosuję je na przemian i efekty faktycznie są widoczne. jeśli chodzi o cerę, to od dłuższego czasu stosuję mydło siarkowe i wspominany już płyn afrodyta adonis punktowo na większe zmiany trądzikowe, a moja buźka jest o wiele lepsza niż po wszystkich innych kosmetykach antytrądzikowych. warty polecenia jest również WMC oraz falvit. jednak najlepsze co możemy zrobić dla swojej cery, to ograniczyć słodycze i ostre przyprawy, a zastąpić je owocami i warzywami. ponadto picie dużej ilości wody, zielonej herbaty i pokrzywy ma zbawienny wpływ na skórę twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agia
dobrarada,nie denrwuj sie tak. Przeciez dalam tam usmiech...Ech. Sbinki, wlasnie planuje kupic humavit. A co do diety to masz racje z ograniczeniem ostrych, tlustych itd ale jest trudno bo jak sie lubi:)) Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzko jest na początku, a później organizm się przyzwyczaja i można zapomnieć o ostrych przyprawach i słodyczach. moim zdaniem, dieta odgrywa kluczową rolę. więcej witamin, mniej tłuszczów i cukrów! i pijcie duuuużo płynów, oczyścicie organizm z zbędnych toksyn. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WMC
WMC - co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WMC - w skórcie wapń magnez cynk kompleks witaminowy, który uzupełnia niedobory ww pierwiastków w organizmie. dostepny bez recepty. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacola**********
ja używałam paru preparatów mających wpływać na stan skóry,włosów i paznokci,ale efekty zawsze były dość marne do czasu,gdy pani z apteki poleciła mi tabletki SKRZYP I POKRZYWA firmy HUMAVIT :) po tym moja cera jest po prostu IDEALNA!!! paznokcie zawsze miałam mocne ,więc pod tym względem efektów ocenić nie mogę. Co do włosów to stały się trochę gęstsze i ładnie błyszczą. POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WMC
dzięki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shizzuzzz19
Cześć! Natrafiłam niedawno w Sieci na firmę, która zajmuje się wysyłaniem e-maili reklamowych oraz przeprowadzaniem ankiet. Dzielą się zyskami, więc za każdy e-mail, który dostaniesz i ankietę, którą wypełnisz płacą Tobie! Pieniądze dostajesz też za osoby polecone przez Ciebie i też za osoby, które tamte osoby polecą i te które tamte z kolei polecą - tak do czwartego poziomu! Można sobie powypełniać ankiety i przy tym troche grosza dostać. No i jeszcze są konkursy. Zapisz się, tu jest adres: http://netprofit.pl/zapis.php?referent=ania1787 Lub Eurobarre: Eurobare płaci za włączenie ich surfbara (mały programik który wyświetla bannery) za co otrzymujemy punkty które są zamieniane na pieniądze pod koniec każdego miesiąca. Zaletą takiego sposobu zarabiania jest to że nie musimy nic robić, wystarczy włączyć programik a punkty same się zbierają. Jedynym ograniczeniem jest to że po 4 godzinach nieaktywności przy komputerze program się wyłącza. Program można pobrać na www.eurobarre.com/index_fr.php?p=971275932690 Wybieramy installer. Niestety wszystko jest po francusku albo angielsku. PRogram zaczyna się pobierać, trwa to kilka sekund. Następnie instalujemy pobrany plik i wypełniamy formularz. 1- to twój numer, nie kasuj go. Zaraz obok wpisz 4-cyfrowe hasło- zapamiętaj go! 2-to kraj w którym mieszkasz. 3-tu wpisz swój e-mail 4- klikasz napis Validez Votre Compte. Następnie wchodzisz na maila, kliksz link aktywacyjny i zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekkk
Naprawde nie jest sztuka kupic tabletki za 50 czy 100 zł, które apteki tak bardzo zachwalaja (głównie żeby zarobić). Czasem te tanie właśnie są najlepsze. Humavit jest tani i jest to całkiem dobry preparat na cere, włosy i paznokcie. Jeżeli nawet stan cery na początku sie troszke pogorszy, to jest to objaw jej oczyszczania. dopiero po 28 dniach stosowania mozna coś powiedzieć, bo jest to czas, który potrzebuje skóra na regeneracje. Ja uzywam właśnie Humavitu ze skrzypem i pokrzywa, twarz przecieram Borasolem i używam zamiast podkładu tego nowego produktu Nivea Visage Young - podkład + krem nawilżający. Do tej pory miałam fatalna cere, bez ciężkiego podkładu ani rusz. Teraz jest dużo lepiej. Warto wypróbować Humavit ale potrzeba do tego bycia nieco cierpliwym i poczekać na efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) co moge polecic? mi osobiscie pomagla witamina A+E, pryszcze poznikaly a wlosy rosly jak oszalale :) he teraz postanowilam sprawdzic dzialanie tabletek SIlica, zobaczymy:) moze w polaczeniu z wit.A i E beda jeszcze lepsze efekty? calusiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek D
Cześć, Jeśli chodzio włosy to testowałem wszystko pomógł tylko jeden preparat Vitapil - 60 tab 1 dziennie, wszystkie skrzypy się do nie go nie umywają...co prawda on jest tylko na włosy ale wiadomo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMasumi
MERZ SPECIAL DRAGEES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×