Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość średniowłosa
Naiwna Yuio! czy doczekałaś sie jakiejś odpowiedzi? moze od niewinnego adama, na którego napadła podła "tu głupolu"? sama przyznałaś, że wypisywał zboczone teksty, wiec nic dziwnego, ze w końcu kogoś sprowokował. A może odpisał rogerk którego opinie na temat długowłosych cytawałam 7 lipca, a który 30.12.2011 str 83 pisał : "że krótkie włosy są super, długie co prawda nie moja bajka ale uważam, że mają wyraz, a średnie to nosi 80% kobiet niczym si nie" albo 7.01.2012 na stronie 84 "Wczoraj na tym koncercie było kilka naprawdę długowłosych dziewczyn i muszę powiedzieć, że wyglądały świetnie" Wiec co jest prawdą wg tego "faceta"? Czy że dlługie włosy do pupy są fatalne, czy że świetne ? I tymi właśnie jego wpisami tak bardzo zachwycała sie Paulinka i jej chłopak. Że takie błyskotliwe. Dziewczyny, mistrzostwo swiata w łatwowierności, możecie sobie podać ręce. Następna sprawa: yuio, ja często nie zgadzam sie z Paulinką i daje temu wyraz. I wydaje mi się, że tu haircutter ma rację. Włosy powinny stanowić ozdobę twarzy, podkreślać jej piekno. Jeżeli przy tym te włosy są piekne, to tym lepiej. Ale zasłaniać twarz nawet najpiekniejszymi włosami? Mnie ten pomysł się nie podoba. Mamy z Paulinką zupełnie inne zdania, ale nie krytykujemy się wzajemnie (że ta druga to zacofane, czy pospolitość). To, ze mamy inne gust, to nie powód, zeby komuś ubliżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sredniowłosa, mogłabyć zacytować moją wypowiedź jak ja się tym niby zachwycałam, bo nie mogę tego pojąć ;D że mogłabym się tym zachwycać. Sama nie wiem co jest prawdą wg rogerka, raz pisze to a raz co innego i zaprzecza sam sobie, po prostu stosuje psychologiczną grę wobec nas ale dzięki Tobie to odkryłam ;). Jeśli chodzi o zasłanianie włosami twarzy to może po prostu zostałam źle zrozumiana. chodzi mi o to że moją długą grzywkę uwielbiam nosić tak na ukos że zakrywa moje prawe oko. Ale mój chłopak twierdzi że to wygląda zalotnie ;D i mnie też się podoba Pozdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 zasatanów się kto tu stosuje psychologiczną grę. Ta idiotka, która wcale nie jest moim wrogiem, bo traktuję ją obojętnie sądzę, że podaje sie za tą yuio. Skąd niby wiedziała, że nie dostała odpowiedzi??? I kto tu spędza swój czas? Analizując wypowiedzi ze sron tych i tamtych. A co do moich niby speczności. Powiek krótko...długie włosy mogą być jak siano i brzydkie, ale i zadbane i piękne...ale tylko idiotka tego nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogerek cytuje Twoją wypowiedź. 18:31 [zgłoś do usunięcia] rogerek Tak, ile osób, tyle opinii. Wg mnie kobieta w króciutkich wygląda świetnie, oczywiście długie też nie są złe. Jednak takie długaśne po samą d..pe wyglądają fatalnie, haircutter ma rację, że pewnie Świteź to ich "dom" Oczywiście nie każdej kobiecie pasują krótkie, ale są i też takie, którym nic nie pasuje... i pewnie takie się tu wsypowiadają w obronie długich włosów hehe Co na to powiesz bo później piszesz że widziałeś kobiety długowłose ładnie wyglądające a wcześniej że długowłosa z włosami jak moje nie może być ładna bo takie włosy do pupy są fatalne.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szym
Ludzie, czy powariowaliście? Kłócicie się o jakieś idiotyzmy gorzej niż w sejmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
tak oni chyba chyba sa niepoczytalni wszyscy aten rogerek w szczegolnosci. nie jestem agA ona kiedyś pisała ze jestem tobą masz chyba paranoje dlaczego raz piszesz ze długie są fatalne tam nic nie ma o sianowatych, tylko jak długie to fatalne. apotem co innego? dlaczego nazywasz ją idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
a skąd wiesz, możw ja koresponduje z agą na maila i dlatego ona wiedziała, ze do mnie nie napisałeś? pomyśl czasem trochę to naprawde nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
ale mnie chyba powaliło, gadam sama do siebie takie głupoty, że nie mogę na to patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ratuj, ty miałaś racje, ten poprzdni wpis to nie ja przysiegam! Ktoś się tu podemnie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zabezpieczyłam się hasłem, ale jak zobaczyłam te bzdury pod miom nickin to mało nie ..... aga ty miałaś rację ten rogerek to psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz sprawdzam, czy to hasło działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
No proszę, coś mnie tknęło, zeby tutaj luknąć przed wyjazdem, widzę, ze z rogerkiem coraz gorzej, ale na poczatek Paulinka, bo należą jej się przeprosiny. Rzeczywiscie zrobiłam błąd: w poprzedmin swoim wpisie oparłam się na yuio która pisała o całej twarzy zasłonietej. Teraz przecztałam Twój tekst, jest tam wyraznie napisanie o połowie buzi. Tak to jest jak się nie sięga do źródeł, działa wtedy zasada głuchego telefonu. W każdym razie przepraszam. Co do Twoich zachwytów nad Regerkiem, to odsyłam np. na stronę 82 wpisy z: 8 grudnia i z 30 grudnia. Tego, że yuio nie dostała odpowiedzi oczywiście się domyśliłam, bo znam tych kolesi jak zły szelag: jak nie mogą odpowiedzieć inaczej niż głupim kłamstwem, które od razu zostałoby odkryte, uciekaja bez słowa, z podkulonym ogonem, jak na tchórzy przystało. Yuio, to, że śmieszny człowieczek zwany Rogerkiem podszywa sie pod innych jest dla mnie rzeczą od dawna wiadomą: wulgarne wpisy pojawiały sie na tym forum tylko w czasie jego aktywnosci i dziwnym trafem przypominały jego obleśną sugestię, ze Paulinka masturbuje się włosami. Ale przypisywał je mnie. A dlaczego rogerek zmienił zdanie o 180stypni? Wydaje mi się, ze jest to syndrom człowieka odrzuconego, który aby zyskać sympatię kiedys Adama a teraz Paulinki potakuje ich opiniom. Kiedys rogrek na tym forum wmawiał, że to jestem samotna i zagubiona i na siłę szukam akceptacji. Myslę, że tak naprawde był to jego portret. Siedzi przy kompie, ślini się całymi godzinami do fotek łysych dziewczyn, nic dziwnego, że mu się coś w głowie porobiło. Czatuje na nowe wpisy i tyle ma z zycia jak komus popodlizuje, albo popodgryza, ale na mnie okazał się za cienki, wiec uciekł. Kiedyś to nawet trochę żal mi sie go zrobiło, ze pozbawiłam go największej radości zyciowej i proponowałam zawieszenie broni. I jeszcze odniosę do bzdur wypisywanych przez rogerka: jezeli mi ubliża i kłamie na mój temat, to niestety nie traktuje mnie obojetnie, tylko po chamsku i z nienawiścią, czyli jest moim wrogiem. Dla mnie nie ma znaczenia, że takie coś jak on na mnie ujada, ale na to forum czasem ktos jednak zaglada i nie życzą sobie, zeby czytał ze jestem idiotką. Takie wpisy bedą tępione z całą bezwzględnością. Yuio nie otwieraj korespondencji od nieznanych nadawców, tylko od razu ja kasuj, bo nie wiadomo, czy ten typ nie podesle Ci czegoś trefnego, to samo zreszta Paulinka, niestety podałyście swoje maila No, to zyczcie mi tyle samo lądowań co startów, pogody mi nie zyczcie, bo mam zagwarantowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś to juz spoko, ale wczoraj mało zawału nie dostałam. wiadomo, ze to nie ty aga i nie Paulinka i nie ja bo takich głupot bym o sobie przecież nie napisała, więc kto?? tylko on aga do tej pory ci nie wierzyłam, ale teraz poczytam sobie trochę tego rogrka, moze coś z tego zrozumiem. ale maszfajnie ze wyjeżdzasz też kiedyś trochę jezdziłam teraz nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam pierwsza strone i
jestem w szoku. okropne są u kobiety krótkie włosy. Stare baby zawsze się ścinają tak . A długowłosa jak długie masz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 3 cm włosyyy
jestem obcieta na jeza i jestem brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą mierzyłam i wychodzi że 97cm ale wcześniej jakoś wychodziło mi 98cm , hmm. może teraz za daleko zaczynam mierzyć ;D. W każdym razie do pupy ;). Czyżby ten wpis o włosach 3cm długości miałby być jakąś prowokacją znowu? Pozdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ten wpis jest podejrzany. pewnie to rogerek chce nam posuć zabawę bo został skompromitowany i nie może w niej uczestniczyc. Przeczytałam jego wypowiedzi długowłosa do Ciebie rzczywiscie sama wazelina skad się tacy ludzie biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyadaje mi się ze wpis zaczymający tę stroną tzn przezytałam pierwszą stronę też jest autorswa rogerka, bo od następnego dzili go 5 min apotem już nikt sie nie wpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 tutaj jest ciekawy link http://forum.gazeta.pl/forum/w,211,99506729,99575468,ja_mialam_taka_fryzure_.html Możesz przeczytać wszystkie wypowiedzi jeżeli zechcesz. Są różne opinie. Ja na tym wpisie kończę swój udział na tym forum. Pozdrawiam i trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Ciekawe czemu do mnie adresowany ten link ;D. Bardzo ciekawe brednie są tam napisane w niektórych wypowiedziach a niektóre są prawdziwe z tego co wiem ;D Jeżeli to miało być podtekstem bym tego spróbowała to nie nabiorę się, swoją drogą ciekawe wypowiedzi o tym szoku o którym od chłopaka dostałam całą rozprawkę tak z ciekawości ;D Pozdrówka;) Rogerek czemu już odchodzisz z tego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 dla Ciebie zrobię wyjątek i odpiszę , ale to naprawdę ostatni raz. To nie było zaadresowane do Ciebie. Znam Twoje zdanie i nie zamierzam Cię na nic namawiać :) Chciałem tylko pokazać, żeopinie ludzi są różne. Ochodzę stąd, ponieważ już nie ma debaty obiektywnej. :) Jeszcze raz się trzymaj i nie daj sobie ściąć włosów :) Pozdrówka Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi czyli znowu miałam racje, rogerek nie bedzie się tu wpisywał i czemu ty się Paulinka dziwisz, po tej kompromitacji i oszustwach pewnie że mu głpio. A o co chodzi z tą obiektywną debatą to nie wiem, paulinka moze Ty mi wyjasnisz? bo on to chyba już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA POCZYTAŁAM TROSZKĘ I....mogę śmiało stwierdzić że mało kobiet ma podobne do mnie włosy co z 1 strony na plus a z 2 ma wiele minusów...ja mam teraz za łopatki kręcone i rude włosy oj kolor dał mi wiele o sobie znać różnie bywało zwykle jednak był wyśmiewany to najpierw zafarbowałam i bardzo ścięłam według fryzjera miało być młodziej ,ładniej itd...po ścięciu MASAKRA do dziś zdjęcia z tego czasu głęboko schowane sa potem już zapuszczałam i farbowałam ...poznałam Męża a gdy się dowiedział że jestem ruda z natury nie mógł zrozumieć czemu tak chowam ten kolorek więc wróciłam do swojego koloru i dziś znowu rudzielec heh i tak właśnie czuję się najlepiej są rude i niech będą dłuuuugie i byle szybko hehe teraz są za łopatki:) pozdrawiam rudzielców i resztę kobietek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego rudy kolor był wysmiewaNY ? u dziewczyn rude włosy sa przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiakk
hmm . jestem nastolatką i ja osobiście wolę dłuższe włosy ,bo jak to mówią ;' dłuższe włosy +100 pro do zajebistości' ,ale według mnie dłuższe włosy są wygodniejsze :> w zerówce miałam włosy do pośladków i bardzo mi przeszkadzały jeszcze wtedy byłam mała i miałam trudności z czesaniem ich ,hm tak samo podczas zabawy było niewygodnie i szybciej się pociłam ,teraz moje włosy mają 32 cm długości i mam zamiar zapuszczać znów za tyłek ; 3 tyle w tym temacie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
Cześć, oglądam własnie "polski" wieczór w Londynie, daj nam Boże, bo do tej pory to szkoda gadać.. yuio, rogerek cały czas miał wizje ogólnonarodowych debat w tak ważnym dla ludzkosci temacie, jakim jest długośc włosów dziewczyn. Ale ta sprawa nikogo nie interesuje, ludzie w tym kraju, Bogu dzieki, są w znakomitej wiekszosci normalni, więc mało kto tu zagląda, chyba, ze przez przypadek, jak ja. Myślę, że wycofanie się Rogerka z tego forum jest własnie spowodowane tym obumieraniem tego topiku, a jeżeli forum się odrodzi to on tu wróci... pod innym nickiem, dla niego to nie problem. Przy okazji rpgerek wklejając link (25 lipca o godz. 13.32) strzelił sobie w stopę: pamietasz Paulinka jak wyśmiewał sie ze mnie i zarzucał mi kłamstwo przy moich wpisach na temat znaczenia wygladu przy rozmowach o pracę? Teraz moje twierdzenia potwierdzaja nicki w jego linku, np niewolnik.slow, vanesskax. Pozwolę sobie na rewanż: CO ZA IdioTA. I jeszcze jedna wtopa w jego linku:" bogienslawiena" pisze, ze łyse dziewczyny interesują, owszem i to bardzo, zboków i lesby. Dziewczyny, czy zależy Wam na powodzeniu takich facetów jak Walisław Konski? Zastanówcie się, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina27
hehe ja tam lubie moje włoski i długie i rude zostaną :D DZIĘKUJĘ ZA OPINIĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabrina fajnie, a Ty aga nie znizaj sie do poziomu rogerka, nie wyzywaj go bo zupełnie tracisz klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga znowu sie obraziłaś? ogólnie to masz rację, nie rozumiem takiej długowłosej, która rogerak obraża i oszukuje a ona dopytuje się dlaczego wycofuje on się z topicu, wie chyba załuje, ze go tu nie będzie. ale nie musisz być nigrzeczna bez epitetów też wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUKA
Moje włosy miałam tak jakoś do łokcia. Lubiłam je, bardzo. Były ciemne, zdrowe i gęste. Jednak ostatnio nie wiem co mnie podkusiło. >.< Zawsze podobały mi się długie włosy cieniowane stopniowo aż do szyi, tak warstwami (coś a'la Miley Cyrus jak miała długie włosy). Więc siadłam przed lustrem i sama zaczęłam cieniować (nie szłam nawet do fryzjera, bo się boję... po tym jak kiedyś po "podcięciu końcówek", wróciłam z włosami o połowe chudszymi, rzadszymi itp. wolałam nie ryzykować). Na początku wszystko spoko, wychodziło równo, ładnie wszystko ok. Jednak po "zabiegu" tak stanęłam przed lustrem i się patrze że dalej są praktycznie takie jak były.. cieniowania praktycznie nie widać. Więc wiele nie myśląc (o ja żałosna, głupia idiotka) wzięłam nożyczki, chwiciłam dość sporą warstwę włosów gdzieś tak pod uchem i ciach.. Jak spojrzałam do lustra, momentalnie zrobiło mi się duszno: dużo włosów za ucho i kilka marnych, wystających spod tego kłaków do łokcia. Nie chciałam na to patrzeć, poszłam "spać", przy czym noc oczywiście przeryczałam. Jakieś dwa dni później stwierdziłam, że to wygląda gorzej niż źle i podcięłam te "dłuższe" tak za łopatki. W sumie to wygląda lepiej, niż to marne cieńkie pasmo do łokcia. :( Ta "fryzura" ma już ok. 2 tygodnie, cały czas mam do siebie żal, do swojej głupoty. Z zazdrością patrze na długie włosy :( Namawiają mnie żebym już ścięła to wszystko za ucho, ale nie chce już słyszeć o nożyczkach. Chodzę w kucyku i tysiącem wsuwek we włosach i będę czekać... Teoretycznie za jakieś dwa lata, powinny być takie jak były... :( Podobno w końcu "przyzwyczaję się" do nowej fryzury, ale nie sądzę że to nadejdzie szybko. Po co to piszę? Niech ten przykład będzie przestrogą dla długowłosych dziewczyn, które chcą same "eksperymentować" z włosami i radzę się długo namyślić, bo później można tego żałować. Pamiętajcie, lepiej za długo jak za krótko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×