Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Ja tez lykam wyciag ze zkrzypu i pokrzywy BioGarden. zaplacilam 11 zl, kuracja ok 2 m-cy. Jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulula
O cerze nie będę się wypowiadać, bo ostatnio mam pizze na twarzy, wyskoczyła mi jakaś wysypka i tyle. O włosach mogę powiedzieć tyle: Skrzypovita-działa, jeśli włosy zaczynają wypadać. Jeśli wyłażą całymi garściami- polecam ineov, czy jak to się pisze. kosztuje sporo, jakieś 90zł, chyba 90 tabletek, ale po zurzyciu 2 opak. stwierdzam poprawę. Na paznokcie-silica, albo bardziej skrzypovita, jednak skuteczniejsza. Humavit-dopiero zaczęłam brać, zobaczę. Co do h-pantotenu-to jest bingo! Strzał w 10! najleprzy, i wszystkim go polecam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na wypryski pomogła cytryna! ja na szczęście nie miałam na twarzy, tylko na plecach (wyjście na plażę było koszmarem)! przeczytałam u Tombaka chyba, że należy pić codziennie sok z cytryny. Wydusić po prostu z połówki lub z całej i łyknąć, popić dosłownie łykiem wody - nie mieszać z herbatą, sokami albo wodą....dosłownie łyczkiem jak jakby spłukać z języka! Nie mam problemu od ponad trzech lat z trądzikiem na plecach! kurację zrobiłam sobie chyba ze trzy miesiące.....teraz powtarzam ją sobie co roku od września (bo przy okazji uodparnia i wypłukuje kwas moczowy - ratuje stawy stawy), ale już nie tak długo, i jak mi się przypomni od wielkiego dzwonu w ciągu roku \"łyknę\" cytrynkę:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusiekkk15
Hej, ja mam 15 lat i myślicie że mogę zażywać skrzypovitę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdfshjfjkfdjkfddf
a stosował ktoś cera nova? pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvelka
ja brałam Humavit ze skrzypem i pokrzywą przez 40 dni, stan włosów i paznokci się poprawił, a cera na której mi najbardziej zależało niestety wcale :| op. 250 tabletek kosztuje ok 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamka22
Czesc wszystkim:)) mam 22lata wlosy od jakiegos miesiaca zaczely bardzo wypadac, kupilam tabletki SILICA i chcialam sie zapytac kogos kto juz ma jakies doswiadczenie ile nalezy lykac ich dziennnie, na opakowaniu pisze ,ze jedna dziennie-ale to bardzo malo w porownaniu z innymi tego typu tabletkami ktore sie lyka nawet po 12 dziennie-bardzo prosze o rade. jeszcze moze cos na temat picia drozdzy na poprawe wlosow. z gory slicznie dziekuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzyp
ponieważ bardzo mi się łamią i wypadają włosy zaczęłam brać skrzypovitę.zjadłam całe opakowanie po 2 tabletki dziennie. włosy niestety się nie poprawiły, za to na paznokcie skrezypovita zadziałała rewelacyjnie. są mocne jak z betonu, wogóle zdrowe i nie łamią się.zapuściłam je i są piękne, ładniejsze od tipsów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamka22
POMOCY!!! czy nikt nic nie wie na temat drozdzy!! blagam boje sie ze bede lysa, prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirror4thesun
Przez 2,5 miesiaca zazywalam produkty ze skrzypem polnym. Nic mi to nie pomoglo, a chodzilo o paznokcie, ktore mam lamliwe i rozdwajajace sie. Poszlam do apteki i pani powiedziala, ze przy paznokciach najwazniejszy jest cynk i zelazo. I tylko preparaty zawierajace te pierwiastki pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamka22
slyszalam ze revalid skuteczny na cere i paznokcie co do wlosow to nie wiem, na cere tez super humavit- jednak mi nic na wlosy NIE POMAGA, wiec PROSZE o rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczek1551
ja dzisiaj kupiłam HUMAVIT skrzyp i pokrzywa przeczytałam o nim wiele miłych komentarzy ale w żadym z nich nie bylo napisane ze jest PRZEZANACZONY DLA DOROSŁYCH! ja mam 15 lat i nie wiem czy powinnam go używać? a tak an marginesie to tak smierdzi że masaktra! zapach przymomina mi karme dla psow w połaczeniu z drazdzami ... nie wyobrazam sobie połykania 4 takich tabletek dziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota24
Dziwne Kupiłam dzisia HUMAVIT skrzyp i pokrzywa. Na opakowaniu zalecane spożycie to 2 tabletki 2 razy dziennie, a wszędzie w necie i tu też widze, że zalecane dawkowanie to 3 razy dziennie od 2 do 4 tabletek. To spora różnica. Dlaczego tak? Sprawdziłam zawartośc drodży w 1 tabl i są mniej więcej takie same (w tych moich troszke mniej) A w ogóle to nastraszyliście mnie z tym pogorszeniem się cery. Mam lekki trądzik i nie chce żeby mi sie robiło nie wiadomo co na twarzy :| Może pomoże picie dużej ilości wody żeby lepiej wypłukiwac te toksyny. A może właśnie mniejsze dawkowanie nie wywoła takich efektów? Jak mi się cos porobi to nie bede tego brała, obejdzie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pić herbatke POKRZYWOWĄ ja ciagle pije i włosy mniej wypadają! SKRZYPOVITA dobra ale trzeba łykac regularnie teraz sa nowe że 1 tabletka dziennie!Ale nie możesz zapominac o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia76357835
Ja nie mam problemu z pryszczami już:)Clerasil 3 dni tonik żel krem i ejst ok;)tylko regularnie stosować:)jem codziennie skrzyp max i merz spezial i włosy mi przestały tak strasznie wypadać,mam nadzieje ze wogóle pzrestana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina23
Cześć dziewczyny, a co powiecie o Belissie? Brałam te tabletki przez jakiś czas i całkowicie przestały wypadać mi włosy a miałam z tym naprawdę spory kłopot. Wzmocniły się też paznokcie. Oprócz skrzypu i L-cysteiny posiada w składzie dużo witamin. Oczywiście stosuje to jako kuracja co jakiś czas, bo jak wiadomo najlepiej dostarczać sobie naturalnych witamin w pożywieniu. Na cerę najlepsze jest jak ktoś już napisał- świeże powietrze (czyli dotlenianie), minimum chemii (naturalne kosmetyki), sen i mniej nerwów a duuużo uśmiechu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy
OD JAKIEGO WIEKU MOZNA BRAC TE HUMAWITY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88AnIa88
Brałam Silicę ok 8 miesięcy i mi pomogło tylko na paznokcie... Mam twarde, szybko rosną i żadnych kłopotów, natomiast na włosy nic a nic nie pomogło... :( jak leciały tak lecą.... Cera też jakoś się nie poprawiła chociaż nigdy nie miałam problemów z cerą. Ale bardzo zależy mi aby znaleść coś dobrego na włosy bo wyłysieje jak tak dalej pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklamenka
Na cerę bardzo dobry liść oliwny do kupienia w aptece-sprawdzone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazienka 25 lat
Kilka lat temu lykałam silice i po ok 3 miseiach zauwazylam efekty - zaczely mi rosnac male wlosy,szczegolnie to bylo widoczne pod grzywka - cala masa malych wloskow. Potem juz chyba moj organizm sie do silici przyzwyczail wiec odstawilam ja. Zaznaczam ze nie mam duzych problemow z cera i paznokciami, chodzilo mi tylko o poprawe kondycji moich wlosow, bo zaczely wypadac i byly oslabione. Obecnie , juz 8 miesiecy łykam regularnie ( po 1 dziennie) capivit piękne wlosy (ok 19 zl) i ten sam efekt jak po silice - zaczely mi rosnac nowe wloski i bylo ich bardzo duzo, zagescily mi sie :) teraz pewnie tez zmienie te tabletki na cos innego ale rownie dobrego. Z Waszych opini spisalam sobie H-pantoten, oeparol, zincac forte, humavit skrzyp i pokrzywa, skrzypowita, belissa ... co by tu wybrac .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette82
Przeczytałam to forum całe i zaczęłam brać Humavit. Na razie pierwszy miesiąc za mną. Ale widać już zmiany. Moje paznokcie po tipsach zrobiły się twardsze. Włosy wypadają ciągle ale w znacznie mniejszej ilości. Natomiast co do skóry to na razie powiedziała bym że jest gorzej. Ale mam takie wrażenie że to dlatego że skóra się oczyszcza i wszystko na wierzch wychodzi. Pocieszające jest to że szybko się goi. Jeszcze minimum dwa miesiące prze denną. 12 tabletek dziennie ciężko o tym pamiętać i jeszcze gorzej przełknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewelina24
Jeszcze kilka miesięcy temu włosy wypadały mi garściami! I nic mi nie pomagało. Wyrzuciłam sporo kasy na różne preparaty i nic:/ Nie uwierzycie, co mi pomogło! Szampon z czarnej rzepy z Joanny! Stosuję od ponad dwóch miesięcy i nie wypada mi praktycznie żaden włos! Szampon kosztuje ok.6zł. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewelina24
A jeśli chodzi o pogorszenie stanu cery podczas stosowania skrzypowity, humavitu itp, to rzeczywiście tak jest:/ Szczególnie u osób ze skłonnością do trądziku. "Wysyp" pojawia się po ok. dwóch tygodniach stosowania i trwa tydzień-dwa. Ale to znak, że nasz organizm, a wraz z nim cera oczyszczają się. A później jest już tylko lepiej:) Najważniejsze, to być cierpliwym i nie przerywać kuracji. Ja niestety do takich osób nie należę:/ ale jutro kupuję humavit i tym razem wytrzymam! A, dodatkowo piję ziółka- herbatę z bratka, albo taką mieszankę acnevulten fix. Oczyszczają organizm z toksyn, poprawiają stan skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Mi Silica i Skrzypowita nic nie pomogły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarahPePe
ja bralam juz kilka suplementow i raczej po kazdym widac bylo jakies tam efekty ale jak dla mnie to najskuteczniejszy jest Onozis, bo zamiast ziol i tych innych skladnikow zawiera aminokwasy siarkowe i najwazniejsze mikroelementy i chyba dlatego tak szybko widzialam efekty na wlosach i na paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lay---la
Najlepsze jest prawidłowe odżywianie i istotny dobór żywności oraz w razie potrzeby nieobżeranie się a na końcu dopiero witaminki sztuczne i konsumpcja suplementów jeżeli dieta nie pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilka
Co mysliscie o kolagenie dla sportowców? uzywał ktoś? Jeśli tak, to jakie sa tego efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×