Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość sdfg
BUKA - wiem, że Ci nie do smiechu, ale jesteś tak zabawną fajna dziewczyną, że możesz być i łysa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle w tym przestrogi że sama sobie to zrobiła, bo nawet musiała już stracić zaufanie do fryzjerów a była tak zdesperowana że chciała ładnie wyglądać i wierzyła że sama osiągnie lepszy efekt niż idąc do fryzjera, powinni zaostrzyć egzaminy na fryzjerów, niektórzy to totalni partacze, a weś tu traf takiego co jest dobry to jak rosyjska ruletka, ale rozumiem ją, boskie są włosy cieniowane od karku do samej pupy np , mnie się bardzo podobają, ale jak na razie mam nie cieniowane ;D, Oczywiście mam do kogo pójść by mi odwalił taki fryz ale nie chcę ;D. Ja na sam widok nożyczek mam ochotę przywalić w nie młotkiem bo boje się że mnie zaraz ktoś nimi z zazdrości ochlasta jeszcze ;\ Pozdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda, ze aga znowu miała racje, przecież sdfg to rogerak!!! zmałpował po mnie nicka 4 kolejne klawisze, pochwała łysych o innych dowodach juz nie wspomnę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
Yuio, Ty masz chyba jakąś obsesję na punkcie rogerka. Akurat teraz Twoje podejrzenia są chyba słuszne, ale dziewczyno daj se na luz, nie szukaj w każdym pozytywnym wpisie o krótkich włosach Rogerka, bo za moment bedziesz go szukała nawet w lodówce. Yuio, ja się nie obraziłam, masz rację z tymi wyzwiskami, mój błąd, ale jak widze taką głupotę, to mnie ponosi. Podłość mogę wybaczyć, głupoty raczej nie. Nie udzielam się już na tym portalu, bo szczerze mówiąc temat się dla mnie wypalił. Zakończyłam sprawę z Haircutterem i właściwie wszystko co miałam powiedzieć już napisałam, nie mam ochoty na bicie piany i powtarzanie się bez końca. Ale skoro tu już jestem to Długowłosa, moim zdaniem, zostań przy swoim płaszczu, długich, równych włosów. Cieniownie przy tej długości jest może fajne na stylizowanych zdjęciach, natomiest na codzień ta dolna partia , siłą rzeczy rzadsza... no, cóż nie jest ładna, tak wynika z moich oserwacji. Pozdrawiam wszystkich, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak się podpisał pod moim nickiem, Tobie nie zrobił takiego numeru. nie jestem spolegliwa, jak mi ktos napluje to nie mam zwyczaju udawac,ze to daszcz pada, jak niektórzy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wiem o czym mówisz, dzięki za opinię, ale dodam że i tak nie mam do końca równych włosów, gdyż nie znoszę prostych linii, nie lubię totalnie prostych grzywek, ale także i nawet linii prosto ostrzyżonych włosów z tyłu, wolę bardziej naturalne kształty, więc jeżeli chodzi o tył aktualnie mam nieco dłuższe na środku ;D a grzywkę układam na jedną stronę zazwyczaj prawą. Chcę żeby to nie wyglądało tak żeby łatwo było poznać że podcięłam końcówki itp, ale i tak często ich nie podcinam bo bardzo dbam, razem z moim chłopakiem. Jeżeli chodzi o cieniowanie to jest kilka niebezpieczeństw ;D, przynajmniej ja tak myślę 1.Po pierwsze - można trafić na nieudolnego fryzjera który schrzani Ci włosy i może być tak że z włosów do pupy pozostaną tylko takie do brody. 2.Jeśli ma się zaufanych kolegów to i tak może się zdarzyć że Ci zazdroszczą i specjalnie obetną wszystkie by się dowartościować. 3. Jakbym chciała takie mieć choć mnie właśnie odwiodłaś od takich myśli w tym momencie to poprosiłabym mojego chłopaka, który uwielbia długie włosy i nikomu nie każe ich ścinać ;D ale nie wiem czy on jest w stanie mi to zrobić ;D Poza tym także bardzo lubi cieniowane włosy( najbardziej prawie na całej długości i długie).Myślę że on jest jak odwrotność haircuttera ma taki fetysz tylko dotyczący długich włosów a nie krótkich ;D, więc chyba i ja jestem do niego podobna jeżeli chodzi o włosy. ;P Pozdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie, co sądzicie o takich włosach, oczywiście ja ze swoimi nic nie robię, ale pytam się tylko o opinię czy się wam np podobają itp. http://www.paklinks.com/gsmedia/files/70935/hair.jpg P.S. Rogerek mam też coś dla Ciebie, co o tym myślisz, jeżeli jeszcze tutaj jesteś ;D. http://static.becomegorgeous.com/img/arts/2011/Feb/04/3752/joey_scandizzo_short_hair.jpg Pozdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów Długowłosa_17 dałaś mi impuls do napisania...wiem, że obiecywałem już nie pisać, ale lubię Długowłosą_17 za to, że ma swoje poglądy i nie musi zachowywać soię jak...a już nie powiem kto. To do rzeczy...widziałem już to wcześniej co dla mnie poszukałaś, ale szczerze to nie podoba mi sie za bardzo, Tobie pewnie też nie :) Odniosę się też do pierwszej propozycji jeśli pozwolisz...też mi się nie podoba. Jeżeli mają być długie, to gęste i w miarę równe :) To moja opinia, ciekaw jestem Twojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogerek co masz na myśli pisząc w miarę równe, ja nie lubię prostych linii oj bleh ;D, chyba że miałeś na myśli cieniowane, jak się je ładnie ułoży to są piękne, ale trudne w utrzymaniu ;D. Dodam że najbardziej nie znoszę bobów takich do linii brody z pogolonym karkiem i prostą grzywką, oj tragiczne, nawet bardziej niż krótkie fryzury;) Ale znasz już mnie trochę i wiesz zapewne, że tam gdzie w grę wchodzi golarka to dla mnie straszne fryzury ;) Co do tej mojej fotki pierwszej to nawet , nawet ale jeszcze nawet za krótkie jak dla mnie ;D. Rogerek możesz oczywiście pisać jeszcze na moim topiku tam trochę napisałam za dużo haircutterowi i teraz jak ktoś to przeczyta a zna mnie to pomyśli że po pijaku to pisałam ;) Pozdrówka;) i liczę że jeszcze dasz znak życia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że mój chłopak wymyślił sobie coś takiego jak "Granica Dobrego Rozsądku" poniżej której normalna dziewczyna nie powinna ścinać swoich włosów. Jest to taka pewna długość włosów, wiem że to jest gdzieś leciutko powyżej linii brody ale dokładnie nie mam pojęcia , tylko mój chłopak wie ;) Musiałbyś do niego napisać , może znajdziecie także wspólny język jak on dogadał się nawet z Haircutterem i pisali maile przez długi czas wymieniając się jakimiś poglądami i czymś tam ;D . Ma jeszcze kilka takich ciekawych sposobów określania długości i jakichś granic, ale to chyba pozostanie taka moja i jego słodka tajemnica heh ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rzeczywiscie on chyba jest nawet w lodówce i oco chodzi z tymi poglodami każdy ma jakieś a miektorzy to nawet kilka różnych na jeden temat hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 podaj jeszcze raz linka do Twojego topica, bo nie mogę znaleźć go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o to co mam na myśli mówiąc bardziej równe to może to Ci da obraz mojej opinii http://anwena.blogspot.com/ Powiem Ci też, że troszkę przekonuje się do dłuższych włosów, choć z jednym chyba nigdy się z Tobą nie zgodzę...bardzo długaśne nigdy nie będą mi się podobały. Z krótkich natomiast znalazłem coś takiego http://www.ofeminin.pl/fryzury/cienkie-wlosy-fryzury-d20887c275636.html Myślę, że fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogerek, mnie sie tam ta Twoja fotka nie podoba, zbyt mała różnica w długości między grzywką a tyłem i zbyt mała różnica długości na samej grzywce, bardziej jestem zwolenniczką "side swept bangs" ;D http://images.google.pl/search?tbm=isch&hl=pl&source=hp&q=side+swept+bangs&gbv=2&oq=side+swept+bangs&gs_l=img.3..0.501.5658.0.6169.16.8.0.8.8.0.281.1542.1j3j4.8.0...0.0...1ac.UFkHhc_GxfE Mój topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5034131 Ciekawi mnie jak skomentujesz moja wypowiedź do Adama ;) A jakie według Ciebie to są długaśne, bo ja mam do pupy i uważam ,że to jest najlepsza długość, bo do kolan to chyba już nie za ładnie by wyglądały, albo do kostek, ale kto wie może za 5 lat bedę włąśnie takie mieć jak się na podcięcie nie zdecyduję ;) Choć nie wiem czy podcięciem można nazwać skrócenie np. o 10cm . Pozdrówka;) liczę na Twoją odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 ale posłodziłaś Haircutterowi :) No i bardzo dobrze, bo wbrew pozorom jest normalniejszy niż Ci co go obrażali i żądali "krwi", najchętniej by go zlinczowali. Jeżli włosy mają już być długie to niestety, ale mamy inny gust. Ty piszesz, że takie jak masz są najlepsze, nie dziwię się, w końcu zdecydowałaś się na takie, więc w Twojej opinii muszą być najlepsze. Moja opinia jest inna, takie do połowy pleców są ładniejsze :) Natomiast na pewno zgodzimy się w jednym...długie włosy muszą być zadbane!!! Niestety na ulicy widać sporo siana na głowiach, widać brak pielęgnacji, nie mówiąc już o myciu włosów (posklejane strąki). Ale Długowłosa_17 chyba pięknej kobiecie ładnie jest w każdej fryzurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze coś...te grzywki są świetne :) A co sądzisz o prostych krótkich grzywkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie rogerek znowu zmienił zdanie, już musi e zpowrotem długie nie podobaja, tak jak na poczatku. a jaki sprytny! ucieka przedamną na topic długowłosej, zaraz i ja tam pójde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie do końca tak jest, chodzi o to że te dziewczyny chcą wyglądać ładnie i kobieco, ale niestety nie mają pojęcia lub czasu na pielęgnacje, czasami nie wiedzą jaką odzywkę zastosować, jak często, jak myć włosy , jak ich nie przeciążać, boją się iść do fryzjera bo się przejechały na jednym i mają wstręt do innych itp. Przyczyn jest dużo, ale przynajmniej mają długie i gdyby troszeczkę sie postarały lub ktoś im podpowiedział jak poprawić ich kondycję to jeszcze może część udało by sie odratować do normalnego stanu poprzez odpowiednie zabiegi i pielęgnacje, ale oczywiście najłatwiejszy i najgłupszy pomysł i sposób to obciąć je,dlatego przytoczę pewny cytat a właściwie najdziwniejszy komplement jaki słyszałam, który kiedyś wypowiedział do mnie mój chłopak. Powiedział że nie tylko podobają mu się długie włosy, ale również ceni za to długowłose bo według niego krótkowłose są dziewczynami które najprawdopodobniej albo są bardzo leniwe albo nie mają zbyt dużo wolnego czasu na to by sie gdzieś z kimś spotkać itp i tym samym nie mają czasu na pielęgnacje włosów więc po prostu je ścinają by nie męczyć sie codziennie z nimi bo im czasu brakuje a on woli takie które maja dużo wolnego czasu i są kobiecie a nie męskie ;) Rogerek przypomnę moje sławne zdanie w odniesieniu do ostatniego twojego zdania: 'Ładnej kobiecie we wszystkim ładnie ale w ładniejszym jeszcze ładniej'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nie doczytałam do końca a więc odpowiem teraz. Pytasz co sądzę o prostych krótkich grzywkach? Oczywiście że ich nie znoszę i to bardzo, ale to tylko moje zdanie.Po pierwsze bo krótkie , a po drugie bo równe i tak sztucznie wyglądają jakby ktoś przyłożył linijkę i ciął żywopłot a nie włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DontUnderstand
Jak można lubić długie włosy? Jak byłam nastolatką rodzice kazali mi zapuszczać, ponieważ twierdzili, że mam ładne włosy. Gdy skończyłam 18 lat, pierwsze co zrobiłam, to poszłam do fryzjera. Ścielam je prawie na krótko, i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szym
Wchodzę tu od czasu do czasu i tak się zastanawiamoco tu chodzi? przecież to normalne, ze jednemu podoba się co innego niż drugiemu, czy naprawdę o takich drobiazgach warto tyle pisać? I czyto takie ważne, moja żona jest najpiękniejsza na świecie i najwspanialsza, niezależnie od tego jakie ma włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu narobiło :) szym ma rację, ale porozmawiać można :) Długowłosa_17 a ja powiem tak: piękna kobieta nie musi się ukrywać za długimi włosami i poprzez to potwierdzać, że jest kobietą, niestety niektóre długowłose muszą to robić, bo jakby ścięły je to wtedy byłby kłopot z odróżnieniem...na szczęcie nie wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DontUnderstand temat brzmi dlaczego dziewczyny scinają długie włosy, może powiesz dlaczego Ty to zrobiłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogerek przeciągasz jak Adam ten temat widzę ;D Pytasz dlaczego ścięła a odpowiedź jest prosta, marzyła o krótkich a rodzice kazali jej mieć dłuższe ;D Tak to jest już z nami kobietami ;D Jedna krótka myśl lub impuls do działania, sen o krótkich włosach poprzedzony reklamą w TV i już sie nie jednej z nas zamarzy ścięcie długich włosów, dodam ci ten 100 kilka powód ;D. U niej pewnie była to nieodparta chęć posiadania krótkich włosów z czasem stawała się coraz silniejszym pragnieniem że kiedyś gdy będzie miała dogodną okazję zrobi to. Wcale nie chodzi o ukrywanie się za włosami że niby się jest brzydką no rogerek nie zaczynaj wrzucać i desperować długowłosych do ścięcia ;) Prawda że dłuższe włosy pomagają dziewczynie przeciętnej urody w znalezieniu tego jedynego, ale ja do takich nie należę ;D . Chcę być trochę tajemnicza i piękna skrywając prawdziwe oblicze za włosami,by być postrzegana jako bardziej porządana i nie do końca osiągalna itp;). Wielu facetów właśnie uwielbia długaśne piękne włosy ;) Szym co do Twojej wypowiedzi to rozumiem o czym mówisz . Mój mówi dokładnie tak samo, i przecież także mi powiedział że bez względu jakie będę mieć włosy będę dla niego zawsze tą jedyną, a to już jest przywiązanie do drugiej osoby poprzez wspólne wspomnienia itp, poprzez wspólne problemy, poprzez obcowanie z tą osobą, stała się częścią Ciebie , nierozłącznym elementem bez którego życie zostaje w części pozbawione sensu. Słyszałam od mojego kolegi , który miał dziewczynę długi czas i też była właśnie długowłosą jak go rzuciła scięła się na chłopczycę, zapewne poprzez kojarzenie go ze swoimi długimi włosami, on miał inne ale ostatnio usłyszałam z jego ust też właśnie podobne słowa, jest normalnie załamany, ona nigdy już z nim nie będzie , a on mówi że ona jest jego częścią życia , że mimo iż jest krótkowłosą i normalnie nie powinna być dla niego piękniejszą od niektórych to mówi że jest ta jedyną najpiękniejszą na świecie i rozpacza za nią , ale cóż tak to właśnie działa to przywiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 no przecież doskonale wiesz, że wole krótkie włosy, więc będę wrzucał :) Ty będziesz zawsze anty temu i ja doskonale o tym wiem :) Kwestia tkwi w tym, aby nie każda kobieta to robiła, bo rzeczywiście niektórym to nie pasuje. A co do Ciebie...wierze, że jesteś ładna i nie musisz nic robić aby to udoskonać :) No, tylko pogratulować Shavingmanowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję rogerek za ta wypowiedź, normalnie aż sie zaczerwieniłam ;DD heh Przekaże mojemu chłopakowi i fajnie że znasz go chociaż po nicku ;) , nie sądziłam nawet że wiesz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam przeczytałam ijestem oburzona dwulicowoscią niektórych, a tu widzą wazelina leje się tym razem z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szym
Ale ja jestem 12 lat po ślubie i one dalej jest dla mnie cudowna. I chyba żle się wyraziłem, rozmawiać mozna długo jeżeli taki temat kogoś interesuje, myslałem o ubliżaniu, podszywaniu się pod kogos, szczuciu Po co to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, ja juz też kiedyś o to pytałam, ale winowajcy mi nie odpowiedzieli, moze ty będziesz miał trochę więcej szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×