Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Gość bartłomiej
ale co merz special?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
wczoraj zrobiłem ten roztwór z soli i miodu jesli chodiz o paznokcie to nic:P ale może dlatego że pierwszy raz ale naskórek wokół nich bardzo ładnie wygląda i to po pierwszym stosowaniu naprawde fajnie wygląda powtórze to i dziś zobaczymy czy coś sie zmieni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
wybieram sie zaraz po kapsułki dostałęm na imieniny sporo kasy pójde kupie humavit silice i dromin zobaczymy od jutra bede informował o przebiegu stosowania preparatów żeby tylkopomogły heheh;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
już wrócilem wydałem 56,51 nie dużo nie mało ale efekty maja byc pani w aptece ,pani mgr poleciął mi krem z krzemem firmy 20/20bardzo go sobie zachwalał kazala nakładac go punktowo na tradzik podobno po nim skóra strasznie sie wysusza i krostka nie ma jak przetrwac na twarzy więc znika kosztuje u mnie 5,10 i nie fajnie pachnie uzywa sie tego tylko na noc dzisiaj spróbuje i powiem co sie stanie mam nadzieje że nie wyschne na wiór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
bym zapomniał dostałem w prezencie od babci może troche głupi prezent ale dla mnie bardzo ok wiedziała ze chce sobie kupic tabletki więc pewnie poszła i je kupiła podobno bardzo dobre BRATEK 100 tabl za 21,90 w mojej aptece bierze sie 1,2 3 razy dziennie po dwóch tygodniach maja byc efekty jak bedzie poinormuje was o tym paap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marthe
Ja biore Humavit (skrzyp i pokrzywa) mysle ze sa bardzo dobre, cera mi sie poprawiła, wlosy mniej wypadaja i sa mocniejsze, stan paznokci tez uległ poprawie. :) Tylko zastanawia mnie jedno czy te tabletki przez to ze poprawiaja procesy metaboliczne i wypłukuja niektore substancje z ogranizmu nie maja zadnego wpływu na działanie tabletek antykoncepcyjnych. Czy wiecie cos o tym? Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde warto
skrzypowita ~!!~ jesli chodzi o cere to powoli zauwazam efekty ;] paznokcie sa switne, nigdy ich nie potrafilam zapuscic a teraz sa twarde i szybciej rosna, jeszcze zxaden sie nie rozdwoil ! co do wloskow to sa krecone i ciezko cos powiedziec ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde warto
aha , biore 1 tabletke dziennie bo oprocz tego czesto jem owoce ;) na opakowaniu pisze 1-2 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
jesli w skrzypovicie lub humavicie sa substancje z chromu to tak jesli nie to nie ale jestem pewien że dromin powoduje osłabienie niektórych srodków antykoncepcyjnych bo on ma w sobie takie substancje które mogą właśnie to powodowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
od wczoraj biore humavit nie widze różnicy w tym co miało byc no powiedzmy sobie to narzie drugio dzien ale mam bardzo fajne samopoczucie i nigdy nie miałem takiego fajnego uczucia w brzucu jak by był pusty naprawde bardzo miłe uczucie jesli chodzi o roztwór z soli i miodu zróbcie to samo paznokcie pięknie błyszcza i nie pękaj a polecam. boże jak mi po humovicie wyskoczą pryszcze na pączątek roku szkolnego to sie zabije hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
chce napisac wypowiedeź do osoby która podpisuje sie jako dobra rada komu jej udzielasz skoro ona nawet nie jest dobra ja często oglądam na tvn style program salon piekości bo tam sa dobre rady a nie twoja posłuchaj szkodzisz sama sobie ponieważ w tym co piszesz nie ma nawet krzty kolagenu ,kolagen nigdy nie utrzyma sie na wolnym powietrzu ponieważ w zetknięciu z powietrzem rozpada sie to tak samo jak z twarza .powiedzmy sobie skaleczyłaś sie w policzek i masz bardzo głęboką rane i zostaje blizna dlaczego???? dlatego że kolagen sie rozpada próbując zalepic rozranioną skóre ja stosowałem bardzo dużo drogich kremów drogich firm i wiem ze w pewnym wieku nasza twarz przestaje przyjmowac krem i go oddaje w postaci łojotoku i osoby które tak samo maja nie powinny uzywac kremów oczyszczających do mycia twarzy żadnych peelingów i maseczek jedyna dopuszczalna to maseczka z drożdży bo na łojotok może pomóc. jeszcze jedno te tańsze są często lepsze gdyz są naturalne przeczytaj sobie np skład tabletek bratka czy masz tam cos więcej niż bratek raczej nie a jesli nawet to w bardzo małych ilościach i jest całkiem naturalne. a ten niby kolagen przeczytaj sobie skład i czy znasz z tego choc jedna substancje jak nie to nie uzywaj jeszcze jedno nigdy nie kupujcie sobie kremów i tabletek ze składem którego sami nie możecie przeczytac tak powiedział mi mój pan dermatolog i wiecie co od tego czasu jak tak robie i zacząłem stosowac kremy których skład przeczytam bez problemu działa lepiej nie wiem dlaczego ale tak jest pozdrawiam mojego pana dermatologa :P:):)to swietny lekarz w swoim fachu brawo panie doktorze eheheheh . bym zapomniał jeszcze jedno nigdy osoby cierpiące na trądzik nie powinny używac kremów i maści ze związkami sodu ponieważ on szkodzi a bardzo często wystepuje w kremach przeciwko trądzikowi ponieważ po pewnym czasie cera nie toleruje go juz na sobie i wyrzuca go na zewnątrz w postaci zaczerwienien odradzam te kremy pisze w składzie np tak: sodium , poli sodium i inne związki sody nie kupujcie takich kremów kupujmy tanie tabletki których skład możemy przeczytac bez problemu i są w 100% naturalne tak jak humavit i bratek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
wiecie co właśnie wróciłem od kolegi wchodząc do domu spojrzałem jak to zwykle w lustro i wiecie co zauważyłem że krostka która miałem na czole i to jedyna która miałem na czole zniknąła aż odgarnąłem grzywke bo pomyślałem że może jest tam ale po niej ani sladu czy to możlwe że tak szybko zadziałał humovit ??? :) jesli tak to sie bardzo ciesze i polecam :P:P:P:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
no ciekawe jak poradzi sobie zreszta która jest na brodzie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
to jest cud od pierwszego zazycia tabletek nie mam wogóle łojotoku całkowicie ustapił hurra !!!!!!!!!!!:) :):) o innych rzeczach nie mówie bo nic sie jeszcze nie dziej ale jesli chodiz o paznokcie juz drugi dzien czuje nie miłe zimno w okolicy opuszków palcymoze działa i będe miał piękne paznokcie heeheh:):):P:P:P zobaczymy pozdrawiam wszystkich witaminkowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
witam wiecie co, stosuje humavit juz pare dni i pod oczami wyskoczyła mi kaszka bardzo drobne krostki które są strasznie ostre nie wiem co to znaczy dlatego dzis ide do dermatologa jak wróce powiem o co chodziło papaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
boże po humavicie mam straszny trądzik nigdy tak nie było al epodobno działa w taki sposób ze wszystko radykalnie wychodzi a potem z nika jak będzie zobaczymy pazdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
nie pomaga jak narzie a juz z trzeci tydzien:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartlomieju
mozesz mi wyjasnic po co tyle tego nakupiles? Myslisz ze jak bedziesz lykal wiecej to Ci szybciej pomoze?? To duzy blad!! Robisz tak samo jak ludzie, ktorych boli glowa: najpierw lykaja np apap, a jak im nie pomoze to powiedzmy codipar, bo to przeciez dwie rozne tabletki, wiec powinny lepiej zadzialac. A to glupota, bo i apap i codipar to zwykly paracetamol, ubrany w ladna nazwe handlowa zeby sie lepiej sprzedawal. I po przedawkowaniu czuja sie jeszcze gorzej, nie wspominajac o ich biednej watrobie. Przeciez te preparaty, gl dromin i humavit, to prawie to samo. Wystarczylby Ci sam humavit. Twoj dermatolog to popiera?? Jezeli tak, to jest za przeproszeniem do bani i radze Ci go zmienic. A moge wiedziec ile masz lat? A paznokcie mocz w podgrzanej oliwie z dodatkiem soku z cytryny, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartlomieju
a tak w ogole, to nie wiem po co Ci jeszcze skrzypovita, bo jezeli masz humavit z dodatkiem skrzypu i pokrzywy, to znowu substancje Ci sie dubluja.... Ech, niezmierzona jest glupota ludzka... Aha, i jak chcesz byc lekarzem, to radze popracowac nad ortografia, bo to wstyd wypelnic karte pacjenta czy wypis z bledem ;) Nie badz az takim narcyzem, lepiej sie przykladaj do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
odpisuje na pytanie kasi . słuchaj kasiu byłem no i nic powiedział że odstawienie mogło by grozic zbuntowaniem organizmu na brak drożdży , a i jesli chcesz wiedziec po okresie który przyjmuje humavit widze wielka zmiane teraz mam jeden spory wyprysk i nic więcej no i tez prawie juz znikł hehe:)bardzo sie ciesz a odpowiem jeszcze komus sam nie wiem ale odpowiem mam 15 lat i przyjmuje tylko humavit bo odradził mi dermatolog przyjmowania nawet dwóch naraz to nie za bezpieczne tak jak ktoś do mnie tu pisał a jeszcze jedno błędy popełniam na stronie internetowej bo spiesze sie pisząc w szkole jest inaczej heehe bardzo lubie polski i mam z niego zawsze 5 lub 4 :P:P:P:Petraz ja wypinam język hehe miłego dnia dla kasi i tej osóbki hehehe czesc jeszcze będe pisał papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
a i jeszcze jedno mówcie do mnie bartku bo bartłomiej to tak za poważnie jak na mnie ehhee papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek już nie bartłomiejP
a więc przed momentem skończyłem pierwsze opakowanie humavitu i wiecie co nie moge powiedziec że efekty sa bardzo dobre bo jeszcze mam trądzikale rzeczywiście sie zmniejszył łojotok też całkiem znikł wiec jutro do apteki po kolejne pudełeczko a co eheheh:p ciekawe czy sie od nich nie uzależnie heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
kupiłem drugie opakowanie humavitu zobaczymy jak będzie gdy ją skończe moze już nie będe potrzebował więcej":Pale bym tak chcial hehehe no to trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluszka888
Hej Bartku. Ja właśnie myśle o kupnie humawitu ale mnie przeraziłeś tymi swoimi wypowiedziami o wysypie... jak to włąściwie jest? warto czy nie warto? odpisz prosze.. a i ile już to bierzesz? i po ile tabletek dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe ta osobka to ja
witam bartku, to bardzo sie ciesze ze lykasz tylko jeden rodzaj tabletek, bo juz zaczelam sie martwic. ooo, to mlodziutki jeszcze jestes ;) no ale nic, moze w przyszlosci spotkamy sie ja jakiejs konsultacji dermatologicznej ;) jak masz jakies pytania, to pisz, ja tu od czasu do czasu zagladam, paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
łykam je mhhmm nie pamietam za dokładnie heheh ale to nic słuchaj ja biore je 3 razy dziennie po 3 tabletki ale można i po 4 choc dla mnie to chyba za dużo heeheh:P:P:P a tą wysypke miałem przez króciutki okres pod oczami to były takie ostre tak jakby malutkie bardzo hehe swędzace krostki ale po tygodniu szybko znikły :Pteraz mam problem z brwią nad brwia wyskoczyła mi bardzo mocno boląca krostka strasznie boli nigdy nie czułem takiego bólu ale dermatolog mnie uspokoił że moze coś takiego wystąpic po dłuzszym stosowaniu drożdży piwnych ale też szybko zniknie naszczęście bezpowrotnie hihi:D hehe tak sie zastanawiam czy nie było by lepiej kupi skrzypovity ale dermatolog powiedział mi ze skoro zacząłem brac to to po odrzuceniu tak radykalnym tych tabletek organizm moze źle zaragowac na brak drożdży i sam nie wiem:( narazie będe w siebie wpychał humavit hehehehe:) trzymajcie kciuki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
o osóbki która przedstawia sie to ja hehe heeh bardzo prosze bys mi powiedział jeśli możesz co jest najlepsze na trądzik bo humavit chyba nie prawda?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia B
kupilam silice i od piatku lykam czekam na efekty ok. 2 tyg. wedlug fryzjerki juz po tym czasie widac efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×