Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Długowłosa_17 a powiem Ci szczerze, że może troszkę się przekonałem do długich włosów, bo poznałem świetną dziewczynę, która właśnie takie ma :) jest tylko moją koieżanką, ale to dało mi do myślenia :) szym...masz rację, jak się kocha to nic nie ma znaczenia, a włosy to już na pewno nie maja :) ... tyle, że ja nie wierzę w miłość, ale Wam nie odmawiam tego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkowłose to babochłopy
kobiety po 40 zazwyczaj ścinają włosy, do tego maja nadwagę - babochłop fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 3 mm włosy ..
jestem babochłopem, mam dłuzsze włosy łonowe. jestem brzydka ;cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 40 .. .
ja jestem otyła mam krótkie włosy, bo moj maz powiedział ze mam sciac bo jego kochanka jest ładna długowlosą blondynką wiec ja musze byc brzydka i byc chłopem ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka.d
Ja też mam długie włosy, nie wyobrażam sobie śćiąć, nie wyszłabym z domu jakbym miała krótkie, bym prędzej perułkę za 300 tysiecy nawet kupiła haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogerek, powiem Ci że jestem ciekawa w jaki sposób przekonała Cię do długich włosów, ja też bym Cię przekonała ;D Chyba że ktoś z Twoich kolegów by za mną z golarką latał to bym uciekła ;D. Patrząc na czas kolejnych wypowiedzi które nie mają sensu zastanawiam się czy to nie Ty je pisałeś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę sobie wyobrazić Twojej koleżanki długowłosej, jak jej się jeszcze udało utrzymać długie włosy skoro kumpluje się z fanami krótkich ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze te durne wpisy to jego robota, ale jak go nikt nigdy nie kochał to nic dziwnego, że nienormalny i co to za bełkot ze tylko brzydkie dziewczyny noszą dlugie włosy, wcale sie za nimi nie ukrywają, to tylko długowłosa tak robi, jeżeli ładne noszą tylko krotkie, to czemu doda sie nie obetnie , hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
Yuio, czemu Ty robisz z siebie (przepraszam , znowu mi sie dostanie) taką idiotkę? Przecież widać, ze niegłupia z Ciebie dziewczyna. Przepraszam, nie mam teraz czasu, ale odezwę sie niedługo, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 nprawdę myślisz, że to ja pisałem te bzdury? Znasz mnie i ton moich wypowiedzi, nigdy się pod nikogo nie podszywałem i mam nadzieję, żetak uważasz. A jeżeli myślisz, że to ja to nie pytaj mnie więcej tu o nic, bo już nie odpowiem. Wróciłem tu tylko dla rozmowy z Tobą, ale jak to ma wyglądać w ten sposób, to rezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, a jezeli nie on, to kto? a czyj jest ten wpis z 14 lipca? Długowłosa, on cię po prostu szantażuje. Aga, chciałam sie dopasować do tutejszego poziomu ( nie mam na myśli ciebie) chyba nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogerek sie ewidentnie przestaszył agi, która zapowiedziała swój powrót hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogerek sie ewidentnie przestaszył agi, która zapowiedziała swój powrót hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz głupieje, może to na serio nie rogerek a ktoś kto chce by wszyscy sądzili że to on i chce się go pozbyć z stąd i tak pisze by wszyscy myśleli że to rogerek, wczoraj był powiem odstęp pomiędzy jedno wpisami a tamtymi a miedzy bzdurami brak odstępu. Rogerek wierze Ci w takim razie, odpowiedz jak możesz skąd długowłosa koleżanka skoro jako fan krótkich pewnie już byś ją do zmiany fryzury przekonał, a może to ona zachęciła Cię do polubienia długich i obalenia teorii Adama o wszystkich długowłosych jako niezadbanych i świtezianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 dokładnie masz rację jest pewien odstęp a potem wpisy jeden po drugim, ja wiem kto tu przesiaduje ciągle na necie i wystarczy spojrzeć w tył by zauważyć kto zawsze odpowiadał prawie natychmiast. Szkoda, że nie znam Twojego maila, to opisałbym Ci to. Nie podawaj jednak tutaj, bo zaraz ktoś inny napisze do Ciebie podając się za mnie. Szym miał rację, powtórzę to po raz kolejny. Odniose się w końcu do średniowłosej i niejakiej yuio. Średniowłosa od razu skumała kto pisał te bzdury jeden po drugim, może ona mało mnie obchodzi, ale jednak wypowiedzi ma pozwalające myśleć, że posiada obycie, tak bym to ujął. Natomiast niejaka yuio...już sam nickname mówi wiele, jak można się tak nazwać hehe...wypowiedzi jej są niespójne gramatycznie, stylistyka woła o pomstę do nieba, no i wygląda to na jeden wielki bełkot, który na pewno nie ma nic wspólnego z tematem tutejszego miejsca. Teraz o koleżance...wcale nie musiała mnie przekonywać, poznałem ją jakiś czas temu, rozumiemy się doskonale, ona nawet nie wie jaki mam gust, bo jest cudowna sama w sobie i kogo obchodzi jakie ma włosy :) Mnie na pewno nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala, więc rozpisuję konkurs: czyjego autorstwa był wpis z 14 lipca g. 14.43? odpowiedx na to jest kluczem do wszystkich innych bzdur, które pojawiły sie tu ostatnio, bo chyba nie ma tu aż dwóch paranoików. a jestem na trym forum dyżurna bo leżem odłogiem prawię pól roku w zagrozonej ciąży i cholernie się nudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ostatnie zdanie rzeczywiscie jest niegramatyczne, ale byłam zdenerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli to rzeczywiście jest prawda, to życzę yuio i jej dziecku, aby wszystko się skończyło dobrze, Tak wiem, że od tego wpisu ona mnie nienawidzi i pluje nam mnie, ja postanowiłem się nie bronić, bo i po co i tak sprawca nie zostanie ustalony... yuio uznała jednak, że to ja no i teraz sama rozwiązała sprawę kto tutaj robi te idiotyczne wpisy. Pojawia się pytanie dlaczego...ja sądzę , że z zemsty. Tyle, że nie zadała sobie trudu, by wziąć również inne osoby pod uwagę. Nie chcę walczyć, bo i nie ma po co. Say sorry and everything will be ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ostatnie zdanie było rzeczywiscie niegramatyczne, ale byłam zdenerwowana, bo przeciez aga wyrażnie pisała, ze jej zdaniem te bzdury wyisuje nie ja tylko rogerek, wiec czemu on tak kłamie? szym rzeczywiscie miał rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogerek do 100 chętnie dobije ;D teraz mam wolne od szkoły więc siedzę do późna tutaj ;D Maila nie podam ale jak nawet powiem byś napisał na maila mojego chłopaka to ten ktoś też go zna, zresztą co mnie obchodzi co ten ktoś mi napisze, jak nie będzie widział co inni piszą to po Tobie nie napisze a ja się poznam czy to Ty czy on. Napisz na maila mojego chłopaka to podam Ci swojego i mi napiszesz ;D. Chyba że wolisz bym podała Ci swój odpisz , tylko zarejestrowane wpisy będę traktowała poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
Miało być zupełnie o czym innem, ale w tych okolicznosciach to po pierwsze yuio Ty juz się z nami nie bawisz, nie odzywaj się, a najlepiej tu nie zagladaj. Kto popełnił tan wpis 14 lipca będę dochodzić za 4 miesiace, jak urodzisz. A po drugie, jeżeli chodzi o wpis Rogerka z dnia dziesiejszego z g.21.14 "Średniowłosa od razu skumała kto pisał te bzdury jeden po drugim" proszę o wskazanie, gdzie ja się wypowiedziałam na ten temat? Liczę na Ciebie, Paulinka, jako na powiernicę i adoratorkę rogerka, bo na niego to oczywiście nie liczę, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie rogerek pisał, bo to się zawsze pojawia jak on napiszę, tak jakby ktoś wnerwiony na niego pisał to by każdy z nas myślał że to on. A może to jakiś użytkownik który chce dolać oliwy do ognia. Rogerek napisz na maila mojego chłopaka to poczytam, znasz chyba jego mail wtedy nikt nie przeczyta tego co chciałeś mi napisać. Chciałabym także wiedzieć co ja niby mam wytłumaczyć , bo nie za bardzo rozumiem co mam wyjaśnić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój aga nie traktuj mnie, jakbym była chora daj też spokój Długowłosej bo ona jest tak zmanipulowana, do czego zreszta sama się przyznaje, ze nic rozsadnego ci nie powie, wystarczy popatrzeć a godzina tych wpisów z 27 sierpnia, ja o tej porze już grzecznie śpię, moja pora przy kompie to wczesny wieczór, kiedy mój facet jest w domu, bo wtedy mogę się trochę ruszyć z wyra i w wolne dni hihi dla mnie sprawa jest jasna: to ta sama osoba co kłamie to pisze te wszystkie bzdury od tego 14 lipca. bo nie możliwe przecież, żeby w tak małym gronie biło dwóch dewiantów. Na kłamstwie zostali przyłapani rogerek i adam, ale to nie adam bo sie tu nie udzila. więc to rogerek i skończmy już z tym tematem. Aga mówiłaś, że masz coś do napisania czekam nie cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nikt nie przyłapał na kłamstwie, bo w przeciwieństwie do głupeigo nicka yuio ja mówię prawdę. Przykład proszę bardzo. Twierdzi, że o tej porze grzecznie śpi: strona 88 - wpis yuiolca o 23:05 No to teraz mamy już yuiojuszka kłamczuszka :P Długowłosa_17 powiem Ci, że nie tylko ktoś pisze specjalnie, aby było , zeto ja za tym stoję...zauważ, że zawsze jak my schodzimy na prawdziwy temat rozmowy (bo tylko my rozmawiamy o tym co dotyczy tematu) to zaraz zaczyna się, że ktoś się pod kogoś podszywa itp. ja proponuję zignorować yuiorobala i wrócić do rozmowy na temat :) Hehe a ta yuiorobal jeszcze dziękuje średniowłosej, mimo iż tamta nazwała ją idiotką...to już musi być desperacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się pobawię w "dyżurną" topiku ;D Rogerek to jak ? Dalej chcesz mi przekazać tą tajna wiadomość bo wiesz jestem dosyć niecierpliwa jeśli chodzi o ważne wiadomości ;D Bo to musi być coś ważnego skoro lepiej by nikt tego nie czytał ;D A na moim topicu to nawet zostałam nazwana 40 letnim fetyszysta ścinania włosów i nazwana ze jestem Haircutterem osobiście pod innym nickiem ;D Zadnych nie czarnych ników nie będę brała na poważnie ;D Pozdrówka rogerek i liczę że szybko odpowiesz ;D Ja moge pisać o włosach w nieskończoność ;D tak jak mój chłopak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 napiszę, napiszę tylko chcę pozbierać myśli w całość :)A swoją drogą jaka ta yuiogłowa debilka musi być chora psychicznie, żeby przeszkadzać nam w wymianie poglądów. I jędza łże jak suka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wrzucaj juz nikomu bo to się niesmaczne robi, wiem że będziesz wrzucał większości długowłosych i pisał że uwielbiasz krótkie a ja odwrotnie bo tak jest, każdy jest inny ma inne poglądy , ja chcę poznać tylko odpowiedzi na niektóre pytania, np. co was obu bo zarówno Ciebie jak i Adama popycha do tego by źle mówic na temat długowłosych, oczywiście nie zawsze tylko czasami;D nie musisz wrzucać yuio ona nie jest jakaś nienormalna byś tak pisał, jest normalną osoba która także jak ja szuka prawdy w tym kto próbuje nas skłócić podszywając się i pisząc jakieś bzdury;D poza tym należałoby wrucic do tematu włosów i dalej kontynuować to. Może zachęcę jeszcze mojego chłopaka by pisał tutaj z nami, on nawet pewnie zna odpowiedź na główny temat topiku ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się składa, ze to były imieniny mojego faceta, Miron i wtedy zeczywiscie siedzieliśmy dłużej, zreszta jeden wpis na kilkadziesiąt powierdza tylko regułę, biedny człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×